skip to Main Content
تعمیر یخچال سامسونگ (SAMSUNG)
شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ یکی از خدمات تعمیر لوازم خانگی آریابهکار است. مجموعه آریابهکار در تعمیرات لوازم خانگی از قطعات اورجینال و فابریک استفاده می کند. کلیه تعمیرات توسط تکنسین های با تجربه و متخصص انجام می گیرد. و کلیه خدمات با ارائه فاکتور رسمی صورت می گیرد. زندگی بدون یخچال را حتی تصور نیز نمیتوان کرد. اگر یخچال شما نیازمند سرویس یا تعمیر یخچال میباشد، خواندن مقاله تعمیر یخچال دوو، میتواند برایتان سودمند باشد.

فهرست

رویه تعمیر یخچال سامسونگ

با جستجویی ساده در بستر اینترنت متوجه این خواهید شد که برای خرید یک دستگاه یخچال سامسونگ باید حداقل 60 میلیون تومان هزینه را در نظر بگیرید که بدون شک یکی از گران‌قیمت ترین لوازم مصرفی و برقی در خانه هر یک از ما می باشد. به همین دلیل اگر یخچال سامسونگ شما عزیزان به هر دلیل خراب شده است و نمی توانید همانند سابق از آن استفاده کنید، جای نگرانی نیست چرا که تعمیرکاران متخصص مجموعه آریابهکار توانایی قابل توجهی در این زمینه دارند و می توانند با استفاده از بروزترین ابزارهای تعمیراتی موجود مشکل دستگاه شما را به نحوی برطرف کنند که حتی بهتر از روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

رویه تعمیر یخچال سامسونگ

اما معمولا با مشاهده خرابی یخچال سامسونگ ممکن است به این فکر برسید که خودتان اقدام به باز کردن قاب پشتی دستگاه نمایید و با باز کردن برخی قطعات و سپس نصب آنها مشکل را برطرف کنید؛ لازم به ذکر است که پروسه تعمیر یخچال سامسونگ یک پروسه کاملا پیچیده می باشد که اگر با این شرایط اقدام به تعمیر یخچال سامسونگ نمایید، نتیجه ای را خواهید دید که حتی می تواند باعث سوختن و از کار افتادن تعداد زیادی از قطعات دستگاه شما شود! به همین دلیل توصیه می کنیم پروسه تعمیر یخچال سامسونگ فقط و فقط توسط تعمیرکارانی صورت گیرد که توانایی قابل توجهی در این زمینه دارند.

نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال سامسونگ

آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی و معتبر تعمیر یخچال سامسونگ همواره آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی برای تعمیر اصولی یخچال سامسونگ شما عزیزان با کمترین هزینه و بهترین کیفیت ممکن می باشد. لازم به ذکر است که تمامی تعمیرات ما به وسیله ابزارهای تعمیراتی روز دنیا به همراه تکنسین های جواب و باتجربه ای صورت می گیرد که توانایی قابل ملاحظه ای در این خصوص دارند و می توانند هم به‌صورت اصولی مشکل اصلی دستگاه را شناسایی و هم به‌صورت اصولی تعمیر کنند. از این رو می توانید دستگاه خود را با خیالی آسوده به تکنسین های مجرب ما بسپارید تا به‌صورت اصولی یکبار برای همیشه تعمیر شود و دیگری نیازی به تعمیرات مجدد نداشته باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

برای تماس با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران می توانید از طریق شماره های ذیل تماس بگیرید تا در ابتدا درخواست خود را ثبت نمایید و سپس هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شما صورت گیرد تا پروسه عیب یابی و تعمیر یخچال سامسونگ صورت گیرد.

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ مرکز سراسری ارتباط مشتریان: ۴۵۴۳۷-۰۲۱
شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

خدمات و سرویس های نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال سامسونگ تهران

اگر یخچال سامسونگ شما عزیزان خراب شده است و مایلید از سرویس های نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال سامسونگ آریابهکار مطلع شوید، لازم به ذکر است که ما در آریابهکار تمامی خدمات تعمیر یخچال سامسونگ را بدون هر گونه محدودیت فنی و تکنیکی انجام می دهیم تا بتوانید حتی بهتر از روز اول از این دستگاه استفاده کنید و دیگر نیازی به تعویض قطعات گران قیمت نداشته باشید. از این رو تمام خدمات ممکن و ناممکن در خصوص تعمیر یخچال سامسونگ توسط تعمیرکاران ما انجام می شود که در ادامه به برخی از این موارد اشاره نموده ایم:

 • تعمیر تخصصی برد یخچال سامسونگ.
 • تعمیر برفک یخچال سامسونگ.
 • تعمیرات صدای زیاد یخچال سامسونگ.
 • تعمیر نشتی یخچال سامسونگ.
 • تعمیر خنک نکردن یخچال سامسونگ.
 • تعمیرات تخصصی تمامی قطعات و خرابی ها و…

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

تمام مناطق 22 گانه تهران شامل خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار قرار می گیرند و ما جهت عیب یابی و تعمیر یخچال سامسونگ در این مناطق، تکنسین مجرب و متخصص اعزام خواهیم کرد. از این رو برای انجام هماهنگی های لازم جهت اعزام تکنسین تعمیرکار یخچال سامسونگ به محل خود، می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. با این وجود مناطق شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران شامل خدمات تخصصی آریابهکار می شوند و ما هیچ محدودیتی در این زمینه نداریم.

دیگر خدمات: تعمیر یخچال ایستکول

تضمین خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ

با توجه به این که پروسه عیب یابی و تعمیر یخچال سامسونگ در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص بصورت اصولی انجام می شود، ما ساده ترین و کلی ترین خدماتی که به شما ارائه می دهیم را بدون هر گونه محدودیت خاصی تضمین می کنیم! اما منظور از تضمین و گارانتی چیست؟ منظور ما از تضمین و گارانتی خدمات این است که اگر پس از تعمیرات با خرابی قبلی روبرو شدید، ما این خرابی را بصورت رایگان در بازه زمانی گارانتی تعمیر خواهیم کرد!

لازم به ذکر می باشد که بازه زمانی گارانتی در آریابهکار 90 روز است که گارانتی بصورت رسمی و کتبی به شما تحویل داده خواهد شد.

فرایند تعمیر یخچال سامسونگ توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

پروسه تعمیر یخچال سامسونگ توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار بدین گونه است که باید در ابتدا دستگاه شما را بصورت حضوری و با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی کنند و پس از آنکه عیب یابی قطعه به قطعه کردند و توانستند مشکل اصلی دستگاه را تشخیص دهند، در این مواقع می توانند اعلام هزینه تعمیرات کنند؛ چرا که پیش از شناسایی مشکل دستگاه آیا امکان اعلام خرابی وجود دارد؟

فرایند تعمیر یخچال سامسونگ توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

دون شک چنین چیزی ممکن نیست. از این رو اگر شما پروسه تعمیرات را تائید کنید، تعمیرات در اسرع زمان صورت خواهد گرفت. همچنین پیش از آنکه تعمیرکار محل را ترک کند به تعداد دفعات متعددی دستگاه در حضور شما تست خواهد شد تا از تعمیرات اصولی آن مطمئن شوید و سپس تکنسین با تحویل کارت گارانتی رسمی شرکت، محل را ترک خواهد نمود.

ویژگی های تعمیرکار یخچال سامسونگ در آریابهکار

تعمیرکاری که قصد تعمیرات یخچال سامسونگ شما را دارد، باید یکسری ویژگی های ابتدایی را داشته باشد تا شما بتوانید دستگاه خود را به آن بسپارید. با این وجود این ویژگی ها کدامند؟ ویژگی های تعمیرکار یخچال سامسونگ عبارتند از موارد ذیل:

 • تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ.
 • حداقل 5 سال سابقه تعمیرات یخچال سامسونگ.
 • تعمیرکار مجاز یخچال سامسونگ.
 • آشنایی با تمام مدل های یخچال سامسونگ.
 • عیب یابی تخصصی یخچال سامسونگ.
 • تعمیر قطعات یخچال سامسونگ بجا تعویض آنها.
 • توانایی کار با دستگاه های تخصصی تعمیر یخچال سامسونگ.

نکات مهم در رویه تعمیرات یخچال سامسونگ

از آنجاییکه یخچال سامسونگ یک دستگاه پیچیده و فنی می باشد، باید در تمام پروسه تعمیر یخچال سامسونگ یکسری نکات فنی و تخصصی که در طی چندین سال تجربه تعمیرات تخصصی کسب شده اند، توسط تعمیرکار بر روی دستگاه شما پیاده سازی شود تا مشکل دستگاه به بهترین حالت ممکن و در کمترین بازه زمانی تعمیر گردد. از این رو توصیه می کنیم پروسه تعمیر یخچال سامسونگ فقط باید توسط تعمیرکارانی که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی در این زمینه دارند صورت گیرد. اما اگر به این موضوع توجه نکنید، هیچ یک از خدماتی که بر روی دستگاه شما صورت خواهند گرفت، تخصصی نخواهند بود!

مزیت های تعمیر یخچال سامسونگ در نمایندگی مرکزی آریابهکار

با پذیرش خدمات تخصصی آریابهکار و ثبت درخواست تعمیرات یخچال سامسونگ، اعزام تکنسین تعمیرکار یخچال سامسونگ، تعمیرکاران ما پیش از آنکه دستگاه را بصورت اصولی عیب یابی نکنند به هیچ وجه هیچ گونه تعمیراتی را بر روی دستگاه انجام نخواهند داد. اما آیا ممکن است شما مشکل دستگاه را تشخیص ندهید و فورا اقدام به تعمیر آن نمایید؟ بدون شک چنین چیزی ممکن نیست. لازم به ذکر است که ما همیشه پیش از هر گونه تعمیرات اقدام به عیب یابی اصولی دستگاه شما با بروزترین ابزارهای تعمیراتی روز دنیا می کنیم تا مشکل را شناسایی نمایید.

یکی دیگر از مزایایی که به شما تعلق خواهد گرفت این است که صفر تا صد پروسه تعمیرات یخچال سامسونگ در آریابهکار توسط تعمیرکاران متخصص و مجرب یخچال سامسونگ انجام می شود که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی در این زمینه دارند و با تمامی مدل های عرضه شده این دستگاه آشنا می باشند.

تعمیر یخچال سامسونگ با گارانتی بی قید و شرط

با توجه به اینکه ما خدمات کاملا تخصصی در زمینه تعمیر یخچال سامسونگ انجام می دهیم، برای اطمینان خاطر شما عزیزان تمام خدمات را گارانتی و تضمین می کنیم تا اگر پس از انجام تعمیرات مدنظر، به احتمال یک درصد با خرابی قبلی روبرو شدید، تیم تکنسین آریابهکار مجددا به محل شما جهت تعمیرات اعزام خواهند شد و این در حالی می باشد که هیچ هزینه ای نیاز به پرداخت ندارید و تمام براساس گارانتی ما انجام می شود.

تعمیر یخچال سامسونگ با گارانتی بی قید و شرط

لازم به ذکر است که گارانتی ارائه شده توسط تیم آریابهکار، به مدت 90 روز تضمین خدمات به شما تقدیم می شود و هیچ تفاوتی هم در میان خدمات وجود ندارد. از این رو ساده ترین و پیچیده ترین خدمات شامل 90 روز گارانتی رسمی آریابهکار می شوند.

سایر خدمات: تعمیر یخچال ال جی

تعمیر یخچال سامسونگ با قطعات 100% اورجینال

مهم ترین شعار تکنسین های تعمیرکار یخچال سامسونگ این است که قطعات معیوب دستگاه شما را به‌صورت کاملا فنی و مهندسی با توجه به تجربه تعمیرات تخصصی که دارند می توانند به‌صورت اصولی تعمیر کنند و شما را از نیاز به هر گونه تعویض قطعات گران‌قیمت یخچال سامسونگ بی نیاز کنند که در 99 درصد مواقع از طریق همین پروسه تخصصی مشکل دستگاه برطرف می شود. اما لازم به ذکر می باشد که برخی مواقع یک قطعه به هیچ وجه قابل تعمیرات تخصصی نیست! برای مثال اگر قطعه ای در میان قطعات یخچال سامسونگ ذوب شده باشد، آیا قابل تعمیر است؟ به هیچ وجه این مشکل قابل تعمیر نیست!

