skip to Main Content

ماشین لباسشویی چی بخرم؟ بهترین مارک ماشین لباسشویی چیست؟این سوالی می باشد که معمولا برای خریداران این دستگاه یک سؤال بسیار مهم و حیاتی می باشد تا با خرید دستگاه مدنظر بتوانند بهترین کارایی و عملکرد را در طی چندین سال بدون هر گونه خرابی دریافت کنند. در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که برای خرید یک دستگاه جدید ماشین لباسشویی باید عوامل و موارد مهمی را در کنار هم قرار دهید که برند دستگاه صرفا یکی از این موارد می باشد و پس از آنکه این موارد در کنار هم قرار گرفتند، شما به پاسخ مدنظر خود دسترسی پیدا کنید.

از این رو ما در ادامه این گزارش از مجموعه مقالات تعمیر ماشین لباسشویی آریابهکار قصد داریم تا نکات مهم و تجربی که در طی چندین سال اخیر توسط تعمیرکاران و متخصصان مجموعه آریابهکار کسب شده اند را به شما عزیزان معرفی کنیم تا علیرغم پرداخت هزینه مناسب، بتوانید بهترین عملکرد را نیز دریافت نمایید. همراه ما باشید.

چه مارکی از ماشین لباسشویی بخرم؟

چه مارکی از ماشین لباسشویی بخرم؟

با گشت و گذار در بازار و وبسایت هایی که در زمینه فروش ماشین لباسشویی فعالیت می کنند، متوجه برندهای متعددی خواهید شد که در بازار ایران عرضه شده اند که حتی تاکنون یکبار هم نام برند آنها را نشنیده اید؛ این در حالی می باشد که شاید برند مذکور یک برند معروف باشد. اما بدون شک در میان ده ها برندی که در زمینه فروش ماشین لباسشویی فعالیت می کنند، برخی موارد وجود دارند که بسیار شناخته شده تر هستند که در ابتدا قصد داریم شناخته شده ترین برندهای بازار ایران را برای شما نام ببریم:
 • ماشین لباسشویی ال جی
 • ماشین لباسشویی سامسونگ
 • ماشین لباسشویی بوش

بدون شک این 3 برند، پرفروش ترین برندهای تولید کننده ماشین لباسشویی در بازار ایران هستند که مدل های مختلفی از برندهای مذکور به بازار ایران عرضه شده اند و حق انتخاب شما برحسب نیازتان بیشتر می باشد. اما این در حالی می باشد که ما برندهای مختلف دیگری هم در بازار داریم که شما با هزینه کمتری نسبت به 3 برند مذکور می توانید یکی از آنها را با فناوری روز دنیا علیرغم کیفیت قابل توجهی که دارند تهیه کنید. این برندها عبارتند از:

 • ماشین لباسشویی بیم.
 • ماشین لباسشویی بکو.
 • ماشین لباسشویی ویرپول.
 • ماشین لباسشویی زیمنس.
 • ماشین لباسشویی آاگ.
 • ماشین لباسشویی الکترولوکس.
 • ماشین لباسشویی ایندزیت.
 • ماشین لباسشویی زیرووات.
 • ماشین لباسشویی کندی.
 • ماشین لباسشویی هاردستون و…

از نظر تکنسین های آریابهکار تمام دستگاه های ماشین لباسشویی که در بازار کشور هستند، همگی آنها مناسب هستند و شما عزیزان برحسب بودجه ای که دارید می توانید از برندهای دلخواه خود اقدام به تهیه ماشین لباسشویی مدنظرتان نمایید. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است حتما از فروشگاه های مجاز و معتبر اقدام به خرید ماشین لباسشویی نمایید که به شما گارانتی خدمات پس از فروش بدهد تا در صورت بروز هر گونه خرابی در بازه زمانی گارانتی، بتوانید مشکل دستگاه را بصورت رایگان تعمیر نمایید.

بهترین برند ماشین های لباسشویی ایرانی

بهترین برند ماشین های لباسشویی ایرانی

در طی چند سال اخیر ما شاهد فعالیت تخصصی برندهای ایرانی در خصوص تولید ماشین لباسشویی و سایر لوازم برقی خانگی هستیم که طبیعتا شما می توانید با یک هزینه جزئی اقدام به خرید دستگاه مدنظر خود را قابلیت های روز دنیا نمایید. اما کدام برندهای ایرانی در زمینه طراحی و تولید ماشین لباسشویی فعالیت دارند؟ در ادامه این گزارش نیز شما را با برندهای مطرح ایرانی در خصوص تولید ماشین لباسشویی آشنا خواهیم ساخت:
 • ماشین لباسشویی اسنوا.
 • ماشین لباسشویی پاکشوما.
 • ماشین لباسشویی آبسال.
 • ماشین لباسشویی ارج.
 • ماشین لباسشویی امرسان.

بهترین برند ماشین های لباسشویی خارجی در کشور

در میان برندهای مذکور در قسمت بالا، ما قصد داریم بهترین برندهای ماشین لباسشویی خارجی را برای شما عزیزان نام ببریم. لازم به ذکر است که تمام برندهای موجود در بازار کشور دارای قابلیت های مختلف به همراه طول عمر مفید بالا هستند و اگر شما گران قیمت ترین دستگاه ماشین لباسشویی هم داشته باشید و از آن بصورت اصولی استفاده نکنید، قطعا خراب خواهد شد. بنابراین خراب شدن و خراب نشدن دستگاه بیشتر برعهده شماست و اگر اصول ابتدایی استفاده از ماشین لباسشویی را رعایت نکنید، با خرابی روبرو خواهید شد.

