skip to Main Content
تعمیر کولر گازی گری (Gree)
شماره تماس نمایندگی تعمیر کولر گازی گری

کولر گازی یکی از مهم ترین وسایل برقی و پرکاربردترین در فصل گرما است. پس در صورت نیاز به تعمیر کولر گازی گری باید حتما در اصرع وقت آن را تعمیر کنید. و با این کار احتمال خرابی های بیشتر را نیز کمتر کنید.

تعمیر کولر گازی گری یکی از کار های تخصصی است که باید حتما توسط تعمیرکار با تجربه انجام شود. در غیر این صورت امکان بوجود آمدن اشتباه و آسیب رسیدن به قطعات سالم نیز بیشتر میشود.

تعمیر کولر گازی (Gree) گری توسط تکنسین ها و متخصصین آریابهکار در کوتاه ترین زمان انجام می شود. در صورتی که دستگاه نیاز به تعمیرات تخصصی داشته باشد توسط پیک ویژه به تعمیرگاه فرستاده می شود.

برای صرفه جویی در هزینه های مشتریان تعمیرات اولویت اصلی متخصصین شرکت می باشد. برای تعمیرات انجام شده روی انواع مدل های کولر گازی گری 90 روز گارانتی در نظر گرفته شده است. پس از انجام تعمیرات گارانتی کتبی همراه با فاکتور رسمی به مشتری ارائه می شود.

فهرست

رویه تعمیر کولرگازی گری

اگر کولر گازی شما به درستی کار نمیکند، اگر از دستگاه خود صداهای عجیب میشنوید، اگر باد کولر گازی به خوبی قبل خنک نمیشود، شما نیاز به تعمیرکار دارید و باید هرچه سریع تر برای تعمیر کولرگازی خود اقدام کنید.

کولر گازی یکی از دستگاه های برقی پرکاربرد خانه و محل کار است مخصوصا در ساعات اوج گرمای فصل تابستان. زمانی که کولر گازی شما به مشکل میخورد ممکن است قطعه آسیب دیده به بقیه قطعات نیز آسیب برسانند، به همین دلیل باید سریعا آن را برطرف کنید.

رویه تعمیر کولرگازی گری

رویه تعمیر کولر گازی گری کاری تخصصی است که نیاز به تعمیرکار متخصص نیز دارد. چرا که اگر تعمیرکار حرفه ای نباشد ممکن است به اشتباه قطعه را تعمیر کند و باعث شود بعدا مشکلات بیشتری به بار بیاید و هزینه بیشتری نیز روی دست شما بگذارد. پس باید با یک نمایندگی تعمیرات معتبر تماس برقرار کنید.

نمایندگی مرکزی برای تعمیر کولر گازی گری

تعمیر کولر گازی گری یکی از خدماتی است که در آریابهکار انجام میشود. آریابهکار یک شرکت تعمیرات لوازم خانگی است که با سابقه 30 ساله در این زمینه و مجموعه ای از تعمیرکاران خبره و مهندسان باتجربه، بهترین خدمات را به کاربران عزیز خود ارائه میدهد.

یکی از مزایای اعتماد به آریابهکار تعهد شرکتی 90 روزه است که توسط این شرکت به شما تعلق خواهد گرفت که درصورت پیش آمدن مشکل مشابه در این مدت به صورت رایگان دستگاه تعمیر شود.

شماره تماس نمایندگی و تعمیرگاه تخصصی تعمیرات کولر گازی گری در تهران

خدمات آریابهکار در زمینه تعمیر کولر گازی (Gree) گری

خدمات آریابهکار در زمینه تعمیر کولر گازی (Gree) گری

 1. سرویس دوره ای و تعویض فیلتر های هوا
 2. عیب یابی کندانسور
 3. تعمیر نشتی لوله های گاز کولر
 4. تعویض و تعمیر خازن های کمپرسور
 5. نصب کولر در محل جدید
 6. رفع مشکل نویز مربوط به فن
 7. رفع عیب کاهش سرمایش دستگاه
 8. حل مشکل چرخش باد کولر
 9. و…

این ها بخشی از خدمات فنی آریابهکار در امر تعمیر کولر گازی می باشد. برای اطلاع از خدمات مورد نظر می توانید با شماره تلفن های شرکت در تایم اداری تماس حاصل کنید. در آریابهکار روند سرویس و تعمیر کولر گازی گری پس از هماهنگی کاربران با شرکت، یک تعمیرکار با اطلاعات و دانش کافی برای بررسی و عیب یابی دستگاه به محل موردنظر کاربر اعزام میشود.

این عیب یابی به صورت رایگان انجام میشود چرا که قبل از اینکه متوجه مشکل دستگاه نشوید نمیتوان هزینه آن را تعیین کرد. پس از عیب یابی دستگاه و پیدا کردن مشکل آن، یک برآورد هزینه صورت میگیرد و درصورت رضایت مشتری تعمیر دستگاه انجام میشود.

تلاش تعمیرکاران آریابهکار این است که اولویت کار را به تعمیر قطعات اختصاص دهند که علاوه بر تعمیر دستگاه نیاز به هزینه اضافی نیز نباشد. اما در صورتی که نیاز به تعویض قطعات باشد از قطعات اورجینال برای تعویض استفاده میشود. تمامی هزینه ها در آریابهکار بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی میباشد و کوچک ترین هزینه اضافی دریافت نمیشود.

همچنین بخوانید: تعمیر کولر گازی سامسونگ

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر کولر گازی گری

برای برقراری ارتباط با آریابهکار و درخواست تعمیرکار میتوانید در قسمت ارتباط با ما و شماره تماس های شرکت یا ۴۵۴۳۷ -۰۲۱، با مراجعه به آدرس های زیر:

شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد ۱

و همچنین با پرکردن فرم درخواست خدمات، درخواست خود را ثبت کنید.

اشکالات فنی کولر گازی گری

اشکالات فنی کولر گازی گری

برای کولر گازی گری میتواند مشکلات بسیاری پیش بیاید اما رایج ترین این مشکلات شامل موارد زیر میشوند.

