skip to Main Content
تعمیر یخچال ویرپول (Whirlpool)
شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول

تعمیر یخچال ویرپول یکی از خدمات تخصصی تعمیر یخچال در مجموعه آریابهکار است. کلیه خدمات تعمیرات دارای ضمانت 3 ماهه تعمیرات است. در طول این مدت، در صورت بروز مشکل مشابه، کلیه تعمیرات به صورت رایگان انجام می پذیرد.
از مزایای خدمات تعمیرگاه مجاز یخچال ویرپول استفاده از قطعات یدکی اصلی یخچال ویرپول و ابزار حرفه‌ ای و ارائه ضمانت 3 ماهه و خدمات پس از فروش می‌ باشد. اگر یخچال ویرپول شما فاقد کارت گارانتی معتبر می‌باشد نگران نباشید، برای مشاوره رایگان و درخواست تعمیرات یخچال ویرپول با ما تماس بگیرید.

فهرست

یخچال ویرپول Whirlpool

شرکت ویرپول با ارائه خدمات با کیفیت بالا همواره در پی کسب رضایت مشتریان خود بوده است به طوری که هم اکنون دارای هشت سایت تولید در داخل آمریکا است.
شرکت ویرپول نیازی به معرفی ندارد، یخچال ویرپول را می توان یکی از بهترین و پرفروشترین برند های موجود در بازار دانست. این مدل یخچال دارای کیفیت ساخت بالایی است که موجب رضایت کاربران گردیده است. این یخچال دارای صرفه جویی در انرژی و حالت حفاظت از محیط زیست می باشد.

یخچال ویرپول Whirlpool

سیستم خنک کننده ی Accu Chill در یخچال ویرپول با مجهز شدن به سنسورهایی در دو محفظه میزان مواد غذایی و حجم آنها را اندازه گیری کرده و با توجه به اندازه ی آن هوای خنک را در یخچال به وجود می آورد تا مواد غذایی سالم و تازه را میل نمایید.

از دیگر ویژگی های پر کاربردی این یخچال می‌ توان به یخساز اتوماتیک، فیلتر تصفیه آب، کنترل پنل هوشمند لمسی، سیستم خنک کننده هوشمند، سیستم بدون برفک، لایه ضد باکتری، آبریز و یخساز اتوماتیک، محفظه با قابلیت تغییر دما، قفسه قابل تنظیم، سیستم ضد نشت تا یک لیتر مایع در هر سینی، هشدار باز ماندن درب اشاره کرد.

تعمیر یخچال ویرپول با عیب یابی تخصصی

منظور از عیب یابی یخچال ویرپول چیست؟ منظور از عیب یابی یخچال ویرپول پروسه ای گفته می شود که در آن یک تعمیرکار متخصص و باتجربه با استفاده از ابزارهایی که دارد، اقدام به باز کردن و سپس عیب یابی تخصصی یخچال ویرپول با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا می کند تا مشکل دستگاه با دقت کافی شناسایی شود و نیازی به باز و جدا کردن سایر قطعات یخچال ویرپول نداشته باشید.

اما این در حالی است که برخی تعمیرکاران غیرمجاز که تمام تجربه فنی آنها چند ماه بیشتر نیست، بدون آنکه دستگاه را باز کنند به شما اعلام می کنند برد، کمپرسور و تایمر یخچال ویرپول سوخته است و تنها راهکار شما هم این می باشد که این 3 قطعه را با هزینه بالای 15 میلیون تومان تعویض کنید؛ اما این در حالی می باشد که چنین چیزی اصلا وجود ندارد و عیب یابی فقط باید توسط تعمیرکار مجرب و با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت گیرد.

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیرات یخچال ویرپول در تهران

ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیرات یخچال ویرپول در تهران آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی و فنی در خصوص تعمیر دستگاه شما عزیزان توسط تعمیرکاران با تجربه یخچال ویرپول با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا هستیم تا مشکل شما را به بهترین حالت ممکن شناسایی و سپس برطرف کنیم.

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیرات یخچال ویرپول در تهران

از این رو جهت تعمیر تخصصی یخچال ویرپول توسط تعمیرکاران مجرب مجموعه ما می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول

اگر ساکن تهران هستید و یخچال ویرپول شما خراب شده است و مایلید دستگاه شما در نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول تعمیر شود، باید ابتدا دستگاه شما توسط نمایندگی یخچال ویرپول ثبت درخواست شود و سپس پروسه تعمیرات این دستگاه صورت گیرد. از این رو برای تماس با شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول باید از طریق شماره تماس های ذیل اقدام نمایید و درخواست خود را در نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول ثبت کنید تا پروسه تعمیرات این دستگاه صورت گیرد.

 • شماره نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول مرکز سراسری ارتباط مشتریان: ۴۵۴۳۷-۰۲۱
 • شماره نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال ویرپول شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
 • شماره تعمیرگاه مرکزی یخچال ویرپول شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
 • شماره نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

سایر خدمات: تعمیر یخچال بلومبرگ

خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول در تهران

با توجه به اینکه تمام پروسه تعمیر یخچال ویرپول شما عزیزان توسط افراد کارشناس و باتجربه ای که توانایی قابل توجهی در تعمیر یخچال ویرپول دارند صورت می گیرد، ما تمام خدماتی که مرتبط با یخچال ویرپول می باشد را بدون هر گونه محدودیتی انجام می دهیم. از این رو اگر دستگاه شما خراب شده است و تحت هیچ شرایطی موفق به تعمیر آن نشده اید، می توانید پروسه تعمیر دستگاه را به تیم تکنسین ما بسپارید تا مشکل شما به‌صورت اصولی و با دقت بالا تعمیر و رفع گردد و نیازی هم به تعویض قطعات گران‌قیمت این دستگاه نداشته باشید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول ردر تهران

تمام مناطق 22 گانه تهران تحت پوشش خدمات تعمیر یخچال ویرپول در آریابهکار می شوند. از این رو اگر یخچال ویرپول در هر مدلی دارید که خراب شده است و نمی توانید از آن استفاده کنید، می توانید این دستگاه را به تکنسین های ما بسپارید. برای انجام هماهنگی های لازم برای تعمیر یخچال ویرپول در محل شما می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

تعمیر یخچال ویرپول توسط تعمیرکاران متخصص

یکی از ننقاطی که آریابهکار را نسبت به سایر مراکز تعمیراتی متمایز کرده است، این می باشد که 0 تا 100 پروسه تعمیر یخچال ویرپول شما عزیزان فقط و فقط توسط تعمیرکاران و متخصصانی که با تمام مدل های یخچال ویرپول آشنا هستند و چندین سال تجربه مستمر و حرفه ای در این زمینه دارند، صورت می گیرد. این بدین معناست که تمام تعمیراتی که بر روی دستگاه شما عزیزان صورت می گیرد، کاملا تخصصی هستند و طبیعتا هم هزینه تعمیرات شما کنترل خواهد شد و هم اینکه تا چندین سال مشکلی برای دستگاه شما ایجاد نخواهد شد.

تعمیر یخچال ویرپول توسط تعمیرکاران متخصص

لازم به ذکر است که تعمیرکاران یخچال ویرپول آریابهکار حداقل 5 سال سابقه تعمیرات یخچال ویرپول را در رزومه خود دارند و می توانند از طریق عیب یابی دقیق و تعمیرات تخصصی مشکل دستگاه شما عزیزان را بدون نیاز به تعویض قطعات و… به‌صورت اصولی برطرف کنند.

سرویس دوره ای یخچال ویرپول

منظور از سرویس دوره ای یخچال ویرپول چیست؟ آیا یخچال ویرپول نیاز به سرویس دوره ای دارد؟ منظور از سرویس دوره ای یخچال ویرپول این است که این دستگاه به دلیل قیمت بالا و قطعات گران قیمتی که دارد، باید در طول زمان توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد سرویس قرار گیرد تا اگر مشکلی در این دستگاه در حال شکل گیری است شناسایی و سپس برطرف گردد. از این طریق، عمر مفید قطعات یخچال ویرپول بیشتر خواهد شد و نیازی به تعویض قطعات هم نخواهید داشت.

از این رو در چه بازه های زمانی باید اقدام به سرویس دوره ای یخچال ویرپول کرد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که سرویس دوره ای یخچال ویرپول بستگی به میزان و نحوه استفاده شما از این دستگاه دارد. به عبارتی اگر می دانید که بصورت صحیح از این دستگاه استفاده می کنید، بدون شک نیازی به سرویس دوره ای یخچال ویرپول در بازه های زمانی کوتاه نخواهید داشت و اگر استفاده نادرستی از یخچال ویرپول دارید باید در فواصل زمانی کوتاه مدتی اقدام به سرویس دوره ای یخچال ویرپول نمایید. با این وجود درک این موضوع با شما می باشد و نباید آنرا ساده جلوه دهید.

همچنین برای سرویس دوره ای یخچال ویرپول می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را در مجموعه آریابهکار ثبت نمایید تا از این طریق مشکل شما برطرف گردد و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید. با این وجود تکنسین های ما در اسرع زمان به محل شما اعزام خواهند شد تا اقدام به عیب یابی و سرویس دوره ای یخچال ویرپول شما نمایند و نیازی به تعویض قطعات به دلیل خرابی آنها در طول زمان نداشته باشید.

