skip to Main Content

علت لرزش ماشین لباسشویی چیست؟ لرزش ماشین لباسشویی به عنوان یکی از مهم ترین و رایج ترین مشکلاتی است که تمامی مصرف کنندگان لباسشویی این مشکل را تجربه کرده اند! لازم به ذکر است تفاوت بخصوصی در برند و مدل ماشین لباسشویی برای این خرابی وجود ندارد و صرفا براساس برخی موارد این مشکل به وجود می آید که علیرغم تمام عوارضی که در پی خواهد داشت، صدای بسیار زیادی هم دارد که این صدای زیاد می تواند منجر به شوکه شدن شما عزیزان نیز شود.

از این رو علت لرزش ماشین لباسشویی در سرعت بالا تنها یک عامل نیست! چندین عامل در این خصوص وجود دارند که می توانند به‌صورت مستقیم منجر به بروز چنین خرابی شوند. بنابراین تنها به یک عامل نباید بسنده کرد و باید عوامل و موارد متعددی مورد نقد و بررسی قرار گیرند. به همین دلیل ما در این از مجموعه مقالات تعمیر ماشین لباسشویی از آریابهکار قصد داریم شما عزیزان را با علت لرزش ماشین در حالت ایستاده و سایر حالت ها مورد بررسی قرار دهیم تا این مشکل را ریشه یابی نمایید. همراه ما باشید.

علت لرزش ماشین لباسشویی

لرزش ماشین لباسشویی برخلاف آنچه که تصور می کنید، یک مشکل عادی و ساده نیست و نمی توان آنرا به عنوان یک اتفاق رایج تلقی نمود! این یک مشکل بسیار مهم است که اگر به آن توجه نکنید، می تواند مشکلات گسترده ای برای شما عزیزان به همراه داشته باشد؛ با این وجود توصیه می کنیم این مشکل را جدی بگیرید و با متوجه شدن چنین مشکلی در لباسشویی، فورا با کارشناسات و تعمیرکاران تماس حاصل نمایید.

علت لرزش ماشین لباسشویی

از این رو در ادامه با مهم ترین دلایل این خرابی به همراه راهکار و نقد و بررسی آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

1. تراز نبودن؛ مهم ترین علت لرزش ماشین لباسشویی

رایج ترین علت لرزش ماشین لباسشویی اتوماتیک و سایر ماشین لباسشویی های موجود در بازار کشورمان، عدم تراز بودن آن نسبت به سطح زیرین می باشد. اما چگونه؟ اکثر عادت داریم که در آشپزخانه از موکت و فرش استفاده کنیم و معمولا این فرش یا موکت در قسمت زیری دوپایه جلویی ماشین لباسشویی قرار می گیرند؛ بدین معنا که فرش یا موکت صرفا دوپایه جلویی را تحت پوشش قرار می دهند و دوپایه عقبی بر روی سطح زیرین موکت قرار می گیرند که این موضوع به خودی خود می تواند تراز را برهم بزند.

از این رو توصیه ای که برای شما عزیزان داریم این است که حتما سطح زیرین پایه های ماشین لباسشویی در تمامی پایه ها یکسان باشد! پس از آنکه فرش یا موکت را از این بخش خارج کردید، با استفاده از ابزار تراز، اقدام به تراز بودن یا نبودن ماشین لباسشویی نسبت به سطح زیرین نمایید.

2. خرابی فنر ضد لرزش لباسشویی

شاید جالب باشد که بدانید ماشین لباسشویی دارای فنر و کمک فنر ضد لرزش می باشد که طبیعتا مهم ترین وظیفه این کمک فنرها جلوگیری از لرزش ماشین لباسشویی است. با این وجود این کمک فنرها دارای طولانی مدت نیستند و صرفا دارای طول عمر مفید هستند و در صورت وارد شدن هر گونه ضربه و استفاده نادرست از ماشین لباسشویی، باید منتظر خرابی این فنرها باشید. لازم به ذکر است که معمولا علت لرزش ماشین لباسشویی اتوماتیک خرابی کمک فنرها می باشد که نیاز به عیب یابی تخصصی دارد.