گرم بودن هوای کولر گازی گری

یکی از انواع درخواست های تعمیر کوار گازی گری، گرم بودن باد خروجی از دستگاه می باشد. باید بدانید که عوامل مختلفی در گرم بودن هوای کولر گازی گری دخالت دارند که در این قیمت به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

1) تنظیم نادرست ترموستات

یکی از دلایل رایج خنک نکردن هوای کولر گازی تنظیم نادرست ترموستات است که در این مواقع باید دستگاه را روی 5 یا 6 درجه کتر از دمای اتاق قرار دهید و عملکرد آن را چک کنید. همچنین باید به کمپرسور و فن بیرونی نیز توجه کنید که آیا سالم است و کار میکند یا نه.

2) خرابی یا کثیف بودن کندانسور

وظیفه کندانسور خارج کردن هوای گرم به محیط بیرونی است که در صورت خرابی کندانسور یا درست انجام نشدن عمل خارج کردن هوای گرم در خنک شدن هوای کولرگازی مشکل به وجود می آید و هوا گرم میشود. برای برطرف کردن مشکلات کندانسور باید از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

3) کثیف شدن و گرفتگی فیلترهای هوا

در کولرگازی هوا از 2 فیلتر پنل بیرونی و پنل داخلی عبور میکند. آلودگی ها توسط این فیلتر ها جذب میشوند و هوای پارک به داخل راه پیدا میکند. پس از مدتی این فیلتر ها ممکن است پر از آلودگی و مسدود شوند، پس باید آنها را تعویض کرد تا هوا به داخل راه پیدا کند.

تمام شدن گاز کولر گازی گری

تمام شدن گاز کولر گازی گری

کولر گازی برای اینکه بتواند هوا را خنک کند نیاز به گازی از خانواده گاز فریون دارد. اگر میزان این گاز ها از حد استاندارد پایین تر بیایند یا تمام شوند کولر گازی دیگر قادر به خنک کردن هوا نیست. باید دوباره گاز را شارژ کنید تا کولر گازی بتواند به کار خود ادامه دهد.

یخ زدگی یا برفک کولر گازی گری

یکی از مشکلات عجیب کولر گازی برفک زدن آن حتی در زمستان است. این موضوع دلایل مختلفی دارد مانند:

 • عدم وجود گاز کافی در کولر گازی
 • بسته شدن مسیر لوله ها
 • کارکردن بی وقفه و مداوم کمپرسور
 • خرابی اوپراتور
 • استفاده از کولر گازی در هوای نسبتا سرد
 • نقض در سنسور بیرونی
 • خرابی شیر برقی
 • و…

خرابی برد الکترونیکی

برد مانند مغز کولر گازی عمل میکند و وظیفه آن قرمان دادن به بخش های دیگر دستگاه است. اگر برد خراب شود عملکرد دستگاه مختل میشود پس در صورت خرابی برد باید هرچه زودتر مشکل آن را برطرف کرد.

در ادامه چند مورد از خرابی هایی که نشان دهنده خرابی برد است نام میبریم:

 • خرابی ترانسفورماتور و رگلاتور
 • خرابی رله اصلی
 • خرابی خازن
 • سوختن IC
 • خرابی مادون قرمز

همچنین بخوانید: تعمیر کولر گازی جنرال

مشکلات فنی که آریابهکار می تواند در کولر گازی گری شما برطرف کند

مشکلات فنی که آریابهکار می تواند در کولر گازی گری شما برطرف کند

در طول زمان استفاده از کولر گازی گری، ممکن است دستگاه شما دچار اشکالات زیر شود که آریابهکار این مشکلات را برای شما برطرف می کند.
 1. خاموش شدن ناگهانی کولر
 2. کاهش پرتاب باد دستگاه
 3. نمایش کلمه ارور هنگام کار
 4. خالی شدن مداوم گاز کمپرسور
 5. گرفتگی رادیاتور خارجی
 6. کم و زیاد شدن دور موتور
 7. ریزش آب از پنل داخلی
 8. صدا و نویز پیش از حد در یونیت داخلی
 9. بوی سوختگی هنگام کارکرد دستگاه
 10. و…

در صورتی که نیاز به تعمیرات کولر گازی گری دارید می توانید از طریق سایت و یا شماره تلفن های موجود برای ثبت سفارش تعمیرات اقدام کنید.

نکات مهم برای نگهداری مناسب از کولر گازی گری

نکات مهم برای نگهداری مناسب از کولر گازی گری

عمر مفید کولر گازی ها بین 15 تا 20 سال است. اما این در شرایطی اتفاق میوفتد که از این دستگاه به درستی نگهداری شود. موارد و نکات مهمی که در نگهداری مناسب از کولرگازی به شما کمک میکند شامل موارد زیر است:
 • فیلترهای داخلی و خارجی را تعویض کنید.
 • نشتی کولر گازی را رفع کنید.
 • از تامر استفاده کنید تا روی برنامه ریزی خاموش شده و کمپرسور استراحت کند.
 • برای خنک نگه داشتن هوا عایق بندی کنید.
 • کمپرسور و کندانسور خود را سرویس کنید.
 • واحد کولرگای خود را خنک نگه دارید.
 • موتور و یاتاقان را روانکاری کنید.
 • تسمه فن را تنظیم و در صورت نیاز تعویض کنید.
 • دمنده ها و فن ها را تمیز کنید.

هزینه های تعمیرات کولر گازی گری به چه صورت می باشد؟

تمامی هزینه های تعمیر کولر گازی گری به نرخ مصوب توسط اتحادیه تعمیرکاران می باشد. برای کسب اطلاع از هزینه ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا با اطلاع از نوع مشکل هزینه ها را به شما اطلاع دهند.

 • جهت کاهش هزینه های کارفرما اولویت کار با تعمیر به جای تعویض آن است.
 • به صرفه ترین هزینه را در قبال خدماتی که دریافت می کنید را از آریابهکار بخواهید.
 • ریز هزینه ها به همراه فاکتور رسمی پس از اتمام کار در اختیار شما قرار می گیرد.