نکات مهم در تعمیرات تخصصی یخچال ویرپول

تکنسین های تعمیرکار یخچال ویرپول که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی این دستگاه را در رزومه خود دارند، با یک عیب یابی اصولی و تخصصی با تست سلامت قطعه آسیب دیده می توانند مشکل شما را به‌صورت تخصصی تعمیر کنند. اما چگونه؟ این تکنسین ها در طی چندین سال فعالیت تخصصی و مستمر، بدون شک به نکات طلایی در خصوص تعمیر یخچال ویرپول رسیده اند که با به‌کارگیری این نکات طلایی در حین تعمیرات می توانند بهترین نتیجه ممکن را به شما عزیزان ارجاع دهند.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است حتما پروسه تعمیر یخچال ویرپول را به دست افراد مجرب و متخصص بسپارید تا مشکل شما به‌صورت دقیق با استفاده از نکات طلایی برطرف شود.

تعمیر یخچال ویرپول در نمایندگی آریابهکار چه مزیت هایی دارد؟

پس از آنکه هماهنگی های لازم توسط شما عزیزان جهت تعمیر یخچال ویرپول صورت گرفت، تعمیرکار یخچال ویرپول به محل شما جهت تعمیرات اعزام می شود، اولین مزیتی که به شما عزیزان تعلق می گیرد این است که تکنسین های متخصص آریابهکار در ابتدا برخلاف اکثر تعمیرگاه ها، اعلام هزینه تعمیرات نمی کنند و صرفا در ابتدا عیب یابی تخصصی و اصولی توسط تعمیرکاران با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت می گیرد که مشکل دستگاه شماسایی و سپس به شما در قالب یک گزارش اعلام گردد. اما چگونه ممکن است بدون آنکه شما دستگاه را باز کنید، از میزان خرابی قطعات آن مطلع باشید؟!

تعمیر یخچال ویرپول در نمایندگی آریابهکار چه مزیت هایی دارد

دومین مزیتی که توسط آریابهکار به شما عزیزان بدون هر گونه استثنایی تعلق می گیرد این است که ما تمام خدماتی که به شما ارائه می دهیم، فقط و فقط توسط تعمیرکارانی صورت می گیرد که در این زمینه تخصص بالایی دارند و می توانند با دانش فنی و تعمیراتی که دارند، مشکل دستگاه شما عزیزان را بدون نیاز به تعویض قطعات و صرفا از طریق تعمیر تخصصی قطعات آسیب دیده تعمیر کنند و همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

سومین و مهم ترین مزیتی که شاید از همان ابتدا ذهن شما را به خود مشغول کرده است، هزینه تعمیر یخچال ویرپول توسط تعمیرکاران آریابهکار می باشد. همانگونه که گفته شد ما بدون عیب یابی تخصصی هزینه تعمیرات اعلام نمی کنیم و پس از آنکه عیب یابی صورت گرفت، تعمیرکار یخچال ویرپول براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه که کمترین هزینه تعمیرات می باشد را به شما عزیزان اعلام خواهد نمود و این در حالی است که معمولا اکثر تکنسین های بی تجربه هیچ گونه معیاری در این خصوص ندارند!

تعمیر یخچال ویرپول با ضمانت نامه معتبر و کتبی

با توجه به موارد مذکور در بخش قبلی، از آنجاییکه تمام خدمات ما به‌صورت فنی و تخصصی بر روی یخچال ویرپول شما عزیزان صورت می گیرد و برای آنکه با خیالی آسوده دستگاه را به تیم تکنسین آریابهکار بسپارید، ما گارانتی طولانی مدت را برای تمام خدمات انجام شده روی یخچال ویرپول را مدنظر داریم. از این رو اگر پس از تعمیرات صورت گرفته شده با خرابی در بخش تعمیر شده روبرو شدید، دیگر نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات ندارید؛ چرا که ما تمام پروسه تعمیر را به‌صورت رایگان برای شما انجام خواهیم داد.

لازم به ذکر می باشد که تمام خدمات ما شامل 90 روز گارانتی رسمی آریابهکار که به‌صورت کتبی به شما ارائه می گردد، می شود و هیچ تفاوتی هم در میان ساده‌ترین و پیچیده‌ترین خدمات ما وجود ندارد.

تعمیر یخچال ویرپول با قطعات 100% اورجینال

گاهی اوقات ممکن است با عیب یابی دقیق یخچال ویرپول، تکنسین تعمیرکار متوجه این شود که قطعه ای در میان قطعات این دستگاه به نحوی آسیب دیده است که تحت هیچ شرایطی قابل تعمیر نیست! برای مثال اگر برد یخچال ویرپول به دلیل استفاده نادرست و اشتباه ذوب شده باشد، آیا چنین خرابی در قطعه گران قیمت برد قابل تعمیر است؟

تعمیر یخچال ویرپول با قطعات 100% اورجینال

بدون شک چنین چیزی ممکن نیست و حتما باید با قطعه جایگزین تعویض شود. اما سایر خرابی های برد با استفاده از دانش فنی تعمیرکاران مجموعه آریابهکار قابل تعمیر است و نیازی به تعویض آن ندارید. به همین دلیل اگر نیازی به تعویض قطعات داشتید، ما قطعه آسیب دیده را با قطعه وارداتی براساس برند و مدل دستگاه شما تعویض خواهیم کرد این خدمات ما نیز شامل گارانتی مجموعه می شود.

مقالات مرتبط: تعمیر یخچال ایستکول

تعمیر یخچال قدیمی ویرپول

همانگونه که مطلع هستید، یخچال ویرپول یکی از بهترین و با کیفیت ترین یخچال های موجود در بازار ایران و جهان است که شما می توانید با قیمت مقرون به صرفه ای برای خانه خود خریداری کنید. اما مشکلی که در این زمینه وجود دارد این است که اکثر تعمیرکارانی که آشنا به تعمیر یخچال ویرپول هستند، صرفا برخی از مدل های این دستگاه را قادر به تعمیرات هستند و در مابقی مدل ها به ناچار اقدام به تعویض قطعات می کنند و در نتیجه هزینه گزافی به شما تحمیل خواهد شد.

اما ما در مجموعه آریابهکار تمام خدمات تعمیر یخچال ویرپول در مدل های قدیمی و جدید را بدون هر گونه محدودیتی توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام می دهیم تا مشکل دستگاه شما با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن برطرف شود و نیازی به تعویض قطعات گران قیمت نداشته باشید. با این وجود اگر یخچال ویرپول قدیمی شما خراب شده است و مایل به تعمیرات تخصصی این دستگاه هستید، می توانید از تیم کارشناس و مجرب آریابهکار در این زمینه استفاده کنید.

تعمیر برد یخچال ویرپول

حیاتی ترین قطعه ای که در یخچال ویرپول می توان نام برد، برد یخچال ویرپول می باشد که یک قطعه بسیار کلیدی و بسیار مهم در این دستگاه است. اما چرا؟ برد یخچال ویرپول با توجه به اینکه یک قطعه بسیار مهم است، نقش مدیریت و کنترل تمامی قطعات در یخچال ویرپول را داراست و به همین دلیل قطعه ای وجود ندارد که بدون هماهنگی برد یخچال ویرپول بتواند شروع به کار کند. به همین دلیل تمام نظم موجود در یخچال ویرپول متکی به برد یخچال ویرپول است.

از این رو اگر برد یخچال ویرپول شما به هر دلیلی اعم از نوسان برق، استفاده نادرست، اتمام طول عمر مفید و… خراب شود، مطمئنا نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید و در نتیجه باید اقدام به تعمیرات و یا تعویض برد یخچال ویرپول نمایید تا از این طریق مشکل دستگاه شما برطرف گردد.

با این وجود ما در آریابهکار به اتفاق تیم متخصص و مجرب تعمیرات یخچال ویرپول، آماده ارائه خدمات تخصصی تعمیر برد یخچال ویرپول به شما عزیزان هستیم تا از این طریق مشکل دستگاه شما را برطرف کنیم و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید. به همین دلیل اگر برد یخچال ویرپول شما خراب شده است، توصیه می کنیم این قطعه را در ابتدا تعویض نکنید و اجازه دهید تا توسط تکنسین های مجموعه ما عیب یابی دقیق صورت گیرد.

تعمیر موتور یا کمپرسور یخچال ویرپول

قلب تپنده یخچال ویرپول، موتور یخچال ویرپول که همان کمپرسور یخچال ویرپول می باشد و همانند برد دارای نقش و وظیفه حیاتی در این دستگاه است. اما وظیفه کلیدی موتور یخچال ویرپول چیست؟ اصلی ترین وظیفه موتور یخچال ویرپول تولید سرمای کافی در یخچال برای خنک کردن مواد غذایی و جلوگیری از فاسد شدن آنها می باشد. به همین دلیل موتور یخچال ویرپول یک قطعه خنک کننده و بسیار مهم در یخچال ویرپول می باشد که باید به آن اهمیت لازم و کافی را بدهید!

تعمیر موتور یا کمپرسور یخچال ویرپول

چرا؟ چون که موتور یخچال ویرپول یک قطعه بسیار حیاتی و کلیدی است که اگر همانند برد از کار بیافتد نمی توانید دیگر از یخچال ویرپول استفاده کنید و در نتیجه با خرابی های گسترده ای روبرو خواهید شد. از این رو نکته دیگری که باید در خصوص موتور یخچال ویرپول مطلع باشید این است که موتور یخچال ویرپول همانند سایر قطعات این دستگاه دارای طول عمر مفید است و پس از یک بازه زمانی کوتاه مدت می تواند کارایی خود را از دست بدهد.

به همین دلیل ممکن است برای شما سوال شود که چگونه طول عمر مفید موتور یخچال ویرپول افزایش دهیم؟ برای افزایش طول عمر مفید موتور یخچال ویرپول باید در بازه های زمانی مختلف اقدام به سرویس دوره ای یخچال ویرپول نمایید تا از این طریق بتوانید هر گونه مشکل و خرابی که در حال شکل گیری است را عیب یابی و برطرف کنید؛ در ادامه در خصوص سرویس دوره ای یخچال ویرپول بیشتر توضیح داده ایم.