اما اگر در مورد عمر مفید کمک فنر لباسشویی سؤال دارید باید بگوییم که عمر مفید این قطعات چیزی نزدیک به 4 الی 8 سال (بستگی به میزان و نحوه استفاده شما دارد) است که در صورت لرزش ماشین لباسشویی باید توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی مورد عیب یابی و بازبینی قرار گیرد. توجه داشته باشید کمک فنرهای ضد لرزش تقلبی و متفرقه زیادی در بازار وجود دارند و بهتر است برای تعویض کمک فنر به مراکز مجاز تعمیر ماشین لباسشویی مراجعه کنید تا قطعه وارداتی جایگزین گردد.

3. خرابی پیچ ترنسفر ماشین لباسشویی

یکی از قابلیت های جدید در ماشین های لباسشویی، استفاده از پیچ ترنسفر (Transfer) می باشد که معمولا در لباسشویی های نسل جدید در برندهای سامسونگ، ال جی، بوش و…. در قسمت پشتی دستگاه درج شده اند. اما شاید در نگاه اول تصور کنید این پیچ ها یکی از الزامات می باشند و نباید باز شوند؛ این در حالی می باشد اینگونه نیست و باید پیش از استفاده از لباسشویی آنها را باز کنید! در غیر اینصورت اگر این پیچ های ترنسفر باز نشوند، با لرزش ماشین لباسشویی روبرو خواهید شد!

بنابراین ماشین لباسشویی را از جای خود خارج کنید و بررسی نمایید که این پیچ باز شده است یا خیر؟ در صورت باز نشدن آنها، با استفاده از یک آچار مناسب باز نمایید.

4. پر کردن بیش از حد دیگ لباسشویی

زمانیکه شما عزیزان دیگ ماشین لباسشویی را بیشتر از ظرفیت دستگاه پر می کنید، قطعا فشار قابل توجهی به بلبرینگ و دیگ وارد می شود که به مرور باعث اتمام طول عمر مفید این قطعات خواهد شد. از این رو در این مواقع علیرغم بروز خرابی در دیگ و بلبرینگ دستگاه، تعادل دستگاه برهم می خورد! بدین معنا که دیگ در طی اعمال وزن زیاد تعادل خود را از دست می دهد و در حین هر بار چرخش می تواند باعث صدای وحشتناک و لرزش ماشین لباسشویی شود.

به همین دلیل توصیه می کنیم دیگ ماشین لباسشویی را براساس میزان متعارف و نیاز خود پر کنید؛ توجه داشته باشید که اگر وزن کلی البسه قرار گرفته در دیگ 2 کیلو است، با جذب آب به خود در حین شستشو، وزن آنها به 5 کیلو و یا بیشتر افزایش خواهد یافت. از این رو به این موضوع باید دقت کنید تا با خرابی دیگ و بلبرینگ روبرو نشوید.

5. تنظیم نادرست پایه های ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی دارای 4 پایه است هر یک از این پایه ها دارای قابلیت تنظیم هستند. اما معمولا در حین جابجایی دائم لباسشویی و… ممکن است تنظیم این پایه ها از حالت پیش فرض خارج شود؛ نتیجه این خرابی، عدم تراز بودن ماشین لباسشویی خواهد بود. از این رو زمانیکه پایه های ماشین لباسشویی به‌درستی تنظیم نشوند، قطعا می توانند منجر به لرزش ماشین لباسشویی شوند. تنها راهکار این خرابی هم این است که توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی تنظیم و تراز شوند.

7. عدم تخلیه آب لباسشویی

علت لرزش ماشین لباسشویی در سرعت بالا همانگونه که در موارد بالا توضیح داده شد، می تواند ناشی از موارد متعددی رخ دهد. اما آخرین موردی که ما قصد داریم آنرا برای شما عزیزان شرح دهیم، عدم تخلیه آب لباسشویی می باشد! اجازه دهید کمی بیشتر این خرابی را توضیح دهیم؛ زمانیکه آب موجود در دیگ تخلیه نمی شود، قطعا دیگ سنگین می شود و سنگینی دیگ می تواند باعث وارد شدن فشار قابل توجهی به بلبرینگ و دیگ گردد که نتیجه این فشار زیاد، لرزش ماشین لباسشویی با صدای زیاد شود.