نکاتی درباره کاهش هزینه های تعمیرات کولر گازی گری

نکاتی درباره کاهش هزینه های تعمیرات کولر گازی گری

جهت کاهش هزینه های کولر گازی و افزایش راندمان بهتر است موارد زیر رعایت شود:
 • از تمیز بودن فیلتر های هوای یونیت داخلی اطمینان حاصل کنید.
 • سالانه برای انجام سرویس های دوره ای اقدام کنید.
 • گاز کمپرسور را در صورت کم شدن مجددا شارژ کنید.
 • از خاموش و روشن کردن زیاد کولر پرهیز کنید.

برای کارکرد بهتر دستگاه موارد بالا را رعایت کنید. در صورتی که دستگاه شما دچار هرگونه خرابی شد فورا مشاورین آریابهکار را در جریان بگذارید. سیاست کاری ما ارائه بهترین خدمات به مشتریان می باشد.

همچنین بخوانید: تعمیر کولر گازی تراست

آشنایی با کولر گازی گری

کولر گازی گری یکی از برندهای شناخته شده و البته پر طرفدار در زمینه کولر گازی در کشور عزیزمان است که تاکنون محصولات متنوعی را تولید و عرضه کرده که شما می توانید این دستگاه را از فروشگاه های مجاز و معتبر خریداری نمایید و از قابلیت های آن استفاده کنید. لازم به ذکر است کولر گازی گری در ابتدا محصولی بود که در کشور آمریکا تولید می شد و اما به مراتب به کشور چین انتقال یافت و این روزها این محصول به بیش از 200 کشور در دنیا صادر می شود که یک دستاورد بزرگ برای برند GREE است.

بنابراین باید به این موضوع اشاره کنیم که کولر گازی گری ساخت کشور چین است که امروزه در بازار کشورمان نیز موجود می باشد و شما می توانید این محصول را در مدل های متنوعی از فروشگاه های مجاز و معتبر خریداری کنید. اما اگر از فروشگاه های نامعتبر اقدام به خرید کولر گازی گری نمایید، توجه داشته باشید که هزینه قابل توجهی شامل حال شما خواهد گردید؛ چرا که هزینه بالایی از مصرف انرژی را به شما متحمل خواهد کرد.

علت روشن نشدن کولر گازی گری

علت روشن نشدن کولر گازی گری

در صورتی که با مشکل روشن نشدن کولر گازی گری روبرو شده اید، باید به اطلاع شما برسانیم که دلایل متنوعی در این زمینه وجود دارند که به مراتب می توانند منجر به این خرابی شوند و در صورت بروز چنین خرابی، بهتر است توسط تکنسین متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی صورت گیرد؛ در غیر اینصورت می توانید منجر به هزینه تعمیرات بیشتری شود. به همین ترتیب از مهم ترین دلایل روشن نشدن کولر گازی گری می توان به کثیفی فیلترها، سوختن برد، خرابی موتور، خرابی ریموت کنترل و… اشاره نمود.

علت خاموش نشدن کولر گازی گری

مشکل خاموش نشدن کولر گازی گری یا همان یکسره شدن کولر گازی گری یکی از مشکلاتی می باشد که در طول زمان می تواند بنابر استفاده نادرست و اشتباه برای دستگاه شما رخ دهد و رخ دادن آن نیز می تواند نشان دهنده خرابی گسترده در این دستگاه باشد. لازم به ذکر است که این خرابی خیلی کم رخ می دهد و اما در صورت رخ دادن چنین مشکلی، از طریق شماره مرکزی 02145437 با نمایندگی تعمیر کولر گازی گری در تهران تماس بگیرید تا بتوانید این خرابی را توسط تکنسین های نمایندگی تعمیر کولر گازی گری در تهران مورد عیب یابی و تعمیرات قرار دهید.

چرا با کولر گازی گری کم است؟

گرم بودن باد خروجی از کولر گازی گری، یکی دیگر از مشکلاتی است که به مرور زمان پس از گذشت چندین سال استفاده از کولر گازی گری با آن روبرو خواهید شد که نشان دهنده خرابی این دستگاه است. از این رو در خصوص این خرابی باید به اطلاع شما برسانیم که مشکل از طرف سیستم خنک کننده کولر گازی گری اعم از موتور، کندانسور و… می باشد که برای تست و بررسی کردن این سیستم خنک کننده باید از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا استفاده شود تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر شود.

تعمیر کولر گازی گری به علت سر و صدای زیاد

تعمیر کولر گازی گری به علت سر و صدای زیاد

اگر کولر گازی گری شما عزیزان هیچ صدایی نداشت و بصورت ناگهانی شروع به ایجاد سر و صدای زیادی از خود کرده است، معمولا ناشی از وارد شدن حشرات و یا سایر حیوانات به درون کولر گازی گری می باشد که در این مواقع در ابتدا توصیه می کنیم با استفاده از یک چراغ قوه مناسب و پر نور اقدام به بررسی کولر گازی گری نمایید و اگر مشکل از این عامل بود، اقدام به رفع آن نمایید و اما اگر مشکل از این جهت نبود، بهتر است از کولر گازی گری خود استفاده نکنید و با تکنسین های تعمیرکار کولر گازی گری تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی گری به علت نشت آب

در صورتی که خروجی لوله درین کولر گازی گری شما توسط فرد مبتدی نصب شده باشد، بدون شک مطمئن باشید که کولر گازی گری شما دچار مشکل نشتی آب خواهد شد که در این مواقع توصیه می کنیم تکنسین تعمیرکار کولر گازی گری با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به بررسی کولر گازی گری نماید تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر شود. اما اگر این مشکل بر طرف نشود، مطمئن باشید که مشکل دستگاه شما گسترش خواهد یافت و نمی توانید با هزینه جزئی اقدام به تعمیرات تخصصی کولر گازی گری نمایید.