از این رو در این مواقع باید اقدام به تعویض قطعات آسیب دیده نمایید که ما این پروسه را با استفاده از قطعات وارداتی براساس برند و مدل دستگاه شما به همراه گارانتی انجام می دهیم. به همین دلیل نگرانی مبنی بر تعویض قطعه اورجینال در رویه تعمیر یخجال سامسونگ خود نداشته باشید.

اهمیت استفاده از قطعات اورجینال در تعمیر یخچال سامسونگ

زمانیکه یک یا چند قطعه از قطعات یخچال سامسونگ دچار خرابی بیش از حد می شوند، بدون شک تعمیر آنها تصمیم معقولانه ای نیست؛ چرا که در این مواقع تعمیرات می تواند صرفا یک بازه زمانی کوتاه مدتی نیاز دستگاه شما را برطرف کند و پس از گذشت چند روز، بصورت کامل از کار خواهد افتاد. از این رو توصیه می کنیم از تعمیرات نامتعارف خودداری کنید تا مشکل دستگاه شما بصورت تخصصی و بدون هر گونه حدس و گمانی صورت گیرد.

با این وجود بهتر است با مشاهده خرابی قطعات یخچال سامسونگ، آنها را با قطعات وارداتی تعویض کنید؛ ما در آریابهکار قطعات معیوب دستگاه شما را با قطعات وارداتی و اورجینال تعویض خواهیم کرد و تعمیر یخچال سامسونگ شما را در بهترین حالت پیش خواهیم برد.

مهمترین اقدامات در زمینه تعمیر یخچال سامسونگ

بدون شک برای آنکه بخواهید مشکل دستگاه شما به‌صورت تخصصی و اصولی تعمیر شود، باید یکسری اقدامات مهم در این خصوص بر روی دستگاه شما اعمال شوند که این اقدامات فقط و فقط بدست افراد متخصص و تکنسین قابل اجرا هستند. از این رو یک اقدام مهم برعهده شما می باشد که باید با دقت کافی آنرا دهید؛ این اقدام مهم، پیدا کردن تعمیرکار و مرکز تخصصی تعمیرات یخچال سامسونگ می باشد که باید توسط تعمیرکار باتجربه صورت گیرد. به همین دلیل توصیه می کنیم پیش از تحویل دستگاه به هر تعمیرکار و مرکزی، از اصالت و تخصص آنها در این زمینه مطلع و مطمئن شوید و سپس اعتماد کنید.

لازم به ذکر است که آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات لوازم برقی خانگی در تهران با دو شعبه تعمیراتی همواره آماده ارائه خدمات تخصصی و تجربی جهت تعمیر یخچال سامسونگ شما عزیزان می باشد.

دلایل نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ

اولین دلیلی که معمولا مایل به تعمیر فوری یخچال سامسونگ هستید، مواد غذایی درون یخچال می باشد؛ چرا که اگر یخچال سامسونگ خراب شود، این مواد غذایی در کمترین بازه زمانی می توانند فاسد شوند و رنگ بوی خود را از دست بدهند. از این رو با خراب شدن یخچال سامسونگ و نیاز تعمیر فوری آن می توانید این دستگاه را در کمترین بازه زمانی توسط تعمیرکاران مجموعه ما تعمیر کنید. لازم به ذکر است که ما سعی می کنیم تا در کمترین بازه زمانی تعمیرکان متخصص یخچال سامسونگ خود را به محل مدنظر شما جهت تعمیرات اعزام کنیم.

دلایل نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ

همچنین یکی دیگر از دلایل تعمیر یخچال سامسونگ، قیمت روز آن می باشد که برای خرید یک دستگاه جدید یخچال سامسونگ حداقل باید 60 میلیون تومان هزینه را مدنظر بگیرید و بدون شک تعمیر این دستگاه ارزش اقتصادی بیشتری برای شما خواهد داشت. توجه داشته باشید که از طریق پروسه تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ توسط تعمیرکاران آریابهکار، مشکل دستگاه شما با کمترین هزینه ممکن می توانید مشکل آنرا رفع نمایید.

تعمیر یخچال دوقلو سامسونگ

اگر یخچال دوقلو سامسونگ دارید که در طی روزهای اخیر با خرابی روبرو شده است، جای نگرانی وجود ندارد؛ چرا که مجموعه آریابهکار به همراه تیم تکنسین مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات تعمیر یخچال دوقلو سامسونگ به صورت تخصصی در مدل های قدیمی و جدید است تا مشکل شما از این طریق برطرف شود و نیازی به تعویض قطعات و یا حتی خرید یخچال دوقلو سامسونگ جدید نداشته باشید.

از این رو ما در آریابهکار آماده ارائه خدمات کاملا فنی تعمیر یخچال سامسونگ هستیم تا مشکل را بدون نیاز به تعویض قطعات برطرف کنیم و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

سایر خدمات: تعمیر یخچال ایندزیت

تعمیر کمپرسور یا موتور یخچال سامسونگ

کمپرسور یخچال سامسونگ که همان موتور اصلی یخچال سامسونگ می باشد، از قطعات و بخش های مختلفی تشکیل شده است که در راس تمام قطعات قرار دارد؛ چرا که بخش اعظمی از پروسه خنک کردن داخل یخچال برعهده این قطعه کلیدی می باشد. به همین دلیل زمانیکه این قطعه خراب شود، ساده‌ترین و متداول ترین نشانه از خرابی این قطعه، عدم خنک شدن داخل یخچال سامسونگ می باشد.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر متوجه هر گونه خرابی در موتور یخچال سامسونگ شدید، در همان ابتدا اقدام به تعمیر کمپرسور یا همان تعمیر موتور یخچال سامسونگ نمایید تا این مشکل به‌صورت دقیق و با کمترین هزینه تعمیراتی در همان ابتدا تعمیر شود و نیازی به تعویض موتور یخچال سامسونگ نداشته باشید؛ چرا که هر چقدر دیرتر اقدام به تعمیر کمپرسور یخچال سامسونگ نمایید، به همان اندازه خرابی این قطعه بیشتر خواهد شد.

تعمیر یا تعویض سیم پیچ های یخچال سامسونگ

خرابی سیم پیچ ها در رویه تعمیر یخچال سامنسونگ بسیار مهم هستند؛ چرا که اگر این خرابی در این بخش رخ دهد، پروسه خنک سازی درون یخچال سامسونگ دچار اختلال خواهد شد. به همین دلیل ما در آریابهکار به اتفاق تکنسین های مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی تعمیر یا تعویض سیم پیچ های یخچال سامسونگ هستیم تا این مشکل را در همان ابتدا تعمیر کنیم.

تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

از مدل های پرطرفدار و البته گران‌قیمت یخچال سامسونگ می توان به یخچال ساید بای ساید سامسونگ اشاره کرد که دارای قابلیت های مختلفی است و به دلیل طراحی و قابلیت هایی که دارد، یکی از مدل های پرطرفدار از یخچال سامسونگ است. از این رو اگر یخچال ساید بای ساید سامسونگ شما به هر دلیلی خراب شده است، آریابهکار به همراه تیم تکنسین مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان می باشد تا مشکل را به بهترین شکل ممکن برطرف کند و تعمیر یخچال سامسونگ شما را با بهترین کیفیت در پیش بگیرد. با این وجود برای تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ می توانید از خدمات تخصصی و فنی ما استفاه کنید.

تعمیر دمپر یخچال سامسونگ

اگر دمای داخل فریزر یخچال سامسونگ طبق دمایی که شما تنظیم کرده اید نباشد، نشان دهنده خرابی دمپر یخچال سامسونگ می باشد که این مشکل باید در اسرع زمان توسط تکنسین مورد عیب یابی و سپس تعمیرات تخصصی قرار گیرد.

تعمیر دمپر یخچال سامسونگ

از این رو اگر دمپر یخچال سامسونگ شما از کار افتاده است، توصیه می کنیم از تکنسین های مجرب و متخصص درخواست عیب یابی و تعمیر این قطعه را نمایید؛ تعمیر یخچال سامسونگ با وجود خرابی در دمپر در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص عیب یابی و تعمیر می شود.

تعمیر لامپ یخچال سامسونگ

یکی دیگر از مواردی که شما را نیازمند تعمیر یخچال سامسونگ می نماید، وجود مشکل و آسیب در لامپ دستگاه می باشد. لامپ داخل یخچال سامسونگ همانند سایر لامپ هایی که شما عزیزان در خانه استفاده می کنید، هم دارای طول عمر مفید هستند و هم اینکه به احتمال زیاد به دلیل استفاده نادرست و یا نوسان برق ممکن است کارایی خود را از دست بدهد. از این در صورتی که لامپ یخچال سامسونگ شما خراب شده است و روشن نمی شود، جای نگرانی وجود ندارد؛ چرا که این قطعه به سادگی قابل تعویض می باشد و ما این پروسه تعمیر را به بهترین شکل ممکن انجام می دهیم. با این وجود لامپ یخچال سامسونگ قابلیت تعمیر ندارد و صرفا باید تعویض صورت گیرد.

تعمیر و تعویض لاستیک درب یخچال سامسونگ

دیگر موردی که در راستای تعمیر یخچال سامسونگ مورد بررسی قرار می گیر، پرسیدن این سوال است که هدف از قرار گرفتن لاستیک دور درب یخچال سامسونگ چیست؟ هدف اصلی از قرار گرفتن این قطعه پلاستیکی در دور درب یخچال سامسونگ این است که درب را به بدنه دستگاه شما چفت کند تا سرمای تولید شده داخل یخچال سامسونگ در داخل دستگاه حبس شود و به بیرون منتقل نشود؛ اگر هوای سرد تولید شده به‌صورت دائم به بیرون از یخچال سامسونگ منتقل شود، کمپرسور و سایر قطعات خنک‌کننده یخچال سامسونگ با فشار قابل توجهی روبرو خواهند شد چرا که به‌صورت دائم کار خواهند کرد و ممکن است حتی کارایی خود را از دست بدهند.

از این رو در صورت مشاهده خرابی لاستیک دور درب یخچال سامسونگ توصیه می کنیم در اسرع زمان بی درنگ اقدام به تعمیر و تعویض لاستیک دور درب یخچال سامسونگ نمایید.

سایر خدمات: تعمیر یخچال بلومبرگ

تعمیر تمامی مدل های یخچال SAMSUNG

اگر یخچال سامسونگ قدیمی و یا یخچال سامسونگ جدید دارید، ممکن است برای شما سوال شود که کدام یک از مدل های یخچال سامسونگ در آریابهکار تعمیر می شوند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که ما تعمیر یخچال سامسونگ در تمامی مدل ها را بدون هر گونه محدودیت دانش تعمیراتی، تعمیر می کنیم تا مشکل شما از این طریق برطرف شود و بتوانید به بهترین شکل ممکن از این دستگاه استفاده کنید.

سرویس یخچال سامسونگ در محل

برای جلوگیری از بروز هر گونه خرابی در یخچال سامسونگ، بهترین راهکار ممکن این است که یخچال سامسونگ را در بازه های زمانی مختلف سرویس کنید. اما منظور از سرویس یخچال سامسونگ چیست؟ منظور از سرویس یخچال سامسونگ این است که تکنسین وقت کافی می گذارد تا قطعات دستگاه شما را بررسی نماید. از این رو اگر خرابی ای در حال شکل گیری است یا نیاز به تعویض فیلتر داشتید، توسط تکنسین این پروسه انجام خواهد شد تا مشکل از این طریق برطرف شود.

مزایای سرویس یخچال سامسونگ SAMSUNG

بدون شک زمانیکه شما اقدام به سرویس یخچال سامسونگ توسط تکنسین های مجرب و متخصص می کنید، مزایای زیادی به شما تعلق خواهد گرفت که هر یک از این مزایا دارای ویژگی منحصر بفرد خود هستند. از این رو این مزایا کدام اند؟ در ادامه با برخی از مزایای سرویس یخچال سامسونگ توسط تکنسین مجرب و متخصص آشنا خواهید شد:

مزایای سرویس یخچال سامسونگ SAMSUNG

 • افزایش طول عمر مفید یخچال سامسونگ.
 • عدم بروز هر گونه خرابی در یخچال سامسونگ.
 • عدم خرابی قطعات.
 • عدم نیاز به تعویض قطعات.