از این رو در صورت مشاهده چنین مواردی سعی کنید پروسه شستشو را متوقف نمایید تا آسیب بیشتری به دستگاه وارد نشود. بروز چنین مشکلی هم احتمالا خرابی و مسدودی لوله خروجی آب ماشین لباسشویی می باشد که بهتر است توسط تکنسین و تعمیرکار ماشین لباسشویی انجام شود.

راهکار رفع لرزش ماشین لباسشویی

علیرغم توضیحاتی که داده شد، راهکارهای مختلفی برای رفع لرزش ماشین لباسشویی وجود دارند که با استفاده از این راهکارها می توانید مشکل لرزش ماشین لباسشویی را در خانه با کمترین امکانت ممکن برطرف کنید. از این رو در ابتدا پیش از آنکه به توضیح این راهکارها بسپاریم باید بگوییم که اگر دانش فنی تعمیرات ندارید و نمی توانید مشکل را به‌صورت فنی و مهندسی تعمیر کنید، به هیچ وجه حتی برای آشنایی هم اقدام به اجرای آنها نکنید. به همین ترتیب بهتر است مواردی که سطحی هستند و می توانید با کمترین تجربه ممکن آنها را انجام دهید، انتخاب نمایید و اگر موفقیت آمیز نبود پروسه را بدست تکنسین های مجرب بسپارید.

راهکار رفع لرزش ماشین لباسشویی

در ادامه این گزارش نیز قصد داریم به معرفی برخی از مواردی که می توانند در این زمینه برای شما مناسب باشند، بپردازیم:

1. درخواست تعمیر توسط تعمیرکار

اگر مشکل لرزش ماشین لباسشویی شما عزیزان یک مشکل جدی می باشد و با روشن کردن ماشین لباسشویی صدای عجیب و ترسناکی را می شنوید، لازم به ذکر است که مشکل در این مواقع فقط باید توسط تعمیرکار مجرب و متخصص به‌صورت اصولی در ابتدا شناسایی و سپس رفع گردد. از این رو اگر مشکل لرزش ماشین لباسشویی شما یک مشکل تازه نیست و پس از گذشت چندین ماه تبدیل به یک مشکل مهم شده است، باید استفاده از دستگاه را متوقف کنید و اجازه دهید تا با اعزام تکنسین تعمیرکار ماشین لباسشویی به محل شما، تعمیرات صورت گیرد.

از این رو اگر مایل به تعمیر لرزش ماشین لباسشویی در خانه توسط تکنسین تعمیرکار مجرب آریابهکار هستید، می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید تا مشکل دستگاه به‌صورت تخصصی و مهندسی تعمیر گردد.

2. بررسی تراز بودن ماشین لباسشویی

یکی از راهکارهایی که می توانید مشکل لرزش ماشین لباسشویی را شناسایی و بررسی کنید این است که با استفاده از یک تراز سنج مناسب اقدام به بررسی تراز بودن و نبودن دستگاه نمایید. اگر دستگاه تراز بود که نشان دهنده خرابی کمک فنر ماشین لباسشویی و یا سایر قطعات است و اگر دستگاه تراز نبود می توانید از طریق پایه های دستگاه اقدام به تراز کردن ماشین لباسشویی نسبت به سطح زیرین آن نمایید. از این رو برای انجام این پروسه، نیازی به داشتن دانش فنی تعمیراتی ندارید و صرفا با چرخاندن پیچ پایه با ابزار مناسب می توانید دستگاه را تراز کنید.

3. تعویض فنر ضد لرزش ماشین لباسشویی

فنر ضد لرزش ماشین لباسشویی همانند سایر قطعاتی که در این دستگاه وجود دارند، دارای طول عمر مفید می باشد که اگر طول عمر مفید این قطعه تمام شود دیگر کارایی خود را از دست می دهد و دیگر توانایی کنترل لرزش ناشی چرخیدن دیگ ماشین لباسشویی را نخواهد داشت. از این رو پیش از آنکه این قطعه تعویض شود، در ابتدا باید توسط تعمیرکار مجرب با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مورد عیب یابی دقیق قرار بگیرد تا بدون نیاز به تعویض فنر ضد لرزش، صرفا با تعمیر تخصصی این قطعه مشکل شما برطرف گردد.