جدول ارورهای کولر گازی گری و روش رفع آن

ارورهای کولر گازی گری براساس هر مدل در دفترچه راهنمای آن بصورت دقیق و کامل نوشته شده است که اگر با هر گونه ارور در کولر گازی گری روبرو شدید، بهتر است به دفترچه راهنمای استفاده از کولر گازی گری مراجعه نمایید تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر شود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که مهم ترین معیار شما باید دفترچه راهنمای استفاده از کولر گازی گری خود باشد. لازم به ذکر است که ارورهای کولر گازی گری معمولا ناشی از استفاده نادرست هستند و باید توسط تکنسین مجاز تعمیر شود.

همچنین بخوانید: تعمیر کولر گازی اجنرال

راهنمای عیب یابی و تعمیر کولر گازی گری GREE

عیب یابی کولر گازی گری از مهم ترین و اصلی ترین پروسه هایی می باشد که در روند تعمیر کولر گازی گری باید رعایت شود و در صورت عدم رعایت این موضوع، باید به اطلاع شما برسانیم که نتیجه مناسب و مطلوبی را احساس نخواهید کرد. به عبارتی تمام پروسه تعمیر کولر گازی گری براساس عیب یابی می باشد و اگر فرد تعمیرکار که اقدام به عیب یابی کولر گازی گری می کند، خرابی دستگاه را بصورت نادرست تشخیص دهد، بدون شک شما به نتیجه مناسبی نخواهید رسید و نمی توانید با هزینه مقرون به صرفه اقدام به تعمیرات نمایید!

به عبارتی باید به اطلاع شما برسانیم که در پروسه عیب یابی کولر گازی گری، تکنسین تعمیرکار نمایندگی با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به عیب یابی کولر گازی گری می کند که تمام این پروسه در حضور شما انجام خواهد شد. پس از آنکه این پروسه بصورت تخصصی انجام شد، مشکل اصلی دستگاه شما ریشه یابی می شود و در نهایت با تائید شما، پروسه تعمیرات تخصصی آغاز خواهد گردید و در نهایت مشکل دستگاه شما بصورت تخصصی تعمیر می شود.

بنابراین توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه تعمیر کولر گازی گری باید براساس عیب یابی تخصصی توسط تکنسین متخصص انجام شود تا بتوانید با هزینه مقرون به صرفه ای مشکل دستگاه خود را بر طرف کنید. از این رو اگر کولر گازی گری را به افراد بی تجربه و کم تجربه در این زمینه بسپارید، مطمئن باشید که نتیجه مطلوبی را کسب نخواهید کرد و نمی توانید از دستگاه خود همانند روز اول استفاده نمایید.

راهنمای خدمات پس از فروش کولر گازی گری در تهران

راهنمای خدمات پس از فروش کولر گازی گری در تهران

برای استفاده از خدمات پس از فروش کولر گازی گری در تهران باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر کولر گازی گری تمام خدمات را بدون هر گونه محدودیتی به شما عزیزان ارائه می دهیم تا بتوانید از کولر گازی گری خود همانند روز اول استفاده کنید و نیازی به تعویض قطعات هم نداشته باشید. از این رو اگر با هر گونه خرابی و مشکل در کولر گازی گری روبرو شده اید، می توانید پروسه عیب یابی و تعمیر دستگاه خود را به تکنسین ها و کارشناسان آریابهکار بسپارید تا از این طریق مشکل ریشه یابی و تعمیر شود.

چرا آریابهکار را برای تعمیر کولر گازی گری انتخاب کنیم؟

در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما عزیزان برسانیم که آریابهکار یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین مجموعه های تعمیراتی در خصوص لوازم خانگی است که در طی 3 دهه تجربه تعمیرات تخصصی، موفق شده ایم که همواره رضایت را به مشتریان خود هدیه دهیم و بتوانیم در رضایت شما سهیم باشیم. همچنین آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر کولر گازی گری آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان است تا بتوانید از این طریق اقدام به تعمیر کولر گازی گری نمایید؛ چرا که هدف ما در آریابهکار عیب یابی و تعمیر تخصصی دستگاه شما عزیزان است.

توجه داشته باشید با اینکه ما در آریابهکار تمام خدمات عیب یابی و تعمیر کولر گازی گری را به شما عزیزان ارائه می دهیم، گارانتی طولانی مدت نیز به شما ارائه خواهد شد تا بتوانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به کارشناسان مجرب و متخصص ما بسپارید و نیازی به تعویض قطعات کلیدی نیز نداشته باشید.

آیا سرویس کولر گازی GREE گری هر ساله لازم است؟

اگر تجربه استفاده از کولر گازی دارید، مطمئنا می دانید که کولر گازی در سال های ابتدایی نیازی به سرویس ندارد و اما پس از گذشت چند سال مجددا با خرابی روبرو خواهد شد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که سالانه یکبار اقدام به سرویس کولر گازی گری نمایید تا اگر مشکلی در این دستگاه رخ داده است، با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعات و… نداشته باشید. به همین ترتیب توصیه ای که برای شما داریم این است که حداقل سالانه یکبار اقدام به سرویس کولر گازی گری نمایید.

آیا سرویس کولر گازی GREE گری هر ساله لازم است؟

اما چگونه؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار به اتفاق تکنسین های مجرب و متخصص در نمایندگی تعمیر کولر گازی گری آماده ارائه خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی گری هستیم تا اگر مشکلی در دستگاه شما رخ داده است، صرفا از طریق عیب یابی تخصصی و تعمیرات فنی اقدام به تعمیرات نماییم تا مشکل رفع گردد. با این وجود اگر نیاز به سرویس کولر گازی گری دارید، ما در آریابهکار آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی به شما عزیزان هستیم.

جهت انجام هماهنگی های لازم از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید تا بررسی های لازم صورت گیرد و تکنسین تعمیرکار آریابهکار در بازه زمانی مدنظر شما اعزام گردد.

