skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۴۵۴۳۷-۰۲۱

۹۰ روز گارانتی - حمل رایگان - عیب یابی رایگان

تعمیر یخچال سامسونگ (SAMSUNG)
شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ یکی از خدمات تعمیر لوازم خانگی آریابهکار است. مجموعه آریابهکار در تعمیرات لوازم خانگی از قطعات اورجینال و فابریک استفاده می کند. کلیه تعمیرات توسط تکنسین های با تجربه و متخصص انجام می گیرد. و کلیه خدمات با ارائه فاکتور رسمی صورت می گیرد. زندگی بدون یخچال را حتی تصور نیز نمیتوان کرد. اگر یخچال شما نیازمند سرویس یا تعمیر یخچال میباشد، خواندن مقاله تعمیر یخچال دوو، میتواند برایتان سودمند باشد.

فهرست

رویه تعمیر یخچال سامسونگ

با جستجویی ساده در بستر اینترنت متوجه این خواهید شد که برای خرید یک دستگاه یخچال سامسونگ باید حداقل 60 میلیون تومان هزینه را در نظر بگیرید که بدون شک یکی از گران‌قیمت ترین لوازم مصرفی و برقی در خانه هر یک از ما می باشد. به همین دلیل اگر یخچال سامسونگ شما عزیزان به هر دلیل خراب شده است و نمی توانید همانند سابق از آن استفاده کنید، جای نگرانی نیست چرا که تعمیرکاران متخصص مجموعه آریابهکار توانایی قابل توجهی در این زمینه دارند و می توانند با استفاده از بروزترین ابزارهای تعمیراتی موجود مشکل دستگاه شما را به نحوی برطرف کنند که حتی بهتر از روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

رویه تعمیر یخچال سامسونگ

اما معمولا با مشاهده خرابی یخچال سامسونگ ممکن است به این فکر برسید که خودتان اقدام به باز کردن قاب پشتی دستگاه نمایید و با باز کردن برخی قطعات و سپس نصب آنها مشکل را برطرف کنید؛ لازم به ذکر است که پروسه تعمیر یخچال سامسونگ یک پروسه کاملا پیچیده می باشد که اگر با این شرایط اقدام به تعمیر یخچال سامسونگ نمایید، نتیجه ای را خواهید دید که حتی می تواند باعث سوختن و از کار افتادن تعداد زیادی از قطعات دستگاه شما شود! به همین دلیل توصیه می کنیم پروسه تعمیر یخچال سامسونگ فقط و فقط توسط تعمیرکارانی صورت گیرد که توانایی قابل توجهی در این زمینه دارند.

نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال سامسونگ

آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی و معتبر تعمیر یخچال سامسونگ همواره آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی برای تعمیر اصولی یخچال سامسونگ شما عزیزان با کمترین هزینه و بهترین کیفیت ممکن می باشد. لازم به ذکر است که تمامی تعمیرات ما به وسیله ابزارهای تعمیراتی روز دنیا به همراه تکنسین های جواب و باتجربه ای صورت می گیرد که توانایی قابل ملاحظه ای در این خصوص دارند و می توانند هم به‌صورت اصولی مشکل اصلی دستگاه را شناسایی و هم به‌صورت اصولی تعمیر کنند. از این رو می توانید دستگاه خود را با خیالی آسوده به تکنسین های مجرب ما بسپارید تا به‌صورت اصولی یکبار برای همیشه تعمیر شود و دیگری نیازی به تعمیرات مجدد نداشته باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

برای تماس با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران می توانید از طریق شماره های ذیل تماس بگیرید تا در ابتدا درخواست خود را ثبت نمایید و سپس هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شما صورت گیرد تا پروسه عیب یابی و تعمیر یخچال سامسونگ صورت گیرد.

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ مرکز سراسری ارتباط مشتریان: ۴۵۴۳۷-۰۲۱
شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

خدمات و سرویس های نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال سامسونگ تهران

اگر یخچال سامسونگ شما عزیزان خراب شده است و مایلید از سرویس های نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال سامسونگ آریابهکار مطلع شوید، لازم به ذکر است که ما در آریابهکار تمامی خدمات تعمیر یخچال سامسونگ را بدون هر گونه محدودیت فنی و تکنیکی انجام می دهیم تا بتوانید حتی بهتر از روز اول از این دستگاه استفاده کنید و دیگر نیازی به تعویض قطعات گران قیمت نداشته باشید. از این رو تمام خدمات ممکن و ناممکن در خصوص تعمیر یخچال سامسونگ توسط تعمیرکاران ما انجام می شود که در ادامه به برخی از این موارد اشاره نموده ایم:

 • تعمیر تخصصی برد یخچال سامسونگ.
 • تعمیر برفک یخچال سامسونگ.
 • تعمیرات صدای زیاد یخچال سامسونگ.
 • تعمیر نشتی یخچال سامسونگ.
 • تعمیر خنک نکردن یخچال سامسونگ.
 • تعمیرات تخصصی تمامی قطعات و خرابی ها و…

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

تمام مناطق 22 گانه تهران شامل خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار قرار می گیرند و ما جهت عیب یابی و تعمیر یخچال سامسونگ در این مناطق، تکنسین مجرب و متخصص اعزام خواهیم کرد. از این رو برای انجام هماهنگی های لازم جهت اعزام تکنسین تعمیرکار یخچال سامسونگ به محل خود، می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. با این وجود مناطق شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران شامل خدمات تخصصی آریابهکار می شوند و ما هیچ محدودیتی در این زمینه نداریم.

دیگر خدمات: تعمیر یخچال ایستکول

تضمین خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ

با توجه به این که پروسه عیب یابی و تعمیر یخچال سامسونگ در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص بصورت اصولی انجام می شود، ما ساده ترین و کلی ترین خدماتی که به شما ارائه می دهیم را بدون هر گونه محدودیت خاصی تضمین می کنیم! اما منظور از تضمین و گارانتی چیست؟ منظور ما از تضمین و گارانتی خدمات این است که اگر پس از تعمیرات با خرابی قبلی روبرو شدید، ما این خرابی را بصورت رایگان در بازه زمانی گارانتی تعمیر خواهیم کرد!

لازم به ذکر می باشد که بازه زمانی گارانتی در آریابهکار 90 روز است که گارانتی بصورت رسمی و کتبی به شما تحویل داده خواهد شد.

فرایند تعمیر یخچال سامسونگ توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

پروسه تعمیر یخچال سامسونگ توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار بدین گونه است که باید در ابتدا دستگاه شما را بصورت حضوری و با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی کنند و پس از آنکه عیب یابی قطعه به قطعه کردند و توانستند مشکل اصلی دستگاه را تشخیص دهند، در این مواقع می توانند اعلام هزینه تعمیرات کنند؛ چرا که پیش از شناسایی مشکل دستگاه آیا امکان اعلام خرابی وجود دارد؟

فرایند تعمیر یخچال سامسونگ توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

دون شک چنین چیزی ممکن نیست. از این رو اگر شما پروسه تعمیرات را تائید کنید، تعمیرات در اسرع زمان صورت خواهد گرفت. همچنین پیش از آنکه تعمیرکار محل را ترک کند به تعداد دفعات متعددی دستگاه در حضور شما تست خواهد شد تا از تعمیرات اصولی آن مطمئن شوید و سپس تکنسین با تحویل کارت گارانتی رسمی شرکت، محل را ترک خواهد نمود.

ویژگی های تعمیرکار یخچال سامسونگ در آریابهکار

تعمیرکاری که قصد تعمیرات یخچال سامسونگ شما را دارد، باید یکسری ویژگی های ابتدایی را داشته باشد تا شما بتوانید دستگاه خود را به آن بسپارید. با این وجود این ویژگی ها کدامند؟ ویژگی های تعمیرکار یخچال سامسونگ عبارتند از موارد ذیل:

 • تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ.
 • حداقل 5 سال سابقه تعمیرات یخچال سامسونگ.
 • تعمیرکار مجاز یخچال سامسونگ.
 • آشنایی با تمام مدل های یخچال سامسونگ.
 • عیب یابی تخصصی یخچال سامسونگ.
 • تعمیر قطعات یخچال سامسونگ بجا تعویض آنها.
 • توانایی کار با دستگاه های تخصصی تعمیر یخچال سامسونگ.