در زمینه تعمیر یخچال ویرپول چه اقداماتی باید انجام داد؟

مهم ترین و اصلی ترین اقداماتی که باید در تعمیر یخچال ویرپول رعایت و اجرایی شود، برعهده تکنسین تعمیرکار دستگاه می باشد و باید توسط تکنسین این اقدامات رعایت شوند. از این رو تنها یک اقدام مهم وجود دارد که باید توسط شما عزیزان رعایت شود و آن هم سپردن دستگاه به تعمیرکار متخصص جهت تعمیرات می باشد؛ در غیر اینصورت اگر این مورد را رعایت نکنید و اهمیت ندهید، بدون شک مطمئن باشید که هم هزینه تعمیرات هنگفت پرداخت خواهید کرد و هم اینکه مشکل دستگاه شما رفع نخواهد شد.

تعمیر یخچال ویرپول چه زمان ضروری است؟

یخچال ویرپول با قیمت حداقلی 60 میلیون تومانی در بازار ایران، به عنوان یک وسیله کارآمد و البته گران‌قیمت می باشد که به محض متوجه شدن خرابی در این دستگاه بهتر است آنرا جدی بگیرید و اقدامات لازم را جهت تعمیر این دستگاه انجام دهید. از این رو بهترین زمان برای تعمیر یخچال ویرپول زمانی نیست که دستگاه شما از کار افتاده باشد؛ زمانی می باشد که شما متوجه ساده‌ترین خرابی در این دستگاه شده اید که هم هزینه تعمیرات کمتر و هم بازه زمانی کمتری طول خواهد کشید تا مشکل دستگاه شما رفع گردد.

چرا تعمیر یخچال ویرپول را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

اگر این سؤال برای شما عزیزان هم پیش آمده است و به دنبال این پاسخ هستید باید بگوییم که ما در مجموعه آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه مستمر تعمیرات لوازم برقی خانگی، یکی از با اصالت ترین و قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی هستیم که هدف ما از تعمیر دستگاه شما این است که نه نیازی به خرید دستگاه جدید و نه نیازی به تعویض قطعات گران‌قیمت داشته باشید؛ اما چگونه؟

چرا تعمیر یخچال ویرپول را به مجموعه آریابهکار بسپاریم

ما تمام خرابی دستگاه شما را به‌صورت کاملا فنی و مهندسی براساس سابقه تعمیراتی که داریم، تعمیرات تخصصی می کنیم تا چندین سال دیگر از دستگاه خود بدون هر گونه خرابی استفاده کنید.

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار یخچال ویرپول در آریابهکار

اولین روش برای ثبت درخواست تعمیرکار یخچال ویرپول در آریابهکار این است که شما عزیزان از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و با شرح خرابی و علائم رخ داده پیش از خرابی دستگاه، هماهنگی های لازم را برای اعزام تکنسین تعمیرکار مجموعه آریابهکار به محل جهت تعمیر یخچال ویرپول را انجام دهید که ساده‌ترین و روتین ترین راهکار ممکن در این زمینه است.

دومین راهکار این است که در ابتدا از زوایای مختلف اقدام به تهیه تعدادی عکس و یک ویدیو 30 ثانیه ای از خرابی یخچال ویرپول نمایید و سپس از طریق واتساپ و تلگرام فایل های تهیه شده را برای تیم تکنسین آریابهکار به شماره 09190111214 ارسال نمایید. از این طریق مشکل شما عزیزان توسط تعمیرکاران و متخصصان آریابهکار به‌صورت سطحی عیب یابی خواهد شد و راهکاری متناسب با خرابی رخ داده ارائه خواهد گردید و حتی اگر مشکل شما جزئی باشد، ممکن است با این راهکار ساده خرابی دستگاه را برطرف کنید.

از این رو نیاز به تاکید می باشد که این عیب یابی، به منزله عیب یابی نهایی نیست؛ عیب یابی اصولی زمانی صورت می گیرد که تکنسین تعمیرکار یخچال ویرپول با استفاده از ابزارهایی که در دست دارد اقدام به عیب یابی قطعه به قطعه یخچال ویرپول شما عزیزان می کند تا مشکل را به‌صورت ریشه ای تشخیص و سپس تعمیر کند.

سومین راهکار ممکن هم این است که با هماهنگی قبلی تیم پشتیبانی آریابهکار، دستگاه خود را برای تعمیرات به شعبه مدنظر خود منتقل کنید تا پروسه عیب یابی و تعمیر آن در حضور شما صورت گیرد.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول

با خرید یخچال ویرپول از فروشگاه های مجاز و معتبر، کارت گارانتی به شما تعلق می گیرد که فرد فروشنده این کارت را به شما اهدا خواهد نمود تا در صورت بروز هر گونه خرابی در این دستگاه، بتوانید از طریق خدمات پس از فروش و نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول در تهران یا استان محل سکونت خود اقدام به تعمیر تخصصی دستگاه بدون نیاز به تعویض قطعات و… نمایید. از این رو توصیه می کنیم در محافظت از کارت گارانتی یخچال ویرپول کوشا باشید و به هیچ وجه آنرا گم نکنید و در جایی مطمئن قرار دهید.

اما چگونه با نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول تماس بگیریم؟ برای یافتن شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول در تهران و… می توانید به کارت گارانتی دستگاه مراجعه کنید چرا که تمام اطلاعات نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول بر روی این کارت درج شده است. لازم به ذکر است که جهت استفاده از خدمات پس از فروش یخچال ویرپول باید کارت گارانتی را با دقت بررسی کنید و اگر اعتبار کافی داشت، به نمایندگی مراجعه کنید و از این خدمات به‌صورت رایگان استفاده نمایید.

اما اگر کارت گارانتی یخچال ویرپول شما فاقد اعتبار است و تاریخ آن گذشته، جای نگرانی نیست چرا که می توانید از طریق تماس با شماره 02145437 هماهنگی های لازم را جهت اعزام تکنسین های مجرب و متخصص در روز و ساعت مقرر انجام دهید.

مقالات مرتبط: تعمیر یخچال ایندزیت

موارد نیازمند تعمیر یخچال ویرپول Whirlpool

1. صدای غیر طبیعی یخچال

اگر از یخچال صداهای غیرطبیعی و نامتعارف شنیده شود، این نشان از وجود یک اختلال در عملکرد یخچال است. از اصلی ترین دلایل سر و صدای غیرعادی یخچال ویرپول می توان به اختلال در عملکرد موتور فن اپراتور اشاره کرد. در چنین شرایطی راه حل تعویض موتور فن اپراتور است. دلیل دیگر مربوط به صدای شرشر مانند است. این صدا مربوط به جریان آب در فرآیند یخ سازی است. هم چنین تغییر سرعت چرخش فن و ورود یخ به درون مخزن یخچال از دیگر عوامل ایجاد صدای غیرعادی از دستگاه است.

موارد نیازمند تعمیر یخچال ویرپول Whirlpool

2. ایجاد برفک در یخچال

برفک ها جدا از آن که جلوه جالبی ندارند و نشانه عملکرد مختل دستگاه هستند، برای خود یخچال مضرند. برفک ها انواع مختلفی دارند و هر یک از انواع برفک از دلایل خاصی ناشی می شود. مثلا برفک پیرامون فریزر نشان دهنده آن است که درب فریزر به خوبی بسته نشده و یا بست درب مشکل دارد. هم چنین تشکیل برفک نزدیک فریزر می تواند به دلیل مشکل از واشر پلاستیکی دور درب باشد. در چنین شرایطی باید واشر پلاستیکی را تعویض کرد.
باز ماندن طولانی مدت درب یخچال، هم چنین اختلال در عملکرد سنسور یخ زدایی، هیتر یخچال، برد کنترل کننده و یا تایمر یخ زدایی نیز باعث تشکیل برفک می شوند.

3. روشن نشدن / اتومات نکردن یخچال

دلایل مختلفی برای روشن نشدن یخچال ویرپول می توان یافت. از دلایل جزیی و کوچک مانند مشکل در اتصال به برق؛ که با بررسی فیوز و پریز به راحتی قابل حل است تا مشکل در برد الکترونیکی دستگاه و اشکال در رله اورلود؛ که مشکلات جدی و بسیار تخصصی هستند و حتما باید توسط تکنسین کاربلد و باتجربه تعمیرگاه آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول در تهران بررسی شود بررسی شوند.

نکات ایمنی و پیشگیری از تعمیر

 • برای ایجاد جریان هوا یخچال را حداقل بیشتر از ۲۰ سانتی متر از دیوار قرار دهید.
 • هر ۶ ماه یکبار یخچال فریزر را تمیز کنید.
 • وسایل گرمازا مانند اجاق گاز فر و یا آبگرمکن را کنار یخچال قرار ندهید.
 • درب یخچال فریزر ویرپول را برای مدت زمان طولانی باز نگذارید.
 • کندانسور یخچال را هر سال حداقل دو بار تمیز کنید تا گردش هوا بهتر صورت گیرد.
 • رادیاتور مشکی که در پشت یخچال قرار دارد باید جهت گردش بهتر حرارت، تمیز شود.

نکات ایمنی و پیشگیری از تعمیر

 • برای تمیز کردن یخچال هرگز از آب استفاده نکنید.
 • برای مسافرت های طولانی بهتر است یخچال ویرپول را از برق جدا کنید.
 • غذاهای داغ را در یخچال ویرپول قرار ندهید.
 • مکان قرار گیری یخچال باید کاملا تراز باشد.
 • از پر کردن بیش از حد یخچال ویرپول خودداری کنید زیرا نیاز است هوا در یخچال گردش داشته باشد.

