skip to Main Content
تعمیر یخچال هیمالیا
شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا

تعمیر یخچال هیمالیا Himalia در شرکت آریابهکار توسط تعمیرکار یخچال فنی و باتجربه انجام می شود. تعمیر یخچال فریزر یکی از خدماتی است که در کل سال با تقاضای زیاد مشتریان مواجه می شود. شرکت آریابهکار به عنوان تعمیرگاه مجاز یخچال هیمالیا با سابقه طولانی در زمینه سرویس و عیب یابی یخچال آماده ارائه خدمات می باشد. کلیه تعمیرات در آریابهکار با ارائه فاکتور رسمی می پذیرد.

یخچال هیمالیا یک برند ایرانی است که با استفاه از فناوری پیشرفته و قطعات با کیفیت، محصولات سرمایشی با قیمت مناسب ارائه میدهد. با اینکه یخچال های هیمالیا یکی از محصولات با کیفیت این شرکت است اما گاهی به تعمیر نیاز پیدا میکنند. تعمیر یخچال هیمالیا در اکثر مواقع نیاز به تعمیرکاری متخصص دارد. چرا که گاهی تعمیر اشتباه یک قطعه باعث میشود به قطعات دیگر نیز مانند برد یخچال، کمپرسور، کندانسور، اوپراتور و… آسیب برسد و این موضوع میتواند هزینه های بیشتر و سنگینی را روی دست شما بگذارد.

شرکت آریابهکار بیشتر از 30 سال در زمینه تعمیر لوازم خانگی مشغول است و برای تعمیر یخچال هیمالیا دارای متحصان و مهندسان خبره ای است که با درخواست شما به محل مورد نظرتان آمده و پس از عیب یابی و تخمین هزینه در صورت موافقت شما به تعمیر یخچال میپردازند.

فهرست

معرفی یخچال هیمالیا Himalia

هیمالیا یکی از برندهای شناخته شده ایرانی در تولید لوازم خانگی است که یکی از محصولات پرفروش این شرکت یخچال آن است. شرکت هیمالیا با تولید یخچال های هوشمند با کیفیت تبدیل به یکی از برندهای محبوب ایرانی شده است و زمانی که صحبت از یخچال ایرانی با کیفیت میشود نام آن بر زبان ها جاری است. و همین موضوع باعث میشود کمتر نیازمند تعمیر یخچال هیمالیا شوید.

معرفی یخچال هیمالیا Himalia


این شرکت در سال 1350 فعالیت خود را با تولید یخچال فریزر آغاز کرد و یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده یخچال در ایران محسوب میشود. برند هیمالیا در یخچال های خود از تکنولوژی های به روزی استفاده میکند. از مزایای یخچال های هیمالیا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
 1. تکنولوژی نوفراست در هر دو کابین
 2. قابلیت هوم بار (به منظور جلوگیری از زیاد باز کردن درب یخچال)
 3. یخ ساز اتوماتیک
 4. سیستم عیب یاب هوشمند
 5. استفاده از موتور سکاپ ایتالیا
 6. دارای تکنولوژی AVP جهت از بین بردن باکتری ها
 7. دارای تکنولوژی Vita Fresh جهت نگهداری طولانی مواد غذایی
 8. کاملا بی صدا

نمایندگی مرکزی و معتبر تعمیر یخچال هیمالیا در تهران

در صورتی که یخچال هیمالیا شما خراب شده است و نمی توانید از این دستگاه بصورت اصولی استفاده کنید، بهترین تصمیم این است که از طریق نمایندگی مرکزی و معتبر تعمیر یخچال هیمالیا در تهران و یا استان محل سکونت خود اقدام به تعمیر این دستگاه نمایید تا بتوانید مشکل را از این طریق بر طرف کنید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که این دستگاه را در نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا تعمیر کنید. لازم به ذکر است که آریابهکار تمام خدمات تخصصی عیب یابی و تعمیر یخچال هیمالیا را بصورت تخصصی انجام می دهد.

از این رو اگر مایل به تعمیر یخچال هیمالیا هستید، می توانید از طریق مرکز تعمیراتی آریابهکار اقدام نمایید و مشکل را از این طریق بر طرف کنید. با این وجود توجه داشته باشید که ما تمام خدمات عیب یابی و تعمیر یخچال هیمالیا را بصورت تخصصی توسط ماهر ترین تکنسین ها بصورت اصولی به همراه 90 روز گارانتی رسمی انجام می دهیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول بدون هر گونه خرابی استفاده کنید؛ منظور از گارانتی این است که اگر با خرابی قبلی در یخچال هیمالیا روبرو شدید، ما آنرا بصورت رایگان برای شما تعمیر خواهیم کرد.

این در حالی است که سایر مراکز تعمیراتی به هیچ وجه گارانتی خدمات به شما ارائه نمی دهند و حتی اگر پس از یک ساعت با خرابی در یخچال هیمالیا روبرو شدید، هیچ مسئولیتی نمی پذیرند و در نهایت با مشکلات گسترده ای روبرو خواهید شد.