چرا تعمیر یخچال سامسونگ را به متخصصان آریابهکار بسپاریم؟

اولین عاملی که می توانیم نام ببریم این است که ما در آریابهکار تمام پروسه تعمیر یخچال سامسونگ را توسط تعمیرکاران و متخصصانی انجام می دهیم که صرفا توانایی تعمیر یخچال سامسونگ را در رزومه خود با 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی دارند! این بدین معناست که تعمیرکاران یخچال سامسونگ مجموعه ما با تمامی مدل های جدید و قدیمی یخچال سامسونگ آشنا هستند و می توانند 0 تا 100 خدمات مرتبط با این دستگاه را بدون هر گونه محدودیتی انجام دهند.

دومین عاملی که می توانیم برای شما عزیزان نام ببریم، هزینه تعمیرات یخچال سامسونگ می باشد که در این شرایط برای شما و هر یک از ما بسیار مهم است. لازم به ذکر است که هزینه تعمیر یخچال سامسونگ در آریابهکار برخلاف سایر مراکز تعمیراتی براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد و شما هیچ گونه هزینه نامتعارفی در این خصوص پرداخت نخواهید کرد.

دلایل برتری تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ آریابهکار

نقاطی که آریابهکار را نسبت به سایر مراکز تعمیراتی متمایز می کند، شامل عوامل و دلایل مختلفی می شوند که تمام این عوامل نشان دهنده تضمین خدمات ما به شما عزیزان هستند. از این رو این نقاط متمایز کننده عبارتند از:

 • گارانتی 90 روزه برای تمامی خدمات تعمیر یخچال سامسونگ.
 • عیب یابی تخصصی یخچال سامسونگ.
 • تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ توسط تکنسین تعمیرکار.
 • اعلام هزینه تعمیرات براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران.
 • اعزام تکنسین یخچال سامسونگ به محل.
 • مشاوره رایگان جهت تعمیر یخچال سامسونگ.

مراحل درخواست تعمیرکار از نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ آریابهکار

برای استفاده از خدمات تخصصی تعمیر یخچال سامسونگ نمایندگی آریابهکار می توانید با استفاده از روش های مختلف اقدام نمایید. سریعترین و بهترین راهکار ممکن این است که در ابتدا تصویر و ویدیو سی ثانیه ای از دستگاه خود تهیه کنید و برای تیم تکنسین آریابهکار در واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 ارسال نمایید تا تکنسین های مجموعه مشکل دستگاه شما را به‌صورت سطحی بررسی کنند و راهکار تجربی که می‌دانند انجام آن به نفع شما است را ارائه دهند و بتوانید تا پیش از رسیدن تکنسین تعمیرکار از فاسد شدن مواد غذایی درون یخچال و… جلوگیری کنید. توجه داشته باشید که این پروسه عیب یابی، کاملا سطحی است و عیب یابی اصولی زمانی صورت می گیرد که دستگاه به‌صورت حضوری توسط تکنسین با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی شود.

مراحل درخواست تعمیرکار از نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ آریابهکار

اما آیا می توان بدون باز کردن دستگاه و مشاهده خرابی آن، اعلام هزینه تعمیرات کرد؟!

یکی دیگر از روش هایی که می توانید از طریق آن اقدام نمایید این است که با شماره های مندرج تماس بگیرید و با شرح کامل خرابی رخ داده، هماهنگی های لازم را جهت اعزام تعمیرکار یخچال سامسونگ انجام دهید تا تیم تکنسین در روز و ساعت مقرر به محل شما اعزام شوند.

همچنین آخرین روشی که می توانید از طریق آن اقدام به تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ توسط تعمیرکاران با تجربه ما نمایید این است که با هماهنگی قبلی در صورت امکان یخچال سامسونگ را به شعب تعمیراتی ما منتقل نمایید.

سایر خدمات: تعمیر یخچال هاردستون

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

اگر به تازگی اقدام به خرید یخچال سامسونگ از نمایندگی مجاز و معتبر کرده اید و پس از گذشت یک بازه چند روزه متوجه خرابی در این دستگاه شده اید، می توانید با استفاده از گارانتی اقدام به تعمیر دستگاه در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ نمایید تا مشکل دستگاه از طریق خدمات پس از فروش رفع گردد. لازم به ذکر است برای دریافت شماره نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران و یا استان محل سکونت خود می توانید به کارت گارانتی دستگاه مراجعه کنید چرا که تمام اطلاعات نمایندگی دستگاه بر روی این کار نوشته شده است و شما می توانید از طریق تماس با نمایندگی، درخواست خود را ثبت نمایید تا نوبت تعمیرات دستگاه شما برسد.

از این رو برای تعمیر یخچال سامسونگ توسط نمایندگی تعمیرات باید کارت گارانتی دستگاه شما عزیزان اعتبار کافی تعمیرات داشته باشد و اگر گارانتی دستگاه به اتمام رسیده باشد، این خدمات به شما عزیزان تعلق نخواهد گرفت. اما جای نگرانی نیست چرا که ما در آریابهکار تمام خدمات تعمیر یخچال سامسونگ را توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص برای شما عزیزان انجام می دهیم و برای انجام هماهنگی های لازم می توانید با شماره 02145437 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید تا در کمترین بازه زمانی تکنسین به محل شما جهت تعمیرات اعزام شود.

موارد نیازمند تعمیر یخچال سامسونگ SAMSUNG

عدم داشتن برودت و سرما در این یخچال عمده مشکلات بوجود آمده است. در این قسمت از تعمیر یخچال سامسونگ به مشکلات متداولی که برای یخچال هاب برند samsung به وجود می آید تا شما را نیازمند تعمیر کند میپردازیم :

موارد نیازمند تعمیر یخچال سامسونگ SAMSUNG

 • ایجاد سر و صدای زیاد در یخچال
 • یکسره کار کردن یخچال
 • ایجاد برفک بدلیل خرابی لاستیک دور در یخچال
 • داغ کردن بیش از حد موتور
 • منجمد نکردن مواد غذایی در فریزر
 • روشن نشدن دستگاه

نکات ایمنی و پیشگیری از تعمیر یخچال SAMSUNG

 • قرار ندادن یخچال و فریزر در کنار دستگاه‌های تولیدکننده گرما مثل اجاق گاز، پکیج آبگرمکن و شوفاژ (به ویژه در فصل زمستان)
 • خاموش کردن 3 ساعت قبل از جا به جایی یخچال. عدم رعایت این مورد می تواند شما را نیازمند به تعمیرات یخچال سامسونگ نماید.
 • تمیز کردن موتور یخچال مخصوص یخچال های بدون پوشش برای موتور
 • عدم باز و بسته مکرر و بی دلیل درب یخچال به منظور جلو گیری از خروج هوای سرد
 • استفاده از دستمال ضد خش و مواد شوینده مناسب و یا استفاده از نصف استکان سرکه با یک لیوان آب برای تمیز کردن سطح دستگاه
 • فاصله دادن حداقل 20 سانتی نتری بین دیوار و پشت یخچال
 • استفاده نکردن از جسم تیز و خشن برای پاک کردن برفک
 • قرار دادن روی سطح صاف برای توزیع یکنواخت گاز
 • خودداری از قرار دادن مواد غذایی گرم در یخچال
 • چک کردن هر 2 ماه یکبار لاستیک ها و درزگیر یخچال فریزر
 • قرار ندادن ظروف خیلی نزدیک هم برای گردش هوای مناسب
 • استفاده از پک های بوگیر آماده و یا زغال برای از بین بردن بو نامطبوع
 • بسته بندی خوب و مناسب موتد غذایی
 • قرار ندادن حجم زیاد بطری پر در سمت بطری ها
 • گذاشتن درجه حرارت 1 تا 2 در زمستان و 2 تا 4 در تابستان

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ

هزینه اجرت خدمات تعمیر یخچال فریزر سامسونگ تا مشخص نشدن علت دقیق خرابی متفاوت است. بسته به نوع خرابی و اینکه نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعه خراب با قطعات فابریک هزینه متغیر می باشد.

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ

آریابهکار گارانتی 90 روزه تعمیرات و قطعات یدکی تعویضی و هچنین فاکتور رسمی را به مشتریان ارائه میدهد.

یعنی در طول این مدت اگر مشکلی مشابه و یا خرابی قطعه تعویضی بوجو بیاید، بدون پرداخت هزینه، مجددا تعویض و سرویس صورت خواهد گرفت.

سایر خدمات: تعمیر یخچال دوو

خدمات قابل ارائه برای تعمیر یخچال سامسونگ SAMSUNG

خدمات قابل ارائه در راستای تعمیر یخچال فریزر سامسونگ، در آریابهکار به شرح طیر میباشد:

1. تعویض موتور یخچال سامسونگ و برطرف سازی تمامی مشکلات آن

یکی از مهمترین موضوعات در تعمیر یخچال فریزر سامسونگ و برطرف سازی مشکلات ایجاد شده در آن، تعویض موتور می باشد. یخچال فریزر های سامسونگ دارای دو نوع کمپرسور میباشند. در دستگاه های قدیمی از کمپرسورهای پیستونی و در دستگاه های جدید از کمپرسورهای اینورتر استفاده شده است.

2. تعویض کامل فن کندانسور یخچال سامسونگ و رفع تمامی نواقص آن

فن کندانسور در یخچال فریزر سامسونگ در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار گرفته است و وظیفه خنک کردن کندانسور و موتور یخچال را دارد. در صورتی که این قطعه به مشکل روبرو شود، باید در رویه تعمیر یخچال سامسونگ اقدام به تعویض آن نمود.

3. برطرف سازی مشکلات فن داخلی یخچال سامسونگ

یخچال فریزر سامسونگ دارای یک فن در قسمت یخچال و یک فن در قسمت فریزر می باشد. وظیفه انتقال سرما به بخش های مختلف کابین را بر عهده دارند.

4. شارژ گاز یخچال سامسونگ

گاز یخچال ممکن است به دلیل پوسیدگی لوله های داخلی و یا برخورد یک جسم خارجی به لوله ها، نشت پیدا کند. نشت گاز یخچال موجب از دست رفتن سرمای دستگاه شود. در صورتی که با چنین مشکلی روبرو شوید باید اقدامات لازم برای تعمیر یخچال سامسونگ خود را به عمل آورید.

5. برطرف سازی و یا تعویض سنسورهای دمایی یخچال سامسونگ

یخچال سامسونگ در قسمت های مختلف دارای سنسورهای دمایی است. هرکدام از این سنسورها وظیفه کنترل دما را بر عهده دارند.

6. تعویض المنت در تمامی مدل های یخچال فریزر سامسونگ

المنت یخچال وظیفه دیفراست (برفک زدایی) در دستگاه را برعهده دارد.

7. تعمیر تخصصی برد الکترونیکی یخچال فریزر سامسونگ

برد الکترونیک یخچال ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن یخچال خراب شوند.

8. سرویس سالیانه کندانسور یخچال فریزر سامسونگ

یکی از مهمترین موضوعات در جلوگیری از تعمیر یخچال فریزر سامسونگ، سرویس دوره ای کندانسور می باشد. کندانسور یخچال فریزر سامسونگ در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار گرفته است و به دلیل وجود فن امکان جذب گرد و غبار بر روی این قطعه وجود دارد. لذا کندانسور یخچال فریزر سامسونگ نیاز به سرویس مرتب و سالیانه دارد تا موجب افزایش طول عمر دستگاه و صرفه جویی در مصرف انرژی گردد.

مرجع تخصصی تعمیر یخچال سامسونگ

برای تعمیر یخچال سامسونگ به صورت کاملا اصولی و رفع نهایی مشکل دستگاه خود، توجه داشته باشید که صرفاً از سرویس کاران و استادکاران حرفه‌ای و باتجربه کمک بگیرید. زیرا هرگونه دستکاری توسط افراد غیر حرفه‌ای و آماتور می‌تواند منجر به از کار افتادن نهایی یخچال شما شود.

مرجع تخصصی تعمیر یخچال سامسونگ

آریابهکار دارای سابقه فعالیت بالا در حوزه تعمیر انواع لوازم خانگی به خصوص تعمیرات یخچال سامسونگ در تمامی مدل ها و سری های آن است که طی این مدت همواره موفق به کسب رضایت مشتریان خود شده است. در آریابهکار، تیمی متشکل از استادکاران و تعمیرکاران متخصص و کارآمد فعالیت می‌کنند که به طور مداوم در حال یادگیری و تقویت دانش فنی خود مطابق با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در لوازم خانگی هستند.