سایر خدمات: تعمیر یخچال هیتاچی

ویژگی های تعمیرکار یخچال ویرپول

تعمیرکار یخچال ویرپول باید قابلیت های منحصر بفردی در زمینه تعمیر یخچال ویرپول داشته باشد. از مهم ترین ویژگی های تعمیرکار یخچال ویرپول می توان به این موارد اشاره کرد:

 • حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی یخچال ویرپول.
 • آشنایی به تمام مدل های یخچال ویرپول.
 • عیب یابی تخصصی یخچال ویرپول.
 • تعمیر خرابی یخچال ویرپول در کمترین بازه زمانی.
 • تعمیرات قطعات معیوب یخچال ویرپول.
 • تعهد و انضباط در تعمیر یخچال ویرپول.

تمام تکنسین های تعمیرکار یخچال ویرپول در آریابهکار ویژگی هایی که باید یک تعمیرکار با اصالت داشته باشد را دارند و به همین دلیل شما عزیزان با خیالی آسوده می توانید دستگاه خود را به مجموعه آریابهکار بسپارید تا پروسه عیب یابی و تعمیر آن در مجموعه ما به بهترین شکل ممکن صورت گیرد.

مشکلاتی که برای یخچال فریزر ویرپول پیش می آید

یخچال ویرپول یک دستگاه بسیار خاص و منحصر بفردی می باشد که تمام قطعات آن بصورت دقیق با بهترین کیفیت در جای خود قرار گرفته اند و می توانند نیاز شما را به بهترین شکل ممکن برطرف کنند. اما ممکن است این دستگاه بنابر دلایل مختلفی دچار یکسری خرابی شود که کارایی خود را از این طریق از دست بدهد. از این رو در این مواقع ممکن است به سوال فکر کنید که علت خرابی یخچال ویرپول چیست؟ آیا قطعات آن بی کیفیت می باشد؟ آیا عمر مفید کوتاهی دارد؟

اصلی ترین و مهم ترین علت خرابی یخچال ویرپول، استفاده نادرست و اشتباه از این دستگاه می باشد. به همین دلیل اگر شما بصورت نادرست و اشتباه از این دستگاه استفاده کنید، مطمئن باشید که این دستگاه خراب خواهد شد و کارایی خود را از دست خواهد داد. از این رو مشکل از قطعات و کیفیت این دستگاه نیست.

با این وجود به دلیل استفاده نادرست و اشتباه از یخچال ویرپول همزمان با اینکه برخی از قطعات این دستگاه خراب می شوند، ممکن است برای شما یکسری خرابی های عجیب و غریب در یخچال ویرپول رخ دهد که نتوانید آنها را درک کنید! در این مواقع توصیه ای که برای شما داریم این است که با نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول در تهران با شماره 02145437 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا از این طریق مشکل دستگاه شما توسط تکنسین های متخصص تعمیر شود.

همچنین اگر دانش لازم و کافی در این زمینه ندارید و می خواهید مشکل خاص در یخچال ویرپول را رفع کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که این خرابی ها در 99% مواقع باید توسط تکنسین یخچال ویرپول تعمیر شود. در غیر اینصورت نه تنها مشکل برطرف نخواهد شد، بلکه مشکل را گسترش خواهید داد.

در ادامه با مشکلاتی که ممکن است در طول زمان برای یخچال ویرپول شما رخ دهد آشنا خواهید شد:

1. یخچال فریزر ویرپول کار نمی کند ولی چراغ هایش روشن می شود

گاهی اوقات ممکن است یخچال فریزر ویرپول شما کار نکند و چراغ های این دستگاه روشن باشد! علت اصلی خرابی در این مواقع چیست؟ رایج ترین علت خرابی در این مواقع، خرابی سیستم خنک کننده و از کار افتادن این سیستم می باشد که می تواند منجر به این خرابی شود. از این رو توصیه ای که برای شما در این مواقع داریم این است که یخچال ویرپول باید توسط کارشناس مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد تا مشکل برطرف گردد.

یخچال فریزر ویرپول کار نمی کند ولی چراغ هایش روشن می شود

توجه: در این مواقع سعی کنید مواد درون یخچال فریزر ویرپول را به یک یخچال دیگر منتقل نمایید و فریزر را از برق بکشید تا تکنسین به محل شما اعزام شود.

2. یخچال یا فریزر ویرپول بیش از حد سرد می کند

در برخی مواقع ممکن است همانند یک روز عادی درب یخچال ویرپول خود را باز کنید و متوجه این موضوع شوید که برخی از مواد غذایی درون یخچال ویرپول یخ زده اند و مواد غذایی دیگری که در فریزر یخچال ویرپول قرار دارند، به میزان قابل توجهی یخ زده اند. آیا این یک خرابی عادی می باشد؟ در پاسخ باید به اطلاع شما برسانیم که این یک خرابی عادی و ساده نیست و نباید از آن بصورت گذرا عبور کنید.

در این مواقع توصیه ای که برای شما داریم این است که در اولین گام دمای یخچال و فریزر را بصورت جداگانه بررسی کنید و اگر متوجه تغییر دما در این دستگاه شده اید، دما را به حالت قبلی باز گردانید. اما اگر دمای یخچال همان دمای قبلی بود و با این مشکل مواجهه شده اید، فورا باید با کارشناسان ما در آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید تا از این طریق مشکل برطرف گردد.

از مهم ترین دلایل سرد شدن بیش از حد یخچال ویرپول می توان به عوامل ذیل اشاره نمود:

 1. خرابی ترموستات یخچال ویرپول.
 2. خراب شدن سنسور محیطی یخچال ویرپول.
 3. خرابی دریچه دمپر یخچال ویرپول.
 4. خرابی برد یخچال ویرپول.

3. یخچال فریزر ویرپول تند تند روشن می شود و زود زود خاموش می شود

این خرابی گاهی اواقت می تواند یک مشکل جدی و گاهی اوقات می تواند نشان دهنده یک مشکل عادی در یخچال ویرپول شما باشد. با این وجود علت اصلی این خرابی بستگی به قطعه ای دارد که خراب شده است و باید تعمیر و تعویض شود. برای مثال اگر درب یخچال ویرپول شما به دلیل لاستیک دور درب خراب شده باشد، به دلیل اینکه هوای خنک درون یخچال ویرپول بصورت منظم به بیرون منتقل می شود، موتور دستگاه تند تند کار می کند و زود زود متوقف خواهد شد.

از این رو در این مواقع صرفا با بررسی و رفع مشکل لاستیک دور درب یخچال ویرپول می توانید این مشکل را خیلی ساده و اصولی برطرف کنید.

اما اگر مشکل از لاستیک دور درب نباشد، یک مشکل جدی در یخچال ویرپول رخ داده است و باید توسط تکنسین مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد؛ چرا که علت اصلی این خرابی ناشی از خرابی برد و موتور یخچال ویرپول می باشد که می توانید از تیم تکنسین مجرب و متخصص آریابهکار برای رفع این خرابی استفاده کنید.

4. یخچال یا فریزر ویرپول به اندازه کافی سرد نمی کند

اگر سرمای تولیدی یخچال ویرپول شما پس از گذشت چندین سال در حال کاهش است و نمی توانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که این خرابی یک خرابی ساده و عادی نیست و حتما باید توسط تکنسین مورد بررسی قرار گیرد. از این رو این مشکل معمولا به دلیل اتمام گاز فریون موتور یخچال ویرپول می تواند رخ دهد که ما گاز فریون را بر اساس دستگاه شما بصورت تخصصی شارژ خواهیم کرد تا مشکل برطرف گردد.

اما لازم به ذکر می باشد که گاهی اوقات نیز ممکن است این خرابی به دلیل خرابی موتور نیز باشد که باید توسط تکنسین عیب یابی شود.

با این وجود می توانید دستگاه خود را با خیالی آسوده به تکنسین های ما بسپارید تا پروسه عیب یابی و تعمیرات آن صورت گیرد.

5. یخچال و فریزر ویرپول بدون توقف کار می کند

در خصوص این خرابی باید بگوییم که معمولا به دلیل خرابی لاستیک دور درب یخچال ویرپول و همچنین باز ماندن درب یخچال ممکن است رخ دهد. از این رو اگر متوجه این شدید که درب یخچال ویرپول شما خراب شده است، باید در اسرع زمان با تکنسین های ما تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شما صورت گیرد و بتوانید این مشکل را در مجموعه ما بصورت تخصصی برطرف کنید.

یخچال و فریزر ویرپول بدون توقف کار می کند

اما اگر مشکلی از جانب لاستیک دور درب یخچال ویرپول نیست، باید به اطلاع شما برسانیم که این مشکل بستگی به عوامل مختلفی مانند خرابی موتور و برد یخچال ویرپول نیز ممکن است رخ دهد و در نتیجه با مشکلات گسترده ای روبرو خواهید شد.

6. فریزر یخچال ویرپول به صورت اتوماتیک دیفراست (یخ زدایی) نمی کند

دیفراست یخچال ویرپول به مجموعه قطعاتی گفته می شود که نقش بسیار حیاتی در دستگاه شما دارد. اما دیفراست چیست؟ احتمالا دیفراست را در یکی از گزینه های مایکروفر خود مشاهده کرده اید و حتی یکبار هم نیز از این قابلیت استفاده نکرده اید. اگر به خاطر داشته باشید یخچال های قدیمی بصورت مرتبط برفک میزدند و شما باید هر هفته یکبار یخچال را خاموش می کردید تا در بازه زمانی یک یا دو ساعته برفک ایجاد شده از بین برود. اما در یخچال های نسل جدید چنین چیزی وجود ندارد.