نکات مهم در رویه تعمیرات یخچال سامسونگ

از آنجاییکه یخچال سامسونگ یک دستگاه پیچیده و فنی می باشد، باید در تمام پروسه تعمیر یخچال سامسونگ یکسری نکات فنی و تخصصی که در طی چندین سال تجربه تعمیرات تخصصی کسب شده اند، توسط تعمیرکار بر روی دستگاه شما پیاده سازی شود تا مشکل دستگاه به بهترین حالت ممکن و در کمترین بازه زمانی تعمیر گردد. از این رو توصیه می کنیم پروسه تعمیر یخچال سامسونگ فقط باید توسط تعمیرکارانی که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی در این زمینه دارند صورت گیرد. اما اگر به این موضوع توجه نکنید، هیچ یک از خدماتی که بر روی دستگاه شما صورت خواهند گرفت، تخصصی نخواهند بود!

مزیت های تعمیر یخچال سامسونگ در نمایندگی مرکزی آریابهکار

با پذیرش خدمات تخصصی آریابهکار و ثبت درخواست تعمیرات یخچال سامسونگ، اعزام تکنسین تعمیرکار یخچال سامسونگ، تعمیرکاران ما پیش از آنکه دستگاه را بصورت اصولی عیب یابی نکنند به هیچ وجه هیچ گونه تعمیراتی را بر روی دستگاه انجام نخواهند داد. اما آیا ممکن است شما مشکل دستگاه را تشخیص ندهید و فورا اقدام به تعمیر آن نمایید؟ بدون شک چنین چیزی ممکن نیست. لازم به ذکر است که ما همیشه پیش از هر گونه تعمیرات اقدام به عیب یابی اصولی دستگاه شما با بروزترین ابزارهای تعمیراتی روز دنیا می کنیم تا مشکل را شناسایی نمایید.

یکی دیگر از مزایایی که به شما تعلق خواهد گرفت این است که صفر تا صد پروسه تعمیرات یخچال سامسونگ در آریابهکار توسط تعمیرکاران متخصص و مجرب یخچال سامسونگ انجام می شود که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی در این زمینه دارند و با تمامی مدل های عرضه شده این دستگاه آشنا می باشند.

تعمیر یخچال سامسونگ با گارانتی بی قید و شرط

با توجه به اینکه ما خدمات کاملا تخصصی در زمینه تعمیر یخچال سامسونگ انجام می دهیم، برای اطمینان خاطر شما عزیزان تمام خدمات را گارانتی و تضمین می کنیم تا اگر پس از انجام تعمیرات مدنظر، به احتمال یک درصد با خرابی قبلی روبرو شدید، تیم تکنسین آریابهکار مجددا به محل شما جهت تعمیرات اعزام خواهند شد و این در حالی می باشد که هیچ هزینه ای نیاز به پرداخت ندارید و تمام براساس گارانتی ما انجام می شود.

تعمیر یخچال سامسونگ با گارانتی بی قید و شرط

لازم به ذکر است که گارانتی ارائه شده توسط تیم آریابهکار، به مدت 90 روز تضمین خدمات به شما تقدیم می شود و هیچ تفاوتی هم در میان خدمات وجود ندارد. از این رو ساده ترین و پیچیده ترین خدمات شامل 90 روز گارانتی رسمی آریابهکار می شوند.

سایر خدمات: تعمیر یخچال ال جی

تعمیر یخچال سامسونگ با قطعات 100% اورجینال

مهم ترین شعار تکنسین های تعمیرکار یخچال سامسونگ این است که قطعات معیوب دستگاه شما را به‌صورت کاملا فنی و مهندسی با توجه به تجربه تعمیرات تخصصی که دارند می توانند به‌صورت اصولی تعمیر کنند و شما را از نیاز به هر گونه تعویض قطعات گران‌قیمت یخچال سامسونگ بی نیاز کنند که در 99 درصد مواقع از طریق همین پروسه تخصصی مشکل دستگاه برطرف می شود. اما لازم به ذکر می باشد که برخی مواقع یک قطعه به هیچ وجه قابل تعمیرات تخصصی نیست! برای مثال اگر قطعه ای در میان قطعات یخچال سامسونگ ذوب شده باشد، آیا قابل تعمیر است؟ به هیچ وجه این مشکل قابل تعمیر نیست!

از این رو در این مواقع باید اقدام به تعویض قطعات آسیب دیده نمایید که ما این پروسه را با استفاده از قطعات وارداتی براساس برند و مدل دستگاه شما به همراه گارانتی انجام می دهیم. به همین دلیل نگرانی مبنی بر تعویض قطعه اورجینال در رویه تعمیر یخجال سامسونگ خود نداشته باشید.

اهمیت استفاده از قطعات اورجینال در تعمیر یخچال سامسونگ

زمانیکه یک یا چند قطعه از قطعات یخچال سامسونگ دچار خرابی بیش از حد می شوند، بدون شک تعمیر آنها تصمیم معقولانه ای نیست؛ چرا که در این مواقع تعمیرات می تواند صرفا یک بازه زمانی کوتاه مدتی نیاز دستگاه شما را برطرف کند و پس از گذشت چند روز، بصورت کامل از کار خواهد افتاد. از این رو توصیه می کنیم از تعمیرات نامتعارف خودداری کنید تا مشکل دستگاه شما بصورت تخصصی و بدون هر گونه حدس و گمانی صورت گیرد.

با این وجود بهتر است با مشاهده خرابی قطعات یخچال سامسونگ، آنها را با قطعات وارداتی تعویض کنید؛ ما در آریابهکار قطعات معیوب دستگاه شما را با قطعات وارداتی و اورجینال تعویض خواهیم کرد و تعمیر یخچال سامسونگ شما را در بهترین حالت پیش خواهیم برد.

مهمترین اقدامات در زمینه تعمیر یخچال سامسونگ

بدون شک برای آنکه بخواهید مشکل دستگاه شما به‌صورت تخصصی و اصولی تعمیر شود، باید یکسری اقدامات مهم در این خصوص بر روی دستگاه شما اعمال شوند که این اقدامات فقط و فقط بدست افراد متخصص و تکنسین قابل اجرا هستند. از این رو یک اقدام مهم برعهده شما می باشد که باید با دقت کافی آنرا دهید؛ این اقدام مهم، پیدا کردن تعمیرکار و مرکز تخصصی تعمیرات یخچال سامسونگ می باشد که باید توسط تعمیرکار باتجربه صورت گیرد. به همین دلیل توصیه می کنیم پیش از تحویل دستگاه به هر تعمیرکار و مرکزی، از اصالت و تخصص آنها در این زمینه مطلع و مطمئن شوید و سپس اعتماد کنید.

لازم به ذکر است که آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات لوازم برقی خانگی در تهران با دو شعبه تعمیراتی همواره آماده ارائه خدمات تخصصی و تجربی جهت تعمیر یخچال سامسونگ شما عزیزان می باشد.

دلایل نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ

اولین دلیلی که معمولا مایل به تعمیر فوری یخچال سامسونگ هستید، مواد غذایی درون یخچال می باشد؛ چرا که اگر یخچال سامسونگ خراب شود، این مواد غذایی در کمترین بازه زمانی می توانند فاسد شوند و رنگ بوی خود را از دست بدهند. از این رو با خراب شدن یخچال سامسونگ و نیاز تعمیر فوری آن می توانید این دستگاه را در کمترین بازه زمانی توسط تعمیرکاران مجموعه ما تعمیر کنید. لازم به ذکر است که ما سعی می کنیم تا در کمترین بازه زمانی تعمیرکان متخصص یخچال سامسونگ خود را به محل مدنظر شما جهت تعمیرات اعزام کنیم.

دلایل نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ

همچنین یکی دیگر از دلایل تعمیر یخچال سامسونگ، قیمت روز آن می باشد که برای خرید یک دستگاه جدید یخچال سامسونگ حداقل باید 60 میلیون تومان هزینه را مدنظر بگیرید و بدون شک تعمیر این دستگاه ارزش اقتصادی بیشتری برای شما خواهد داشت. توجه داشته باشید که از طریق پروسه تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ توسط تعمیرکاران آریابهکار، مشکل دستگاه شما با کمترین هزینه ممکن می توانید مشکل آنرا رفع نمایید.