شماره تماس های نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا تهران

برای تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در آریابهکار می توانید از طریق شماره های ذیل اقدام کنید و به سادگی تمام مشکل دستگاه شما از این طریق بر طرف شود و بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید. با این وجود تیم پشتیبانی آریابهکار همواره آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند تا بتوانند از این طریق راهکارهای مختلفی را به شما ارائه دهند تا بتوانید از این طریق مشکل یخچال هیمالیا را به بهترین شکل ممکن بر طرف کنید.

توصیه می شود مشکل دقیق یخچال هیمالیا خود را به تیم پشتیبانی آریابهکار اعلام کنید تا تکنسین های مجموعه در اسرع زمان به محل شما اعزام شوند و بتوانید از این طریق مشکل یخچال هیمالیا خود را بر طرف کنید.

سرویس دوره ای یخچال هیمالیا در نمایندگی تهران

در صورتی که مایل هستید از یخچال هیمالیا برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید، توصیه می شود که از این دستگاه بصورت اصولی استفاده نمایید تا مانع بروز هر گونه خرابی در این دستگاه شوید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که سرویس دوره ای یخچال هیمالیا را توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام دهید تا بتوانید از این طریق همانند روز اول از یخچال هیمالیا خود استفاده کنید تا طول عمر مفید دستگاه شما افزایش یابد.

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حداقل هر 6 ماه یکبار اقدام به سرویس دوره ای یخچال هیمالیا نمایید تا این دستگاه به بهترین شکل ممکن برای شما کار کند. لازم به ذکر است که تیم تکنسین تعمیرکار آریابهکار به بهترین شکل ممکن به همراه گارانتی با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به عیب یابی یخچال هیمالیا شما عزیزان می کنند.

ویژگی های تعمیرکار تخصص نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا

تعمیرکار متخصص یخچال هیمالیا باید توانایی های لازم در زمینه تعمیر یخچال هیمالیا را داشته باشد تا بتوانید از این طریق به او اعتماد نمایید تا از این طریق مشکل یخچال هیمالیا شما عزیزان بر طرف شود. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما به تکنسین های مجرب و متخصص که دارای چندین سال تجربه تعمیرات یخچال هیمالیا هستند، اعتماد کنید و به هیچ وجه پروسه عیب یابی و تعمیر یخچال هیمالیا را به افراد بی تجربه نسپارید.

ویژگی های تعمیرکار تخصص نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا

از این رو تعمیرکاران یخچال هیمالیا در آریابهکار چه ویژگی هایی دارند؟

 • حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی یخچال هیمالیا.
 • دانش لازم و کافی در زمینه عیب یابی و تعمیر یخچال هیمالیا.
 • آشنا به مدل های یخچال هیمالیا.
 • مجهز به ابزارهای تعمیراتی روز دنیا.
 • ارائه تضمین بابت تمامی خدمات تعمیر.
 • تعمیر قطعات معیوب بجای تعویض آنها.

تعمیر تخصصی موتور یا کمپرسور یخچال هیمالیا

یخچال هیمالیا همانند سایر برندهای تولید کننده یخچال مجهز به کمپرسور می باشد که این قطعه در راس تمام قطعات سیستم خنک کننده در یخچال هیمالیا قرار دارد. به عبارتی آغاز پروسه ایجاد هوای خنک در یخچال هیمالیا از طریق موتور یخچال هیمالیا می باشد که گاز فریون را در دل خود ذخیره کرده است و با استفاده از این گاز اقدام به تولید هوای خنک در یخچال هیمالیا شما می کند. از این رو اگر موتور یخچال هیمالیا که به کمپرسور یخچال هیمالیا نیز معروف می باشد دچار خرابی شده باشد، می تواند مانع ایجاد هوای خنک در این دستگاه شود.

با این وجود ما این قطعه گران قیمت و خاص را در مجموعه خود بصورت تخصصی مورد عیب یابی و تعمیرات قرار می دهیم تا نیازی به تعویض موتور یخچال هیمالیا نداشته باشید. لازم به ذکر است که ما در آریابهکار تمام خدمات عیب یابی و تعمیر موتور یخچال هیمالیا را بصورت تخصصی انجام می دهیم و در ازای خدمات ارائه شده نیز به شما گارانتی رسمی و شرکتی ارائه خواهد گردید.

سایر خدمات: تعمیرات یخچال ویرپول

تعمیرات برد الکتریکی یخچال هیمالیا

یخچال هیمالیا برای آنکه بتواند براساس برنامه انتخابی برای شما کار کند و مواد غذایی موجود در یخچال هیمالیا را خنک نماید، باید بصورت مرتب و منظم کار کند. برد یخچال هیمالیا دقیقا همین نظم را در یخچال هیمالیا پیاده سازی می کند تا یخچال شما بتواند از این طریق اقدام به ایجاد هوای خنک در دستگاه شما کند و مواد غذایی به بهترین شکل ممکن خنک شوند. اما اگر یخچال هیمالیا مجهز به برد نباشد، عملا هیچ نظمی در این دستگاه وجود نخواهد داشت و مشکلات متعددی برای شما ایجاد می شود.
تعمیرات برد الکتریکی یخچال هیمالیا

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر برد یخچال هیمالیا شما خراب شد، این قطعه را توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار دهید تا مشکل شما از این طریق بر طرف شود. لازم به ذکر است که ما در مجموعه آریابهکار به همراه تکنسین های مجرب و متخصص بصورت تخصصی تعمیر برد یخچال هیمالیا را به همراه گارانتی تعمیرات برای شما تعمیر خواهیم کرد تا بتوانید از این طریق مشکل دستگاه خود را بر طرف کنید.