همچنین آریابهکار برای رفاه حال مشتریان خود مزایای ویژه‌ای از جمله تحویل سریع دستگاه تعمیر شده، ضمانت کلیه خدمات تعمیر تا ۹۰ روز، استفاده از قطعات یدکی و اورجینال، ارائه کدهای تخفیف دوره‌ای به مشترکین و سرویس ویژه تعمیر ۴۸ ساعته برای موارد اورژانسی در نظر گرفته است. چنانچه یخچال شما دچار نقص فنی شده و نیاز به خدمات تعمیر یخچال سامسونگ را دارد همین حالا با شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل فرمایید.

چرا یخچال سامسونگ بیش از حد سرد می شود؟

یکی از مواردی که نیاز شما به تعمیر یخچال سامسونگ را جدی می کند، سرد شدن بیش از حد دستگاه می باشد. معمولا علت اصلی سرد شدن بیش از اندازه یخچال سامسونگ ناشی از کاهش دمای این دستگاه توسط شما عزیزان است. به همین دلیل شما نیازی به تکنسین تعمیرکار یخچال سامسونگ ندارید و صرفا می توانید از طریق قسمت Temp بر روی پنل یخچال سامسونگ (اگر یخچال سامسونگ شما پنل ندارد، در داخل دستگاه می توانید به‌صورت دستی دمای یخچال سامسونگ را کم و زیاد کنید) اقدام به افزایش دمای داخل یخچال سامسونگ نمایید تا مانع سرد شدن بیش از اندازه یخچال سامسونگ شوید.

همچنین اگر متوجه این مراحل نشدید، بهتر است به دفترچه راهنمای یخچال سامسونگ مراجعه کنید تا با نحوه اصولی و صحیح برای تنظیم دمای یخچال سامسونگ براساس مدل دستگاه خود آشنا شوید.

سایر خدمات: تعمیر یخچال ویرپول

چرا یخچال سامسونگ صدای بدی تولید می کند؟

دیگری موردی که در زمینه تعمیر یخچال سامسونگ مورد بررسیب قرار می گیرد، ایجاد صدا های بد و ناهنجار از دستگاه می باشد. دلایل مختلف و متعددی برای صدای زیاد یخچال سامسونگ وجود دارند که تمامی این موارد باید توسط تکنسین مجرب و متخصص مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرد. اما اگر بخواهیم رایج ترین دلایل مبنی بر صدای ناهنجار یخچال سامسونگ برای شما نام ببریم می توان به عدم تراز بودن یخچال سامسونگ نسبت به سطح زیرین و یا خرابی موتور و یا خرابی کندانسور یخچال سامسونگ اشاره نمود که یک مشکل جدی است.

چرا یخچال سامسونگ روشن نمی شود؟

اگر بخواهیم به یکی از اصلی ترین دلایل تعمیر یخچال سامسونگ اشاره کنیم، قطعا روشن نشدن دستگاه اولین موردی است که بر زبان خواهیم آورد. برای آنکه یخچال سامسونگ بتواند مهم ترین وظیفه خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد و تمام مواد غذایی درون دستگاه را خنک کند، در ابتدا باید این دستگاه روشن شود! اما اگر یخچال سامسونگ روشن نشد، تکلیف چیست؟ بدون شک روشن نشدن یخچال سامسونگ نشان دهنده یک خرابی در این دستگاه است که در ادامه رایج ترین دلایل این خرابی را برای شما نام برده ایم.

چرا یخچال سامسونگ روشن نمی شود

 • خرابی کمپرسور یخچال سامسونگ
 • نوسان برق
 • عدم استفاده از محافظ برق استاندارد
 • خرابی جریان برق ورودی
 • خرابی برد یخچال سامسونگ
 • اتصالات سیم کشی داخلی یخچال سامسونگ
 • ترموستات یخچال سامسونگ
 • خرابی قطعات دیفراست یخچال سامسونگ
 • خرابی رله استارت موتور یخچال سامسونگ

توجه: دلایل بروز این خرابی معمولا فنی هستند و حتما باید توسط تکنسین تعمیرکار مجرب و متخصص مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد.

مشکلات رایج یخچال سامسونگ

مشکلاتی که ممکن است در طول زمان برای یخچال سامسونگ شما رخ دهند، بستگی به نحوه استفاده شما از این دستگاه دارد! بنابراین مشکلات نشان دهنده کیفیت پایین این دستگاه نیستند. از این رو در ادامه با برخی از رایج ترین مشکلات که موجب نیاز شما به تعمیرات یخچال سامسونگ خواهد شد، آشنا خواهید شد که معمولا به دلیل استفاده نادرست و اشتباه از یخچال سامسونگ رخ می دهند.

 • صدای زیاد یخچال سامسونگ
 • بوی بد آبسردکن یخچال سامسونگ
 • برفک زدن یخچال سامسونگ
 • خاموش شدن ناگهانی یخچال سامسونگ
 • سرد نکردن یخچال فریزر سامسونگ
 • بوی نامطبوع داخل یخچال سامسونگ
 • داغ شدن موتور یخچال سامسونگ
 • بسته نشدن درب یخچال سامسونگ
 • صدای بوق یخچال سامسونگ
 • داغ شدن بیش از حد بدنه یخچال سامسونگ

مشکلات متداول یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

از مهم ترین مشکلات متداول یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ می توان به برفک زدن، عدم تولید سرما و… اشاره کرد که هر یک از این مشکلات دارای نقش قابل توجهی در دستگاه شما هستند. با این وجود در صورتی که یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ شما عزیزان با این مشکلات روبرو شد، بهتر است در اسرع زمان درخواست تعمیر توسط تکنسین تعمیرکار یخچال سامسونگ را ثبت کنید تا این پروسه به بهترین شکل ممکن صورت گیرد.

ارور یا کد خطا یخچال سامسونگ

در صورت استفاده نادرست و اشتباه از یخچال سامسونگ، ممکن است خرابی بخصوصی در این دستگاه رخ دهد که با رخ دادن این خرابی، کد خطا یا ارور را در صفحه نمایشگر خواهید دید که نشان دهنده خرابی در این دستگاه و نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ، هستند. با این وجود در این مواقع توصیه می کنیم کد خطا یا ارور یخچال سامسونگ را از طریق دفترچه این دستگاه پیگیری کنید تا از علت آن مطلع شوید.

نکته: در صورت مشاهده هر گونه ارور در یخچال سامسونگ آرامش خود را حفظ کنید تا بتوانید این مشکل را بصورت صحیح برطرف نمایید.

چرا یخچال سامسونگ سرما ندارد؟

یخچال سامسونگ همانند سایر یخچال هایی که در بازار ایران و جهان وجود دارند، دارای سیستم خنک کننده و متشکل از چندین قطعه می باشد که از کنار هم قرار گرفتن این قطعات، سرمای کافی در یخچال سامسونگ ایجاد می شود و مواد غذایی قرار گرفته در این دستگاه به دمای مطلوبی می‌رسند.

چرا یخچال سامسونگ سرما ندارد

از این رو اگر سرمای کافی در این دستگاه ایجاد نمی شود، نشان دهنده خرابی سیستم خنک کننده این دستگاه می باشد که باید توسط تکنسین مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرد و در صورت لزوم اقدام به تعمیر یخچال سامسونگ نمود. با این وجود این خرابی ناشی از بروز خرابی در سیستم خنک کننده یخچال سامسونگ است و باید توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد.

فیلترهای آب یخچال سامسونگ SAMSUNG

در صورتی که از آبسردکن یخچال سامسونگ استفاده می کنید، باید اطلاع داشته باشید که در قسمت پشتی آبسردکن یک فیلتر به نام فیلتر آب وجود دارد که املاح آب را به خود جذب می کند تا آب باکیفیتی را به شما ارائه دهد. از این رو اگر این فیلتر آب در بازه های زمانی مختلف تعویض نشود، با بوی بد آب آبسردکن روبرو خواهید شد که می تواند مانع استفاده شما از این قابلیت در یخچال سامسونگ شود.

به همین دلیل توصیه می کنیم جهت جلوگیری از تعمیر یخچال سامسونگ خود، فیلتر آب را در بازه های زمانی هر 4 ماه یکبار تعویض کنید تا با استفاده از آبسردکن یخچال سامسونگ، بوی بدی به مشام شما نرسد.

سایر خدمات: تعمیر یخچال هیتاچی

فیلتر درونی یخچال سامسونگ

هدف از قرار گرفتن فیلتر در یخچال سامسونگ این است که آب ورودی به آبسردکن و یخساز یخچال سامسونگ، بصورت کامل تصفیه شود تا املاح آن به فیلتر جذب شوند و در نتیجه املاح آب وارد آبسردکن و یخساز این دستگاه نشوند. از این رو اگر یخچال سامسونگ شما فیلتر نداشته باشد، املاح آب بصورت مستقیم وارد دستگاه شما خواهد شد و د نتیجه بوی بدی از خروجی دستگاه بلند خواهد شد که مانع استفاده شما از این دستگاه می شود.

قیمت فیلتر های آب یخچال سامسونگ

اگر موعد تعویض فیلتر یخچال سامسونگ شما رسیده است و با استفاده از آبسردکن یخچال سامسونگ بوی بدی را متوجه می شوید، به معنای این است که باید فیلتر را تعویض کنید. با این وجود برای تعویض فیلتر آب یخچال سامسونگ باید در ابتدا فروشگاه مجاز و معتبری را انتخاب کنید و سپس اقدام به خرید فیلتر آب مناسب نمایید. اما قیمت فیلتر آب یخچال سامسونگ چقدر است؟

قیمت حدودی فیلتر آب یخچال سامسونگ از 300.000 الی 1.000.000 تومان می باشد که برحسب برند سازنده می توانید اقدام به خرید فیلتر آب مناسب برای یخچال سامسونگ خود نمایید.

علت خاموش نشدن یا اتوماتیک نشدن یخچال سامسونگ

یکی از خرابی های بسیار مهم که موجب نیاز شدید به تعمیرات یخچال سامسونگ می شود، این است که دستگاه شما اتومات نکند و بصورت دائم کار کند! در ابتدا زمانیکه این دستگاه بصورت دائم کار کند، فشار قابل توجهی به موتور و کمپرسور یخچال سامسونگ وارد می شود و در نتیجه با مشکلاتی در این دستگاه روبرو خواهید شد که رایج ترین مشکل، سوختن قطعات اصلی یخچال سامسونگ می باشد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در اسرع زمان این خرابی را پیگیری کنید.

همچنین در ادامه با دلایل اصلی خاموش نشدن یخچال سامسونگ آشنا خواهید شد:

 • نشت گاز یخچال سامسونگ
 • خراب شدن برد یخچال سامسونگ
 • یکسره شدن یخچال سامسونگ
 • خرابی ترموستات یخچال سامسونگ
 • ضعیف شدن موتور یخچال سامسونگ
 • خرابی موتور فن کندانسور یخچال سامسونگ
 • خرابی لاستیک دور درب یخچال سامسونگ
 • خاموش بودن طولانی مدت یخچال سامسونگ
 • کثیف بودن کندانسور یخچال سامسونگ
 • یکسره کار کردن یخچال سامسونگ

تعمیر یخچال SAMSUNG به علت خرابی سنسور دما

باید بدانید که اگر سنسور دستگاه شما خراب شود باید تعمیر یخچال سامسونگ در این بخش را انجام دهید. وظیفه اصلی سنسور دمای یخچال سامسونگ، پایش دمای داخل یخچال سامسونگ است تا در صورت باز کردن درب این دستگاه، سیستم خنک کننده را به کار بیاندازد و سرمای کافی در این دستگاه ایجاد شود. از این رو اگر سنسور دمای یخچال سامسونگ خراب شود، دمای داخل دستگاه پایش نخواهد شد و در نتیجه با خرابی قابل توجهی در این دستگاه روبرو می شوید.

تعمیر یخچال SAMSUNG به علت خرابی سنسور دما

توجه داشته باشید معمولا این قطعه در صورتی که خراب می شود، کارایی خود را از دست می دهد.

