skip to Main Content

چگونه ماشین لباسشویی در حال کار را خاموش کنیم؟ نحوه خاموش کردن لباسشویی در حین انجام شستشو به چه صورت است؟ شاید برای شما هم این مشکل پیش آمده باشد که بخواهید لباسشویی را در حین انجام کار و شستشوی لباسهای خود خاموش نمایید و ندانید که چطور باید این کار را انجام دهید! این موضوع سبب شده که ما یک مقاله کاملا تخصصی در خصوص نحوه خاموش کردن لباسشویی در حین کار را در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم و تمامی اطلاعات لازم و نحوه انجام کار را به شما بگوییم، پس تا به انتهای مقاله با ما همراه باشید.

علیرغم پیشرفت گسترده قابلیت ها و عملکرد انواع ماشین لباسشویی که هم در بازار ایران هستند و هم در بازار جهان، اما گاهی اوقات ممکن است بنابر یک دلیل ناشناخته، خرابی به‌خصوصی را در این دستگاه متوجه شویم. اما چگونه؟ برای مثال تصور کنید شما ماشین لباسشویی را روشن می کنید و پس از آنکه آنرا روشن کردید، قفل درب ماشین لباسشویی روشن و سپس آبگیری صورت می گیرد و پس از آنکه آبگیری صورت گرفت، با یک خرابی یا صدای عجیب روبرو می شوید و می خواهید در اسرع زمان اقدام به خاموش کردن ماشین لباسشویی خود نمایید. از این رو خاموش کردن ماشین لباسشویی در حین کار، کار عجیب و غیرممکنی نیست و شما عزیزان می توانید خیلی ساده این پروسه را انجام دهید.

اما باید به این موضوع توجه کنید که پیش از روشن کردن ماشین لباسشویی باید تمام بررسی های ممکن را انجام دهید تا نیازی به متوقف کردن ماشین لباسشویی نداشته باشید؛ چرا که در صورت خاموش کردن ماشین لباسشویی در حین کار ممکن است در طول زمان آسیب ببیند و این آسیب صرفا در بازه زمانی طولانی ایجاد خواهد شد. به همین دلیل توصیه می کنیم از این قابلیت به میزان دفعات زیاد استفاده نکنید. با این وجود در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر لباسشویی از آریابهکار قصد داریم شما عزیزان را با نحوه خاموش کردن ماشین لباسشویی در حین کار آشنا سازیم. همراه ما باشید.

نحوه خاموش کردن لباسشویی در حین کار

نحوه خاموش کردن ماشین لباسشویی در حین کار، برخلاف تصور شما عزیزان یک پروسه ساده و آسان می باشد که شما عزیزان می توانید با استفاده از این گزارش به آسانی اقدام به انجام آن نمایید. از این رو لازم به ذکر است که این پروسه ساده و آسان می باشد و شما عزیزان می توانید با کمترین دانش فنی از آن استفاده کنید. از این رو در ادامه به‌صورت قدم به قدم شما را با این پروسه آشنا ساخته ایم و توصیه می کنیم به‌صورت مرحله به مرحله پیش بروید.

نحوه خاموش کردن لباسشویی در حین کار

 1. پس از آنکه دکمه Start را فشردید و مایل به خاموش کردن ماشین لباسشویی در حین کار هستید، باید دکمه Start/Pause که بر روی هر دستگاه قرار دارد را بفشارید.
 2. دستگاه شما متوقف خواهد شد و اینک می توانید به سادگی تعدادی لباس را بردارید و یا اضافه کنید و یا اگر مایل به خاموش کردن ماشین لباسشویی هستید، در این مرحله باید دکمه Power را بفشارید. این بدین معناست که شما عزیزان نباید پیش از متوقف کردن ماشین لباسشویی، اقدام به خاموش کردن مستقیم آن نمایید؛ چرا که می تواند به سلامت قطعاتی مانند برد و… آسیب وارد کند.
 3. اینک باید درب ماشین لباسشویی را ببندید.
 4. در نهایت دکمه Start/Pause را بفشارید تا ادامه پروسه شستشو صورت گیرد.
 5. به همین سادگی شما موفق به متوقف و خاموش کردن ماشین لباسشویی در حین کار شدید.

معایب خاموش کردن ماشین لباسشویی در حین فعالیت

بدون شک همان گونه که توضیح داده شد، اگر به تعداد دفعات بسیار زیادی اقدام به خاموش کردن ماشین لباسشویی در حین کار نمایید، حتما باید مطلع باشید که شما عزیزان با استفاده از این کار نادرست می توانید منجر به سوختن و از کار افتادن قطعات مهم و کلیدی مانند برد الکترونیک ماشین لباسشویی شوید. از این رو توصیه می کنیم به هیچ وجه نباید از این پروسه به‌صورت پشت سرهم و به میزان دفعات بسیار زیاد استفاده کنید؛ در غیر اینصورت با خرابی گسترده در ماشین لباسشویی روبرو خواهید شد.