چرا آریابهکار را برای تعمیر یخچال هیمالیا انتخاب کنیم؟

آریابهکار یکی از قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی در تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی می باشد و تمام خدمات عیب یابی و تعمیر لوازم برقی خانگی علی الخصوص تعمیر یخچال هیمالیا را به همراه تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا برای شما عزیزان انجام می دهد تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از این دستگاه استفاده کنید. از این رو اگر یخچال هیمالیا شما خراب شده است، می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به تکنسین های مجموعه ما بسپارید تا از این طریق مشکل شما بر طرف شود.

خدمات پس از فروش نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال هیمالیا

بدون شک زمانیکه شما تعمیر یخچال هیمالیا خود را به تعمیرگاه های مختلف می سپارید، انتظار دارید که پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه به نحوی صورت گیرد تا با خیالی آسوده دستگاه را برای تعمیرات بسپارید. از این رو ما با توجه به اینکه صفر تا صد تعمیر یخچال هیمالیا را بصورت تخصصی انجام می دهیم، گارانتی برای شما در نظر گرفته ایم. لازم به ذکر است که گارانتی خدمات تعمیر یخچال هیمالیا در آریابهکار برای ساده ترین و پیچیده ترین خدمات می باشد و اینگونه نیست که ما صرفا برخی خدمات را گارانتی کنیم و برخی دیگر را تحت پوشش قرار ندهیم.

با این وجود بازه زمانی گارانتی تعمیر یخچال هیمالیا در آریابهکار به مدت 90 روز می باشد و این بدین معناست که اگر در این بازه زمانی با خرابی قبلی در یخچال هیمالیا خود روبرو شدید، ما آنرا بصورت رایگان برای شما تعمیر خواهیم کرد تا بتوانید با خیالی آسوده این دستگاه را در آریابهکار تعمیر کنید.

نمایندگی مرکزی و رسمی تعمیرات یخچال هیمالیا

آریابهکار به عنوان یکی از شناخته شده ترین و قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی در تهران است که بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی در پروسه عیب یابی و تعمیر انواع لوازم برقی خانگی را داراست و از مهم ترین تخصص های ما در زمینه تعمیرات لوازم برقی خانگی، تعمیر یخچال هیمالیا می باشد که این پروسه بصورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب و متخصص مجموعه انجام می شود تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

نمایندگی مرکزی و رسمی تعمیرات یخچال هیمالیا

لازم به ذکر است که تمام خدماتی که ما به شما ارائه می دهیم، شامل گارانتی رسمی مجموعه می شود و از این طریق می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به ما بسپارید.

نمایندگی قطعات یخچال هیمالیا

در صورتی که با خرابی یخچال هیمالیا در مدل های مختلف روبرو شده اید و مایل به تعمیر این دستگاه هستید، می توانید از طریق نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در تهران و یا استان محل سکونت خود اقدام نمایید تا از این طریق مشکل یخچال هیمالیا شما عزیزان بر طرف شود و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید. از این رو اگر به قطعه یا قطعات یخچال هیمالیا نیاز دارید و نمی توانید این قطعه را پیدا کنید، می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 تماس بگیرید و قطعه مدنظر خود را استعلام نمایید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد.

با این وجود برای یافتن قطعات یخچال هیمالیا می توانید از خدمات تخصصی آریابهکار استفاده نمایید تا قطعه مدنظر را براساس مدل دستگاه خود دریافت و نصب کنید.

مدت زمان تعمیر یخچال هیمالیا در نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا

بازه زمانی تعمیر یخچال هیمالیا چند دقیقه است؟ آیا یخچال هیمالیای من زود تعمیر می شود؟ در خصوص زمان تعمیر یخچال هیمالیا باید به اطلاع شما برسانیم که بازه زمانی تعمیر یخچال هیمالیا بستگی به علت خرابی و میزان خرابی قطعات یخچال هیمالیا شما دارد. از این رو اگر مشکل یخچال هیمالیای شما عزیزان یک مشکل نسبتا ساده باشد، نهایتا تا 15 دقیقه تعمیر خواهد شد و اما اگر این خرابی کلی باشد، می تواند زمان بیشتری را صرف خود کند و در نتیجه وقت بیشتری از تکنسین تعمیرکار یخچال هیمالیا در آریابهکار خواهد گرفت.

با این وجود تکنسین های تعمیرکار ما پیش از تعمیر یخچال هیمالیا به شما بازه زمانی حدودی تعمیر یخچال هیمالیا را اعلام خواهد کرد تا بتوانید با دیدگاه بهتری وقت خود را مدیریت کنید.