همچنین بخوانید: تعمیر کولر گازی ال جی

ضمانت کتبی نمایندگی تعمیرات کولر گازی گری در قبال تعمیرات خود

یکی از مزایای تعمیر کولر گازی گری در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر کولر گازی گری این است که ما در آریابهکار در ازای خدماتی که به شما عزیزان ارائه می دهیم، گارانتی بلند مدت و طولانی مدت شامل تمام مشتریان ما خواهد شد. با این وجود شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به تکنسین های تعمیرکار آریابهکار بسپارید و پس از اتمام تعمیرات، گارانتی کتبی و رسمی و شرکتی را در این زمینه دریافت نمایید و تکنسین های تعمیرکار مجموعه بتوانند در این زمینه شما را همراهی کنند.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما و حتما در نمایندگی تعمیر کولر گازی گری اقدام به تعمیر این دستگاه نمایید تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر گردد. لازم به ذکر است که تعمیر کولر گازی گری در صورتی انجام شدنی است که توسط تکنسین متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد. اما منظور از گارانتی بلند مدت تعمیر کولر گازی گری در نمایندگی تعمیر کولر گازی گری چیست؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که معتبرترین گارانتی در این زمینه است که به شما تعلق خواهد گرفت.

ضمانت کتبی نمایندگی تعمیرات کولر گازی گری در قبال تعمیرات خود

با این وجود اگر پس از تعمیر کولر گازی گری متوجه این شدید که دستگاه شما با خرابی قبلی روبرو شده است و هنوز هم از گارانتی دستگاه شما باقی مانده، نیازی به تعمیر مجدد این دستگاه با هزینه جداگانه نخواهید داشت؛ چرا که ما در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب دستگاه شما را به‌صورت رایگان تعمیر خواهیم کرد تا نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات مجدد در این زمینه نداشته باشید.

به همین ترتیب اگر پس از تعمیرات کولر گازی گری متوجه چنین مشکلی شدید، باید به اطلاع شما برسانیم که تکنسین های ما آماده ارائه خدمات تخصصی در این زمینه به شما عزیزان هستند تا مشکل دستگاه شما این گونه تعمیر شود و نیازی نیز به تعمیر مجدد دستگاه با هزینه جداگانه نداشته باشید.

لازم به ذکر می باشد که ضمانت نامه نمایندگی تعمیرات کولر گازی گری بصورت کتبی است و بدون هر گونه محدودیتی برای ساده ترین و پیچیده ترین خدمات به تمام مشتریان نمایندگی تعمیر کولر گازی گری ارائه خواهد شد تا از این طریق با خیالی آسوده دستگاه خود را به تکنسین های آریابهکار بسپارید و مشکل شما رفع گردد.

تعمیرات کولر گازی گری در تمام نقاط تهران

ساکن تهران هستید و نیاز به تعمیرات کولر گازی گری دارید؟ حجای نگرانی نیست چرا که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیر کولر گازی گری تمام خدمات عیب یابی و تعمیرات این دستگاه را توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا ارائه می دهیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید. با این وجود باید به اطلاع شما برسانیم کهما به تمام نقاط تهران خدمات عیب یابی و تعمیرات کولر گازی گری ارائه می دهیم و شما می توانید از خدمات ما استفاده کنید.

توجه داشته باشید که تمام خدماتی که ما به شما عزیزان در خصوص تعمیرات کولر گازی گری ارائه می دهیم، شامل 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی می شود و شما از این طریق می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به کارشناسان ما بسپارید و پروسه تعمیرات دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود. از این رو برای ثبت درخواست خود می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار در ارتباط باشید تا از این طریق درخواست شما ثبت شود.

اهمیت نگهداری و سرویس کولر گازی گری

شاید زمانیکه اسمی از سرویس کولر گازی گری برده می شود، احساس کنید که دستگاه شما نیازی به سرویس دوره ای کولر گازی گری ندارد و می تواند چندین سال بدون هر گونه تعمیرات به بهترین شکل ممکن کار کند. با این وجود اگر به فکر کولر گازی گری خود هستید و مایل هستید از این دستگاه برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید، حتما و حتما باید پروسه سرویس دوره ای این دستگاه را توسط کارشناسان مجرب و متخصص سپری کنید تا مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه بر طرف شود.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما و حتما سرویس دوره ای کولر گازی گری را در بازه های زمانی حداقل 6 ماهه توسط کارشناسان متخصص در نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی گری انجام دهید تا مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه بر طرف گردد. لازم به ذکر است که در این پروسه که توسط تکنسین های مجرب و متخصص صورت می گیرد، یکبار بصورت دقیق دستگاه شما مورد عیب یابی قرار می گیرد و اگر خرابی خاصی در دستگاه شما وجود داشته باشد، همانجا با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا تعمیر خواهد شد.

اهمیت سرویس و چکاپ توسط نمایندگی تعمیر کولر گازی گری

کولر گازی گری، ابزاری کاربردی و البته کاملا خاصی می باشد که در فصول گرم سال همواره همراه ما می باشد تا مشکلی را در این فصل احساس نکنیم. با این وجود حتی شما گران قیمت ترین مدل کولر گازی گری را نیز خریداری کنید، بدین معنا نیست که بصورت دوره ای آنرا سرویس و چکاپ نکنید! با این وجود توصیه ای که تکنسین های تعمیرکار ما برای شما عزیزان دارند این است که حتما و حتما این دستگاه را در بازه های زمانی مختلفی در طول سال برای چند دقیقه توسط کارشناسان متخصص بررسی و سرویس کنید.