تعمیر یخچال دوقلو سامسونگ

اگر یخچال دوقلو سامسونگ دارید که در طی روزهای اخیر با خرابی روبرو شده است، جای نگرانی وجود ندارد؛ چرا که مجموعه آریابهکار به همراه تیم تکنسین مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات تعمیر یخچال دوقلو سامسونگ به صورت تخصصی در مدل های قدیمی و جدید است تا مشکل شما از این طریق برطرف شود و نیازی به تعویض قطعات و یا حتی خرید یخچال دوقلو سامسونگ جدید نداشته باشید.

از این رو ما در آریابهکار آماده ارائه خدمات کاملا فنی تعمیر یخچال سامسونگ هستیم تا مشکل را بدون نیاز به تعویض قطعات برطرف کنیم و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

سایر خدمات: تعمیر یخچال ایندزیت

تعمیر کمپرسور یا موتور یخچال سامسونگ

کمپرسور یخچال سامسونگ که همان موتور اصلی یخچال سامسونگ می باشد، از قطعات و بخش های مختلفی تشکیل شده است که در راس تمام قطعات قرار دارد؛ چرا که بخش اعظمی از پروسه خنک کردن داخل یخچال برعهده این قطعه کلیدی می باشد. به همین دلیل زمانیکه این قطعه خراب شود، ساده‌ترین و متداول ترین نشانه از خرابی این قطعه، عدم خنک شدن داخل یخچال سامسونگ می باشد.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر متوجه هر گونه خرابی در موتور یخچال سامسونگ شدید، در همان ابتدا اقدام به تعمیر کمپرسور یا همان تعمیر موتور یخچال سامسونگ نمایید تا این مشکل به‌صورت دقیق و با کمترین هزینه تعمیراتی در همان ابتدا تعمیر شود و نیازی به تعویض موتور یخچال سامسونگ نداشته باشید؛ چرا که هر چقدر دیرتر اقدام به تعمیر کمپرسور یخچال سامسونگ نمایید، به همان اندازه خرابی این قطعه بیشتر خواهد شد.

تعمیر یا تعویض سیم پیچ های یخچال سامسونگ

خرابی سیم پیچ ها در رویه تعمیر یخچال سامنسونگ بسیار مهم هستند؛ چرا که اگر این خرابی در این بخش رخ دهد، پروسه خنک سازی درون یخچال سامسونگ دچار اختلال خواهد شد. به همین دلیل ما در آریابهکار به اتفاق تکنسین های مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی تعمیر یا تعویض سیم پیچ های یخچال سامسونگ هستیم تا این مشکل را در همان ابتدا تعمیر کنیم.

تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

از مدل های پرطرفدار و البته گران‌قیمت یخچال سامسونگ می توان به یخچال ساید بای ساید سامسونگ اشاره کرد که دارای قابلیت های مختلفی است و به دلیل طراحی و قابلیت هایی که دارد، یکی از مدل های پرطرفدار از یخچال سامسونگ است. از این رو اگر یخچال ساید بای ساید سامسونگ شما به هر دلیلی خراب شده است، آریابهکار به همراه تیم تکنسین مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان می باشد تا مشکل را به بهترین شکل ممکن برطرف کند و تعمیر یخچال سامسونگ شما را با بهترین کیفیت در پیش بگیرد. با این وجود برای تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ می توانید از خدمات تخصصی و فنی ما استفاه کنید.

تعمیر دمپر یخچال سامسونگ

اگر دمای داخل فریزر یخچال سامسونگ طبق دمایی که شما تنظیم کرده اید نباشد، نشان دهنده خرابی دمپر یخچال سامسونگ می باشد که این مشکل باید در اسرع زمان توسط تکنسین مورد عیب یابی و سپس تعمیرات تخصصی قرار گیرد.

تعمیر دمپر یخچال سامسونگ

از این رو اگر دمپر یخچال سامسونگ شما از کار افتاده است، توصیه می کنیم از تکنسین های مجرب و متخصص درخواست عیب یابی و تعمیر این قطعه را نمایید؛ تعمیر یخچال سامسونگ با وجود خرابی در دمپر در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص عیب یابی و تعمیر می شود.

تعمیر لامپ یخچال سامسونگ

یکی دیگر از مواردی که شما را نیازمند تعمیر یخچال سامسونگ می نماید، وجود مشکل و آسیب در لامپ دستگاه می باشد. لامپ داخل یخچال سامسونگ همانند سایر لامپ هایی که شما عزیزان در خانه استفاده می کنید، هم دارای طول عمر مفید هستند و هم اینکه به احتمال زیاد به دلیل استفاده نادرست و یا نوسان برق ممکن است کارایی خود را از دست بدهد. از این در صورتی که لامپ یخچال سامسونگ شما خراب شده است و روشن نمی شود، جای نگرانی وجود ندارد؛ چرا که این قطعه به سادگی قابل تعویض می باشد و ما این پروسه تعمیر را به بهترین شکل ممکن انجام می دهیم. با این وجود لامپ یخچال سامسونگ قابلیت تعمیر ندارد و صرفا باید تعویض صورت گیرد.

تعمیر و تعویض لاستیک درب یخچال سامسونگ

دیگر موردی که در راستای تعمیر یخچال سامسونگ مورد بررسی قرار می گیر، پرسیدن این سوال است که هدف از قرار گرفتن لاستیک دور درب یخچال سامسونگ چیست؟ هدف اصلی از قرار گرفتن این قطعه پلاستیکی در دور درب یخچال سامسونگ این است که درب را به بدنه دستگاه شما چفت کند تا سرمای تولید شده داخل یخچال سامسونگ در داخل دستگاه حبس شود و به بیرون منتقل نشود؛ اگر هوای سرد تولید شده به‌صورت دائم به بیرون از یخچال سامسونگ منتقل شود، کمپرسور و سایر قطعات خنک‌کننده یخچال سامسونگ با فشار قابل توجهی روبرو خواهند شد چرا که به‌صورت دائم کار خواهند کرد و ممکن است حتی کارایی خود را از دست بدهند.

از این رو در صورت مشاهده خرابی لاستیک دور درب یخچال سامسونگ توصیه می کنیم در اسرع زمان بی درنگ اقدام به تعمیر و تعویض لاستیک دور درب یخچال سامسونگ نمایید.

سایر خدمات: تعمیر یخچال بلومبرگ

تعمیر تمامی مدل های یخچال SAMSUNG

اگر یخچال سامسونگ قدیمی و یا یخچال سامسونگ جدید دارید، ممکن است برای شما سوال شود که کدام یک از مدل های یخچال سامسونگ در آریابهکار تعمیر می شوند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که ما تعمیر یخچال سامسونگ در تمامی مدل ها را بدون هر گونه محدودیت دانش تعمیراتی، تعمیر می کنیم تا مشکل شما از این طریق برطرف شود و بتوانید به بهترین شکل ممکن از این دستگاه استفاده کنید.

سرویس یخچال سامسونگ در محل

برای جلوگیری از بروز هر گونه خرابی در یخچال سامسونگ، بهترین راهکار ممکن این است که یخچال سامسونگ را در بازه های زمانی مختلف سرویس کنید. اما منظور از سرویس یخچال سامسونگ چیست؟ منظور از سرویس یخچال سامسونگ این است که تکنسین وقت کافی می گذارد تا قطعات دستگاه شما را بررسی نماید. از این رو اگر خرابی ای در حال شکل گیری است یا نیاز به تعویض فیلتر داشتید، توسط تکنسین این پروسه انجام خواهد شد تا مشکل از این طریق برطرف شود.

مزایای سرویس یخچال سامسونگ SAMSUNG

بدون شک زمانیکه شما اقدام به سرویس یخچال سامسونگ توسط تکنسین های مجرب و متخصص می کنید، مزایای زیادی به شما تعلق خواهد گرفت که هر یک از این مزایا دارای ویژگی منحصر بفرد خود هستند. از این رو این مزایا کدام اند؟ در ادامه با برخی از مزایای سرویس یخچال سامسونگ توسط تکنسین مجرب و متخصص آشنا خواهید شد:

مزایای سرویس یخچال سامسونگ SAMSUNG

 • افزایش طول عمر مفید یخچال سامسونگ.
 • عدم بروز هر گونه خرابی در یخچال سامسونگ.
 • عدم خرابی قطعات.
 • عدم نیاز به تعویض قطعات.