تعمیر یخچال سامسونگ به علت معیوب بودن یکی از قطعات دیفراست

دیفراست یخچال سامسونگ از قطعات مختلفی تشکیل شده است که هر یک از این قطعات دارای کاربرد مخصوص به خود هستند. به عبارتی اگر یکی از قطعات زیر مجموعه دیفراست کارایی خود را از دست بدهند، نمی توانید از این دستگاه همانند سابق استفاده کنید؛ چرا که وظیفه اصلی دیفراست یخچال سامسونگ جلوگیری از ایجاد برفک در داخل یخچال سامسونگ می باشد. با این وجود دستگاه شما برفک خواهد زد و تنها راهکار شما، عیب یابی دیفراست یخچال سامسونگ توسط تکنسین تعمیرکار است. در صورت اطمینان از خرابی این بخش باید اقدام به تعمیر یخچال سامسونگ خود نمایید.

مهمترین ارور ها و کدخطا های یخچال سامسونگ

تمام ارورهایی که ممکن است در یخچال سامسونگ مشاهده کنید، دارای اهمیت بالقوه هستند. با این وجود توصیه ما به شما این است که تمام ارورهای مهم یخچال سامسونگ را جدی بگیرید.

همچنین در ادامه ما رایج ترین و متداول ترین کدهای خطای یخچال سامسونگ را برای شما نام برده ایم.

ارور یخچال سامسونگعلت ارور یخچال سامسونگ
1Eتعمیر یخچال سامسونگ به علت وجود ایراد در جریان برق ورودی
4Eسنسور دیفراست یخچال سامسونگ خراب شده است.
5Eجریان برق یخچال سامسونگ قطع شده است.
6Eمشکل در سنسور دمای محیط یخچال سامسونگ.
8Eمشکل در سنسور یخساز یخچال سامسونگ.
23Eتعمیر یخچال سامسونگ به علت خرابی فن کندانسور
25Eمشکل سنسور دیفراست یخچال سامسونگ.
33Eخرابی لوله پر کن آب یخچال سامسونگ.
39Eمشکل سنسور یخساز یخچال سامسونگ.
40Eخرابی فن فریزر یخچال سامسونگ.
84Eتعمیر یخچال سامسونگ به علت قفل شدن روتور
85Eقطع بودن جریان برق یخچال سامسونگ.
SEجریان برق یخچال سامسونگ مشکل دارد.

علت چشمک زدن چراغ دمای یخچال ساید بای ساید سامسونگ

رایج ترین علت چشمک زدن چراغ دما و تعمیر یخچال سامسونگ، این است که یخچال شما در حال تنظیم دمای داخل است و مشکلی بخصوصی در این زمینه وجود ندارد و نیازی به تعمیرات و یا تعویض قطعات ندارید.

علت چشمک زدن چراغ دمای یخچال ساید بای ساید سامسونگ

از این رو اگر با این مشکل روبرو شدید، جای نگرانی وجود ندارد چرا که این یک مشکل نیست! اما اگر این پروسه چشمک زدن چراغ دمای یخچال ساید بای ساید سامسونگ برای مدت طولانی طول کشید، نشان دهنده خرابی است و بهتر است در همان ابتدا با تکنسین های مجرب تماس بگیرید.

ایجاد سرما در یخچال سامسونگ بعد از شارژ گاز چگونه خواهد بود؟

کمپرسور یخچال سامسونگ یا همان موتور یخچال سامسونگ که در دل خود گاز فریون را جای داده است، وظیفه قابل توجهی در سردسازی دمای داخلی یخچال را دارد. از این رو این میزان گاز فریون بنابر دلایل مختلفی ممکن است در طول زمان به اتمام برسد که در این مواقع باید با گاز جایگزین، توسط تکنسین مجرب و متخصص شارژ شود تا پروسه سردسازی توسط کمپرسور همانند سابق انجام شود.

به همین دلیل ما خدمات شارژ گاز یخچال سامسونگ را بصورت تخصصی انجام می دهیم تا مشکل شما را از این طریق برطرف کنیم. بنابراین شما نیازی به تعویض کمپرسور ندارید؛ چرا که از طریق شارژ گاز یخچال سامسونگ این مشکل برطرف خواهد شد.

علت یخسازی ضعیف و یخ نبستن درست در یخساز یخچال سامسونگ

اگر یخچال سامسونگ شما دارای قابلیت یخساز است و به تازگی یخساز آن بصورت صحیح کار نمی کند و به میزان کافی یخ قابل قبول تولید نمی کند، بدون شک نشان دهنده خرابی این قطعه است. از این رو زمانیکه یخسازی یخچال سامسونگ ضعیف عمل می کند، باید این مشکل را ریشه یابی و سپس تعمیر یخچال سامسونگ را انجام دهید. اما علت یخسازی ضعیف یخچال سامسونگ چیست؟ از مهم ترین دلایل این خرابی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

تنظیم نادرست دمای یخساز.
مشکل در آب ورودی.
خرابی برد یخچال سامسونگ.
خاموش بودن یخساز.
عدم تولید سرمای کافی.
فعال شدن قابلیت مکث.

دلایل خرابی ترموفیوز یخچال سامسونگ چیست؟

ترموفیوز یکی از قطعات زیر مجموعه دیفراست یخچال سامسونگ می باشد که نقش قابل توجهی در این قطعه دارد؛ وظیفه ترموفیوز یخچال سامسونگ این است که زمانی متوجه برفک در یخچال سامسونگ شد، با روشن کردن المنت دیفراست یخچال سامسونگ، پروسه برفک زدایی را انجام می دهد. از این رو ترموفیوز وظیفه کنترل عملکرد المنت یخچال سامسونگ را بر عهده دارد. همچنین علت اصلی خرابی ترموفیوز یخچال سامسونگ، استفاده نادرست از یخچال سامسونگ و نوسان برق می باشد.

به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر با باز کردن درب یخچال فریزر متوجه برفک بیش از حد شدید، در ابتدا از تکنسین های مجرب و متخصص درخواست عیب یابی و تعمیر اینت قطعه کلیدی را نمایید تا مشکل برطرف شود.

لازم به ذکر است که ما در آریابهکار به همراه تکنسین های مجرب و متخصص پروسه تعمیر یخچال سامسونگ را بصورت تخصصی و بدون هر گونه محدودیتی انجام می دهیم تا مشکل شما از این طریق برطرف شود و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

سایر خدمات: تعمیر یخچال هیمالیا

علامت دوشاخه برق روی صفحه نمایش یخچال سامسونگ به چه معناست؟

زمانی علامت دوشاخه برق روی صفحه نمایش یخچال سامسونگ فعال خواهد شد که شما قابلیت Energy Saver را در یخچال سامسونگ فعال کرده باشید. از این رو این علامت نشان دهنده این است که در میزان انرژی در حال استفاده در یخچال سامسونگ، ذخیره سازی صورت می گیرد.

علامت دوشاخه برق روی صفحه نمایش یخچال سامسونگ به چه معناست

اما ممکن است برای شما سوال شود که این قابلیت را می توان برای همیشه روشن کرد؟ توصیه ای که برای شما داریم این است که این قابلیت را برای همیشه فعال نکنید و صرفا زمانیکه به مسافرت می‌روید اقدام به فعالسازی آن نمایید.

تعویض فیلتر آب یخچال سامسونگ

اگر بوی بدی از آب خروجی آبسردکن یخچال سامسونگ می آید و نمی توانید از قابلیت آبسردکن یخچال سامسونگ استفاده کنید، باید بگوییم که این مشکل معمولا به دلیل کثیفی فیلتر آب یخچال سامسونگ رخ می دهد که باید این مشکل را به وسیله تعویض فیلتر آب یخچال سامسونگ برطرف کنید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در بازه زمانی هر 4 ماه یکبار اقدام به تعویض فیلتر آب یخچال سامسونگ نمایید تا مشکل از این طریق برطرف شود.

همچنین اگر با این پروسه آشنا نیستید، می توانید پروسه تعویض فیلتر آب و تعمیرات یخچال سامسونگ خود را به تکنسین های ما بسپارید.

معرفی اولیه یخچال های سامسونگ

یخچال های سامسونگ یکی از بهترین و معروف ترین یخچال های بازار کشور هستند که تمام این یخچال ها دارای کیفیت قابل قبول و منحصر بفردی هستند و شما می توانید با خیالی آسوده اقدام به خرید مدل دلخواه خود از این برند نمایید. این در حالی می باشد که برند سامسونگ یکی از قدیمی ترین و بهترین برندهای جهانی است که در ایران از محبوبیت بالایی برخوردار است.

همچنین یکی دیگر از مهم ترین ویژگی یخچال های سامسونگ این است که قطعات با کیفیتی در آنها بکار گرفته شده و می توانند نیاز شما را بدون هر گونه خرابی برای چندین سال برطرف کنند.

فروش انواع قطعات اورجینال در دفتر نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

همچنین اگر نیاز به قطعات اورجینال برای تعمیر یخچال سامسونگ دارید، می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را در آریابهکار ثبت نمایید تا بررسی های لازم صورت گیرد و اگر نیازی به تعویض قطعه یا قطعات داشتید، برطرف گردد. از طرفی دیگر اگر قطعه معیوب را در دست دارید، می توانید از طریق ارسال تصویر قطعه به واتساپ و تلگرام مجموعه آریابهکار به شماره 09190111214 هماهنگی های لازم با شما صورت گیرد.

چرا گوشه های جلویی یخچال سامسونگ داغ می شوند؟

ممکن است با لمس گوشه های جلویی یخچال سامسونگ متوجه این شوید که این گوشه ها داغ هستند و می توانند باعث نگرانی شما عزیزان شوند! از این رو علت این موضوع چیست؟ در خصوص این معضل باید به اطلاع شما برسانیم که این یک خرابی نیست! چرا که لوله های اتلاف حرارت در دو طرف یخچال سامسونگ قرار گرفته اند و زمانیکه یخچال در حال تولید سرما است، حرارت ناشی از این پروسه از کناره های دستگاه خارج می شود و به همین دلیل گوشه های جلویی یخچال سامسونگ داغ می شوند.

علت صدای حباب از درون یخچال سامسونگ

یکی از عجیب ترین و خاص ترین مشکلاتی که ممکن است با استفاده از یخچال سامسونگ متوجه آن شوید، صدای حباب از درون یخچال سامسونگ می باشد! این یک مشکل می باشد و می تواند بنابر دلایل مختلفی در دستگاه گران قیمت شما رخ دهد. از این رو اگر این صدای عجیب از یخچال سامسونگ برطرف نشد، توصیه می کنیم عیب یابی و تعمیر یخچال سامسونگ را توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام دهید تا مشکل شما از این طریق برطرف شود.

برای عیب یابی این مشکل و سایر مشکلاتی که ممکن است برای شما رخ دهد، تکنسین ها و کارشناسان یخچال سامسونگ در آریابهکار آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان هستند.

چرا یخچال سامسونگ یخ زدایی نمی‌کند؟

منظور از یخ زدایی یخچال سامسونگ چیست؟ منظور از یخ زدایی، جلوگیری از برفک زدن داخل فریزر یخچال سامسونگ می باشد که اگر دیفراست یخچال سامسونگ خراب شده باشد، با این خرابی روبرو خواهید شد.

چرا یخچال سامسونگ یخ زدایی نمی‌کند

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در این مواقع از دانش و تجربه تکنسین های مجرب و متخصص استفاده کنید و تعمیر یخچال سامسونگ خود را با آنها پیش ببرید؛ چرا که دیفراست یخچال سامسونگ قطعه ای می باشد که به تنهایی از قطعات مختلفی تشکیل شده است و در صورت خرابی باید مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرد.

مقالات مرتبط: نحوه تمیز کردن کویل یخچال سامسونگ

چگونه ایرادات یخ ساز یخچال سامسونگ را برطرف کنم؟

برای برطرف کردن ایرادات یخساز، باید دانش فنی تعمیر یخچال سامسونگ داشته باشید تا بتوانید در ابتدا مشکل این قطعه را تشخیص دهید و سپس با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا این مشکل را برطرف کنید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که برای برطرف کردن ایرادات یخساز یخچال سامسونگ، از تکنسین های مجرب و متخصص استفاده کنید تا مشکل شما بصورت اصولی برطرف گردد.