آیا سرویس تعمیراتی یخچال هیمالیا از بروز خرابی مانع از خرابی دستگاه می شود؟

از نظر شما پاسخ این سوال چیست؟ اصلا سرویس یخچال هیمالیا چیست؟ کدام پروسه های تعمیراتی در این دستگاه انجام خواهند شد؟ بدون شک پروسه سرویس یخچال هیمالیا می تواند طول عمر مفید یخچال هیمالیا را به بیشترین میزان ممکن افزایش دهد و نیازی به تعمیرات و تعویض قطعات این دستگاه نداشته باشید. در پروسه سرویس دوره ای یخچال هیمالیا، تکنسین تعمیرکار با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به بررسی قطعه به قطعه یخچال هیمالیا با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا می کند تا از این طریق مشکل شما ریشه یابی شود.

از این رو مطمئن باشید که پروسه سرویس دوره ای یخچال هیمالیا می تواند به بهترین شکل ممکن طول عمر مفید یخچال شما را افزایش دهد؛ پروسه سرویس دوره ای یخچال هیمالیا در آریابهکار به بهترین شکل ممکن انجام می شود.

عمر مفید و بدون نیاز به تعمیر یخچال هیمالیا چقدر است؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای شما پیش از خرید یخچال هیمالیا رخ دهد این است که عمر مفید یخچال هیمالیا چقدر است؟ آیا یخچال هیمالیا می تواند خیلی سریع خراب شود؟ یخچال هیمالیا بخریم یا یخچال خارجی؟

عمر مفید و بدون نیاز به تعمیر یخچال هیمالیا چقدر است

در خصوص این سوال باید به اطلاع شما عزیزان برسانیم که عمر مفید یخچال هیمالیا حداقل 7 سال می باشد و اگر شما از این دستگاه بصورت اصولی استفاده کنید و فشار زیادی به آن وارد نکنید، می تواند بیش از 12 سال بدون هر گونه خرابی برای شما کار کند!

از این رو توصیه می کنیم این دستگاه را در بازه های زمانی مختلف سرویس دوره ای کنید تا از این طریق مانع بروز هر گونه خرابی در این دستگاه شوید.

چه زمانی نیاز به تعمیر یخچال هیمالیا دارید؟

خرابی یخچال میتواند علائم بسیاری داشته باشد که هرکدام از آنها مربوط به یک بخش از یخچال باشند. زمانی یخچال شما نیاز به تعمیر دارد که:

 • یخچال شما به اندازه کافی خنک نمیکند
 • بیش از حد برفک میزند
 • یکسره کار میکند
 • مشکل یخ زدایی دارد
 • یخچال روشن نمیشود
 • دمای پایین یا بسیار بالایی دارد

سایر خدمات: نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ تهران

رویه تعمیر یخچال هیمالیا

یخچال های هیمالیا دارای قطعات مختلفی هستند که در صورت خرابی آنها باید از کمک متخصص تعمیر یخچال هیمالیا کمک بگیرید.

رویه تعمیر یخچال هیمالیا

تعمیر این دستگاه شامل موارد مختلفی مانند کمپرسور یا موتور یخچال، کندانسور، فیلتر درایر، گازمبرد، اوپراتور و … میشود که در صورت خرابی یخچال باید هر یک از این قطعات به صورت جداگانه چک و بررسی شوند.
در ادامه به بررسی مشکلات رایج یخچال هیمالیا میپردازیم.

1) یخچال فریزر هیمالیا دائما در حال کار کردن است

یکی از رایج ترین مشکلات یخچال فریزر های هیمالیا این است که دستگاه دائما کار میکند. در این صورت نیاز است که هرچه زودتر به عیب یابی دستگاه بپردازید. از آنجا که یخچال یکی از پر مصرف ترین لوازم خانگی است، در صورتی که مدام کار کند مصرف انرژی شما را مقدار بسیار زیادی افزایش میدهد.

یکی از دلایل کار کردن مداوم یخچال مسدود شدن کویل های کوندانسور توسط گرد و غبار است. اگر مشکل با تمیز کردن کویل ها برطرف نشد، ممکن است به دلیل اینکه یخچال روی دمای پایینی قرار دارد برای حفظ دما به صورت مداوم کار میکند.

2) یخچال هیمالیا به جای خنک شدن فقط در حال انجماد است

اگر ترموستات یخچال دوچار مشکل شده باشد، کار کرد یخچال نیز دوچار مشکل میشود و به جای خنک نگه داشتن مواد غذایی باعث یخزدگی آنها میشود. در این صورت باید حتما از یک متخصص کمک بگیرید.

3) پایین آمدن دمای فریزر یخچال هیمالیا

پایین آمدن دمای فریزر میتواند دلایل مختلفی داشته باشد:

 • یکی از دلایل پایین آمدن دمای فریزر تنظیمات اشتباه دمای آن است.
 • یکی دیگر از دلایل پایین آمدن دمای یخچال فریزر هیمالیا معیوب بودن نوار دور درب آن است
 • خرابی فن کمپرسور یا فن اوپراتور
 • خراب شدن ترموستات
 • خرابی موتور
 • معیوب شدن برد الکتریکی دستگاه

4) خراب شدن نمایشگر یخچال هیمالیا

نمایشگر با نشان دادن کدها و خطاهای یخچال به ما کمک بسیاری میکند. در صورت خراب بودن آن باید مشکل هر چه زودتر برطرف شود. مشکلاتی مانند قطع شدن برق و یا سوختگی پنل از دلایل رایج خرابی این دستگاه است که نیاز به تعمیر یخچال هیمالیا را در شما ایجاد میکند.