چرا تعمیر یخچال سامسونگ را به متخصصان آریابهکار بسپاریم؟

اولین عاملی که می توانیم نام ببریم این است که ما در آریابهکار تمام پروسه تعمیر یخچال سامسونگ را توسط تعمیرکاران و متخصصانی انجام می دهیم که صرفا توانایی تعمیر یخچال سامسونگ را در رزومه خود با 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی دارند! این بدین معناست که تعمیرکاران یخچال سامسونگ مجموعه ما با تمامی مدل های جدید و قدیمی یخچال سامسونگ آشنا هستند و می توانند 0 تا 100 خدمات مرتبط با این دستگاه را بدون هر گونه محدودیتی انجام دهند.

دومین عاملی که می توانیم برای شما عزیزان نام ببریم، هزینه تعمیرات یخچال سامسونگ می باشد که در این شرایط برای شما و هر یک از ما بسیار مهم است. لازم به ذکر است که هزینه تعمیر یخچال سامسونگ در آریابهکار برخلاف سایر مراکز تعمیراتی براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد و شما هیچ گونه هزینه نامتعارفی در این خصوص پرداخت نخواهید کرد.

دلایل برتری تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ آریابهکار

نقاطی که آریابهکار را نسبت به سایر مراکز تعمیراتی متمایز می کند، شامل عوامل و دلایل مختلفی می شوند که تمام این عوامل نشان دهنده تضمین خدمات ما به شما عزیزان هستند. از این رو این نقاط متمایز کننده عبارتند از:

 • گارانتی 90 روزه برای تمامی خدمات تعمیر یخچال سامسونگ.
 • عیب یابی تخصصی یخچال سامسونگ.
 • تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ توسط تکنسین تعمیرکار.
 • اعلام هزینه تعمیرات براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران.
 • اعزام تکنسین یخچال سامسونگ به محل.
 • مشاوره رایگان جهت تعمیر یخچال سامسونگ.

مراحل درخواست تعمیرکار از نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ آریابهکار

برای استفاده از خدمات تخصصی تعمیر یخچال سامسونگ نمایندگی آریابهکار می توانید با استفاده از روش های مختلف اقدام نمایید. سریعترین و بهترین راهکار ممکن این است که در ابتدا تصویر و ویدیو سی ثانیه ای از دستگاه خود تهیه کنید و برای تیم تکنسین آریابهکار در واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 ارسال نمایید تا تکنسین های مجموعه مشکل دستگاه شما را به‌صورت سطحی بررسی کنند و راهکار تجربی که می‌دانند انجام آن به نفع شما است را ارائه دهند و بتوانید تا پیش از رسیدن تکنسین تعمیرکار از فاسد شدن مواد غذایی درون یخچال و… جلوگیری کنید. توجه داشته باشید که این پروسه عیب یابی، کاملا سطحی است و عیب یابی اصولی زمانی صورت می گیرد که دستگاه به‌صورت حضوری توسط تکنسین با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی شود.

مراحل درخواست تعمیرکار از نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ آریابهکار

اما آیا می توان بدون باز کردن دستگاه و مشاهده خرابی آن، اعلام هزینه تعمیرات کرد؟!

یکی دیگر از روش هایی که می توانید از طریق آن اقدام نمایید این است که با شماره های مندرج تماس بگیرید و با شرح کامل خرابی رخ داده، هماهنگی های لازم را جهت اعزام تعمیرکار یخچال سامسونگ انجام دهید تا تیم تکنسین در روز و ساعت مقرر به محل شما اعزام شوند.

همچنین آخرین روشی که می توانید از طریق آن اقدام به تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ توسط تعمیرکاران با تجربه ما نمایید این است که با هماهنگی قبلی در صورت امکان یخچال سامسونگ را به شعب تعمیراتی ما منتقل نمایید.

سایر خدمات: تعمیر یخچال هاردستون

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

اگر به تازگی اقدام به خرید یخچال سامسونگ از نمایندگی مجاز و معتبر کرده اید و پس از گذشت یک بازه چند روزه متوجه خرابی در این دستگاه شده اید، می توانید با استفاده از گارانتی اقدام به تعمیر دستگاه در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ نمایید تا مشکل دستگاه از طریق خدمات پس از فروش رفع گردد. لازم به ذکر است برای دریافت شماره نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران و یا استان محل سکونت خود می توانید به کارت گارانتی دستگاه مراجعه کنید چرا که تمام اطلاعات نمایندگی دستگاه بر روی این کار نوشته شده است و شما می توانید از طریق تماس با نمایندگی، درخواست خود را ثبت نمایید تا نوبت تعمیرات دستگاه شما برسد.

از این رو برای تعمیر یخچال سامسونگ توسط نمایندگی تعمیرات باید کارت گارانتی دستگاه شما عزیزان اعتبار کافی تعمیرات داشته باشد و اگر گارانتی دستگاه به اتمام رسیده باشد، این خدمات به شما عزیزان تعلق نخواهد گرفت. اما جای نگرانی نیست چرا که ما در آریابهکار تمام خدمات تعمیر یخچال سامسونگ را توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص برای شما عزیزان انجام می دهیم و برای انجام هماهنگی های لازم می توانید با شماره 02145437 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید تا در کمترین بازه زمانی تکنسین به محل شما جهت تعمیرات اعزام شود.

موارد نیازمند تعمیر یخچال سامسونگ SAMSUNG

عدم داشتن برودت و سرما در این یخچال عمده مشکلات بوجود آمده است. در این قسمت از تعمیر یخچال سامسونگ به مشکلات متداولی که برای یخچال هاب برند samsung به وجود می آید تا شما را نیازمند تعمیر کند میپردازیم :

موارد نیازمند تعمیر یخچال سامسونگ SAMSUNG

 • ایجاد سر و صدای زیاد در یخچال
 • یکسره کار کردن یخچال
 • ایجاد برفک بدلیل خرابی لاستیک دور در یخچال
 • داغ کردن بیش از حد موتور
 • منجمد نکردن مواد غذایی در فریزر
 • روشن نشدن دستگاه

نکات ایمنی و پیشگیری از تعمیر یخچال SAMSUNG

 • قرار ندادن یخچال و فریزر در کنار دستگاه‌های تولیدکننده گرما مثل اجاق گاز، پکیج آبگرمکن و شوفاژ (به ویژه در فصل زمستان)
 • خاموش کردن 3 ساعت قبل از جا به جایی یخچال. عدم رعایت این مورد می تواند شما را نیازمند به تعمیرات یخچال سامسونگ نماید.
 • تمیز کردن موتور یخچال مخصوص یخچال های بدون پوشش برای موتور
 • عدم باز و بسته مکرر و بی دلیل درب یخچال به منظور جلو گیری از خروج هوای سرد
 • استفاده از دستمال ضد خش و مواد شوینده مناسب و یا استفاده از نصف استکان سرکه با یک لیوان آب برای تمیز کردن سطح دستگاه
 • فاصله دادن حداقل 20 سانتی نتری بین دیوار و پشت یخچال
 • استفاده نکردن از جسم تیز و خشن برای پاک کردن برفک
 • قرار دادن روی سطح صاف برای توزیع یکنواخت گاز
 • خودداری از قرار دادن مواد غذایی گرم در یخچال
 • چک کردن هر 2 ماه یکبار لاستیک ها و درزگیر یخچال فریزر
 • قرار ندادن ظروف خیلی نزدیک هم برای گردش هوای مناسب
 • استفاده از پک های بوگیر آماده و یا زغال برای از بین بردن بو نامطبوع
 • بسته بندی خوب و مناسب موتد غذایی
 • قرار ندادن حجم زیاد بطری پر در سمت بطری ها
 • گذاشتن درجه حرارت 1 تا 2 در زمستان و 2 تا 4 در تابستان

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ

هزینه اجرت خدمات تعمیر یخچال فریزر سامسونگ تا مشخص نشدن علت دقیق خرابی متفاوت است. بسته به نوع خرابی و اینکه نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعه خراب با قطعات فابریک هزینه متغیر می باشد.