اما اگر تکنسین بررسی کرد و تشخیص داد که این قطعه غیرقابل تعمیر است و عمر مفید آن به اتمام رسیده، باید اقدام به تعویض این قطعه نمایید که تمام پروسه تعویض قطعه توسط تکنسین های مجرب و قطعه وارداتی براساس برند و مدل دستگاه شما صورت خواهد گرفت.

توصیه‌ای برای جلوگیری از لرزش لباسشویی

برای جلوگیری از لرزش ماشین لباسشویی، توصیه های مختلفی وجود دارند که در این گزارش نیز به‌صورت مختصر به آنها اشاره شد. اما در این بخش نیز قصد داریم تا شما را با برخی نکات و توصیه های کلیدی آشنا سازیم که می توانید به کمک این موارد مانع بروز هر گونه خرابی در ماشین لباسشویی شوید. این نکات عبارتند از:

  1. توصیه‌ای برای جلوگیری از لرزش لباسشوییسعی کنید دیگ ماشین لباسشویی را پر از لباس نکنید چرا که اگر وزن کلیه البسه ای که درون دیگ قرار داده اید حدودا 2 کیلوگرم می باشد، در حین شستشو و جذب آب ممکن است به 5 کیلو تغییر وزن دهند. از این رو اگر لباسشویی شما عزیزان 6 کیلوگرمی باشد، احتمال بروز خرابی وجود دارد چرا که بدون شک این وزن افزایش خواهد یافت و خارج از ظرفیت دستگاه شما می باشد. اما اگر لباسشویی شما 9 کیلوگرمی باشد، فشاری به آن وارد نخواهد شد؛ بنابراین توصیه ای که داریم این است حتما به میزان مناسب دیگ ماشین لباسشویی را پر کنید تا فشار زیادی به دستگاه وارد نشود.
  2. ماشین لباسشویی را در بازه های دلخواه و به دلیل شستشوی فرش و موکت جابجا نکنید؛ ماشین لباسشویی بهتر است صرفا در یک مکان ثابت باشد.
  3. از قرار دادن وسایل سنگین بر روی ماشین لباسشویی خودداری کنید چرا که قرار دادن هر گونه وزنه در حین پر بودن ماشین لباسشویی، می تواند به فنرهای دستگاه فشار وارد کند.
  4. در بازه های زمانی مختلف اقدام به سرویس ماشین لباسشویی نمایید.
  5. اگر هر گونه خرابی جزئی را در این دستگاه متوجه شدید، اقدام به تعمیرات تخصصی توسط تعمیرکاران مجرب کنید.
  6. از تخلیه کامل آب ماشین لباسشویی مطمئن شوید.

مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی

آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی در برندها و مدل های مختلف، با بیش از سی سال سابقه تعمیرات درخشان به همراه تیم متخصص و مجرب تعمیرات آماده ارائه تمامی خدمات تعمیر به شما عزیزان با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا می باشد تا مشکل شما عزیزان به‌صورت فنی و تخصصی و بدون نیاز به تعویض قطعات تعمیر شود. لازم به ذکر است که مشکل لرزش ماشین لباسشویی در برندهای مختلف با استفاده از دانش فنی و تعمیراتی تیم تکنسین های آریابهکار قابل رفع می باشد و نیازی به تعویض قطعات نخواهد داشت.

توجه داشته باشید که تمام تعمیرات ماشین لباسشویی در آریابهکار شامل گارانتی 90 روزه می شوند و هیچ تفاوتی نیز میان خدمات ما وجود ندارد؛ چرا که ساده‌ترین و پیچیده‌ترین خدمات ما شامل گارانتی رسمی مجموعه می شوند. از این رو جهت انجام هماهنگی های لازم برای تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار می توانید از طریق شماره های مندرج تماس حاصل نمایید تا تکنسین در روز و ساعت مقرر به محل شما جهت تعمیرات تخصصی اعزام گردد و بتوانید همانند روز اول از دستگاه استفاده نمایید.

علت لرزش لباسشویی در برند های مختلف

مشکل لرزش لباسشویی تنها محدود به یک نوع و مدل از برند های موجود در بازار نمی باشد و این موضوع تقریبا در تمامی برند ها رخ خواهد داد. در این بخش قصد داریم به علت لرزش ماشین لباسشویی در برند های مختلف اشاره کنیم و مواردی که موجب تکان خوردن دستگاه می شود را باهم بررسی نماییم. موضوعات گفته شده در این بخش به صورت کلی و مختصر می باشد که برای کسب اطلاعات کامل می توانید به صفحات هریک از برند ها مراجعه نمایید و اطلاعات تکمیلی را در آن بخش استخراج کنید.