راهبردی ترین قطعه ای که در این زمینه به شما کمک می کند، دیفراست یخچال ویرپول می باشد که وظیفه از بین بردن برفک یخچال ویرپول را بر عهده دارد. از این رو اگر فریزر یخچال ویرپول شما برفک میزند و یا بصورت اتوماتیک دیفراست نمی کند، ناشی از خرابی قطعات یخچال ویرپول می باشد که باید بصورت تخصصی مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد و از این طریق مشکل شما برطرف گردد.

7. یخچال فریزر ویرپول بوی نامطبوع می دهد

علت این خرابی به هیچ وجه ناشی از خرابی قطعات یخچال ویرپول نیست و معمولا در اکثر مواقع به دلیل اشتباهاتی رخ می دهد که شما آنها را انجام داده اید. با این وجود اگر یخچال فریزر ویرپول شما بوی بدی می دهد و نمی توانید حتی برای دقیقه درب دستگاه را باز کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که این مشکل می تواند به دلیل بسته بندی نادرست، باز ماندن درب ظروف منجمد شده در فریزر، کثیف شدن درون فریزر و همچنین ایجاد انواع باکتری و قارچ در یخچال ویرپول می باشد.

به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است که محتویات فریزر یخچال ویرپول خود را خارج کنید و اقدام به بررسی بسته بندی آنها و نحوه بسته شدن اصولی آنها نمایید. همچنین یخچال ویرپول را از برق بکشید و با استفاده از دستمال مناسب اقدام به تمیز کردن محفظه داخلی یخچال ویرپول نمایید تا از این طریق مشکل شما برطرف گردد.

8. بیرون یخچال روی زمین آب ریخته است

در ابتدا بهتر است با دلایلی که می توانند مستقیما منجر به آبریزی بیرون یخچال ویرپول شوند آشنا شوید که این موارد عبارتند از:

 1. خرابی لاستیک دور درب یخچال ویرپول.
 2. تراز نبودن یخچال ویرپول.
 3. مسدودی شلنگ تخلیه.
 4. برفک زدن یخچال ویرپول.
 5. خرابی دیفراست یخچال ویرپول.
 6. خرابی آبسردکن و شیر خروجی آن.
 7. خرابی شیر ورودی یخچال ویرپول.

این موارد به عنوان رایج ترین دلایلی هستند که می توانند مستقیما منجر به آبریزی یخچال ویرپول در قسمت بیرونی شوند. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که این مشکل را خیلی جدی بگیرید! چرا که یخچال ویرپول یک دستگاهی می باشد که دائما به جریان برق متصل است و می تواند منجر به برق گرفتگی شما و اطرافیانتان شود. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما پروسه عیب یابی یخچال ویرپول را جدی بگیرید و در اسرع زمان اقدام به عیب یابی این دستگاه کنید.

توجه: برای عیب یابی و تعمیر این خرابی نیز می توانید از تکنسین های با تجربه آریابهکار درخواست خدمات و تعمیر یخچال ویرپول نمایید تا مشکل شما از این طریق برطرف گردد.

همچنین بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

هزینه تعمیر یخچال ویرپول Whirlpool

اگر دستگاه شما توسط تعمیرکاران به درستی تعمیر شود، افزایش طول عمر دستگاه و کاهش هزینه های زندگی شما را به دنبال خواهد داشت. در این مورد تنها نکته ی مهم، مراجعه به مراکز خدمات تعمیراتی معتبر و مطمئن است.
هزینه تعمیر یخچال قطعا از سایر لوازم برقی کوچک منزل بالاتر خواهد بود. از طرفی به دلیل پیچیدگی مکانیسم عملکرد این دستگاه نیاز به دانش فنی و تخصص بالا دارد. به همین دلیل اهمیت کمک گرفتن از استادکاران مجرب و آشنا به برند دستگاه یخچال شما دو چندان می‌شود.

هزینه تعمیر یخچال ویرپول Whirlpool


به طور کلی در مورد هزینه تعمیر یخچال نمی‌توان قیمت ثابتی را اعلام کرد. زیرا بستگی به نوع خرابی و مشکل دستگاه شما دارد. اما این هزینه متشکل از هزینه ایاب و ذهاب برای حضور در محل و جمع آوری دستگاه، اجرت تعمیر و هزینه قطعات جانبی در صورت نیاز است. با تماس از طریق شماره های درج شده، کارشناسان ما شما را در رابطه با هزینه های دریافتی راهنمایی می کنند.

خدمات قابل ارائه برای تعمیر یخچال ویرپول در نمایندگی مرکزی

 1. تعویض یا تعمیر برد یخچال ویرپول
 2. تعویض یا تعمیر فن یخچال ویرپولپ
 3. تعویض یا تعمیر یخساز ویرپول
 4. عیب یابی و حل بوی نامطبوع در یخچال ویرپول
 5. بررسی گاز یخچال ویرپول
 6. تعویض لاستیک دور یخچال

آریابهکار مرجع تخصصی تعمیر یخچال ویرپول

شرکت آریابهکار با بهره گیری از تعمیرکار یخچال متخصص و با داشتن بیش از 30 سال سابقه تعمیر لوازم خانگی و تعمیر یخچال ویرپول همواره به دنبال رضایتمندی مشتریان خود بوده است. کلیه خدمات تعمیر یخچال برند ویرپول با قطعات اصل و فابریک شرکتی و دارای 90 روز گارانتی می باشد و چنانچه در طی این مدت قطعه تعمیر شده دچار مشکل شد، کلیه خدمات تعمیر آن قطعه به صورت رایگان انجام می گردد. پس به شما پیشنهاد می کنیم تعمیر یخچال ویرپول خود را به تعمیرکار یخچال ویرپول باتجربه بسپارید تا هم در وقت وهم در هزینه شما صرفه جویی شود.
در ضمن مشتریان شرکت آریابهکار می توانند با دریافت کد اشتراک از تخفیف های ویژه تعمیرات یخچال ویرپول شرکت استفاده کنند.

کد های ارور و خطای یخچال فریزر ویرپول

یکی از مشکلاتی که ممکن است در طول زمان برای یخچال فریزر ویرپول شما عزیزان رخ دهد این است که به دلیل استفاده نادرست و اشتباه از این دستگاه ممکن است ارورهایی بر روی نمایشگر یخچال فریزر ویرپول مشاهده نمایید که برای شما تعجب آور باشند. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که برای اطلاع دقیق از کدهای خطای یخچال فریزر ویرپول به دفترچه راهنمای این دستگاه مراجعه کنید تا علت خرابی را از این طریق متوجه شوید.

اما اگر به دفترچه راهنمای یخچال فریزر ویرپول دسترسی ندارید، ما در ادامه برخی از مهم ترین و اصلی ترین کدهای خطای یخچال فریزر ویرپول را برای شما به همراه علت خرابی آنها نام برده ایم که تکنسین تعمیرکار باید براساس کد خطای رخ داده، مشکل را ردیابی و ریشه یابی نماید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما کدهای خطای یخچال فریزر ویرپول را توسط تکنسین های مجرب و متخصص عیب یابی نمایید تا علت خرابی به درستی تشخیص و سپس رفع گردد.

ارور یخچال فریزر ویرپولعلت ارور یخچال فریزر ویرپول
کد خطای d یخچال فریزر ویرپولعایق هوای یخچال فریزر ویرپول خراب شده است و باید بررسی شود.
کد خطای c یخچال فریزر ویرپولسنسور یخچال فریزر ویرپول باید عیب یابی شود.
کد خطای C یخچال فریزر ویرپولسنسور یخچال فریزر ویرپول خراب شده است.
کد خطای CF یخچال فریزر ویرپولارور ارتباط میان صفحه کنترل اصلی و نمایگشر یخچال فریزر ویرپول.
کد خطای – یخچال فریزر ویرپولدمای یخچال فریزر ویرپول بیشتر از -11 می باشد.
کد خطای -7 یخچال فریزر ویرپولقطعی برق یخچال فریزر ویرپول بر دمای کلی دستگاه.
کد خطای Al01 یخچال فریزر ویرپولسنسور دمای یخچال فریزر ویرپول غیر فعال می باشد.
کد خطای Al02 یخچال فریزر ویرپولسنسور دمایی NTC یخچال فریزر ویرپول خراب شده است.
کد خطای Al03 یخچال فریزر ویرپولسنسور دمای یخچال فریزر ویرپول آسیب دیده است.

رایج ترین مشکلات یخچال ویرپول که نیاز به تعمیر دارند

در ادامه نیز به برخی مشکلات رایج در خصوص یخچال ویرپول خواهیم پرداخت که پیش از تماس با نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول می توانید آنها را ریشه یابی کنید. این مشکلات عبارتند از:

رایج ترین مشکلات یخچال ویرپول که نیاز به تعمیر دارند

1. تعمیر مشکل یخ زدگی مواد غذایی در یخچال ویرپول

اگر مواد غذایی درون یخچال ویرپول دچار یخ زدگی می شوند، توصیه می کنیم دمای یخچال ویرپول را کاهش دهید و اجازه دهید تا به مدت 2 الی 3 ساعت تغییرات لازم و کافی در یخچال ویرپول صورت گیرد. از این رو اگر مشکل برطرف نشد، توصیه می کنیم از طریق شماره های مندرج با نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

2. تعمیرات مشکل سر و صدای زیاد یخچال ویرپول

اصلی ترین علت سر و صدای زیاد یخچال ویرپول، عدم تراز بودن یخچال ویرپول می باشد که شما این مشکل را در خانه خیلی ساده می توانید برطرف کنید. از این رو برای تراز کردن یخچال ویرپول می توانید از آموزش هایی که ما قبلا در بلاگ آریابهکار درج نموده ایم، استفاده کنید و خیلی ساده این پروسه را انجام دهید. اما اگر با این پروسه آشنا نیستید، می توانید از طریق تکنسین های آریابهکار این مشکل را برطرف کنید.

