skip to Main Content

اگر اتو بخار مخزن دار فلر را در مدل های مختلف خریداری کرده اید و پس از گذشت چندین سال استفاده مداوم از آن با خرابی روبرو شده اید، آیا این خرابی قابلیت تعمیرات دارد؟ بدون شک این خرابی قابلیت تعمیرات دارد و نیازی به تعویض قطعات اتو بخار مخزن دار فلر و یا حتی خرید اتو بخار مخزن دار جدید ندارید. اما چگونه؟ برای تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر می توانید به نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر در تهران مراجعه کنید تا با بهترین کیفیت ممکن پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه صورت گیرد.

با این وجود در ادامه این مقاله با نحوه تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر آشنا خواهید شد تا بتوانید این دستگاه را همانند روز اول تبدیل نمایید و نیازی هم به خرید دستگاه جدید نداشته باشید.

نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر در تهران

بهترین تصمیمی که ممکن است پس از خرابی اتو بخار مخزن دار فلر بگیرید این است که پس از خرابی این دستگاه به نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر در تهران مراجعه کنید. اما نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر در تهران کجاست؟ آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر در تهران می باشد که 0 تا 100 خدمات تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر را می توانید در آریابهکار به بهترین شکل ممکن سپری کنید و از این دستگاه همانند روز اول استفاده نمایید. با این وجود چگونه می توان از خدمات آریابهکار استفاده کرد؟

نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر در تهران

برای استفاده از خدمات تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر در آریابهکار می توانید در ابتدا از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید تا پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه آغاز شود. لازم به ذکر است که ساده ترین و پیچیده ترین خدماتی که به شما در آریابهکار در خصوص تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر ارائه خواهد گردید شامل گارانتی طولانی مدت خواهد شد و به همین دلیل با خیالی اسوده می توانید این دستگاه را در مجموعه ما تعمیر کنید.

در خصوص گارانتی طولانی مدت خدمات تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر در آریابهکار نیز در ادامه توضیحات کامل داده شده است.

شماره تماس نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر تهران

جهت تماس با نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر در تهران می توانید از طریق شماره های مندرج در بخش ذیل اقدام کنید و درخواست شما ثبت و پیگیری شود. همچنین اگر سوالی نیز در خصوص تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر دارید، می توانید از تیم پشتیبانی مجموعه بپرسید.

همچنین اگر به واتساپ و تلگرام دسترسی دارید و می توانید از طریق واتساپ و تلگرام تصویر و ویدیو خرابی دستگاه خود را ارسال کنید، می توانید از طریق شماره 09190111214 با تیم پشتیبانی آریابهکار در ارتباط باشید و از این طریق درخواست خود را ثبت نمایید. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که ویدیو 30 ثانیه کوتاهی از دستگاه تهیه کنید و برای کارشناسان ما ارسال کنید تا راهنمایی های لازم صورت گیرد.

لازم به ذکر است که ارسال ویدیو به منزله عیب یابی تخصصی نیست؛ عیب یابی تخصصی اتو بخار مخزن دار فلر در صورتی انجام خواهد شد که تکنسین تعمیرکار بصورت حضوری با استفاده از ابزارهای مخصوص اقدام نماید.

عیب یابی اتو بخار مخزن دار فلر

زمانیکه اتو بخار مخزن دار فلر شما به هر دلیلی خراب می شود و نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید، به معنای خرابی این دستگاه می باشد که باید علت آن تشخیص داده شود و نمی توان صرفا با چند ابزار به سراغ دستگاه رفت و آنرا تعمیر کرد! با این وجود پیش از آنکه تعمیرات اتو بخار مخزن دار فلر صورت گیرد، باید این دستگاه بصورت کامل و دقیق مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرد تا مشکل اصلی آن ریشه یابی شود. اگر مشکل این دستگاه ریشه یابی شد، می توان اقدام به تعمیر آن نمود.