همچنین اگر در صورتی که دانش فنی تعمیرات یخچال سامسونگ ندارید و اقدام به رفع ایرادات یخ ساز یخچال سامسونگ نمایید، بدون شک مطمئن باشید که خرابی این بخش نه تنها برطرف نخواهد شد بلکه خرابی ممکن است بیشتر هم شود و با پرداخت هزینه تعمیرات بیشتری اقدام به برطرف کردن این خرابی کنید. از این رو توصیه می کنیم اگر دانش فنی تعمیرات ندارید، به هیچ وجه قطعات مرتبط با یخساز یخچال سامسونگ را باز نکنید!

درضمن اگر یخساز یخچال سامسونگ شما عزیزان کار نمی کند، در ابتدا باید مشکل بصورت دقیق شناسایی و سپس تعمیر شود و به این نحو نیست که شما قطعات یخساز یخچال سامسونگ را باز کنید و سپس قطعه معیوب را پیدا کنید و آنرا برطرف نمایید!

به همین دلیل این پروسه حتما باید توسط تکنسین مجرب و متخصص صورت گیرد.

علت بوی بد یخچال سامسونگ چیست؟

بوی بد از درون یخچال سامسونگ یک مشکل عادی می باشد که معمولا می تواند به دلیل کوتاهی و اشتباه از جانب شما رخ دهد. اما این به چه معناست؟ بوی بد از درون یخچال سامسونگ معمولا می تواند به دلیل فاسد شدن برخی مواد غذایی، باز ماندن درب ظرف یا ظروف، قرار دادن ظرف غذای پخته بدون درب در یخچال، قرار دادن ترشی در یخچال سامسونگ و همچنین فاسد شدن میوه رخ دهد که باید اقدام به تمیز کردن و خارج نمودن این مواد غذای از درون یخچال سامسونگ نمایید.

از این رو مشکل بوی بد از درون یخچال سامسونگ شما برطرف خواهد شد.

دلیل کار نکردن آبسردکن یخچال سامسونگ چیست؟

اگر آبسردکن یخچال سامسونگ شما عزیزان کار نمی کند، باید بگوییم که دلایل و عوامل مختلفی می توانند منجر به این خرابی شوند. از این رو این خرابی صرفا به یک علت رخ نمی دهد و ما نمی توانیم صرفا یک عامل و علت را در این خصوص برای شما نام ببریم. از این رو در ادامه دلایلی که می توانند منجر به کار نکردن آبسردکن و نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ شما شوند را نام برده ایم که عبارتند از:

دلیل کار نکردن آبسردکن یخچال سامسونگ چیست

 • فشار کم آب در یخچال سامسونگ.
 • خرابی فیلتر یخچال سامسونگ.
 • یخ زدن لوله انتقال آب یخچال سامسونگ.
 • خرابی برد یخچال سامسونگ.
 • خرابی شیر برقی یخچال سامسونگ.
 • ایراد در سوئیچ دیسپنسر یخچال سامسونگ.

کار نکردن آبسردکن یخچال سامسونگ معمولا بنابر عوامل و دلایل فنی رخ می دهد و اگر تجربه کافی در زمینه تعمیرات یخچال سامسونگ ندارید، توصیه می کنیم در اسرع زمان اقدام به عیب یابی این خرابی توسط تکنسین مجرب و متخصص نمایید.

تعمیر رله اورلود کمپرسور یخچال سامسونگ

رله اورلود کمپرسور یخچال سامسونگ یک قطعه حیاتی و بسیار مهم در یخچال سامسونگ می باشد؛ چرا که با استفاده از این قطعه که یک فیوز حرارتی است، باعث استارت و روشن شدن کمپرسور یخچال سامسونگ می شود. از این رو اگر این قطعه کلیدی و بسیار مهم آسیب ببیند، مطمئنا دستگاه شما آسیب خواهد دید و نمی توانید همانند روز اول از آن استفاده کنید. با این وجود ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ تمام خدمات عیب یابی و تعمیر اورلود یخچال سامسونگ را بصورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام می دهیم تا بتوانید همانند روز اول از آن استفاده کنید.

با این وجود ممکن است برای شما سؤال شود که علت خرابی رله اورلود کمپرسور یخچال سامسونگ چیست؟ در ادامه با اصلی ترین و مهم ترین دلایل خرابی این قطعه کلیدی آشنا خواهید شد.

 • خرابی رله اورلود در یخچال می تواند ناشی از اختلال در ترموستات باشد. ترموستات به دما حساس است و در صورت عملکرد نادرست، ممکن است دستور قطع به کمپرسور را صادر نکند؛ در نتیجه، کمپرسور به طور مداوم فعالیت می کند.
 • نشتی گاز یا تزریق بیش از حد یا کمتر از مقدار لازم گاز نیز می تواند باعث فشار مداوم به کمپرسور و در پی آن، خرابی رله اورلود شود.
 • نوسانات ولتاژ برق نیز می تواند به رله اورلود آسیب برساند.
 • قرار گرفتن یخچال در محیطی که دمای آن بالاست، می تواند به خرابی رله اورلود منجر شود.

تعمیر کمپرسور یخچال سامسونگ

کمپرسور یخچال سامسونگ که به عنوان موتور یخچال شناخته می‌شود، در واقع قلب تپنده یخچال و فریزر به شمار می‌رود. از این رو بدون کمپرسور سالم، یخچال سامسونگ قادر به ایجاد سرما نخواهد بود. این قطعه شامل اجزاء مختلفی مانند پیستون، میل لنگ و سوپاپ است که همگی در فرایند خنک‌سازی به کار می‌روند. کمپرسور نقش پمپ را ایفا می‌کند و با حرکت دادن گاز مبرد در لوله‌ها، در فشرده‌سازی و تبدیل بخار گاز به حالت مایع نیز مؤثر است. با این وجود اگر به هر دلیلی کمپرسور یخچال سامسونگ خراب شود، پروسه تولید سرما در این دستگاه مختل خواهد شد.

به همین دلیل ما در آریابهکار به همراه تکنسین های مجرب و متخصص آماده عیب یابی و تعمیر کمپرسور یخچال سامسونگ هستیم تا بتوانیم مشکل دستگاه شما عزیزان را یکبار برای همیشه تعمیر کنیم و نیازی به تعویض کمپرسور یخچال سامسونگ نداشته باشید. از این رو برای انجام هماهنگی های لازم می توانید با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید. اما از کجا بفهمیم موتور یخچال سامسونگ خراب شده است؟ برای اطلاع از این خرابی باید به اطلاع شما برسانیم که میزان سرد شدن فعلی و قبلی یخچال سامسونگ را بصورت کلی بررسی کنید!

اگر میزان تولید سرما کاهشی شده است، نشان دهنده خرابی کمپرسور یخچال سامسونگ می باشد که باید در این مواقع پروسه عیب یابی تخصصی کمپرسور یخچال سامسونگ توسط تکنسین های مجرب و متخصص صورت گیرد تا مشکل شما عزیزان بر طرف شود. از این رو اگر متوجه هر گونه خرابی در کمپرسور یخچال سامسونگ شدید می توانید از خدمات تخصصی مجموعه ما استفاده کنید تا مشکل کمپرسور یخچال سامسونگ بدون نیاز به تعویض کمپرسور بر طرف شود.

تعمیر المنت یخچال سامسونگ

المنت یخچال سامسونگ چیست؟ آیا یخچال سامسونگ مجهز به المنت است؟ المنت چه کاربردی در یخچال سامسونگ دارد؟ در پاسخ به این سوالات باید به اطلاع شما برسانیم که المنت یخچال سامسونگ یک قطعه بسیار حیاتی در یخچال های نسل جدید می باشد که با استفاده از این قطعه برفک تولید شده در یخچال سامسونگ از بین خواهد رفت. از این رو اگر المنت یخچال سامسونگ شما خراب شده است، برفک درون این دستگاه آب نخواهد شد و عملا دستگاه شما برفک خواهد زد.

تعمیر المنت یخچال سامسونگ

با این وجود ما در آریابهکار پروسه عیب یابی و تعمیرات تخصصی یخچال سامسونگ را انجام خواهیم داد تا بتوانیم مشکل دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن بر طرف کنیم و نیازی به تعویض آن نداشته باشید.

تعمیر دمپر یخچال سامسونگ

دمپر یخچال سامسونگ یکی دیگر از قطعات کلیدی و بسیار مهم در یخچال سامسونگ شما عزیزان است که وظیفه آن این است که سرما را از فریزر یخچال سامسونگ به یخچال منتقل کند تا از این طریق مواد غذایی موجود در یخچال نیز خنک شوند. با این وجود اگر به هر دلیلی دمپر یخچال سامسونگ آسیب ببیند، مواد غذایی درون یخچال خنک نخواهند شد. از این رو باید دمپر توسط تکنسین مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد تا مشکل بر طرف شود که این پروسه در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ انجام می شود.

تعمیر آبسردکن یخچال سامسونگ

آبسردکن یخچال سامسونگ همانگونه که از نامش مشخص می باشد وظیفه خنک کردن آب درون یخچال سامسونگ را بر عهده دارد و شما می توانید به کمک آبسردکن اقدام به خنک کردن آب درون این دستگاه کنید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر آبسردکن یخچال سامسونگ شما خراب شد، فورا اقدام به عیب یابی آن نمایید تا مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر شود. برای عیب یابی و تعمیر آبسردکن یخچال سامسونگ می توانید از خدمات تخصصی آریابهکار استفاده نمایید تا مشکل دستگاه شما رفع گردد.

تعمیر یخساز یخچال سامسونگ

همچنین خرابی یخساز یخچال سامسونگ گاهی اوقات ممکن است به موازات خرابی آبسردکن یخچال سامسونگ رخ دهد که این خرابی در ابتدا می تواند منجر به عدم تولید یخ در یخچال سامسونگ شود. اما ممکن است این خرابی ناشی از قطعات کلیدی و بسیار مهم در یخچال سامسونگ باشد که ما در آریابهکار به اتفاق تکنسین های مجرب و متخصص پروسه عیب یابی و تعمیر این قطعه را انجام خواهیم داد تا بتوانید مشکل اصلی در خرابی این قطعه کلیدی را ریشه یابی و سپس و تعمیر کنیم و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

تعمیر مشکل آبریزی یخچال سامسونگ

مشکل آبریزی یخچال سامسونگ علیرغم اینکه نشان دهنده خرابی این دستگاه است، می تواند منجر به برق گرفتگی شود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی و تعمیر مشکل آبریزی یخچال سامسونگ را جدی بگیرید و در اسرع زمان تعمیرات تخصصی این خرابی را انجام دهید. لازم به ذکر است که این خرابی می تواند بنابر دلایل مختلفی رخ دهد که توصیه می شود صفر تا صد این خرابی توسط کارشناس نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران عیب یابی و تعمیر گردد تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید.

تعمیر سنسور دیفراست یخچال سامسونگ

سنسور دیفراست یخچال سامسونگ یک قطعه کلیدی و بسیار مهم در یخچال سامسونگ می باشد که وظیفه اصلی آن این است که میزان رطوبت و برفک درون یخچال سامسونگ را پایش کند! به عبارتی اگر سنسور دیفراست یخچال سامسونگ شما آسیب دیده است، یکی از نشانه هایی که می توان تشخیص داد که این سنسور خراب شده است، برفک زدن یخچال سامسونگ می باشد که باید توسط تکنسین مجرب و متخصص بصورت تخصصی مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد.

بنابراین اگر سنسور دیفراست یخچال سامسونگ شما خراب شود، مطمئن باشید که دستگاه شما برفک خواهد زد و برفک درون دستگاه نیز با استفاده از المنت یخچال سامسونگ آب نخواهد شد.

تعمیر تایمر یخچال سامسونگ

تایمر یخچال سامسونگ به قطعه ای درون یخچال سامسونگ گفته می شود که وظیفه آن این است که برفک موجود درون یخچال سامسونگ را در بازه های زمانی که در آن مشخص شده است آب می کند. به عبارتی تایمر یخچال سامسونگ در بازه های زمانی خاصی که توسط کمپانی سازنده تعیین شده است روشن می شود تا دیفراست را به کار بیاندازد و پروسه یخ زدایی برفک یخچال سامسونگ آغاز شود. با این وجود اگر تایمر یخچال سامسونگ شما خراب شود، مطمئن باشید که برفک درون یخچال سامسونگ شما ایجاد خواهد شد و می تواند مشکل ساز شود.