3. تعمیر مشکل اتومات نکردن یخچال ویرپول

اگر با مشکل اتو مات نکردن یخچال ویرپول روبرو شده اید، در ابتدا بررسی کنید که آیا یخچال ویرپول شما بصورت کامل و دقیق بسته شده است یا خیر؟ در صورتی که درب یخچال ویرپول بصورت دقیق بسته نشده است، باید اقدام به بستن درب کنید. اما اگر از این طریق مشکل برطرف نشد، باید اقدام به عیب یابی و تعمیر مشکل اتومات نکردن یخچال ویرپول توسط تکنسین های آریابهکار نمایید.

4. تعمیر مشکل نشت آب از کف یخچال ویرپول

در این مواقع یخچال ویرپول را خاموش کنید و به آرامی آنرا به سمت جلو بکشید. شیر ورودی پشت یخچال ویرپول را بررسی کنید و اگر شیر نشتی داشت، آنرا برطرف کنید. اما اگر مشکلی در این زمینه وجود نداشت، ما آماده تعمیر این خرابی توسط تکنسین های مجرب و متخصص هستیم.

5. تعمیرات مشکل یخ زدایی نکردن یخچال ویرپول

اگر یخچال ویرپول شما یخ زدایی نمی کند، نشان دهنده خرابی دیفراست یخچال ویرپول می باشد که باید توسط تکنسین مجرب و متخصص عیب یابی شود. توجه داشته باشید که دیفراست از قطعات مختلفی ایجاد شده است و صرفا با عیب یابی یک قطعه ساده نمی توان مشکل یخ زدایی نکردن یخچال ویرپول را برطرف کرد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که از همان ابتدا عیب یابی یخچال ویرپول را به تکنسین های مجرب و متخصص بسپارید.

6. تعمیر باز و بسته نشدن درب یخچال ویرپول

در صورتی که درب یخچال ویرپول شما بسته نمی شود، سرمای تولید شده توسط این دستگاه به بیرون منتقل خواهد شد و عملا به موتور یا همان کمپرسور یخچال ویرپول آسیب وارد خواهد شد. از این رو در صورت باز و بسته نشدن درب یخچال ویرپول می توانید از طریق تکنسین های ما این مشکل را برطرف نمایید.

7. تعمیر مشکل برفک زدن یخچال ویرپول

اگر یخچال ویرپول شما از نوع بدون برفک می باشد و با این حال برفک قابل توجهی در آن رخ می دهد، باید به اطلاع شما برسانیم که این یک مشکل عادی نیست و ناشی از خرابی دیفراست یخچال ویرپول می باشد که باید توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار گیرد.

روغن کاری نکردن به موقع کمپرسور یخچال ویرپول

کمپرسور یا همان موتور یخچال ویرپول قطعه ای می باشد که از قطعات مختلفی درون خود ایجاد شده است و برای اینکه این قطعات به بهترین شکل ممکن در کمپرسور حرکت کنند، نیاز به روغن کاری مرتب دارند تا آسیبی به این قطعات وارد نشود. به همین دلیل است که توصیه می کنیم کمپرسور یخچال ویرپول هر 6 ماه یکبار باید روغن کاری شود تا طول عمر مفید آن افزایش یابد. از این رو اگر مایل به روغن کاری کمپرسور یخچال ویرپول هستید، می توانید از خدمات مجموعه آریابهکار استفاده نمایید.

روغن کاری نکردن به موقع کمپرسور یخچال ویرپول

توجه: روغن کاری کمپرسور یخچال ویرپول باید با استفاده از روغن مناسب و توسط تکنسین متخصص بصورت تخصصی صورت گیرد و هر فردی توانایی انجام این پروسه را بدون داشتن دانش فنی ندارد.

ایراد داشتن فن کمپرسور در یخچال های ویرپول

فن کمپرسور یخچال ویرپول دارای وظیفه خنک کردن موتور یخچال ویرپول را داراست. به عبارتی اگر کمپرسور یخچال ویرپول شما با مشکل در فن روبرو باشد، موتور دستگاه شما به زودی خراب خواهد شد و کارایی خود را از دست خواهد داد. با این وجود اگر با مشکل فن کمپرسور یخچال ویرپول روبرو شده اید باید به اطلاع شما برسانیم که این مشکل باید در اسرع زمان توسط تکنسین مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد تا پیش از آنکه موتور یخچال ویرپول شما دچار نقصان شود!

با این وجود ما در مجموعه آریابهکار این مشکل را برای شما عزیزان در کمترین بازه زمانی و بصورت تخصصی به همراه گارانتی خدمات، رفع خواهیم کرد و نیازی به تعویض قطعات نخواهید داشت.

کثیف بودن کندانسور یخچال ویرپول

در صورتی که کندانسور یخچال ویرپول شما در طول زمان تمیز نشود، مطمئنا آسیب خواهد دید و علیرغم اینکه آسیب به کندانسور وارد خواهد شد، مطمئن باشید که این آسیب به سایر قطعات بسیار مهم یخچال ویرپول شما نیز وارد می شود و در نتیجه دستگاه شما با آسیب جدی روبرو می شود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حداقل هر 6 ماه یکبار اقدام به تمیز کردن کندانسور یخچال ویرپول نمایید تا آسیبی به این دستگاه وارد نشود. اما اگر کندانسور یخچال ویرپول تمیز نشود، چه اتفاقی می افتد؟

کثیف بودن کندانسور یخچال ویرپول

 • سرمای لازم و کافی توسط یخچال ویرپول تولید نخواهد شد.
 • دمای کمپرسور به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.
 • آسیب رساندن به سایر قطعات متصل به یخچال ویرپول.

فاصله استاندارد بین یخچال ویرپول و دیوار

برای آنکه بتوانید از یخچال ویرپول به بهترین شکل ممکن استفاده کنید، در ابتدا باید این دستگاه را بصورت دقیق نصب توسط تکنسین های مجرب و متخصص نصب نمایید. با این وجود فاصله استاندارد بین یخچال و دیوار چقدر است؟ اصولا فاصله کناره های یخچال ویرپول باید به اندازه 1.5 سانتی متر و فاصله استاندارد بین یخچال ویرپول و دیوار باید ما بین 2.5 الی 5 سانتی متر باشد تا جریان هوا به خوبی صورت گیرد.

تعمیر رله اورلود کمپرسور یخچال ویرپول

رله اورلود در کمپرسورهای یخچال ویرپول، یک قطعه بسیار کلیدی است. این قطعه که نقش یک فیوز حرارتی را ایفا می کند، اهمیت حیاتی دارد زیرا باعث راه اندازی و فعال سازی کمپرسور می شود. در صورتی که رله اورلود یخچال ویرپول دچار خرابی شود، عملکرد دستگاه به شدت تحت تأثیر قرار می گیرد و یخچال نمی تواند مانند روز اول کار کند. از این رو ما در شرکت آریابهکار به عنوان نماینده مجاز تعمیرات یخچال ویرپول، توسط تیمی از تکنسین های کارآزموده و حرفه ای اقدام به عیب یابی و شناسایی خرابی این قطعه خواهیم کرد تا بتوانیم به نحوی تعمیرات تخصصی را ارائه دهیم تا مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه بر طرف شود.

تعمیر کمپرسور یخچال ویرپول

کمپرسور یخچال ویرپول که به عنوان قلب یخچال و فریزر شما عمل می کند، برای تولید سرما در این دستگاه یک قطعه ضروری است. از این رو بدون یک کمپرسور سالم، یخچال قادر به خنک سازی مواد غذایی نخواهد بود. لازم به ذکر می باشد که موتور یخچال ویرپول شامل اجزایی چون پیستون، میل لنگ و سوپاپ می باشد که همگی در فرایند خنک سازی نقش دارند. کمپرسور همچنین گاز مبرد را در سیستم یخچال ویرپول حرکت داده و در فشرده سازی و تبدیل بخار به مایع نقش پمپ را بازی می کند. بنابراین در صورت بروز خرابی در کمپرسور، تولید سرما در یخچال ویرپول دچار اختلال می شود.

با این وجود ما در آریابهکار با کادری متشکل از تکنسین های با تجربه و حرفه ای، آماده ایم تا هرگونه مشکل مرتبط با کمپرسور یخچال ویرپول را شناسایی و برطرف کنیم. هدف ما این است که مشکلات دستگاه شما را برطرف سازیم تا نیازی به تعویض کمپرسور که یک قطعه گران قیمت است نداشته باشید. از این رو برای هماهنگی های لازم، می توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. اما چگونه متوجه شویم که کمپرسور یخچال ویرپول با مشکل مواجه است؟ توصیه می کنیم میزان سرمای یخچال را به طور دقیق بررسی کنید تا تغییرات احتمالی را شناسایی نمایید.

بنابراین اگر میزان سرمای تولیدی در یخچال ویرپول مناسب است و نسبت به گذشته تغییر خاصی نداشته، نشان دهنده سالم بودن این دستگاه می باشد و اما اگر میزان سرمای تولیدی یخچال ویرپول شما کاهش یافته است، به معنای خراب شدن این قطعه کلیدی می باشد که ما در آریابهکار به اتفاق تکنسین های مجرب و متخصص این قطعه را عیب یابی و سپس تعمیر خواهیم کرد تا مشکل کمپرسور یخچال ویرپول رفع گردد و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه و سیستم خنک کننده یخچال ویرپول استفاده کنید.