اهمیت سرویس و چکاپ توسط نمایندگی تعمیر کولر گازی گری

اما یک نکته مهم در خصوص کولر گازی گری وجود دارد که باید از آن مطلع باشید و آن هم این است که مشکلات و خرابی هایی که در کولر گازی گری رخ می دهند این گونه نیستند که بصورت ناگهانی و درجا رخ دهند؛ بلکه این خرابی ها به مرور زمان رخ می دهند و می توانند منجر به خرابی کلی در این دستگاه شوند. با این وجود زمانیکه شما اقدام به سرویس کولر گازی گری می کنید و در همین حین تکنسین متوجه بروز یک خرابی در دستگاه شما شده باشد، همانجا اقدام به تعمیرات می کند و از این طریق مانع بروز خرابی های گسترده در دستگاه شما خواهد شد!

مراحل سرویس کولر گازی گری در نمایندگی مرکزی آریابهکار

سرویس دوره ای کولر گازی گری چگونه در دستگاه کولر گازی گری شما پیاده‌سازی می شوند؟ چگونه هماهنگی های لازم را برای سرویس دوره ای کولر گازی گری انجام دهیم؟ برای آنکه هماهنگی های لازم را در نمایندگی تعمیرات کولر گازی گری انجام دهید، در ابتدا باید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید تا تکنسین تعمیرکار متخصص کولر گازی گری در بازه زمانی که از پیش با شما هماهنگی های لازم انجام شده است به محل شما اعزام شود.

از این رو پیش از آنکه تکنسین به محل شما اعزام شود، با شما تماس می گیرد و هماهنگی های لازم را انجام می دهد. پس از آنکه تکنسین تعمیرکار به محل شما اعزام شد، بصورت گام به گام اقدام به بررسی تمام قطعات موجود در کولر گازی گری شما با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا می کند. در نهایت اگر نیازی به تعمیرات و یا هر پروسه دیگر بود، تکنسین تعمیرکار در محل انجام خواهد داد و پس از اتمام خدمات سرویس دوره ای کولر گازی گری نیز گارانتی خدمات به شما ارائه خواهد شد که 90 روز انقضا دارد.

بهترین زمان برای سرویس کولر گازی گری چه زمانی است؟

اگر مایل به سرویس دوره ای کولر گازی گری هستید و می خواهید این دستگاه برای چندین سال بدون هر گونه خرابی برای شما کار کند، می توانید این پروسه را توسط تکنسین های نمایندگی تعمیر کولر گازی گری انجام دهید تا مشکل دستگاه شما از این طریق رفع گردد. اما ممکن است برای شما سوال شود که بهترین زمان برای سرویس دوره ای کولر گازی گری چه زمانی است؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که بهترین زمان برای سرویس کولر گازی گری، ابتدای فصلی می باشد که قصد دارید از این دستگاه استفاده کنید.

بهترین زمان برای سرویس کولر گازی گری چه زمانی است؟

برای مثال اگر از اوایل فصل بهار مایل هستید از کولر گازی گری خود استفاده کنید، بهترین پیشنهاد این است که از یک هفته قبل تر اقدام به سرویس دوره ای کولر گازی گری توسط تکنسین های مجرب و متخصص کنید و پس از یک هفته که شروع گرما گزارش شده است، از این دستگاه با خیالی آسوده استفاده نمایید. به همین ترتیب توصیه ای که برای شما داریم این است که پیش از آنکه در فصول گرما اقدام به روشن کردن کولر گازی گری کنید، آنرا یکبار بصورت دقیق مورد بررسی دقیق قرار دهید تا مشکل ریشه یابی و تعمیر شود.

چه موقع در سرویس کولر گازی گری، شارژ گاز انجام می شود؟

همانگونه که در قسمت بالا توضیح دادیم، پیش از آنکه فصل گرما برسد، شما باید اقدام به سرویس کولر گازی گری کنید تا از این طریق بتوانید با خیالی آسوده از این دستگاه استفاده کنید. بنابراین بهترین حالت ممکن برای سرویس دوره ای کولر گازی گری یکبار در هر سال می باشد و اما اگر به میزان زیادی از این دستگاه استفاده می کنید، توصیه می کنیم که حداقل هر 6 ماه یکبار اقدام به سرویس کولر گازی گری کنید تا مانع بروز هر گونه خرابی گسترده در این دستگاه شوید.

اما چه زمانی باید اقدام به شارژ گاز کولر گازی گری کنیم؟ در خصوص این مورد باید به اطلاع شما برسانیم که اگر کولر گازی گری شما بصورت کاملا سالم می باشد و سرمای لازم و کافی را تولید می کند، نیازی به شارژ گاز کولر گازی گری ندارید. اما اگر پس از گذشت چندین سال از خرید کولر گازی گری متوجه این شده اید که میزان تولید سرمای کولر گازی گری کم شده است، باید در ابتدا تکنسین تعمیرکار با استفاده از ابزارهای تعمیراتی مخصوص اقدام به بررسی میزان گاز کولر گازی گری شما نماید.

اگر میزان گاز کولر گازی گری شما کم بود، تکنسین با استفاده از گاز مناسب و مخصوص موتور کولر گازی گری شما اقدام به شارژ مجدد آن می کند. با این وجود بازه زمانی خاصی برای این موضوع وجود ندارد و ما نمی توانیم یک بازه زمانی خاصی را برای کولر گازی گری شما اعلام کنیم و مدعی این شویم که شما نیاز به شارژ گاز کولر گازی گری در هر 6 ماه یا 7 ماه دارید!

کم شدن گاز کولر گازی گری با چه نشانه هایی همراه است؟

کم شدن گاز کولر گازی گری با چه نشانه هایی همراه است؟

رایج ترین نشانه کم شدن گاز کولر گازی گری تنها یک عامل می باشد و آن هم، کم شدن میزان سرمای تولیدی در کولر گازی گری می باشد! با این وجود در صورتی که کولر گازی گری را چندین سال استفاده می کنید و در طی این بازه زمانی متوجه این شده اید که میزان سرمای تولیدی این دستگاه کاهش یافته است، بدون شک گاز کولر گازی گری شما رو به اتمام است و باید با استفاده از گاز مخصوص و جایگزین بصورت جداگانه شارژ شود. به همین ترتیب توصیه ای که برای شما داریم این است که این یک عامل را به خاطر بسپارید.