خراب شدن نمایشگر یخچال هیمالیا

5) خاموش شدن یخچال هیمالیا

خاموش شدن یخچال هیمالیا احتمالا به دلیل خرابی تایمر فراست یا ترموستات یخچال است.

6) روشن شدن چراغ پلاسما

در صورت روشن شدن این چرا مشکل از قسمت پلاسما ساز این یخچال است. ممکن است مشکل آن حاد باشد پس بهتر است از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

رایج ترین مشکلات یخچال هیمالیا

همانطور که گفتیم هیمالیا یکی از برند های سازنده یخچال های با کیفیت است، اما یخچال های هیمالیا همانند هر برند دیگری معایب خودشان را دارد. این معایت باعث به وجود آمدن مشکل و در نتیجه نیاز به تعمیر یخچال هیمالیا میشوند. تعدادی از رایج ترین این مشکلات شامل موارد زیر میشوند:

رایج ترین مشکلات یخچال هیمالیا

 • صدای زیاد موتور هنگام کار کردن
 • اشغال فضای زیاد
 • خرابی برد الکتریکی
 • داغ شدن موتور و بدنه
 • از کار افتادن فریزر
 • از کار افتادن فن ها
 • نداشتن سرمای داخلی کافی
 • بسته نشدن درب یخچال
 • برفک زدن

اگر در تعمیر یخچال هیمالیا سهل انگاری کنید چه اتفاقی می افتد؟

یخچال یکی از مهم ترین لوازم الکتریکی است که وجود آن در هر خانه لازم است و در صورت خراب شدن باید هرچه زودتر تعمیر شود. خصوصا در زمان هایی که مشکل هنوز آنقدر بزرگ نشده که منجر به خاموش شدن و از کار افتادن یخچال بشود. در صورتی که در تعمیر یخچال هیمالیا سهل انگاری کنید ممکن است مشکلات آن به مرور زمان بیشتر شده و هزینه تعمیر بیشتری را روی دست شما بگذارد.

اگر در تعمیر یخچال هیمالیا سهل انگاری کنید چه اتفاقی می افتد

شرکت آریابهکار سالها است که در زمنیه تعمیر برند های معتبر لوازم خانگی فعالیت دارد. تعمیر یخچال هیمالیا خود را به افراد معتبر و مطمئن آریابهکار بسپارید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. چرا که ما در آریابهکار تلاش میکنیم بهترین متخصصان خود را برای تعمیر دستگاه شما با بهترین خدمات پس از فروش در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا آریابهکار در تهران

نحوه تماس با شرکت آریابهکار، نمایندگی معتبر تعمیر یخچال هیمالیا از طریق قسمت تماس با ما، آدرس یا شماره تماس های زیر با ما در ارتباط باشید.

 1. شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد ۱
 2. مرکز سراسری ارتباط مشتریان:۴۵۴۳۷-۰۲۱
 3. شعبه مرکز تهران:۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
 4. شعبه شرق تهران:۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
 5. شعبه شمال تهران:۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

و همچنین میتوانید از طریق پر کردن فرم درخواست خدمات، مشکل را مطرح کنید تا همکاران ما در آریابهکار در اصرع وقت با شما تماس بگیرند.

خدمات قابل ارائه برای تعمیر یخچال هیمالیا Himalia

شرکت آریابهکار بیشتر از 30 سال است که در زمنیه تعمیر 86 برند معتبر لوازم خانگی فعالیت دارد. تعمیر یخچال هیمالیا خود را به افراد معتبر و مطمئن آریابهکار بسپارید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. چرا که ما در آریابهکار تلاش میکنیم بهترین متخصصان خود را برای تعمیر دستگاه شما همراه با خدمات پس از فروش در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

تعمیر یخچال هیمالیا از جمله خدماتی است که آریابهکار به کاربران ارائه میدهد. هزینه ها بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی محاسبه میشود و فاکتور رسمی شرکت با ریز جزئیات در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد. در آریابهکار تلاش است که تا حد امکان در تعمیر یخچال هیمالیا از قطعات جدید استفاده نشود و تعمیر آن در اولویت است. اما در صورت نیاز از قطعات اورجینال استفاده میشد که به دلیل بی واسطه بودن آنها هزینه ها تا حد زیادی کاهش پیدا میکنند.

خدمات قابل ارائه برای تعمیر یخچال هیمالیا Himalia

چند مورد از خدمات آریابهکار برای تعمیر یخچال هیمالیا:

 1. عوض کردن لاستیک و رگلاژ درب یخچال
 2. تعویض فن داخلی یخچال
 3. تعمیر و تعویض قطعات یخچال مانند ترموستات، کمپرسور، فیلتر و دیگر قطعات
 4. عوض کردن و یا تعمیر موتور یخچال
 5. عوض کردن سنسور های دمایی
 6. تعویض فن کندانسور یخچال
 7. عوض کردن المنت یخچال
 8. رفع نشتی گاز و شارژ گاز یخچال

تعمیر یخچال هیمالیا از جمله خدماتی است که در آریابهکار انجام میشود. هزینه ها بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی محاسبه میشود و فاکتور رسمی شرکت با ریز جزئیات در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.
در آریابهکار تلاش است که تا حد امکان در تعمیر یخچال هیمالیا از قطعات جدید استفاده نشود و تعمیر آن در اولویت است. اما در صورت نیاز از قطعات اورجینال استفاده میشد که به دلیل بی واسطه بودن آنها هزینه ها تا حد زیادی کاهش پیدا میکنند.