تعمیر المنت یخچال ویرپول

المنت در یخچال ویرپول چه وظیفه ای دارد؟ باید خاطرنشان کرد که المنت یخچال ویرپول به عنوان یک جزء کلیدی در یخچال های مدرن ویرپول، نقش اساسی در جلوگیری از انباشت برفک دارد. به عبارتی المنت یخچال ویرپول، گرمای لازم و کافی در جهت ذوب شدن برفک تشکیل شده در یخچال را ایجاد می کند تا مانع برفک زدن یخچال ویرپول شما شود. بنابراین در صورتی که المنت یخچال ویرپول دچار ایراد و خرابی شود، عملیات ذوب برفک یخچال ویرپول مختل شده و در نتیجه برفک در دستگاه انباشته می شود.

با این وجود ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول در تهران، تمام خدمات عیب یابی و تعمیر المنت یخچال ویرپول به همراه کادری متخصص و حرفه ای آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان هستیم تا بتوانیم مشکل المنت یخچال ویرپول را بدون نیاز به تعویض المنت بر طرف کنیم و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

تعمیر دمپر یخچال ویرپول

دمپر در یخچال های ویرپول به عنوان یکی از اجزای اصلی و حیاتی است که مسئولیت این قطعه انتقال سرما از فریزر به یخچال است تا مطمئن شویم که مواد غذایی در ییخچال نیز به طور موثر خنک می شوند. با این وجود اگر به هر دلیلی با خرابی دمپر یخچال ویرپول روبرو شده اید، باید خاطر نشان کرد که سرمای تولیدی از فریزر به یخچال منتقل نخواهد شد و در نتیجه با مشکل روبرو خواهید شد و مواد غذایی شما در این دستگاه فاسد می شوند. از این رو توصیه می کنیم دمپر یخچال ویرپول توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی و سپس تعمیرات تخصصی قرار گیرد.

تعمیر آبسردکن یخچال ویرپول

آبسردکن یخچال ویرپول، همانطور که از نام آن پیداست مسئولیت خنک سازی آب را به عهده دارد. از این رو با استفاده از این قابلیت، می توانید آب را در یخچال به خوبی خنک کنید.

تعمیر آبسردکن یخچال ویرپول

بنابراین اگر آبسردکن یخچال ویرپول شما به هر دلیلی دچار مشکل شود، ما به شما توصیه می کنیم که بلافاصله برای تشخیص خرابی و تعمیر آن در نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول در تهران اقدام کنید. همچنین در صورت نیاز به عیب یابی و تعمیر آبسردکن یخچال ویرپول، تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار در دسترس شما هستند تا مشکل دستگاه شما را یکبار برای همیشه رفع کنند.

تعمیر یخساز یخچال ویرپول

گاهی اوقات خرابی یخساز یخچال ویرپول می تواند به طور همزمان با خرابی آبسردکن یخچال ویرپول اتفاق بیفتد. با این وجود این مشکل می تواند باعث شود که یخچال ویرپول شما نتواند یخ تولید کند. از این رو اگر این خرابی در اسرع زمان مورد بررسی قرار نگیرد مطمئن باشید که خرابی دستگاه شما گسترش خواهد یافت. ما در آریابهکار به همراه تیمی از تکنسین های حرفه ای و با تجربه، عیب یابی و تعمیرات مرتبط با یخساز یخچال ویرپول را انجام می دهیم تا در ابتدا پروسه ریشه یابی خرابی صورت گیرد و سپس تعمیرات مرتبط با این خرابی انجام شود و بتوانید بدون نیاز به تعویض قطعات حساس، از این دستگاه استفاده کنید.

تعمیر مشکل آبریزی یخچال ویرپول

آبریزی در یخچال ویرپول که می تواند نشانه ای از خرابی دستگاه باشد، خطر برق گرفتگی را نیز به همراه دارد. بنابراین مهم است که به محض مشاهده چنین مشکلی، به سرعت و با جدیت به سراغ عیب یابی و انجام تعمیرات تخصصی یخچال ویرپول توسط تکنسین های مجرب بپردازید. لازم به ذکر است که دلایل خرابی آبریزی یخچال ویرپول می تواند ناشی از عوامل متعددی باشد. برای اطمینان از یافتن و رفع دقیق مشکل، توصیه می شود که کلیه مراحل عیب یابی و تعمیر توسط یک کارشناس متخصص نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول در تهران اجرا شود تا مشکل یکبار برای همیشه رفع گردد.

تعمیر سنسور دیفراست یخچال ویرپول

سنسور دیفراست یخچال ویرپول، به عنوان یک قطعه مهم و حیاتی وظیفه نظارت بر سطوح رطوبت و برفک در داخل یخچال را بر عهده دارد. از این رو در صورت خرابی سنسور دیفراست، یکی از نشانه های قابل مشاهده تشکیل برفک در داخل یخچال ویرپول است که نیازمند بررسی و تعمیر تخصصی توسط یک تکنسین کارآزموده و متخصص است. با این وجود اگر سنسور دیفراست یخچال ویرپول شما دچار نقص شود، منجر به تشکیل برفک در دستگاه خواهد شد و عملیات ذوب برفک توسط المنت یخچال نیز مختل می گردد. بنابراین در صورت بروز چنین مشکلی، توصیه می شود که برای جلوگیری از آسیب های بیشتر، هرچه سریع تر اقدام به عیب یابی و تعمیر سنسور دیفراست کنید.

ما در آریابهکار به اتفاق تکنسین های مجرب و حرفه ای که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی یخچال ویرپول دارند پروسه عیب یابی و تعمیرات سنسور دیفراست یخچال ویرپول را به نحوی انجام خواهیم داد تا شما نیازی به تعویض دیفراست نداشته باشید. بنابراین توصیه ای که برای شما داریم این است که سنسور دیفراست یخچال ویرپول صرفا توسط تکنسین های مجرب و متخصص عیب یابی و تعمیر گردد.

تعمیر تایمر یخچال ویرپول

تایمر یخچال ویرپول یک قطعه کلیدی است که برای ذوب کردن برفک در درون یخچال ویرپول قرار داده شده است. به عبارتی می توان گفت که این تایمر بر اساس زمان بندی های مشخص شده توسط کمپانی سازنده فعال می شود تا فرآیند دیفراست یا همان یخ زدایی را شروع کند. از این رو در صورت خرابی تایمر، احتمال تشکیل برفک در داخل یخچال ویرپول افزایش یافته و این امر می تواند منجر به مسائل فنی شود. با این وجود ما در آریابهکار به همراه تکنسین های مجرب پروسه عیب یابی و تعمیر تایمر یخچال ویرپول را انجام خواهیم داد تا مشکل شما رفع گردد.

تعمیر رگلاژ درب یخچال ویرپول

در صورتی که به تازگی با باز و بسته کردن درب یخچال ویرپول متوجه این شده اید که درب دستگاه صدا می دهد، یا اینکه سنگین شده است و یا اینکه صدای زیادی از درب در حین باز و بسته شدن شنیده می شود، باید به اطلاع شما برسانیم که این مشکل می تواند ناشی از عدم رگلاژ بودن درب یخچال ویرپول رخ دهد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در صورت بروز چنین مشکلی در اسرع زمان اقدام به عیب یابی و تعمیر درب یخچال ویرپول نمایید تا این مشکل رفع گردد و نیازی به تعمیرات مجدد نداشته باشید.

توجه داشته باشید که اگر این خرابی رفع نشود، مطمئن باشید که موتور یخچال ویرپول آسیب خواهد دید؛ چرا که درب دستگاه بسته نخواهد شد و موتور یا همان کمپرسور یخچال ویرپول به مدت زمان زیادی فعال خواهد بود و به همین دلیل می تواند منجر به خرابی یخچال ویرپول شما شود.

نصب یخچال ویرپول

اگر نیاز به نصب یخچال ویرپول دارید، توصیه می کنیم این پروسه توسط تکنسین های مجرب و متخصص صورت گیرد؛ چرا که یکی از دلایل پایه و ابتدایی در خرابی یخچال ویرپول این است که دستگاه بصورت اصولی نصب نشده.

نصب یخچال ویرپول

با این وجود اگر به فکر این هستید که از یخچال ویرپول به بهترین شکل ممکن استفاده کنید، توصیه می کنیم پروسه نصب یخچال ویرپول را توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام دهید تا این مرحله به بهترین شکل ممکن صورت گیرد.

تعمیر فن یخچال ویرپول

فن یخچال ویرپول نقش حیاتی در حفظ عملکرد موتور یخچال ویرپول ایفا می کند. این قطعه حرارت قابل توجهی که توسط موتور یخچال در حین کار تولید می شود را به خارج هدایت می کند تا از تجمع گرما در فضای داخلی یخچال جلوگیری کند. بنابراین اگر فن یخچال دچار نقص شود، ما با استفاده از تخصص خود، تعمیرات آن را به نحو احسن برای شما انجام خواهیم داد تا مانع بروز خرابی در موتور یخچال ویرپول شویم.

تعمیر ترموستات یخچال ویرپول

وظیفه ترموستات یخچال ویرپول کنترل کمپرسور یا موتور یخچال است. عملکرد این قطعه در خنک سازی یخچال و حفاظت از موتور ضروری است و در صورت بروز مشکل در ترموستات یخچال ویرپول، به شما توصیه می کنیم که تعمیر آن را به تکنسین های با تجربه و متخصص بسپارید. لازم به ذکر است که در آریابهکار، ما تعمیر ترموستات یخچال ویرپول را با دقت و تخصص انجام می دهیم تا نیازی به تعویض ترموستات نداشته باشید.