نشت یابی از دستگاه در تعمیر کولر گازی گری

اگر موتور کولر گازی گری شما دچار نشتی شده است و یا اگر کولر گازی گری شما دچار نشتی آب از پنل شده است، نشان دهنده خرابی این دستگاه می باشد و باید حتما و حتما توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی و تعمیرات تخصصی قرار گیرد. لازم به ذکر است که هر گونه نشتی در کولر گازی گری نشان دهنده یک خرابی است و این گونه نیست که این نشتی به‌صورت معجزه آمیز درست شود! به همین ترتیب بهتر است که هر گونه نشتی را در کولر گازی گری جدی بگیرید و در اسرع زمان اقدام به تعمیرات آن کنید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی گری در شمال تهران

اگر کولر گازی گری دارید و ساکن شمال تهران هم هستید و نیاز به تعمیرات تخصصی کولر گازی گری دارید، باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیرات کولر گازی گری تمام خدمات عیب یابی و تعمیرات این دستگاه را توسط تکنسین های مجرب و متخصص بصورت تخصصی به شما ارائه می دهیم و می توانید با استفاده از خدمات تخصصی ما اقدام به تعمیر دستگاه خود کنید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی گری در شمال تهران

اما چرا آریابهکار؟ ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی گری تمام خدمات عیب یابی و تعمیرات کولر گازی گری را بصورت تخصصی به شما عزیزان ارائه می دهیم و در ازای خدماتی که شما دریافت می کنید، گارانتی بلند مدت نیز به شما ارائه می شود تا از این طریق با خیالی آسوده به تکنسین های تعمیرکار ما اعتماد کنید و اجازه دهید تا دستگاه شما بصورت تخصصی به بهترین شکل ممکن تعمیر شود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که تحت هر شرایطی این دستگاه را به تعمیرگاه های غیر مجاز نسپارید!

در ادامه مناطق شمالی تهران که تحت پوشش ما هستند را نام برده ایم و عبارتند از:

 • نیاوران
 • سوهانک
 • تجریش
 • اقدسیه
 • فرمانیه
 • جردن
 • درکه
 • کامرانیه
 • الهیه
 • ونک
 • زعفرانیه
 • جماران
 • قلهک
 • ازگل
 • آجودانیه
 • داودیه
 • دروس
 • لویزان
 • محمودیه
 • دزاشیب
 • ظفر و…

نمایندگی تعمیر کولر گازی گری در جنوب تهران

آیا خدمات آریابهکار در خصوص تعمیرات کولر گازی گری، به جنوب تهران نیز منتهی می شود؟ بله! ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیرات کولر گازی گری تمام خدمات عیب یابی و تعمیرات کولر گازی گری را در جنوب تهران توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می دهیم. بنابراین اگر ساکن جنوب تهران هستید و نیاز به تعمیرات تخصصی کولر گازی گری دارید، می توانید بر روی تکنسین های مجرب و متخصص ما در آریابهکار حساب کنید و مشکل شما یکبار برای همیشه بر طرف گردد.

نمایندگی تعمیر کولر گازی گری در جنوب تهران

توجه داشته باشید که ما در آریابهکار بدون هر گونه محدودیتی تمام خدمات عیب یابی و تعمیرات کولر گازی گری را به شما ارائه می دهیم و می توانید از خدمات تخصصی ما برای تعمیرات این دستگاه در هر مدلی استفاده کنید. در ادامه نیز مناطق تحت پوشش جنوب تهران را نام برده ایم و عبارتند از:
 • امیریه
 • افسریه
 • خراسان
 • شوش
 • فلاح
 • نازی آباد
 • مشیریه
 • شهر ری
 • نعمت آباد
 • دولت آباد
 • صالح آباد
 • خزانه
 • منیریه
 • امیر بهادر
 • مولوی
 • جوادیه
 • سیروس و…

نمایندگی تعمیر کولر گازی گری در شرق تهران

همچنین خدمات ما به شرق تهران نیز گسترده شده است و به تمام مناطق شرق تهران بدون هر گونه محدودیتی خدمات تعمیر کولر گازی گری ارائه می دهیم. از این رو شما می توانید با استفاده از خدمات تخصصی ما در آریابهکار اقدام به تعمیر تخصصی و دقیق دستگاه خود کنید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی گری در شرق تهران

در ادامه نیز مناطقی که در شرق تهران تحت پوشش خدمات ما هستند را نام برده ایم و عبارتند از:
 • تهرانپارس
 • حکیمیه
 • نارمک
 • شمیران نو
 • هروی
 • قنات کوثر
 • پاسداران
 • مجیدیه
 • تسلیحات
 • مدائن
 • وحیدیه
 • تهران نو
 • نیرو هوایی
 • پیروزی
 • صفا و …

نمایندگی تعمیر کولر گازی گری در غرب تهران

با توجه به میزان بالای درخواست کاربران کولر گازی گری در غرب تهران، ما خدمات خود را به غرب تهران گسترش داده ایم و شما می توانید از خدمات ما بابت تعمیرات کولر گازی گری استفاده کنید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر ساکن غرب تهران هستید و نیاز به تعمیرات کولر گازی گری دارید، از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین تعمیرکاران متخصص کولر گازی گری به محل شما صورت گیرد.