سایر خدمات: تعمیرات یخچال ال جی

فرایند تعمیر یخچال هیمالیا توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

تمامی خدمات مربوط به تعمیر یخچال هیمالیا که در آریابهکار انجام میشوند بدون هیچ محدودیتی توسط مهندسان خبره این مجموعه انجام میشود. پروسه تعمیر به نحوی انجام میشود که برای کاربران کمترین هزینه را به همراه داشته باشد به صورتی که نیاز به تعویض قطعات گران و یا خرید یخچال جدید نداشته باشید.
فرایند تعمیر یخچال هیمالیا توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار به صورت زیر میباشد:

 • ابتدا درخواست خود را از طریق قسمت درخواست خدمات یا تماس با شرکت ثبت کنید.
 • هماهنگی های لازم را جهت اعزام تکنیسین انجام دهید.
 • سپس تکنسین در روز و ساعت هماهنگ شده به محل مورد نظر شما اعزام میشود.
 • در ابتدا تکنسین عیب یابی قطعه به قطعه دستگاه را انجام میدهد.
 • سپس مشکل دستگاه به شما اعلام میشود و در صورت تایید شما پروسه تعمیرات شروع میشود.

نکات نگهداری و پیشگیری از تعمیر یخچال هیمالیا Himalia

اولین نکته توجه به دفترچه راهنمای یخچال هیمالیا است. در آن نکاتی برای نحوه نگهداری و استفاده صحیح از دستگاه آمده است.

نکات نگهداری و پیشگیری از تعمیر یخچال هیمالیا Himalia

 1. مهمترین مسئله در رابطه با یخچال فریزر های قدیمی برفک زدایی دوره‌ ای آنها است که باید این کار به طور منظم انجام شود.
 2. اگر به قسمت عقبی یخچال خود دقت کنید همواره بر روی کویل های اواپراتور مقادیر قابل‌توجهی گرد و غبار می نشیند که بایستی با جاروبرقی آنها را تمیز کنید. این کار راندمان یخچال را افزایش می دهد.
 3. برای گردش آزادانه هوا در اطراف یخچال و در نتیجه تبادل حرارت بهتر حداقل فاصله ۱۰ سانتی متر تا دیوار و ۱۴ سانتیمتر تا سقف را رعایت کنید.
 4. در فصول سرد سال نیازی به حداکثر توان سرمایشی یخچال نیز می‌توانید درجه حرارت را افزایش دهید.
 5. اگر قرار نیست از یخچال خود به مدت طولانی استفاده کنید هر چند وقت یک بار آن را روشن کنید.
 6. در صورت جابجایی یخچال حتما این کار را به صورت مستقیم و ایستاده انجام دهید.
 7. پر کردن بیش از حد ظرفیت یخچال منجر به کاهش طول عمر آن می شود.

هزینه تعمیر یخچال هیمالیا Himalia

هزینه تعمیر یخچال هیمالیا بستگی به نوع خرابی و مشکل آن دارد و به همین دلیل نمی‌توان یک قیمت ثابت را برای آن اعلام کرد. اما به طور کلی می توان گفت این هزینه شامل هزینه حضور تعمیرکار در محل برای عیب یابی دستگاه و جمع آوری آن، اجرت تعمیر و هزینه تعویض لوازم یدکی در صورت نیاز است.

هزینه تعمیر یخچال هیمالیا Himalia

ما در آریا بهکار این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که کلیه هزینه‌های اعلام شده کاملا مورد تایید نهادهای نظارتی بوده و با فاکتور رسمی به مشتریان ارائه می شود. برای اطلاع از هزینه دقیق تعمیرات با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

بهترین مرکز تعمیر یخچال هیمالیا Himalia

اگر به دنبال مرکز تعمیرات لوازم خانگی معتبر و مطمئن می گردید ما به شما آریا بهکار را پیشنهاد می کنیم. این مرکز از سابقه فعالیت بالا در این حوزه برخوردار است و از تعمیرکاران و استادکاران مجرب و حرفه ای برای امر عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی بهره می برد.

بهترین مرکز تعمیر یخچال هیمالیا Himalia

قابل توجه است که کلیه خدمات تعمیر در آریابهکار تا ۹۰ روز ضمانت دارد و در صورت نیاز به تعویض لوازم یدکی، صرفا از قطعات جانبی اصل و اورجینال شرکتی استفاده می شود. برای تحویل دستگاه خراب شده نیاز به مراجعه حضوری نیست و تحویل دستگاه تعمیر شده در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌شود. همچنین این مرکز کدهای تخفیف دوره‌ای را برای مشترکین در نظر گرفته و برای موارد اورژانسی سرویسهای تعمیر ویژه 48 ساعته وجود دارد.