شارژ گاز یخچال ویرپول

اگر گاز مبرد یخچال ویرپول به اتمام رسیده باشد، لازم به ذکر است که میزان تولید سرما در یخچال ویرپول کاهش خواهد یافت و باید پروسه شارژ گاز یخچال ویرپول توسط تکنسین های مجرب و متخصص صورت گیرد تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید که ما در آریابهکار به همراه تکنسین های مجرب و متخصص و گاز مخصوص این پروسه را انجام می دهیم.

تعمیر رله استارت یخچال ویرپول

رله استارت در یخچال ویرپول برای ارسال انرژی و برق نیازمند به کمپرسور طراحی شده است. از این رو در صورت خرابی رله استارت یخچال ویرپول، یخچال شما دیگر نمی تواند همانند گذشته سرما و هوای خنک تولید کند. با این وجود ما در آریابهکار به همراه تکنسین های مجرب و متخصص پروسه تعمیر رله استارت یخچال ویرپول را به بهترین شکل ممکن انجام خواهیم داد تا مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه رفع شود و نیازی به تعویض رله نداشته باشید.

تعمیر اواپراتور یخچال ویرپول

کارکرد اصلی اواپراتور در یخچال ویرپول تبدیل مایع مبرد به گاز است که این عملیات برای تولید هوای خنک در داخل یخچال اهمیت ویژه ای دارد. از این رو در صورتی که اواپراتور یخچال ویرپول شما دچار آسیب شده باشد، لازم است بدانید که یخچال دیگر قادر به تولید سرما به شکل قبلی نخواهد بود. با این وجود توصیه می شود که برای بررسی و تعمیر دقیق اواپراتور به نمایندگی های متخصص مراجعه کنید تا مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن بر طرف شود و نیازی به تعویض اواپراتور نداشته باشید.

سوالات متداول تعمیر یخچال ویرپول

1) چرا یخچال ویرپول روشن نمی شود؟

روشن نشدن یخچال ویرپول می تواند به علت خرابی در بخش فیور دستگاه، وجود آسیب در موتور، خرابی برد و خرابی ترموستات باشد.

2) چرا یخچال ویرپول خنک نمی کند؟

در گام اول باید بررسی نمایید که درب یخچال به خوبی بسته می شود یا خیر. در گام بعدی میزان دمای یخچال را چک کنید و مطمئن شوید بر روی مقدار ایده آل و تعریف شده می باشد. اگر مشکل با بخش های گفته شده برطرف نشد، خنک نکردن یخچال می توان به علت آسیب دیدن فن، خرابی در بخش موتور یا کمپرسور و کاهش میزان گاز یخچال باشد.

3) چرا یخچال ویرپول صدای زیاد و ناهنجار تولید می کند؟

موارد متفاوتی در ایجاد سروصدا در یخچال ویرپول دخالت دارد که برخی از آنها طبیعی و برخی دیگر غیر طبیعی می باشد. قرار گیری نامناسب وسایل در داخل یخچال ویرپول و یا قرار گیری اشتباه دستگاه بر روی سطح به عنوان موارد طبیعی بوده که با یک جابجایی مختصر می توان آن را برطرف نمود. اما برخی دیگر از موارد مانند خرابی فن، خرابی موتور، آسیب در کمپرسور و خراب شدن لرزه گیر ها از جمله موارد غیر طبیعی ایجاد سروصدای ناهنجار در یخچال ویرپول می باشد که با تعمیرات برطرف می گردند.

4) چرا یخچال ویرپول برفک میزند؟

اگر در هنگام استفاده از یخچال ویرپول درب آن را به خوبی نبندید، دمای یخچال را از حالت تعادل خارج کرده باشید، به علت خراب لاستیک های اطراف درب جریان هوا به داخل کابین گردش داشته باشد، سنسور دما خراب باشد، یخچال ویرپول برفک میزند.

5) چرا آب از یخچال ویرپول نشست پیدا می کند؟

نشتی آب از یخچال ویرپول می تواند به دلایلی همچون مسدود شدن لوله آبریز، وجود مشکل در شلنگ یخچال، دریچه تخلیه مشکل داشته باشد، مشکل در مخزن آب، باشد.

5/5 - (3 امتیاز)

This Post Has 16 Comments

 1. یخچال من خیلی داغ میکنه بنظرم عادی نیست انقدر داغ کردن میشه راهنماییم کنید بدونم مشکلش چیه یا باید چیکار کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی داغ شدن یخچال تا 80 درجه طبیعی است ولی در صورتی که بیشتر از آن شود باید موتور یخچال عیب یابی شود و حتی ممکن است به موتور جدیدی نیاز داشته باشید.
   بهتر است از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید زیرا بخش های مربوط به کمپرسور و فن کمپرسور در مدل هایی که فن در کنار کمپرسور تعبیه شده باشد، بررسی رله اورلود موتور و … انجام شود.
   در صورت تماسل میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار جهت درخواست تعمیرکار متخصص یخچال ویرپول تماس حاصل فرمایید.

  1. با سلام،
   کاربر عزیز در صورتی که دستگاه شما مکانیکی است باید این موارد را بررسی کنید:
   از پاره، شل و خراب نبودن لاستیک دور درب مطمئن شوید.
   ترموستات دستگاه را بررسی کنید و در صورت خرابی آن را تعویض کنید.
   به دنبال نشت گاز بگردید!
   موتور را عیب یابی کنید زیرا ممکن است ایراد از موتور دستگاه باشد.
   همچنین رله اضافه بار کمپرسور باید بررسی شود.
   و در صورت الکتریکی بودن دستگاه باید فن و شیر دمپر بررسی شوند.

 2. خسته نباشید. یخچالی که دارم اتفاده می کنم از برند ویرپول هستش و اخیرا می بینم که زیر یخچال خیس هستش. چند بار که بررسی کردم دیدم که از زیر چکه می کنه. داخلشم نگاه کردم مشکلی ندیدم. لطف می کنید بگید مشکل از چیه؟ و اینکه این مشکل جدیه و نیاز به تعمیرات داره یاکه چیز مهمی نیست؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل نشتی یخچال شما ممکن است به دلایلی مانند خرابی لاستیک دور درب یخچال، نشتی شیر ورودی آب، بسته نشدن لوله تخلیه، خرابی مخرن آب، پوشیده شدن اوپراتور با برف و یخ، خرابی فیلتر، شل شدن لوله های آبی متصل به یخساز و موارد دیگری که باید به صورت تخصصی عیب یابی شود تا مشکل دقیق دستگاه پیدا شود.
   شما میتوانید برای درخواست تعمیرکار با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

 3. سلام. من یک یخچال ویرپول دارم که در قسمت بالا یعنی یخچالش برفک میزنه.
  مشکل دیگه ای که داره اینه که نشت داره. همش از زیرش آب نشت میکنه.
  میتونید راهنماییم کنید لطفا که چیکار کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل برفک در یخچال ویرپول ممکن است به دلیل یکی یا حتی همه ی موارد زیر اتفاق بیوقتد:

  2. خرابی ترمودیسک
  3. خرابی درب یخچال
  4. خرابی المنت
  5. خرابی هیتر
  6. عدم وجود سیستم ضد برفک یا دیفراست
  7. خرابی نوار دور درب دستگاه
  8. خرابی تایمر
  9. قرار گرفتن دستگاه در محیط گرم و بسته
  10. و…
  11. که به دلیل تخصصی بودن تعمیرات این دستگاه بهتر است توسط یک تعمیرکار متخصص عیب یابی شده و هرچه زودتر تعمیر شود.
   اما مشکل نشت آب دلایلی مانند نشتی شیر ورودی، خرابی لاستیک دور درب، بسته شدن لوله تخلیه، خرابی فیلتر آب یخچال و … باشد.
   شما میتوانید برای تعمیر دستگاه خود با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

 4. سلام روزتون بخیر
  من یک یخچال ویرپول دارم که خیلی وقته ازش استفاده میکنم اما تا حالا هیچوقت ارور CF ندیده بودم نمایش بده!
  مشکلش چیه بنظر شما؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی نمایش این ارور روی صفحه نمایش یخچال شما به دلیل قطع شدن ارتباط برد الکتریکی یخچال با صفحه ی نمایش یخچال است. برای تعمیر آن باید از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.
   شما میتوانید در صورت تمایل با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

 5. روزتون بخیر من میخواستم بدونم وقتی یخچال داره ارور cf نمایش میده باید چجوریی برطرفش کنم؟
  اگه بر طرف نشه مشکل جدی برای یخچال پیش میاد؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل ارور cf زمانی نمایش داده می شود که ارتباط بین برد الکتریکی دستگاه با صفحه نمایش قطع شده باشد. در این شرایط به طور معمول مشکل از سیم کشی دستگاه یا PCB است اما باید عیب یابی دستگاه انجام شود تا دلیل اصلی این اتفاق مشخص شود.
   اگر این مشکل برطرف نشود در صورت بروز مشکل های دیگر دستگاه قادر به نمایش ارور های اصلی و مهم نخواهد بود پس بهتر است هرچه زودتر تعمیر شود.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی بوی بد یخچال می تواند به آسانی و به دلیل قرار دادن غذاهای مختلف در ظروف در باز اتفاق بیوفتد. برای از بین یوی بد یخچال می توانید مقداری جوش شیرین در یک ظرف بریزید و درون یخجال قرار دهید. همچنین می توانید از سرکه و پودر قهوه نیز استفاده کنید.

 6. توی نمایندگی شما تعمیرات برد هم انجام میشه؟ یخچال من ویرپول مدل 586 هستش. ممنون میشم اگه انجام میشه جواب کامنتو بدین که مراجعه کنم

  1. با سلام. بله کاربر گرامی تعمیرات برد یخچال شما در نمایندگی ما انجام میشود. جهت هماهنگی با شماره های قرار داده شده تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214