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ

آریابهکار گارانتی 90 روزه تعمیرات و قطعات یدکی تعویضی و هچنین فاکتور رسمی را به مشتریان ارائه میدهد.

یعنی در طول این مدت اگر مشکلی مشابه و یا خرابی قطعه تعویضی بوجو بیاید، بدون پرداخت هزینه، مجددا تعویض و سرویس صورت خواهد گرفت.

سایر خدمات: تعمیر یخچال دوو

خدمات قابل ارائه برای تعمیر یخچال سامسونگ SAMSUNG

خدمات قابل ارائه در راستای تعمیر یخچال فریزر سامسونگ، در آریابهکار به شرح طیر میباشد:

1. تعویض موتور یخچال سامسونگ و برطرف سازی تمامی مشکلات آن

یکی از مهمترین موضوعات در تعمیر یخچال فریزر سامسونگ و برطرف سازی مشکلات ایجاد شده در آن، تعویض موتور می باشد. یخچال فریزر های سامسونگ دارای دو نوع کمپرسور میباشند. در دستگاه های قدیمی از کمپرسورهای پیستونی و در دستگاه های جدید از کمپرسورهای اینورتر استفاده شده است.

2. تعویض کامل فن کندانسور یخچال سامسونگ و رفع تمامی نواقص آن

فن کندانسور در یخچال فریزر سامسونگ در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار گرفته است و وظیفه خنک کردن کندانسور و موتور یخچال را دارد. در صورتی که این قطعه به مشکل روبرو شود، باید در رویه تعمیر یخچال سامسونگ اقدام به تعویض آن نمود.

3. برطرف سازی مشکلات فن داخلی یخچال سامسونگ

یخچال فریزر سامسونگ دارای یک فن در قسمت یخچال و یک فن در قسمت فریزر می باشد. وظیفه انتقال سرما به بخش های مختلف کابین را بر عهده دارند.

4. شارژ گاز یخچال سامسونگ

گاز یخچال ممکن است به دلیل پوسیدگی لوله های داخلی و یا برخورد یک جسم خارجی به لوله ها، نشت پیدا کند. نشت گاز یخچال موجب از دست رفتن سرمای دستگاه شود. در صورتی که با چنین مشکلی روبرو شوید باید اقدامات لازم برای تعمیر یخچال سامسونگ خود را به عمل آورید.

5. برطرف سازی و یا تعویض سنسورهای دمایی یخچال سامسونگ

یخچال سامسونگ در قسمت های مختلف دارای سنسورهای دمایی است. هرکدام از این سنسورها وظیفه کنترل دما را بر عهده دارند.

6. تعویض المنت در تمامی مدل های یخچال فریزر سامسونگ

المنت یخچال وظیفه دیفراست (برفک زدایی) در دستگاه را برعهده دارد.

7. تعمیر تخصصی برد الکترونیکی یخچال فریزر سامسونگ

برد الکترونیک یخچال ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن یخچال خراب شوند.

8. سرویس سالیانه کندانسور یخچال فریزر سامسونگ

یکی از مهمترین موضوعات در جلوگیری از تعمیر یخچال فریزر سامسونگ، سرویس دوره ای کندانسور می باشد. کندانسور یخچال فریزر سامسونگ در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار گرفته است و به دلیل وجود فن امکان جذب گرد و غبار بر روی این قطعه وجود دارد. لذا کندانسور یخچال فریزر سامسونگ نیاز به سرویس مرتب و سالیانه دارد تا موجب افزایش طول عمر دستگاه و صرفه جویی در مصرف انرژی گردد.

مرجع تخصصی تعمیر یخچال سامسونگ

برای تعمیر یخچال سامسونگ به صورت کاملا اصولی و رفع نهایی مشکل دستگاه خود، توجه داشته باشید که صرفاً از سرویس کاران و استادکاران حرفه‌ای و باتجربه کمک بگیرید. زیرا هرگونه دستکاری توسط افراد غیر حرفه‌ای و آماتور می‌تواند منجر به از کار افتادن نهایی یخچال شما شود.

مرجع تخصصی تعمیر یخچال سامسونگ

آریابهکار دارای سابقه فعالیت بالا در حوزه تعمیر انواع لوازم خانگی به خصوص تعمیرات یخچال سامسونگ در تمامی مدل ها و سری های آن است که طی این مدت همواره موفق به کسب رضایت مشتریان خود شده است. در آریابهکار، تیمی متشکل از استادکاران و تعمیرکاران متخصص و کارآمد فعالیت می‌کنند که به طور مداوم در حال یادگیری و تقویت دانش فنی خود مطابق با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در لوازم خانگی هستند.

همچنین آریابهکار برای رفاه حال مشتریان خود مزایای ویژه‌ای از جمله تحویل سریع دستگاه تعمیر شده، ضمانت کلیه خدمات تعمیر تا ۹۰ روز، استفاده از قطعات یدکی و اورجینال، ارائه کدهای تخفیف دوره‌ای به مشترکین و سرویس ویژه تعمیر ۴۸ ساعته برای موارد اورژانسی در نظر گرفته است. چنانچه یخچال شما دچار نقص فنی شده و نیاز به خدمات تعمیر یخچال سامسونگ را دارد همین حالا با شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل فرمایید.

چرا یخچال سامسونگ بیش از حد سرد می شود؟

یکی از مواردی که نیاز شما به تعمیر یخچال سامسونگ را جدی می کند، سرد شدن بیش از حد دستگاه می باشد. معمولا علت اصلی سرد شدن بیش از اندازه یخچال سامسونگ ناشی از کاهش دمای این دستگاه توسط شما عزیزان است. به همین دلیل شما نیازی به تکنسین تعمیرکار یخچال سامسونگ ندارید و صرفا می توانید از طریق قسمت Temp بر روی پنل یخچال سامسونگ (اگر یخچال سامسونگ شما پنل ندارد، در داخل دستگاه می توانید به‌صورت دستی دمای یخچال سامسونگ را کم و زیاد کنید) اقدام به افزایش دمای داخل یخچال سامسونگ نمایید تا مانع سرد شدن بیش از اندازه یخچال سامسونگ شوید.

همچنین اگر متوجه این مراحل نشدید، بهتر است به دفترچه راهنمای یخچال سامسونگ مراجعه کنید تا با نحوه اصولی و صحیح برای تنظیم دمای یخچال سامسونگ براساس مدل دستگاه خود آشنا شوید.

سایر خدمات: تعمیر یخچال ویرپول

چرا یخچال سامسونگ صدای بدی تولید می کند؟

دیگری موردی که در زمینه تعمیر یخچال سامسونگ مورد بررسیب قرار می گیرد، ایجاد صدا های بد و ناهنجار از دستگاه می باشد. دلایل مختلف و متعددی برای صدای زیاد یخچال سامسونگ وجود دارند که تمامی این موارد باید توسط تکنسین مجرب و متخصص مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرد. اما اگر بخواهیم رایج ترین دلایل مبنی بر صدای ناهنجار یخچال سامسونگ برای شما نام ببریم می توان به عدم تراز بودن یخچال سامسونگ نسبت به سطح زیرین و یا خرابی موتور و یا خرابی کندانسور یخچال سامسونگ اشاره نمود که یک مشکل جدی است.

چرا یخچال سامسونگ روشن نمی شود؟

اگر بخواهیم به یکی از اصلی ترین دلایل تعمیر یخچال سامسونگ اشاره کنیم، قطعا روشن نشدن دستگاه اولین موردی است که بر زبان خواهیم آورد. برای آنکه یخچال سامسونگ بتواند مهم ترین وظیفه خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد و تمام مواد غذایی درون دستگاه را خنک کند، در ابتدا باید این دستگاه روشن شود! اما اگر یخچال سامسونگ روشن نشد، تکلیف چیست؟ بدون شک روشن نشدن یخچال سامسونگ نشان دهنده یک خرابی در این دستگاه است که در ادامه رایج ترین دلایل این خرابی را برای شما نام برده ایم.

چرا یخچال سامسونگ روشن نمی شود

 • خرابی کمپرسور یخچال سامسونگ
 • نوسان برق
 • عدم استفاده از محافظ برق استاندارد
 • خرابی جریان برق ورودی
 • خرابی برد یخچال سامسونگ
 • اتصالات سیم کشی داخلی یخچال سامسونگ
 • ترموستات یخچال سامسونگ
 • خرابی قطعات دیفراست یخچال سامسونگ
 • خرابی رله استارت موتور یخچال سامسونگ

توجه: دلایل بروز این خرابی معمولا فنی هستند و حتما باید توسط تکنسین تعمیرکار مجرب و متخصص مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد.