چرا موتور یخچال هیمالیا کار نمی کند؟

همانگونه که گفته شد، موتور یخچال هیمالیا به عنوان اصلی ترین قطعه و مهم ترین بخش در سیستم خنک کننده یخچال هیمالیا می باشد؛ چرا که آغاز تولید هوای خنک در یخچال هیمالیا از موتور این دستگاه است و اگر موتور یخچال هیمالیا یا همان کمپرسور یخچال هیمالیا بصورت اصولی کار نکند، می تواند باعث بروز مشکلاتی در دستگاه شما شود که رایج ترین مشکل در این دستگاه، قطع شدن سیستم خنک کننده می باشد که عملا در صورت بروز این خرابی، مواد غذایی موجود در یخچال هیمالیا فاسد خواهند شد و می توانند مشکل ساز شوند.

از این رو اگر موتور یخچال هیمالیا شما کار نمی کند، باید اقدام به عیب یابی و تعمیر این قطعه از یخچال هیمالیا خود نمایید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن اقدام به استفاده از این دستگاه کنید.

علت ایجاد قطرات آب بر روی بدنه داخلی یخچال هیمالیا چیست؟

دلایلی که می توانند منجر به عرق کردن بدنه داخلی یخچال هیمالیا شوند، عبارتند از:

 • بسته نشدن درب یخچال هیمالیا.
 • خراب شدن لوله تخلیه یخچال هیمالیا.
 • پر بودن بیش از حد یخچال هیمالیا.
 • قرار دادن مواد غذایی گرم در یخچال هیمالیا.
 • انتخاب محل نادرست برای یخچال هیمالیا.
 • تنظیم نادرست دمای یخچال هیمالیا.

این موارد از اصلی ترین و مهم ترین دلایلی هستند که می توانند منجر به ایجاد عرق در بدنه داخلی یخچال هیمالیا شما عزیزان شوند. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در صورت بروز این خرابی، موارد سطحی بالا را مورد بررسی قرار دهید و اگر موفق به تعمیر این خرابی نشدید، بهتر است با نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در تهران تماس بگیرید تا از این طریق هماهنگی های لازم برای تعمیر این دستگاه صورت گیرد.

چرا لامپ یخچال هیمالیا روشن نمی­ شود؟

برای آنکه بتوانید مواد غذایی درون یخچال هیمالیا را مشاهده کنید و با دقت بیشتری آنها را درون یخچال هیمالیا بچینید، نیاز به لامپ است که درون تمام یخچال های هیمالیا لامپ پر نور قرار داده شده است و با هر بار باز و بسته کردن درب یخچال هیمالیا، این چراغ روشن و خاموش خواهد شد. از این رو اگر یک روز عادی به سراغ یخچال هیمالیا آمدید و متوجه این شدید که لامپ یخچال هیمالیا شما عزیزان روشن نمی شود، جای نگرانی نیست چرا که این خرابی می تواند خیلی سریع توسط تکنسین تعمیرکار مورد بررسی قرار گیرد.

چرا لامپ یخچال هیمالیا روشن نمی­ شود

با این وجود از مهم ترین دلایلی که می توانند منجر به روشن نشدن لامپ یخچال هیمالیا شوند، می توان به موارد ذیل اشاره کرد که عبارتند از:

 • سوختن لامپ یخچال هیمالیا.
 • خرابی لامپ یخچال هیمالیا.
 • نوسان برق.
 • خرابی برد یخچال هیمالیا.

چرا بدنه یخچال هیمالیا برق دارد؟

یکی از رایج ترین مشکلاتی که می توانند در طول زمان برای یخچال هیمالیا شما عزیزان رخ دهد این است که با لمس یخچال هیمالیا متوجه این خواهید شد که دستگاه شما برق دارد و نمی توانید به بدنه این دستگاه دست بزنید. از این رو اگر یخچال هیمالیا شما عزیزان برق داشته باشد، با هر بار لمس کردن این دستگاه جریان برق به بدن شما منتقل خواهد شد و می تواند خطر آفرین شود. با این وجود توصیه می کنیم در صورت بروز این خرابی و عدم قطع شدن جریان برق بدنه دستگاه، اقدام به عیب یابی و تعمیر یخچال هیمالیا کنید.

رایج ترین علت برق داشتن بدنه یخچال هیمالیا، اتصالی قطعات داخلی این دستگاه می باشد که باید توسط تکنسین تعمیرکار مورد عیب یابی قرار گیرد تا از این طریق مشکل شما بر طرف شود.

چرا یخچال هیمالیا بوی بدی می دهد؟

اگر با باز کردن یخچال هیمالیا متوجه بوی بد در این دستگاه می شوید، باید به اطلاع شما برسانیم که این بوی بد می تواند به دلیل قرار دادن مواد غذایی در باز به مدت طولانی مدت در این دستگاه رخ دهد. از این رو اگر با بوی بد یخچال فریزر هیمالیا روبرو شدید و نتوانستید این خرابی را بر طرف کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که این خرابی می تواند ناشی از مواد غذایی باشد که درب ندارند و بوی آنها در این دستگاه پیچیده است. به همین دلیل توصیه می کنیم مواد غذایی موجود در فریزر یخچال هیمالیا را مورد بررسی قرار دهید.