در ادامه 5 برند مطرح و معروف خارجی در بازار ایران را نام خواهیم برد:

 1. ال جی.
 2. بوش.
 3. سامسونگ.
 4. آاگ.
 5. الکترولوکس.

آیا لباسشویی ایرانی بخرم یا خارجی؟

آیا لباسشویی ایرانی بخرم یا خارجی؟

انتخاب اینکه ماشین لباسشویی ایرانی خریداری کنید یا خارجی، به شما عزیزان بستگی دارد. لازم به ذکر است که ساختار طراحی تمام ماشین های لباسشویی که در جهان وجود دارند، یکسان است و نقاط متمایز کننده هستند که می توانند انتخاب شما را سخت تر کنند. برای مثال نسل ماشین های لباسشویی سال 2023 دارای قابلیت هایی هستند که این قابلیت در دستگاه های 2022 و نسخه های قبلی این دستگاه وجود ندارند. از این رو معیار ایرانی و خارجی بودن شما در چند مورد خلاصه می شوند که در ادامه نام برده ایم:
 1. قیمت.
 2. قابلیت.
 3. زمان گارانتی.

ماشین لباسشویی با چه حجم و ظرفیتی بخرم؟

معیار اینکه ماشین لباسشویی با چه حجم و ظرفیتی خریداری کنید، بیشتر براساس نیاز شما می باشد؛ بدین معنا که برای رسیدن به این پاسخ باید به تعدادی سوال پاسخ دهید که نتیجه پاسخ های دریافتی می تواند تعیین کننده سوال شما باشد. در ادامه مهم ترین سوال هایی که باید از خودتان در این خصوص بپرسید را آورده ایم:

 1. تعداد اعضای خانواده شما چند نفر می باشد؟
 2. وزن حدودی لباس های شما چقدر می باشد؟
 3. تعداد لباسی که باید در هفته شسته شوند به چه میزان است؟
 4. آیا پتو، پرده و… هم با ماشین لباسشویی خواهید شست؟

ماشین لباسشویی ایرانی چی بخرم؟

در برندهای معرفی شده ماشین لباسشویی ایرانی، لازم به ذکر است که قابلیت های مختلفی بکار گرفته شده اند که شما عزیزان با استفاده از این قابلیت ها می توانید به هدف خود که شستشوی صحیح البسه با جنس های مختلف است برسید. از این رو ما تمام برندهای داخلی را به شما پیشنهاد می کنیم و شما می توانید براساس قابلیت های مدنظر و بودجه ای که مایل به هزینه کردن هستید، برند ایرانی ماشین لباسشویی خود را انتخاب نمایید و یک نسخه بروز آنرا تهیه کنید.

ماشین لباسشویی خارجی چی بخرم؟

ماشین لباسشویی خارجی چی بخرم؟

همانگونه که نام برده شد، ما تعداد زیادی برند خارجی ماشین لباسشویی در ایران داریم که تمامی آنها دارای کیفیت و قابلیت های بروز دنیا در زمینه شستشوی انواع البسه هستند. اما معروف ترین و شناخته شده ترین برندهای خارجی که شما عزیزان می توانید اقدام به خرید دستگاه خود نمایید، برند ال جی می باشد؛ چرا که این برند علیرغم گارانتی بیش از 8 ساله ای که به تمام مشتریان عرضه می کند، مدل های متنوع و خاصی را روانه بازار جهانی کرده است و از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند و تحت فشارهای جزئی، مقاومت بیشتری دارند؛ پیش از خرید دستگاه از میزان گارانتی آن مطمئن شوید.

لازم به ذکر است که حق انتخاب برند ماشین لباسشویی براساس سلیقه می تواند متفاوت باشد و موردی که ما ذکر کردیم، صرفا براساس معیارها و تجربه ای است که در طی چندین سال اخیر با این دستگاه تجربه کرده ایم.

سوالات متداول

1) بهترین برند های لباسشویی بازار ایران کدامند؟

بوش، سامسونگ و ال جی در حال حاظر به عنوان بهترین برند های لباسشویی در بازار ایران شناخته می شوند.

2) چه مارک هایی از ماشین لباسشویی ایرانی خوبه که بخرم؟

برند های اسنوا، ارج، امرسان، آبسال و پاکشوما از بهترین برنده های لباسشویی ایرانی می باشند که می توانید برای خرید خود از آنها بازدید نمایید.

3) برای خرید لباسشویی از برنده های خارجی استفاده کنیم یا ایرانی؟

کیفیت قطعات ماشین های لباسشویی خارجی و عملکرد آنها در مقایسه با انواع داخلی بسیار بالاتر می باشد. این در حالی است که قیمت انواع خارجی چند برابر انواع ایرانی می باشد. اگر می خواهید هزینه های بیشتری را به خرید لباسشویی اختصاص دهید از انواع خارجی استفاده کنید.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214