مشکلات رایج یخچال سامسونگ

مشکلاتی که ممکن است در طول زمان برای یخچال سامسونگ شما رخ دهند، بستگی به نحوه استفاده شما از این دستگاه دارد! بنابراین مشکلات نشان دهنده کیفیت پایین این دستگاه نیستند. از این رو در ادامه با برخی از رایج ترین مشکلات که موجب نیاز شما به تعمیرات یخچال سامسونگ خواهد شد، آشنا خواهید شد که معمولا به دلیل استفاده نادرست و اشتباه از یخچال سامسونگ رخ می دهند.

 • صدای زیاد یخچال سامسونگ
 • بوی بد آبسردکن یخچال سامسونگ
 • برفک زدن یخچال سامسونگ
 • خاموش شدن ناگهانی یخچال سامسونگ
 • سرد نکردن یخچال فریزر سامسونگ
 • بوی نامطبوع داخل یخچال سامسونگ
 • داغ شدن موتور یخچال سامسونگ
 • بسته نشدن درب یخچال سامسونگ
 • صدای بوق یخچال سامسونگ
 • داغ شدن بیش از حد بدنه یخچال سامسونگ

مشکلات متداول یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

از مهم ترین مشکلات متداول یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ می توان به برفک زدن، عدم تولید سرما و… اشاره کرد که هر یک از این مشکلات دارای نقش قابل توجهی در دستگاه شما هستند. با این وجود در صورتی که یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ شما عزیزان با این مشکلات روبرو شد، بهتر است در اسرع زمان درخواست تعمیر توسط تکنسین تعمیرکار یخچال سامسونگ را ثبت کنید تا این پروسه به بهترین شکل ممکن صورت گیرد.

ارور یا کد خطا یخچال سامسونگ

در صورت استفاده نادرست و اشتباه از یخچال سامسونگ، ممکن است خرابی بخصوصی در این دستگاه رخ دهد که با رخ دادن این خرابی، کد خطا یا ارور را در صفحه نمایشگر خواهید دید که نشان دهنده خرابی در این دستگاه و نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ، هستند. با این وجود در این مواقع توصیه می کنیم کد خطا یا ارور یخچال سامسونگ را از طریق دفترچه این دستگاه پیگیری کنید تا از علت آن مطلع شوید.

نکته: در صورت مشاهده هر گونه ارور در یخچال سامسونگ آرامش خود را حفظ کنید تا بتوانید این مشکل را بصورت صحیح برطرف نمایید.

چرا یخچال سامسونگ سرما ندارد؟

یخچال سامسونگ همانند سایر یخچال هایی که در بازار ایران و جهان وجود دارند، دارای سیستم خنک کننده و متشکل از چندین قطعه می باشد که از کنار هم قرار گرفتن این قطعات، سرمای کافی در یخچال سامسونگ ایجاد می شود و مواد غذایی قرار گرفته در این دستگاه به دمای مطلوبی می‌رسند.

چرا یخچال سامسونگ سرما ندارد

از این رو اگر سرمای کافی در این دستگاه ایجاد نمی شود، نشان دهنده خرابی سیستم خنک کننده این دستگاه می باشد که باید توسط تکنسین مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرد و در صورت لزوم اقدام به تعمیر یخچال سامسونگ نمود. با این وجود این خرابی ناشی از بروز خرابی در سیستم خنک کننده یخچال سامسونگ است و باید توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد.

فیلترهای آب یخچال سامسونگ SAMSUNG

در صورتی که از آبسردکن یخچال سامسونگ استفاده می کنید، باید اطلاع داشته باشید که در قسمت پشتی آبسردکن یک فیلتر به نام فیلتر آب وجود دارد که املاح آب را به خود جذب می کند تا آب باکیفیتی را به شما ارائه دهد. از این رو اگر این فیلتر آب در بازه های زمانی مختلف تعویض نشود، با بوی بد آب آبسردکن روبرو خواهید شد که می تواند مانع استفاده شما از این قابلیت در یخچال سامسونگ شود.

به همین دلیل توصیه می کنیم جهت جلوگیری از تعمیر یخچال سامسونگ خود، فیلتر آب را در بازه های زمانی هر 4 ماه یکبار تعویض کنید تا با استفاده از آبسردکن یخچال سامسونگ، بوی بدی به مشام شما نرسد.

سایر خدمات: تعمیر یخچال هیتاچی

فیلتر درونی یخچال سامسونگ

هدف از قرار گرفتن فیلتر در یخچال سامسونگ این است که آب ورودی به آبسردکن و یخساز یخچال سامسونگ، بصورت کامل تصفیه شود تا املاح آن به فیلتر جذب شوند و در نتیجه املاح آب وارد آبسردکن و یخساز این دستگاه نشوند. از این رو اگر یخچال سامسونگ شما فیلتر نداشته باشد، املاح آب بصورت مستقیم وارد دستگاه شما خواهد شد و د نتیجه بوی بدی از خروجی دستگاه بلند خواهد شد که مانع استفاده شما از این دستگاه می شود.

قیمت فیلتر های آب یخچال سامسونگ

اگر موعد تعویض فیلتر یخچال سامسونگ شما رسیده است و با استفاده از آبسردکن یخچال سامسونگ بوی بدی را متوجه می شوید، به معنای این است که باید فیلتر را تعویض کنید. با این وجود برای تعویض فیلتر آب یخچال سامسونگ باید در ابتدا فروشگاه مجاز و معتبری را انتخاب کنید و سپس اقدام به خرید فیلتر آب مناسب نمایید. اما قیمت فیلتر آب یخچال سامسونگ چقدر است؟

قیمت حدودی فیلتر آب یخچال سامسونگ از 300.000 الی 1.000.000 تومان می باشد که برحسب برند سازنده می توانید اقدام به خرید فیلتر آب مناسب برای یخچال سامسونگ خود نمایید.

علت خاموش نشدن یا اتوماتیک نشدن یخچال سامسونگ

یکی از خرابی های بسیار مهم که موجب نیاز شدید به تعمیرات یخچال سامسونگ می شود، این است که دستگاه شما اتومات نکند و بصورت دائم کار کند! در ابتدا زمانیکه این دستگاه بصورت دائم کار کند، فشار قابل توجهی به موتور و کمپرسور یخچال سامسونگ وارد می شود و در نتیجه با مشکلاتی در این دستگاه روبرو خواهید شد که رایج ترین مشکل، سوختن قطعات اصلی یخچال سامسونگ می باشد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در اسرع زمان این خرابی را پیگیری کنید.

همچنین در ادامه با دلایل اصلی خاموش نشدن یخچال سامسونگ آشنا خواهید شد:

 • نشت گاز یخچال سامسونگ
 • خراب شدن برد یخچال سامسونگ
 • یکسره شدن یخچال سامسونگ
 • خرابی ترموستات یخچال سامسونگ
 • ضعیف شدن موتور یخچال سامسونگ
 • خرابی موتور فن کندانسور یخچال سامسونگ
 • خرابی لاستیک دور درب یخچال سامسونگ
 • خاموش بودن طولانی مدت یخچال سامسونگ
 • کثیف بودن کندانسور یخچال سامسونگ
 • یکسره کار کردن یخچال سامسونگ

تعمیر یخچال SAMSUNG به علت خرابی سنسور دما

باید بدانید که اگر سنسور دستگاه شما خراب شود باید تعمیر یخچال سامسونگ در این بخش را انجام دهید. وظیفه اصلی سنسور دمای یخچال سامسونگ، پایش دمای داخل یخچال سامسونگ است تا در صورت باز کردن درب این دستگاه، سیستم خنک کننده را به کار بیاندازد و سرمای کافی در این دستگاه ایجاد شود. از این رو اگر سنسور دمای یخچال سامسونگ خراب شود، دمای داخل دستگاه پایش نخواهد شد و در نتیجه با خرابی قابل توجهی در این دستگاه روبرو می شوید.

