skip to Main Content

ماشین لباسشویی لمسی بهتره یا دکمه ای ؟این سوالی می باشد که در بسیاری از بخش های مقایسه ای از سوی کاربران مطرح می شود و قصد دارند بدانند که انواع اتوماتیک با انواع دستی و دکمه ای چه تفاوت هایی دارد، کدام یک بهتر است و از چه نوعی می توان بهترین استفاده ها را برد. این موضوع سبب شده است که ما در یک مقاله مجرا دست به تولید یک محتوای تخصصی ببریم و به صورت کامل این دسته از سوالات را پوشش دهیم، پس تا به انتهای محتوا با ما همراه باشید.

ماشین لباسشویی به عنوان یکی از پرکاربردترین و پر مصرف ترین لوازم برقی خانگی می باشد که با نگاهی به تاریخچه این دستگاه و مقایسه آن با نسل جدید، متوجه تغییرات قابل توجهی خواهید شد که نشان دهنده پیشرفت چشمگیر این دستگاه در طی چند سال اخیر می باشد. از این رو مهم ترین بخش هایی که در این دستگاه در طی چند سال اخیر پیشرفت داشته اند، طراحی، قابلیت، ویژگی ها و… می باشند که به هیچ وجه قابل مقایسه نیستند! با این وجود اگر مایل به خرید ماشین لباسشویی جدید هستید، شاید این سؤال برای شما پیش بیاید که ماشین لباسشویی لمسی بهتره یا دکمه ای؟

در پاسخ به این سؤال باید چندین جوانب مختلف مورد بررسی قرار بگیرند تا بتوانید به نتیجه مناسبی برسید. اما تفاوت اصلی در میان این دو مدل، قدیمی و جدید بودن آنها می باشد که در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر لباسشویی از آریابهکار قصد داریم تا تمام نکات و جوانب مختلف را مورد نقد و بررسی قرار دهیم تا شما عزیزان بتوانید به‌صورت اصولی گزینه مدنظر خود را انتخاب و سپس خریداری کنید. همراه ما باشید.

آشنایی با ماشین لباسشویی لمسی

آشنایی با ماشین لباسشویی لمسی

ماشین لباسشویی لمس یا همان ماشین لباسشویی ببا پنل لمسی، مربوط به نسل جدید انواع ماشین لباسشویی هستند که نشان دهنده بروز بودن آنها می باشد. طبیعتا زمانیکه شما عزیزان ماشین لباسشویی لمسی خریداری می کنید، از این موضوع مطلع هستید که دستگاه شما عزیزان دارای قابلیت ها و ویژگی های روز دنیا در زمینه شستشو می باشد و این در حالی است که در نسخه های دکمه ای، این موضوع کم رنگ تر است و نمی توانید به برابری نسبی میان این دو نسل برسید؛ چرا که دستگاه های نسل جدید به میزان قابل توجهی تغییر کرده اند.

آشنایی با ماشین لباسشویی دکمه ای

آشنایی با ماشین لباسشویی دکمه ای

اما اگر کمی عقب‌تر برگردیم، با نسلی روبرو هستیم که هیچ گونه پنلی در آنها به کار نرفته است و صرفا تمام قابلیت هایی که در ماشین لباسشویی وجود دارند، به‌صورت دکمه ای در دستگاه قرار گرفته اند! این بدین معناست که اگر شما مایل به شستشوی لباس های سیاه بودید، باید دکمه Dark wash را فشار می دادید و…! بدون شک داشتن ماشین لباسشویی دکمه ای ممکن است یک سری نقاط مثبت و نقاط منفی داشته باشدو برای مثال اگر دکمه شستشوی Dark wash دستگاه شما خراب می شد، دیگر سایر دکمه ها از کار نمی افتادند؛ که این موضوع در ماشین های لباسشویی لمسی وجود دارد.

مقایسه کامل ماشین لباسشویی لمس و دکمه ای

همانگونه که گفته شد ماشین لباسشویی لمسی نسبت به ماشین لباسشویی دکمه ای فاصله زیادی دارند و این بدین معناست که قابلیت های بکار رفته در ماشین لباسشویی لمسی، بسیار بیشتر از ماشین لباسشویی دکمه ای می باشد و طبیعتا ظرافت کار هم در نسل جدید بیشتر از نسل قدیم یا همان ماشین لباسشویی دکمه ای می باشد. از این رو اگر مایل به خرید ماشین لباسشویی نسل جدید هستید، ما گزینه ماشین لباسشویی لمسی را به شما پیشنهاد می کنیم.