تعمیر رگلاژ درب یخچال سامسونگ

اگر به تازگی با باز و بسته کردن درب یخچال سامسونگ متوجه این شده اید که درب دستگاه شما صدا می دهد یا سنگین شده است و نمی توانید همانند روز اول آنرا به آسانی باز و بسته کنید و یا حتی اگر درب دستگاه بسته نمی شود، ممکن است این خرابی ناشی از عدم رگلاژ بودن درب یخچال سامسونگ رخ دهد و به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی و تعمیر رگلاژ درب یخچال سامسونگ را بصورت تخصصی انجام دهید تا بتوانید این مشکل را رفع کنید.

تعمیر رگلاژ درب یخچال سامسونگ

توجه داشته باشید که اگر رگلاژ درب بدرستی انجام نشود، می تواند منجر به خرابی موتور و سایر قطعات یخچال سامسونگ شود.

نصب یخچال سامسونگ

با خرید یخچال سامسونگ اولین گامی که باید بردارید این است که با تکنسین های مجرب و متخصص هماهنگی های لازم را انجام دهید تا تکنسین به محل شما اعزام شود و پروسه نصب یخچال سامسونگ را انجام دهد. اما چرا تکنسین؟ لازم به ذکر است که یکی از دلایل پایه در خرابی یخچال سامسونگ، نصب نادرست و اشتباه این دستگاه است که به مرور زمان می تواند به سایر قطعات این دستگاه فشار بیارود و منجر به خرابی آنها شود. از این رو توصیه می کنیم پروسه نصب یخچال سامسونگ توسط نمایندگی یخچال سامسونگ صورت گیرد.

تعمیر فن یخچال سامسونگ

فن یخچال سامسونگ یک قطعه بسیار مهم و کلیدی برای حفظ سلامت موتور یخچال سامسونگ می باشد؛ چرا که وقتی موتور یخچال سامسونگ شروع به کار می کند، میزان گرمای زیادی از خود تولید می کند و به همین دلیل این گرما با استفاده از فن یخچال سامسونگ به بیرون منتقل می شود و اجازه نمی دهد که گرمای ایجاد شده بتواند در محیط داخلی یخچال سامسونگ متمرکز شود. با این وجود در صورت خرابی فن یخچال سامسونگ ما این قطعه را بصورت تخصصی برای شما عزیزان تعمیر خواهیم کرد.

تعمیر ترموستات یخچال سامسونگ

وظیفه اصلی ترموستات یخچال سامسونگ این است که موتور یا همان کمپرسور یخچال سامسونگ را کنترل نماید. به عبارتی ترموستات دارای وظیفه بسیار مهمی در یخچال سامسونگ می باشد که در خنک شدن یخچال و همچنین حفظ سلامت موتور نقش مهمی ایفا می کند. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر با خرابی ترموستات یخچال سامسونگ روبرو شده اید، حتما اجازه دهید تا توسط تکنسین های مجرب و متخصص تعمیر شود تا بتوانید مشکل را رفع نمایید که ما در آریابهکار بصورت تخصصی ترموستات یخچال سامسونگ را تعمیر می کنیم.

شارژ گاز یخچال سامسونگ

در صورتی که گاز مبرد یخچال سامسونگ به اتمام رسیده است، عملا سرمایی در یخچال سامسونگ ایجاد نخواهد شد و شما نمی توانید با استفاده از یخچال سامسونگ اقدام به خنک کردن مواد غذایی نمایید. با این وجود اگر در این مواقع موتور یخچال سامسونگ توسط افراد بی تجربه عیب یابی شود، اقدام به تعویض موتور خواهند کرد و این در حالی است که مشکل موتور یخچال سامسونگ شما با استفاده از شارژ گاز مبرد بر طرف خواهد شد که این پروسه در آریابهکار بصورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام خواهد شد.

تعمیر رله استارت یخچال سامسونگ

هدف از قرار دادن رله استارت در یخچال سامسونگ این است که با استفاده از این قطعه کلیدی در یخچال سامسونگ، انرژی و برق لازم به کمپرسور یخچال سامسونگ میرسد.

تعمیر رله استارت یخچال سامسونگ

به عبارتی رله استارت یخچال سامسونگ دارای وظیفه استارت زدن و روشن کردن موتور یخچال سامسونگ را دارد و به هر دلیلی اگر این قطعه خراب شود، مطمئن باشید که همانند گذشته کار نخواهد کرد و شما نمی توانید با استفاده از این دستگاه اقدام به خنک کردن مواد غذایی کنید. توجه داشته باشید که ما در آریابهکار این قطعه را تعمیر می کنیم تا مشکل شما رفع گردد.

تعمیر اواپراتور یخچال سامسونگ

اصلی ترین کاربرد اواپراتور یخچال سامسونگ این است که مایع را به گاز تبدیل می کند که این پروسه در حین تولید هوای خنک در یخچال سامسونگ بسیار حیاتی و مهم می باشد. از این رو اگر اواپراتور یخچال سامسونگ شما آسیب دیده است، باید به اطلاع شما برسانیم که یخچال سامسونگ شما دیگر همانند گذشته توانایی ایجاد سرما را نخواهد داشت و باید اقدام به عیب یابی و تعمیر تخصصی اواپراتور یخچال سامسونگ نمایید. برای تعمیر تخصصی اواپراتور یخچال سامسونگ می توانید از تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار استفاده نمایید تا مشکل دستگاه شما بصورت تخصصی رفع گردد و نیازی به تعویض اواپراتور یخچال سامسونگ نداشته باشید.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ جنوب تهران

برای ساکنان جنوب تهران که با نقص فنی یخچال سامسونگ خود مواجه شده اند، آریابهکار اطمینان می دهد که نمایندگی مرکزی تعمیرات یخچال سامسونگ در جنوب تهران آماده است تا با کمک تکنسین های ماهر و متخصص، تعمیرات یخچال سامسونگ را با بالاترین کیفیت انجام دهد. با این وجود شما می توانید اعتماد کامل داشته باشید که تعمیرات بدون نیاز به تعویض قطعات اصلی و با ارائه یک گارانتی طولانی مدت انجام خواهد شد. توجه داشته باشید ما در آریابهکار، تعهد می دهیم که فرآیند تعمیرات یخچال شما را به نحوی مطلوب و با حفظ کیفیت عالی به اتمام برسانیم.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ جنوب تهران

در ادامه نیز مناطق جنوبی تحت پوشش آریابهکار در خصوص تعمیر یخچال سامسونگ را نام برده ایم.
 • امیریه
 • افسریه
 • خراسان
 • شوش
 • فلاح
 • نازی آباد
 • مشیریه
 • شهر ری
 • نعمت آباد
 • دولت آباد
 • صالح آباد
 • خزانه
 • منیریه
 • امیر بهادر
 • مولوی
 • جوادیه
 • سیروس و…

نمایندگی و تعمیرگاه تخصصی تعمیرات یخچال سامسونگ شمال تهران

در صورتی که در منطقه های شمالی تهران سکونت دارید و با خرابی یخچال سامسونگ خود مواجه شده اید، نگرانی بابت جابه جایی و حمل دستگاه به مرکز تعمیرات یخچال سامسونگ نداشته باشید! ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال سامسونگ، خدمات کارشناسی و تعمیرات تخصصی را در محل شما ارائه می دهیم و تکنسین های متخصص ما آماده اند تا با حضور در محل زندگی تان، به صورت حرفه ای به شناسایی مشکل و تعمیر یخچال شما عزیزان بپردازند تا مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه تعمیر شود.

نمایندگی و تعمیرگاه تخصصی تعمیرات یخچال سامسونگ شمال تهران

بنابراین به شما توصیه می کنیم که برای اطمینان از کیفیت و دقت در تعمیرات، حتما از خدمات تعمیرات تخصصی تکنسین های مجرب آریابهکار استفاده نمایید که در ادامه مناطق تحت پوشش شمال تهران را نام برده ایم.
 • نیاوران
 • سوهانک
 • تجریش
 • اقدسیه
 • فرمانیه
 • جردن
 • درکه
 • کامرانیه
 • الهیه
 • ونک
 • زعفرانیه
 • جماران
 • قلهک
 • ازگل
 • آجودانیه
 • داودیه
 • دروس
 • لویزان
 • محمودیه
 • دزاشیب
 • ظفر و…

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ شرق تهران

شعبه مرکزی و اصلی آریابهکار در شرق تهران واقع شده است و ما خوشحالیم که به ساکنین این منطقه اعلام کنیم که کلیه خدمات عیب یابی و تعمیر یخچال های سامسونگ توسط تیمی از تکنسین های کارآزموده و حرفه ای بدون هیچ محدودیتی ارائه می شوند. از این رو اگر شما نیز در شرق تهران زندگی می کنید و با مشکل فنی در یخچال سامسونگ خود مواجه شده اید، آریابهکار با استفاده از دانش و تجربه تکنسین های متخصص آماده است تا خدمات حرفه ای و دقیقی را به شما ارائه دهد و مشکل یخچال شما را به بهترین نحو ممکن حل نماید.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ شرق تهران

با این وجود جهت آشنایی شما، مناطق تحت پوشش شرق تهران را نام برده ایم و عبارتند از:
 • تهرانپارس
 • حکیمیه
 • نارمک
 • شمیران نو
 • هروی
 • قنات کوثر
 • پاسداران
 • مجیدیه
 • تسلیحات
 • مدائن
 • وحیدیه
 • تهران نو
 • نیرو هوایی
 • پیروزی
 • صفا و …

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ غرب تهران

با توجه به تقاضای گسترده ساکنان غرب تهران برای خدمات تعمیرات یخچال سامسونگ، در آریابهکار به عنوان نمایندگی اصلی تعمیرات یخچال های سامسونگ در تهران، به ارائه خدمات تخصصی عیب یابی و تعمیر این دستگاه ها پرداخته ایم و این پروسه تماما بصورت حضوری می باشد. بنابراین خدمات ما در غرب تهران توسط کادری از متخصصین کار آزموده و با دانش فنی بالا ارائه می شوند و تکنسین های ما با مهارت های خود، توانایی تعمیر یخچال سامسونگ را بدون نیاز به تعویض قطعات اصلی دارند و این به معنای تعمیر تخصصی دستگاه شما می باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ غرب تهران

از این رو ما به شدت توصیه می کنیم که برای اطمینان از بهترین خدمات و نتایج مطلوب، تعمیرات یخچال سامسونگ خود را تنها از طریق نمایندگی مرکزی ما انجام دهید. در ادامه نیز مناطق غربی تهران که تحت پوشش ما هستند را نام برده ایم و عبارتند از:
 • پونک
 • سعادت آباد
 • شهرزیبا
 • شهرک غرب
 • باغ فیض
 • صادقیه
 • شهران
 • جنت آباد
 • شاهین
 • گیشا
 • شهرک هما
 • شهرک راه آهن
 • سازمان آب
 • شهرک پرواز
 • توحید و…

تعمیر یخچال سامسونگ در منزل

تعمیر یخچال سامسونگ در منزل

همان گونه که توضیح داده شد، تعمیر یخچال سامسونگ در صورتی امکان پذیر می باشد که تکنسین تعمیرکار متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا به محل شما اعزام شود و پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه را بصورت تخصصی در محل شما انجام دهد و بتوانید یکبار برای همیشه این دستگاه را تعمیر کنید. لازم به ذکر است که علت تعمیر یخچال سامسونگ در محل این است که این دستگاه یک دستگاه سنگین می باشد و مواد غذایی درون آن نیز می تواند در کمترین بازه زمانی فاسد شود و هزینه زیادی به شما تحمیل گردد.

عیب یابی یخچال سامسونگ با تعمیرکار مجرب

یکی از مدل های خاص و البته گران قیمت یخچال سامسونگ که در بازار ایران وجود دارد، انواع ساید می باشد که به دلیل گران قیمت بودن این مدل از برند سامسونگ توصیه می کنیم صرفا در صورتی که خرابی خاصی در این دستگاه رخ داد، به نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران مراجعه کنید. لازم به ذکر است که آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ، پروسه عیب یابی این سری از یخچال های سامسونگ را نیز توسط تعمیرکار متخصص و با تجربه ای ارائه می کند که مشکل اصلی دستگاه شما ریشه یابی گردد.