علت لرزش لباسشویی در برند های مختلف

اگر در خصوص مطالب گفته شده سوال و یا ابهامی دارید می توانید موضوع مورد نظر خود را در بخش کامنت ها که در انتهای صفحه قرار دارد، مطرح نمایید تا پاسخ کامل آن را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

1) علت لرزش ماشین لباسشویی بوش

اگر ماشین لباسشویی بوش شما عزیزان به تازگی شروع به لرزش کرده است و نمی توانید این معضل را تعمیر و رفع کنید، لازم به ذکر است که برنامه شستشوی آنرا متوقف کنید و پس از متوقف سازی برنامه شستشو با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس حاصل نمایید تا هماهنگی های لازم برا اعزام تکنسین تعمیرکار و متخصص ماشین لباسشویی بوش مجموعه آریابهکار به محل شما اعزام شود تا مشکل را به‌صورت کلیدی شناسایی و تعمیر کند. از این رو لرزش ماشین لباسشویی بوش را بهتر است جدی بگیرید چرا که این دستگاه به نسبت گران‌قیمت می باشد و هر گونه خرابی قطعات می تواند به ضرر شما تمام شود.

2) علت لرزش ماشین لباسشویی هاردستون

برای شناسایی و تشخیص علت لرزش ماشین لباسشویی هاردستون می توانید به عوامل مواردی که در این گزارش به آنها اشاره شد مراجعه نمایید و از طریق این موارد نیز اقدام به شناسایی مشکل نمایید. از این رو برای تشخیص علت لرزش ماشین لباسشویی هاردستون توصیه می کنیم در ابتدا از تراز سنج مناسب استفاده کنید و مطمئن شوید که ماشین لباسشویی نسبت به سطح زیرینی که بر روی آن قرار دارد تراز است یا خیر؟ اگر تراز نبود اقدام به بررسی سایر موارد مذکور نمایید.

3) علت لرزش ماشین لباسشویی کندی

اگر جدیدا با مشکل لرزش ماشین لباسشویی کندی روبرو شده اید و مایل هستید تا علت این خرابی را تشخیص دهید، توصیه می کنیم ابتدا تراز یا عدم تراز بودن ماشین لباسشویی کندی را بررسی کنید و اگر این دستگاه تراز نبود، اقدام به تراز کردن آن نمایید تا مشکل برطرف شود. اما اگر مشکل از طریق تراز کردن ماشین لباسشویی کندی برطرف نشد، باید درخواست اعزام تکنسین نماید تا تکنسین مجرب اقدام به شناسایی و تعمیر مشکل رخ داده نماید. جهت اعزام تکنسین آریابهکار به محل خود می توانید ویدیو 30 ثانیه ای از خرابی دستگاه تهیه کنید و از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 برای تیم کارشناسان ما ارسال نمایید تا بررسی ابتدایی صورت گیرد.

4) علت لرزش ماشین لباسشویی آریستون

معمولا علت لرزش ماشین لباسشویی آریستون، خرابی فنر ضد لرزش می باشد که این خرابی به دلیل پر کردن بیش از حد ماشین لباسشویی و همچنین قرار دادن اجسام سنگین بر روی ماشین لباسشوییرخ می دهد. از این رو اگر مشکل از تراز نبودن ماشین لباسشویی آریستون نباشد، احتمالا فنر ضد لرزش این دستگاه دچار خرابی شده است و حتما باید توسط تکنسین مجرب عیب یابی شود تا در صورت خرابی آن، اقدام به تعمیر تخصصی نمایید و نیازی به تعویض این قطعه نداشته باشید.

5) علت لرزش ماشین لباسشویی زیرووات

فرسودگی و خرابی فنر دیگ ماشین لباسشویی زیرووات یکی از دلایل رایج در بروز این خرابی می باشد که حتما باید توسط تکنسین با تجربه تعمیرات مورد عیب یابی دقیق قرار گیرد و اگر مشکل از این قطعه بود، در ابتدا تعمیر تخصصی صورت گیرد و سپس اگر تست این قطعه تعمیر شده با موفقیت به اتمام نرسید، باید اقدام به تعویض فنر دیگ ماشین لباسشویی زیرووات نمایید که پروسه تعویض این قطعه در آریابهکار با قطعه وارداتی براساس برند و مدل دستگاه شما صورت می گیرد و این خدمات نیز شامل 90 روز گارانتی رسمی آریابهکار خواهد شد.