نحوه تشخیص خرابی سنسور دمای محفظه یخچال فریزر هیمالیا

سنسور دمای محافظه فریزر یخچال هیمالیا دارای وظیفه کنترل و پایش دمای داخلی یخچال هیمالیا را داراست که اگر این قطعه به هر دلیلی خراب شود، مطمئن باشید که دمای دستگاه شما بالا و پایین خواهد شد و پروسه تولید هوای خنک در این دستگاه همانند روز اول انجام نخواهد شد. از این رو توصیه می کنیم در صورت متوجه شدن این خرابی، در اسرع زمان اقدام به عیب یابی و تعمیر سنسور دمای فریزر یخچال هیمالیا خود کنید.

سایر خدمات: تعمیر یخچال دوو

تعمیرات مشکل جمع شدن آب در کف یخچال هیمالیا

یکی از مشکلاتی که ممکن است در طول زمان در یخچال هیمالیا مشاهده کنید این است که در کف دستگاه شما آب جمع شود.

تعمیرات مشکل جمع شدن آب در کف یخچال هیمالیا

اما علت جمع شدن آب در کف یخچال هیمالیا چیست؟ رایج ترین علتی که می تواند منجر به این خرابی شود، خرابی لاستیک دور درب یخچال هیمالیا می باشد که در صورت بروز خرابی در این قطعه، هوای بیرون وارد یخچال هیمالیا شما عزیزان خواهد شد و با هوای خنک در یخچال هیمالیا برخورد می کند و تبدیل به آب می شود.

علت کار نکردن فن یخچال هیمالیا

اصلی ترین علت و عامل برای کار نکردن فن یخچال هیمالیا، کثیف شدن آن می باشد که برای اطمینان از این خرابی می توانید فن یخچال هیمالیا را توسط تکنسین های مجرب آریابهکار مورد عیب یابی قرار دهید تا از این موضوع مطمئن شوید. از این رو در صورتی که فن یخچال هیمالیا کار نکند، گرمای تولید شده در یخچال هیمالیا به بیرون منتقل نخواهد شد و می تواند منجر به سوختن قطعات مهم و گران قیمت دستگاه شما گردد.

تعمیر مشکل نوسان درجه یخچال فریزر همیالیا

اگر دمای یخچال هیمالیای شما عزیزان بصورت خودکار بالا و پایین می شود و یک دمای ثابت نیست، می تواند ناشی از خرابی ترموستات یخچال هیمالیا شما عزیزان باشد که باید این قطعه مورد عیب یابی قرار گیرد. از این رو این مشکل یکی از مشکلاتی است که می تواند در طول زمان برای شما مشکلات گسترده ای ایجاد کند و نتوانید این مشکل را با هزینه پایین بر طرف نمایید. با این وجود برای تعمیر این خرابی می توانید از تکنسین های مجرب مجموعه ما کمک بگیرید.

دلیل چشمک زدن درجه یخچال هیمالیا

علت اصلی چسمک زدن درجه یخچال هیمالیا این است که دمای مناسبی را برای یخچال هیمالیا تنظیم نکرده اید و به همین دلیل با این خرابی روبرو شده اید. از این رو توصیه می کنیم اگر پس از یک دقیقه این چشمک زدن خاموش نشد، اقدام به تنظیم دستی دمای یخچال هیمالیا نمایید تا از این طریق مانع چشمک زدن درجه یخچال هیمالیا شوید.

چطور یک نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال هیمالیا پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال هیمالیا می توانید در بستر اینترنت جستجو کنید و براساس شهر و استان محل سکونت خود اقدام به پیدا کردن نمایندگی مناسب نمایید. از این رو برای آنکه بتوانید مشکل یخچال هیمالیا خود را بصورت تخصصی تعمیر کنید، می توانید از خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار استفاده نمایید تا مشکل شما بصورت تخصصی به همراه گارانتی خدمات تعمیر، تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

کلام آخر تعمیرات یخچال هیمالیا

یخچال هیمالیا یکی از برند های موفق ایرانی است که با تولید یخچال های با کیفیت و هوشمند، موفق شده است توجه ها را به سوی خود جلب کند. اما با این وجود ممکن است دوچار خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. شرکت آریابهکار برای تعمیر یخچال هیمالیا دارای بهترین متخصصان و مهندسان است.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 2 Comments

  1. با سلام،
   کاربر گرامی یخچال هیمالیا زمانی ارور F2 را نمایش می دهد که برای سنسور اوپراتور فریزر مشکلی پیش آمده باشد. همچنین خرابی یا قطع شدن سنسور اوپراتور فریزر و خرابی مدار برد کنترل دستگاه نیز می تواند از دلایل بروز این مشکل باشد.
   برطرف کردن این مشکل نیازمند عیب یابی تخصصی دستگاه می باشد تا مشکل دقیق دستگاه پیدا شده و توسط تعمیرکار متخصص تعمیر شود. شما می توانید برای در خواست تعمیرکار با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214