تعمیر یخچال SAMSUNG به علت خرابی سنسور دما

توجه داشته باشید معمولا این قطعه در صورتی که خراب می شود، کارایی خود را از دست می دهد.

تعمیر یخچال سامسونگ به علت معیوب بودن یکی از قطعات دیفراست

دیفراست یخچال سامسونگ از قطعات مختلفی تشکیل شده است که هر یک از این قطعات دارای کاربرد مخصوص به خود هستند. به عبارتی اگر یکی از قطعات زیر مجموعه دیفراست کارایی خود را از دست بدهند، نمی توانید از این دستگاه همانند سابق استفاده کنید؛ چرا که وظیفه اصلی دیفراست یخچال سامسونگ جلوگیری از ایجاد برفک در داخل یخچال سامسونگ می باشد. با این وجود دستگاه شما برفک خواهد زد و تنها راهکار شما، عیب یابی دیفراست یخچال سامسونگ توسط تکنسین تعمیرکار است. در صورت اطمینان از خرابی این بخش باید اقدام به تعمیر یخچال سامسونگ خود نمایید.

مهمترین ارور ها و کدخطا های یخچال سامسونگ

تمام ارورهایی که ممکن است در یخچال سامسونگ مشاهده کنید، دارای اهمیت بالقوه هستند. با این وجود توصیه ما به شما این است که تمام ارورهای مهم یخچال سامسونگ را جدی بگیرید.

همچنین در ادامه ما رایج ترین و متداول ترین کدهای خطای یخچال سامسونگ را برای شما نام برده ایم.

ارور یخچال سامسونگعلت ارور یخچال سامسونگ
1Eتعمیر یخچال سامسونگ به علت وجود ایراد در جریان برق ورودی
4Eسنسور دیفراست یخچال سامسونگ خراب شده است.
5Eجریان برق یخچال سامسونگ قطع شده است.
6Eمشکل در سنسور دمای محیط یخچال سامسونگ.
8Eمشکل در سنسور یخساز یخچال سامسونگ.
23Eتعمیر یخچال سامسونگ به علت خرابی فن کندانسور
25Eمشکل سنسور دیفراست یخچال سامسونگ.
33Eخرابی لوله پر کن آب یخچال سامسونگ.
39Eمشکل سنسور یخساز یخچال سامسونگ.
40Eخرابی فن فریزر یخچال سامسونگ.
84Eتعمیر یخچال سامسونگ به علت قفل شدن روتور
85Eقطع بودن جریان برق یخچال سامسونگ.
SEجریان برق یخچال سامسونگ مشکل دارد.

علت چشمک زدن چراغ دمای یخچال ساید بای ساید سامسونگ

رایج ترین علت چشمک زدن چراغ دما و تعمیر یخچال سامسونگ، این است که یخچال شما در حال تنظیم دمای داخل است و مشکلی بخصوصی در این زمینه وجود ندارد و نیازی به تعمیرات و یا تعویض قطعات ندارید.

علت چشمک زدن چراغ دمای یخچال ساید بای ساید سامسونگ

از این رو اگر با این مشکل روبرو شدید، جای نگرانی وجود ندارد چرا که این یک مشکل نیست! اما اگر این پروسه چشمک زدن چراغ دمای یخچال ساید بای ساید سامسونگ برای مدت طولانی طول کشید، نشان دهنده خرابی است و بهتر است در همان ابتدا با تکنسین های مجرب تماس بگیرید.

ایجاد سرما در یخچال سامسونگ بعد از شارژ گاز چگونه خواهد بود؟

کمپرسور یخچال سامسونگ یا همان موتور یخچال سامسونگ که در دل خود گاز فریون را جای داده است، وظیفه قابل توجهی در سردسازی دمای داخلی یخچال را دارد. از این رو این میزان گاز فریون بنابر دلایل مختلفی ممکن است در طول زمان به اتمام برسد که در این مواقع باید با گاز جایگزین، توسط تکنسین مجرب و متخصص شارژ شود تا پروسه سردسازی توسط کمپرسور همانند سابق انجام شود.

به همین دلیل ما خدمات شارژ گاز یخچال سامسونگ را بصورت تخصصی انجام می دهیم تا مشکل شما را از این طریق برطرف کنیم. بنابراین شما نیازی به تعویض کمپرسور ندارید؛ چرا که از طریق شارژ گاز یخچال سامسونگ این مشکل برطرف خواهد شد.

علت یخسازی ضعیف و یخ نبستن درست در یخساز یخچال سامسونگ

اگر یخچال سامسونگ شما دارای قابلیت یخساز است و به تازگی یخساز آن بصورت صحیح کار نمی کند و به میزان کافی یخ قابل قبول تولید نمی کند، بدون شک نشان دهنده خرابی این قطعه است. از این رو زمانیکه یخسازی یخچال سامسونگ ضعیف عمل می کند، باید این مشکل را ریشه یابی و سپس تعمیر یخچال سامسونگ را انجام دهید. اما علت یخسازی ضعیف یخچال سامسونگ چیست؟ از مهم ترین دلایل این خرابی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

تنظیم نادرست دمای یخساز.
مشکل در آب ورودی.
خرابی برد یخچال سامسونگ.
خاموش بودن یخساز.
عدم تولید سرمای کافی.
فعال شدن قابلیت مکث.

دلایل خرابی ترموفیوز یخچال سامسونگ چیست؟

ترموفیوز یکی از قطعات زیر مجموعه دیفراست یخچال سامسونگ می باشد که نقش قابل توجهی در این قطعه دارد؛ وظیفه ترموفیوز یخچال سامسونگ این است که زمانی متوجه برفک در یخچال سامسونگ شد، با روشن کردن المنت دیفراست یخچال سامسونگ، پروسه برفک زدایی را انجام می دهد. از این رو ترموفیوز وظیفه کنترل عملکرد المنت یخچال سامسونگ را بر عهده دارد. همچنین علت اصلی خرابی ترموفیوز یخچال سامسونگ، استفاده نادرست از یخچال سامسونگ و نوسان برق می باشد.

به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر با باز کردن درب یخچال فریزر متوجه برفک بیش از حد شدید، در ابتدا از تکنسین های مجرب و متخصص درخواست عیب یابی و تعمیر اینت قطعه کلیدی را نمایید تا مشکل برطرف شود.

لازم به ذکر است که ما در آریابهکار به همراه تکنسین های مجرب و متخصص پروسه تعمیر یخچال سامسونگ را بصورت تخصصی و بدون هر گونه محدودیتی انجام می دهیم تا مشکل شما از این طریق برطرف شود و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

سایر خدمات: تعمیر یخچال هیمالیا

علامت دوشاخه برق روی صفحه نمایش یخچال سامسونگ به چه معناست؟

زمانی علامت دوشاخه برق روی صفحه نمایش یخچال سامسونگ فعال خواهد شد که شما قابلیت Energy Saver را در یخچال سامسونگ فعال کرده باشید. از این رو این علامت نشان دهنده این است که در میزان انرژی در حال استفاده در یخچال سامسونگ، ذخیره سازی صورت می گیرد.

علامت دوشاخه برق روی صفحه نمایش یخچال سامسونگ به چه معناست

اما ممکن است برای شما سوال شود که این قابلیت را می توان برای همیشه روشن کرد؟ توصیه ای که برای شما داریم این است که این قابلیت را برای همیشه فعال نکنید و صرفا زمانیکه به مسافرت می‌روید اقدام به فعالسازی آن نمایید.

تعویض فیلتر آب یخچال سامسونگ

اگر بوی بدی از آب خروجی آبسردکن یخچال سامسونگ می آید و نمی توانید از قابلیت آبسردکن یخچال سامسونگ استفاده کنید، باید بگوییم که این مشکل معمولا به دلیل کثیفی فیلتر آب یخچال سامسونگ رخ می دهد که باید این مشکل را به وسیله تعویض فیلتر آب یخچال سامسونگ برطرف کنید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در بازه زمانی هر 4 ماه یکبار اقدام به تعویض فیلتر آب یخچال سامسونگ نمایید تا مشکل از این طریق برطرف شود.

همچنین اگر با این پروسه آشنا نیستید، می توانید پروسه تعویض فیلتر آب و تعمیرات یخچال سامسونگ خود را به تکنسین های ما بسپارید.