6) علت لرزش ماشین لباسشویی ایندزیت

تشخیص علت لرزش ماشین لباسشویی ایندزیت، یک تشخیص ساده نیبست و نمی توان آنرا به‌صورت چشم بسته تشخیص داد چرا که این خرابی بستگی به دلایل و عوامل متعددی دارد و اگر خرابی به نحوی رخ داده باشد که صدای عجیب و غریبی از دستگاه با روشن شدن منتشر می شود، توصیه می کنیم به هیچ وجه اقدام به تعمیر این دستگاه نکنید و فقط اجازه دهید تا توسط تعمیرکار و تکنسین هایی مورد عیب یابی اصولی و تعمیر قرار گیرد که برای تشخیص خرابی از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا استفاده می کنند.

7) علت لرزش ماشین لباسشویی آبسال

اگر ماشین لباسشویی آبسال دارید و در حین پر کردن دیگ ماشین لباسشویی آبسال به حجم و ظرفیت آن توجه نمی کنید، لازم به ذکر است که احتمالا دلیل خرابی و لرزش ماشین لباسشویی آبسال، عدم توجه به میزان حجم پر شده آن می باشد که هم می تواند به دیگ فشار قابل توجهی وارد کند و هم اینکه می تواند بلبرینگ ماشین لباسشویی آبسال را نیز خراب کند و از کار بیاندازد.

8) علت لرزش ماشین لباسشویی الکترولوکس

برای شناسایی و تشخیص علت لرزش ماشین لباسشویی الکترولوکس باید مطلع باشید که علت این خرابی تا زمانیکه توسط تکنسین تعمیرکار مورد عیب یابی قطعه به قطعه قرار نگیرد، به هیچ وجه قابل شناسایی نخواهد بود و صرفا یک نوع وقت تلف کردن می باشد. از این رو برای تشخیص این خرابی در مواقعی که دانش فنی تعمیرات کافی و دقیق ندارید، می توانید از دانش فنی تعمیرکاران و متخصصان آریابهکار استفاده نمایید تا مشکل به بهترین حالت ممکن شناسایی و سپس تعمیر شود.

9) علت لرزش ماشین لباسشویی آاگ

یکی از گران قیمت ترین ماشین لباسشویی های موجود در بازار ایران، ماشین لباسشویی آاگ می باشد که در صورت لرزش ماشین لباسشویی آاگ بهتر است توسط تعمیرکاران و متخصصان ماشین لباسشویی بصورت فنی و مهندسی عیب یابی صورت گیرد تا مشکل دستگاه شما شناسایی شود و پس از آنکه شناسایی دقیق صورت گرفت، مشکل شناسایی شده توسط تکنسین مجرب تعمیر شود.

خدمات ویژه تعمیرات انواع لباسشویی در نمایندگی مرکزی آریابهکار

آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی و نمایندگی تعمیر لوازم خانگی و انواع ماشین لباسشویی در تهران، همواره تمامی خدماتی که مرتبط با ماشین لباسشویی است را با بروزترین ابزارهای تعمیراتی روز دنیا به‌صورت فنی و تخصصی انجام می دهد. لازم به ذکر است که تکنسین های مجرب آریابهکار هیچ گونه محدودیتی در تعمیر ماشین لباسشویی ندارند و می توانند با دانش فنی تعمیراتی که دارا هستند، تمامی مشکلات دستگاه شما عزیزان را به‌صورت دقیق تعمیر کنند. یکی از خدماتی که ما به شما ارائه می کنیم، تعمیر تخصصی مشکل لرزش ماشین لباسشویی می باشد که تماما توسط تکنسین های باتجربه صورت می گیرند.

همچنین جهت انجام هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین می توانید با شماره 02145437 تماس حاصل نمایید تا تکنسین تعمیرات در روز و زمان از پیش تعیین شده برای تعمیرات به محل شما اعزام شود.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214