با این وجود اگر این پروسه توسط تکنسین های متخصص صورت گیرد، خیال شما از بابت تعمیرات تخصصی این دستگاه آسوده خواهد بود و نگرانی خاصی نخواهید داشت.

آیا سرویس یخچال سامسونگ را خودمان می توانیم انجام دهیم؟

یکی از موضوعاتی که ممکن است در خصوص یخچال سامسونگ برای شما ایجاد شود این است که سرویس یخچال سامسونگ چگونه می باشد؟ آیا خودمان می توانیم این پروسه را انجام دهیم؟ منظور از سرویس یخچال سامسونگ این است که تمام قطعات این دستگاه با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مورد بررسی قرار گیرند تا اگر مشکلی در حال شکل گیری است، فورا رفع گردد و این پروسه باید توسط یک کارشناس متخصص در این زمینه صورت گیرد.

بنابراین اگر نیاز به آموزش سرویس یخچال سامسونگ دارید، باید دوره های آموزشی مخصوص این پروسه را سپری کنید.

خدمات ارائه شده توسط تعمیرکار یخچال سامسونگ در آریابهکار

خدمات ارائه شده توسط تعمیرکار یخچال سامسونگ در آریابهکار

تعمیرکار یخچال سامسونگ در آریابهکار که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی یخچال سامسونگ را دارد، توانایی های لازم و کافی برای عیب یابی و تعمیر یخچال سامسونگ شما را در هر مدل دارد و می تواند تمام خرابی های دستگاه شما را برطرف کند. با این وجود در خصوص خدمات تعمیرکار یخچال سامسونگ باید به اطلاع شما برسانیم که ما تمام خدمات تخصصی در این زمینه را به شما ارائه می کنیم و می توانیم مشکل دستگاه شما را بدون هر گونه محدودیتی تعمیر کنیم تا از این دستگاه حتی بهتر از روز اول استفاده نمایید.

تعویض کمپرسور یخچال سامسونگ

در صورتی که موتور یا همان کمپرسور یخچال سامسونگ شما سوخته است و دیگر کارایی خاصی ندارد و این موضوع توسط تکنسین های متخصص تائید شده است، باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار پروسه تعویض موتور یخچال سامسونگ را با استفاده از قطعات وارداتی و شرکتی براساس برند و مدل دستگاه شما انجام می دهیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید. توجه داشته باشید که این پروسه در آریابهکار نیز شامل گارانتی بلند مدت می شود تا با خیالی آسوده اعتماد کنید.

فروش انواع قطعات اورجینال در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

اگر قطعه ای میان قطعات یخچال سامسونگ شما سوخته است و مایل هستید که نسخه اورجینال و اصلی آنرا خریداری کنید، آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ آماده همکاری با شما عزیزان است تا بتوانید قطعه مدنظر خود را تهیه نمایید. بنابراین برای انجام هماهنگی های لازم و استعلام موجودی انبار آریابهکار می توانید از طریق واتساپ و تلگرام 09190111214 با تیم پشتیبانی ما در آریابهکار در ارتباط باشید و هماهنگی های لازم را از این طریق انجام دهید.

پس از استعلام موجودی انبار توسط تیم پشتیبانی آریابهکار، هماهنگی های لازم با شما صورت خواهد گرفت تا در اسرع زمان به قطعه مدنظر خود دسترسی پیدا کنید.

عیب یابی انواع یخچال سامسونگ در تعمیرگاه نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

عیب یابی انواع یخچال سامسونگ در تعمیرگاه نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

با توجه به اینکه یخچال سامسونگ یک دستگاه سنگین وزن می باشد، این گونه نیست که شما بتوانید به سادگی این دستگاه را بلند کنید و مواد غذایی درون آنرا رها کنید و این دستگاه را به نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال سامسونگ منتقل کنید! به همین ترتیب بهترین راهکار برای شما این است که این دستگاه توسط نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ بصورت حضوری در محل شما تعمیر شود. اما اگر مایل هستید که این دستگاه را منتقل کنید، باید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

مراقب قیمت های پایین برای تعمیرات یخچال سامسونگ خود باشید!

گاهی اوقات ممکن است فرد تعمیرکار یخچال سامسونگ که داشن لازم و کافی در زمینه تعمیرات دستگاه شما ندارد، به محل شما اعزام شود و بدون اینکه عیب یابی یخچال سامسونگ را انجام دهد، هزینه تعمیرات را با اعتماد به نفس 100 درصدی به شما اعلام می کند و اما پس از آنکه پروسه تعمیرات یخچال سامسونگ را به اتمام میرساند، ممکن است هزینه 2 یا 3 برابری ابتدایی را به شما اعلام کند که این خارج از عرف تعمیرات است و به همین دلایل می باشد که توصیه می کنیم به هیچ وجه به افراد بی تجربه و کم تجربه در این زمینه اعتماد نکنید.

سوالات متداول تعمیر یخچال سامسونگ

1) تکنسین سرویس دوره ای یخچال سامسونگ چه زمانی به محل اعزام می شود؟

هماهنگی های قبلی توسط تیم پشتیبانی صورت خواهد گرفت و تکنسین ها به موقع در محل شما حضور خواهند یافت.

2) هزینه سرویس دوره ای یخچال سامسونگ چقدر است؟

در ابتدا توسط تکنسین برآورد و به شما اطلاع داده خواهد شد.

3) هر چند وقت یکبار اقدام به سرویس دوره ای یخچال سامسونگ کنیم؟

بهتر است هر 6 ماه یکبار اقدام به سرویس دوره ای یخچال سامسونگ کنید.

:reference

https://www.samsung.com/us/support/home-appliances/refrigerators

https://www.ifixit.com/Device/Samsung_Refrigerator

مقالات تخصصی تعمیر یخچال سامسونگ
نحوه ریست یخچال سامسونگ
نحوه ریست یخچال سامسونگ

یکی از موضوعاتی که ممکن است برای شما جای سوال باشد این است که آیا…

بیشتر بخوانید
نحوه تمیز کردن کویل یخچال سامسونگ
نحوه تمیز کردن کویل یخچال سامسونگ

لوله‌هایی در پشت یخچال سامسونگ قرار دارند که وظیفه آنها انتقال گرما به محیط است.…

بیشتر بخوانید
5/5 - (5 امتیاز)

This Post Has 14 Comments

 1. سلام. بسیار ممنون از اطلاعات خوبی که توی سایتتون منتشر می کنید. من از یخچال سامسونگ مدل RR39-RZ32 استفاده می کنم و به تازگی متوجه یه مشکلی شدن. مواد غذایی رو که داخل یخچال می زارم خوب خنک نمیشن و تقریبا گرم میمونن. ممنون میشم راهنمایی کنید که مشکل از چی می تونه باشه.

  1. با سلام. کاربر گرامی موضوعی که برای یخچال سامسونگ شما پیش آمده است می تواند ناشی از عوامل مختلفی باشد که از مهمترین موارد آن می توان به: تنظیمات نبودن دمای یخچال، مسدود بودن دریچه‌های تهویه، وجود مشکل در فن یخچال، وجود اختلال در کمپرسور یا موتور و نقص در سیستم عایق بندی یخچال باشد. اگر قصد دارید مشکل را در کوتاه ترین زمان ممکن متوجه شده و برطرف نمایید، می توانید از خدمات عیب یابی رایگان مجموعه آریابهکار استفاده نمایید. جهت هماهنگی با شماره های قرار داده شده در صفحه تماس حاصل نمایید.

 2. خسته نباشید. یخچال سامسونگ من نیاز به تعمیر داره و نمیخوام در منزل انجام شه و خونه بهم بریزه. اگر شما در نمایندگی انجام میدین آدرس بدید بیارم خدمتتون. با تشکر

  1. با سلام. جناب پیری آدرس نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ آریابهکار: نارمک، خیابان دکتر آیت، پایین تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد ۱ می باشد. اما نیاز به مراجعه شما و انتقال دستگاه به نمایندگی توسط شخص شما نمی باشد و تنها کافی است با شماره های قرار داده شده تماس حاصل نمایید تا تکنسین آریابهکار به آدرس شما مراجعه نمایند و به صورت کاملا رایگان یخچال را به نمایندگی منتقل کنند. در پایان تعمیرات یخچال سامسونگ و برطرف سازی قطعی تمامی مشکلات دستگاه، یخچال شما مجددا به صورت رایگان به منزل شما منتقل می شود.

 3. خسته نباشید. یخچال ارور 33E نشون میده و توی محتوایی که قرار دادین نگاه کردم ولی متوجه نشدم به جه خاطره دقیقا. یکی از آشناها مجموعه شمارو واسه تعمیر یخچال سامسونگ بهم معرفی کرد. خواستم اول ازتون بپرسم بعد بر حسب مشکل اقدام کنم.

  1. با سلام. کاربر گرامی ممنون از اینکه نمایندگی آریابهکار را برای تعمیر یخچال سامسونگ خود انتخاب کردید. در خصوص سوال مطرح شده باید بدانید که کد خطای 33E در یخچال‌ های سامسونگ به معنی مشکل در گرمکن لوله پرکن آب دستگاه است. این قطعه وظیفه گرم کردن لوله آب ورودی به یخچال را دارد تا از یخ زدن آن جلوگیری کند. اگر گرمکن خراب شود، لوله آب یخ می‌ زند و یخچال به درستی کار نمی ‌کند.
   دلایل مختلفی می تواند در نمایش ارور E33 دخیل باشند که مهمترین آنها عبارتند از: خرابی گرمکن لوله پرکن آب، مشکل در سیم‌ کشی گرمکن و مشکل در عایق یخچال.
   با توجه به اینکه بررسی این موارد نیاز به مهارت و تخصص دارد، اگر از دانش کافی در این زمینه برخوردار نمی باشید می توانید از تعمیرکاران نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در آریابهکار کمک بگیرید. به خاطر داشته باشید که بررسی مشکل و عیب یابی دستگاه هبچ هزینه ای برای شما ندارد و کاملا رایگان است.

 4. سلام و عرض احترام. من از یخچال سامسونگ مدل RR30 استفاه می کنم و متاسفانه دچار مشکل شده و توی شهرستان هم یک بار تعمیر کردم و دوباره همون مشکل ایجاد شده. وقتی یخچال روشن میشه با صدا هستش و زود خاموش میشه. غذا و خوراکی که توش میزاریم خنگ نمیشه. ممنون میشم راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم.

  1. یا سلام. کاربر گرامی مشکل دستگاه شما می تواند ناشی از موارد گفته شده در زیر باشد:
   1) ممکن است مشکل از کمپرسور باشد. کمپرسور قلب یخچال است و وظیفه آن فشرده سازی و گردش گاز مبرد در سیستم خنک کننده یخچال است. اگر کمپرسور خراب باشد، یخچال با صدا روشن می شود و ممکن است زود خاموش شود.
   2) ممکن است مشکل از فن کندانسور باشد. فن کندانسور وظیفه دارد گرمای تولید شده توسط کمپرسور را دفع کند. اگر فن کندانسور خراب باشد، یخچال با صدا روشن می شود و ممکن است زود خاموش شود.
   3) ممکن است مشکل از ترموستات باشد. ترموستات وظیفه دارد دمای داخل یخچال را تنظیم کند. اگر ترموستات خراب باشد، یخچال زود خاموش می شود و ممکن است داخل یخچال به اندازه کافی خنک نشود.
   4) ممکن است مشکل از رله استارت باشد. رله استارت وظیفه دارد کمپرسور را روشن و خاموش کند. اگر رله استارت خراب باشد، یخچال زود خاموش می شود و ممکن است دوباره روشن نشود.
   5) ممکن است مشکل از گاز مبرد باشد. اگر گاز مبرد نشت کند، یخچال خنک نمی شود.
   6) ممکن است مشکل از گرفتگی لوله های اوپراتور باشد. لوله های اوپراتور وظیفه دارند گرما را از داخل یخچال جذب کنند. اگر لوله های اوپراتور دچار گرفتگی شوند، یخچال خنک نمی شود.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی ارور E2 در یخچال سامسونگ به دلیل وجود خطا در فن اوپراتور یخچال اتفاق می افتد. برای بر طرفسازی این مشکل باید از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید تا بتواند فن دستگاه را تعمیر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214