مهمترین زمان ها برای خاموش کردن لباسشویی در حین کار

مهمترین زمان ها برای خاموش کردن لباسشویی در حین کار

مهم ترین زمان برای خاموش کردن ماشین لباسشویی در حین کار می تواند شامل موارد متعددی باشد که بستگی به نحوه استفاده شما عزیزان دارد. برای مثال ممکن است یک لباس را به اشتباه درون ماشین لباسشویی انداخته باشید، جا گذاشتن فلش در جیب لباس، جا ماندن گوشی در ماشین لباسشویی، عدم اضافه کردن تمام لباس ها به ماشین لباسشویی، شنیدن صدای خرابی در ماشین لباسشویی و… اشاره کرد که در این مواقع مایل به خاموش کردن و یا متوقف کردن ماشین لباسشویی در حین کار شویم.

نحوه خاموش کردن لباسشویی بوش در حین کار

اگر ماشین لباسشویی بوش دارید و در حین کار به هر دلیلی مایل به متوقف کردن این دستگاه هستید، لازم به ذکر است که شما عزیزان به سادگی می توانید این کار را انجام دهید و جای هیچ نگرانی نیست. برای متوقف کردن و یا خاموش کردن ماشین لباسشویی بوش در حین کار نباید به‌صورت ناگهانی اقدام به فشردن دکمه Power نمایید چرا که این اشتباه می تواند خرابی قابل توجهی را در دستگاه شما عزیزان ایجاد کند! از این رو باید در ابتدا دکمه Pause را بفشارید و سپس دکمه Power را بفشارید تا اقدام به خاموش کردن این دستگاه کنید.

نحوه خاموش کردن لباسشویی هاردستون در حین کار

خاموش کردن ماشین لباسشویی هاردستون در حین کار بسیار ساده است و شما عزیزان می توانید با استفاده از آموزش بالا اقدام به خاموش کردن این دستگاه در حین کار نمایید. لازم به ذکر است که جهت اطلاعات بیشتر می توانید به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی هاردستون مراجعه کنید.

نحوه خاموش کردن لباسشویی کندی در حین کار

نحوه خاموش کردن لباسشویی کندی در حین کار

برای آشنایی با نحوه خاموش کردن ماشین لباسشویی کندی در حین کار، توصیه ای که برای شما داریم این است که در ابتدا دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی کندی را مطالعه کنید و پس از آنکه با نحوه این پروسه آشنا شدید، اقدام به خاموش کردن این دستگاه نمایید.

نحوه خاموش کردن لباسشویی آریستون در حین کار

اگر ماشین لباسشویی آریستون دارید و مایلید این دستگاه را در حین کار خاموش کنید، لازم به ذکر می باشد که شما عزیزان به سادگی می توانید این کار را انجام دهید که در بالا به‌صورت قدم به قدم به شما آموزش داده شد.

نحوه خاموش کردن لباسشویی زیرووات در حین کار

خاموش کردن ماشین لباسشویی زیرووات در حین کار با استفاده از آموزش گام به گامی که در بالا داده شد، به‌سادگی قابل انجام می باشد و توصیه می کنیم صرفا در مواقع ضروری و مورد نیاز اقدام به استفاده از این قابلیت نمایید؛ چرا که احتمال خرابی این دستگاه وجود دارد.

نحوه خاموش کردن لباسشویی ایندزیت در حین کار

نحوه خاموش کردن ماشین لباسشویی ایندزیت در حین کار، یک پروسه ساده و آسان می باشد که باید طبق مراحل گفته شده در قسمت بالا پیش بروید و به‌صورت مستقیم نباید دکمه Power را برای خاموش کردن ماشین لباسشویی در حین کار بفشارید.

2/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 2 Comments

 1. هیچ سایت یا شخصی یا راهنمایی در مورد اینکه اگر لباسشویی را خاموش یا متوقف کنیم وبعد ادامه شستشو در بدیم آیا روی مدت زمان شستشو تاثیر دارد .یعنی مثلا Quick30 معمول سی دقیقه ادامه دارد حالا اگر بعداز پونزده دقیقه خاموش یا متوقف و روشن کنیم پونزده دقیقه دیگر شستن ادامه دارد یا از اول سی دقیقه میشورد؟؟؟؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی خاموش کردن یا متوقف کردن ماشین لباسشویی بر روی مدت زمان برنامه تاثیر دارد البته این موضوع بیشتر به مدل دستگاه بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214