نمایندگی تعمیر کولر گازی گری در غرب تهران

در ادامه نیز مناطق غربی تهران که تحت پوشش ما هستند را نام برده ایم و عبارتند از:
 • پونک
 • سعادت آباد
 • شهرزیبا
 • شهرک غرب
 • باغ فیض
 • صادقیه
 • شهران
 • جنت آباد
 • شاهین
 • گیشا
 • شهرک هما
 • شهرک راه آهن
 • سازمان آب
 • شهرک پرواز
 • توحید و…

نمایندگی تعمیر کولر گازی گری در مرکز تهران

همچنین اگر ساکن مرکز تهران هستید و نیاز به تعمیرات کولر گازی گری توسط تکنسین های مجرب و متخصص دارید، می توانید بر روی تکنسین های ما حساب کنید تا پروسه تعمیرات این دستگاه در اسرع زمان توسط کارشناسان ما انجام شود. با این وجود در ادامه مناطق تحت پوشش خود را در مرکز تهران به تفکیک نام برده ایم و عبارتند از:

 • توانیر
 • امیر آباد
 • عباس آباد
 • ایرانشهر
 • عشرت آباد
 • پامنار
 • منیریه
 • آرژانتین
 • یوسف آباد
 • بهجت آباد و…

تعمیرات کولر گازی گری با قطعات 100% اورجینال و فابریک

در صورتی که قطعه ای در کولر گازی گری شما عزیزان سوخته باشد و تکنسین های ما نیز تمام تلاش خود را برای احیای این قطعه انجام داده باشند و اما این قطعه قابل استفاده نباشد، با تائید قبلی تکنسین های تعمیرکار باید اقدام به تعویض قطعه سوخته نمایید تا مشکل دستگاه شما رفع شود. با این وجود آریابهکار در این مواقع از چه قطعاتی استفاده خواهد کرد؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار از قطعات وارداتی و شرکتی برای تعویض قطعات کولر گازی گری استفاده می کنیم.

تعمیرات کولر گازی گری با قطعات 100% اورجینال و فابریک

از این رو اگر مایل هستید تا پروسه تعمیرات کولر گازی گری شما با استفاده از قطعات وارداتی و شرکتی صورت گیرد، می توانید به آریابهکار اعتماد کنید تا این پروسه به بهترین شکل ممکن و به همراه 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی صورت گیرد و مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه بر طرف گردد.

تعمیر کولر گازی گری با ضمانت نامه کتبی و بی قید و شرط

یکی از مهم ترین مزایای تعمیر کولر گازی گری در آریابهکار این است که ما در آریابهکار تمام خدمات ساده و پیچیده ای که به شما ارائه می دهیم، بدون هر گونه محدودیتی گارانتی می شوند تا با خیالی آسوده به تکنسین های تعمیرکار ما اعتماد کنید. اما این در حالی است که سایر تعمیرکاران هیچ تضمینی در خصوص خدمات به شما در تعمیرگاه های کم تجربه و بی تجربه ارائه نمی دهند و حتی اگر یک ساعت پس از تعمیرات با خرابی قبلی در کولر گازی گری روبرو شوید، باید هزینه تعمیرات مجدد را در نظر داشته باشید!

لازم ذکر است که ما تعمیر کولر گازی گری را به همراه گارانتی رسمی و شرکتی که 90 روز اعتبار دارد به شما عزیزان ارائه می کنیم.

تعمیر کولر گازی گری با عیب یابی تخصصی و رایگان

عیب یابی کولر گازی گری مهم ترین مرحله ای می باشد که تعیین کننده تعمیرات و هزینه تعمیرات دستگاه شما می باشد. با این وجود اگر این پروسه بصورت تخصصی انجام نشود، هم باید هزینه قابل توجهی بابت تعمیرات بپردازید و هم اینکه هیچ اعتباری به تعمیرات ارائه شده نخواهد بود! از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما و حتما پروسه عیب یابی کولر گازی گری را به تکنسین های نمایندگی تعمیر کولر گازی گری در تهران بسپارید تا از این طریق مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن بر طرف گردد.

تعمیر کولر گازی گری با عیب یابی تخصصی و رایگان

توجه داشته باشید ما با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا پروسه عیب یابی کولر گازی گری شما را انجام خواهیم داد تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی شود. همچنین بابت عیب یابی کولر گازی گری نیازی به پرداخت هزینه ای ندارید؛ چرا که عیب یابی کولر گازی گری در آریابهکار بصورت کاملا رایگان انجام می شود.

چرا کولر گازی گری ناگهان خاموش می‌شود؟

خاموش شدن ناگهانی کولر گازی گری می تواند نشان دهنده خرابی های متعددی در این دستگاه باشد! اما در ابتدا توصیه می کنیم که بررسی نمایید آیا محل سکونت شما نوسان برق دارد؟! اگر نوسان برق خاصی در محل سکونت شما وجود ندارد و این مشکل رخ می دهد، می تواند نشان دهنده خرابی برد کولر گازی گری شما عزیزان باشد. همچنین توصیه ای که برای شما داریم این است که در این مواقع سعی نکنید اقدام به روشن کردن مجدد کولر گازی گری کنید؛ چرا که خرابی این دستگاه بیشتر و بیشتر خواهد شد!

چرا با روشن شدن کولر گازی گری فیوز می‌پرد؟

احتمالا برد کولر گازی گری شما آسیب دیده است و هر بار که اقدام به روشن کردن کولر گازی گری می کنید، باعث پریدن فیوز برق محل سکونت خود می شوید. با این وجود در این مواقع بهترین راهکار این است که پروسه عیب یابی و تعمیرات کولر گازی گری را به تکنسین های مجرب و متخصص بسپارید. لازم به ذکر است که اگر از کولر گازی گری در این مواقع بخواهید استفاده کنید، مطمئن باشید که می توانید منجر به سوختن و از کار افتادن سایر لوازم برقی در خانه خود به مرور زمان شوید!

علت تولید باد گرم در کولر گازی گری

تولید باد گرم در کولر گازی گری یا می تواند به دلیل تنظیمات نادرست و اشتباه باشد و یا می تواند ناشی از خرابی کمپرسور و یا اتمام گاز کولر گازی گری باشد! با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که در این مواقع کولر گازی گری را خاموش کنید و از طریق شماره های مندرج با نمایندگی تعمیرات کولر گازی گری تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را برای اعزام تکنسین های تعمیرکار انجام دهید.

5/5 - (2 امتیاز)

This Post Has 2 Comments

  1. با سلام. کاربر گرامی در صورت داشتن مهارت لازم می توانید این اقدام را خودتان در منزل انجام دهید و نیازی به تعمیرکار نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214