اما یک ترس که ممکن است نیست به ماشین لباسشویی لمسی داشته باشید این است که پنل ماشین لباسشویی لمس با یک ضربه ساده از کار بیافتد و هزینه زیادی در این خصوص نمایید! لازم به ذکر است که چنین چیزی وجود ندارد و یک پنل بسیار ساده و ضعیف در دستگاه شما بکار نرفته است. از این رو باید از این موضوع مطلع باشید که پنل ماشین لباسشویی لمسی به نحوی طراحی و ساخته شده است که می تواند نیاز شما عزیزان را برطرف کند و همچنین از کیفیت قابل قبولی برخوردار است و با ضربه های ساده و جزئی از کار نمی افتد.

مقایسه کامل ماشین لباسشویی لمس و دکمه ای

به همین دلیل اگر تمایل به خرید ماشین لباسشویی لمسی دارید، می توانید با خیالی آسوده اقدام به خرید دستگاه مدنظر خود نمایید. اما از طرفی دیگر نیز اگر تمایل به خرید ماشین لباسشویی دکمه ای دارید، باید نکاتی که گفته شد را کنار هم بگذارید تا به یک نتیجه برسید!

این نکات کدام اند؟ قابلیت ها و ویژگی هایی که درون ماشین لباسشویی دکمه ای به کار رفته اند، نسبت به قابلیت های ماشین لباسشویی نسل جدید به هیچ وجه قابل مقایسه نیستند و نمی توان آنها را حتی با هم مقایسه کرد. اما اگر شما یک کمپانی که طراحی ماشین لباسشویی را به‌صورت کلاسیک انجام داده است را پیدا کردید، می توانید ماشین لباسشویی نسل جدید با دکمه را خریداری و استفاده کنید.

در غیر اینصورت ما به هیچ وجه توصیه نمی کنیم و بهتر است فقط و فقط اقدام به خرید ماشین لباسشویی جدید با پنل لمسی نمایید تا هم از قابلیت های آن بهترین استفاده را داشته باشید و هم اینکه تا چندین سال نیازی به خرید ماشین لباسشویی نداشته باشید؛ این در حالی می باشد که به‌صورت روزانه ده ها مدل متنوع ماشین لباسشویی معرفی و رونمایی می شوند که هر یک از این مدل ها دارای قابلیت مخصوص خود هستند.

مقالات مرتبط: تعمیر برد لباسشویی

مقایسه میزان فروش لباسشویی لمسی با دکمه ای

بدون شک در بازار همیشه لوازمی به فروش می روند که نسل جدید باشند و خرید دستگاه قدیمی بسیار کم دیده می شود. از این رو اگر شما به فروشگاه ماشین لباسشویی مراجعه کنید، شاید 20 مدل ماشین لباسشویی جدید با پنل لمسی را مشاهده کنید و در کنار این 20 مدل، یک مدل ماشین لباسشویی قدیمی مشاهده کنید! از این رو پاسخ کاملا واضح هست و میزان فروش ماشین لباسشویی لمسی بسیار بیشتر از ماشین لباسشویی دکمه ای می باشد و هیچ انکاری در این خصوص وجود ندارد.

مقایسه میزان فروش انواع لباسشویی دستی با لمسی

اگر مایل به خرید ماشین لباسشویی هستید و دو انتخاب دستی و لمسی دارید، باید بگوییم که میزان فروش ماشین لباسشویی لمسی بدون درنگ نسبت به فروش ماشین لباسشویی دستی با فاصله بسیار بیشتری زیاد می باشد و نمی توان این دو مورد را با یکدیگر مقایسه نمود. از این رو توصیه ای که ما برای شما داریم این است که با یک هزینه مناسب اقدام به خرید ماشین لباسشویی لمسی نمایید تا در طی چند سال دیگر نیازی به خرید ماشین لباسشویی لمسی با هزینه بیشتر نداشته باشید!

امتیاز post

This Post Has 4 Comments

  1. بنده لباسشویی پاکشوما ۹ کیلویی لمسی خریده ام و می‌گویند اگر به اشتباه لمس کنید از کار خواهد افتاد یا اگر به آن قسمت آب نفوذ کند برد آن می‌سوزد و هزینه بالایی دارد آیا بهتر نبود دکمه ای انتخاب میکردم؟

    1. با سلام. در تمامی دسنگاه های الکتریکی به محض تماس آب با برد و یا اتصالات برد، قطعه نام برده از کار خواهد افتاد و باید تعمیر و یا تعویض گردد. این موضوع تنها شامل لباسشویی شما نخواهد شد و برای تمامی یرند ها نیز به همین صورت می باشد. در نمونه های لمسی، تنها از پنل های تاچ استفاده شده است که سرعت عمل دستگاه برای اجرای دستورات افزایش یابد و اینگونه نیست که با لمس اشتباه، کارایی خود را از دست دهد.

      1. با سلام. کاربر گرامی محتوای ارائه شده در راستای پاسخ به سوالات و ابهامات شما می باشد. در صورت داشتن ابهام در مورد هر بخش از مطالب ارائه شده می توانید با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214