معرفی اولیه یخچال های سامسونگ

یخچال های سامسونگ یکی از بهترین و معروف ترین یخچال های بازار کشور هستند که تمام این یخچال ها دارای کیفیت قابل قبول و منحصر بفردی هستند و شما می توانید با خیالی آسوده اقدام به خرید مدل دلخواه خود از این برند نمایید. این در حالی می باشد که برند سامسونگ یکی از قدیمی ترین و بهترین برندهای جهانی است که در ایران از محبوبیت بالایی برخوردار است.

همچنین یکی دیگر از مهم ترین ویژگی یخچال های سامسونگ این است که قطعات با کیفیتی در آنها بکار گرفته شده و می توانند نیاز شما را بدون هر گونه خرابی برای چندین سال برطرف کنند.

فروش انواع قطعات اورجینال در دفتر نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

همچنین اگر نیاز به قطعات اورجینال برای تعمیر یخچال سامسونگ دارید، می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را در آریابهکار ثبت نمایید تا بررسی های لازم صورت گیرد و اگر نیازی به تعویض قطعه یا قطعات داشتید، برطرف گردد. از طرفی دیگر اگر قطعه معیوب را در دست دارید، می توانید از طریق ارسال تصویر قطعه به واتساپ و تلگرام مجموعه آریابهکار به شماره 09190111214 هماهنگی های لازم با شما صورت گیرد.

چرا گوشه های جلویی یخچال سامسونگ داغ می شوند؟

ممکن است با لمس گوشه های جلویی یخچال سامسونگ متوجه این شوید که این گوشه ها داغ هستند و می توانند باعث نگرانی شما عزیزان شوند! از این رو علت این موضوع چیست؟ در خصوص این معضل باید به اطلاع شما برسانیم که این یک خرابی نیست! چرا که لوله های اتلاف حرارت در دو طرف یخچال سامسونگ قرار گرفته اند و زمانیکه یخچال در حال تولید سرما است، حرارت ناشی از این پروسه از کناره های دستگاه خارج می شود و به همین دلیل گوشه های جلویی یخچال سامسونگ داغ می شوند.

علت صدای حباب از درون یخچال سامسونگ

یکی از عجیب ترین و خاص ترین مشکلاتی که ممکن است با استفاده از یخچال سامسونگ متوجه آن شوید، صدای حباب از درون یخچال سامسونگ می باشد! این یک مشکل می باشد و می تواند بنابر دلایل مختلفی در دستگاه گران قیمت شما رخ دهد. از این رو اگر این صدای عجیب از یخچال سامسونگ برطرف نشد، توصیه می کنیم عیب یابی و تعمیر یخچال سامسونگ را توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام دهید تا مشکل شما از این طریق برطرف شود.

برای عیب یابی این مشکل و سایر مشکلاتی که ممکن است برای شما رخ دهد، تکنسین ها و کارشناسان یخچال سامسونگ در آریابهکار آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان هستند.

چرا یخچال سامسونگ یخ زدایی نمی‌کند؟

منظور از یخ زدایی یخچال سامسونگ چیست؟ منظور از یخ زدایی، جلوگیری از برفک زدن داخل فریزر یخچال سامسونگ می باشد که اگر دیفراست یخچال سامسونگ خراب شده باشد، با این خرابی روبرو خواهید شد.

چرا یخچال سامسونگ یخ زدایی نمی‌کند

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در این مواقع از دانش و تجربه تکنسین های مجرب و متخصص استفاده کنید و تعمیر یخچال سامسونگ خود را با آنها پیش ببرید؛ چرا که دیفراست یخچال سامسونگ قطعه ای می باشد که به تنهایی از قطعات مختلفی تشکیل شده است و در صورت خرابی باید مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرد.

مقالات مرتبط: نحوه تمیز کردن کویل یخچال سامسونگ

چگونه ایرادات یخ ساز یخچال سامسونگ را برطرف کنم؟

برای برطرف کردن ایرادات یخساز، باید دانش فنی تعمیر یخچال سامسونگ داشته باشید تا بتوانید در ابتدا مشکل این قطعه را تشخیص دهید و سپس با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا این مشکل را برطرف کنید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که برای برطرف کردن ایرادات یخساز یخچال سامسونگ، از تکنسین های مجرب و متخصص استفاده کنید تا مشکل شما بصورت اصولی برطرف گردد.

همچنین اگر در صورتی که دانش فنی تعمیرات یخچال سامسونگ ندارید و اقدام به رفع ایرادات یخ ساز یخچال سامسونگ نمایید، بدون شک مطمئن باشید که خرابی این بخش نه تنها برطرف نخواهد شد بلکه خرابی ممکن است بیشتر هم شود و با پرداخت هزینه تعمیرات بیشتری اقدام به برطرف کردن این خرابی کنید. از این رو توصیه می کنیم اگر دانش فنی تعمیرات ندارید، به هیچ وجه قطعات مرتبط با یخساز یخچال سامسونگ را باز نکنید!

درضمن اگر یخساز یخچال سامسونگ شما عزیزان کار نمی کند، در ابتدا باید مشکل بصورت دقیق شناسایی و سپس تعمیر شود و به این نحو نیست که شما قطعات یخساز یخچال سامسونگ را باز کنید و سپس قطعه معیوب را پیدا کنید و آنرا برطرف نمایید!

به همین دلیل این پروسه حتما باید توسط تکنسین مجرب و متخصص صورت گیرد.

علت بوی بد یخچال سامسونگ چیست؟

بوی بد از درون یخچال سامسونگ یک مشکل عادی می باشد که معمولا می تواند به دلیل کوتاهی و اشتباه از جانب شما رخ دهد. اما این به چه معناست؟ بوی بد از درون یخچال سامسونگ معمولا می تواند به دلیل فاسد شدن برخی مواد غذایی، باز ماندن درب ظرف یا ظروف، قرار دادن ظرف غذای پخته بدون درب در یخچال، قرار دادن ترشی در یخچال سامسونگ و همچنین فاسد شدن میوه رخ دهد که باید اقدام به تمیز کردن و خارج نمودن این مواد غذای از درون یخچال سامسونگ نمایید.

از این رو مشکل بوی بد از درون یخچال سامسونگ شما برطرف خواهد شد.

دلیل کار نکردن آبسردکن یخچال سامسونگ چیست؟

اگر آبسردکن یخچال سامسونگ شما عزیزان کار نمی کند، باید بگوییم که دلایل و عوامل مختلفی می توانند منجر به این خرابی شوند. از این رو این خرابی صرفا به یک علت رخ نمی دهد و ما نمی توانیم صرفا یک عامل و علت را در این خصوص برای شما نام ببریم. از این رو در ادامه دلایلی که می توانند منجر به کار نکردن آبسردکن و نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ شما شوند را نام برده ایم که عبارتند از:

دلیل کار نکردن آبسردکن یخچال سامسونگ چیست

 • فشار کم آب در یخچال سامسونگ.
 • خرابی فیلتر یخچال سامسونگ.
 • یخ زدن لوله انتقال آب یخچال سامسونگ.
 • خرابی برد یخچال سامسونگ.
 • خرابی شیر برقی یخچال سامسونگ.
 • ایراد در سوئیچ دیسپنسر یخچال سامسونگ.

کار نکردن آبسردکن یخچال سامسونگ معمولا بنابر عوامل و دلایل فنی رخ می دهد و اگر تجربه کافی در زمینه تعمیرات یخچال سامسونگ ندارید، توصیه می کنیم در اسرع زمان اقدام به عیب یابی این خرابی توسط تکنسین مجرب و متخصص نمایید.

سوالات متداول تعمیر یخچال سامسونگ

1) تکنسین سرویس دوره ای یخچال سامسونگ چه زمانی به محل اعزام می شود؟

هماهنگی های قبلی توسط تیم پشتیبانی صورت خواهد گرفت و تکنسین ها به موقع در محل شما حضور خواهند یافت.

2) هزینه سرویس دوره ای یخچال سامسونگ چقدر است؟

در ابتدا توسط تکنسین برآورد و به شما اطلاع داده خواهد شد.

3) هر چند وقت یکبار اقدام به سرویس دوره ای یخچال سامسونگ کنیم؟

بهتر است هر 6 ماه یکبار اقدام به سرویس دوره ای یخچال سامسونگ کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214