با این وجود ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر در ابتدا این دستگاه را توسط تکنسین های مجرب و متخصص مجموعه مورد عیب یابی قرار می دهیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده نمایید و نیازی هم به تعویض قطعات نداشته باشید. لازم به ذکر است که عیب یابی اتو بخار مخزن دار فلر در آریابهکار کاملا رایگان می باشد و نیازی به پرداخت هزینه جداگانه برای عیب یابی اتو بخار مخزن دار فلر ندارید.

مشکلات رایج اتو بخار مخزن دار فلر

رایج ترین مشکلات اتو بخار مخزن دار فلر کدام اند؟ آیا مشکلاتی که در این دستگاه رخ می دهند نشان دهنده کیفیت پایین این دستگاه هستند؟

در خصوص سوال اول باید بگوییم که مشکلاتی که ممکن است برای اتو بخار مخزن دار فلر رخ دهند، چند عامل هستند که در ادامه آنها را نام خواهیم برد و در خصوص سوال دوم باید به اطلاع شما برسانیم که رایج ترین علت خرابی اتو بخار مخزن دار فلر این است که شما از این دستگاه بصورت اصولی استفاده نمی کنید. به عبارتی اگر شما از این دستگاه بصورت صحیح استفاده نکنید، مطمئن باشید که این دستگاه کیفیت خود را از دست خواهد داد و به مرور زمان آسیب خواهد دید.

از مهم ترین مشکلاتی که ممکن است در طول زمان در اتو بخار مخزن دار فلر ایجاد شوند می توان به این موارد اشاره کرد:

 1. خارج نشدن بخار از اتو بخار مخزن دار فلر.
 2. گرم نشدن اتو بخار مخزن دار فلر.
 3. لکه انداختن روی البسه با اتو بخار مخزن دار فلر.
 4. صدای زیاد اتو بخار مخزن دار فلر.

مقالات مرتبط:تعمیر اتو بخار مخزن دار فکر Fakir

هزینه تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر

هزینه تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر چقدر است؟ برای اطلاع از هزینه تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر باید در ابتدا دستگاه شما عزیزان مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرد تا علت خرابی و میزان خرابی دستگاه مشخص شود. پس از آنکه عیب یابی تخصصی اتو بخار مخزن دار فلر توسط تکنسنین های مجموعه آریابهکار صورت گرفت، کارشناسان هزینه تعمیر را براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران برآورد و اعلام خواهند کرد. لازم به ذکر است که این هزینه کمترین هزینه تعمیراتی ممکن می باشد.

هزینه تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر

اما این در حالی است که اکثر تعمیرگاه ها بدون اینکه این دستگاه را عیب یابی تخصصی کنند به شما اعلام هزینه تعمیرات خواهند کرد و این یک اشتباه بزرگ می باشد و ممکن است حتی هزینه خرید یک دستگاه اتو بخار مخزن دار را صرف تعمیرات در این مراکز نمایید. با این وجود در ادامه هزینه حدودی تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر را درج کرده ایم که براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی است.

تعمیرات اتو بخار مخزن دار فلرتعرفه تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر (تومان)
تعمیر برد اتو بخار مخزن دار فلر۸۳.۰۰۰ الی ۵۲۱.۰۰۰
تعمیر پمپ اتو بخار مخزن دار فلر۵۲.۰۰۰ الی ۴۷۹.۰۰۰
تعمیر کابل برق اتو بخار مخزن دار فلر۳۵.۰۰۰ الی ۶۸.۰۰۰
تعمیر المنت اتو بخار مخزن دار فلر۳۰۶.۰۰۰ الی ۴۲۲.۰۰۰
تعمیر ترموستات اتو بخار مخزن دار فلر۱۲۴.۰۰۰ الی ۳۴۱.۰۰۰

علت خارج نشدن بخار از اتو بخار مخزن دار فلر

اگر جدیدا با مشکل خارج نشدن بخار از اتو بخار مخزن دار فلر روبرو شده اید، باید به اطلاع شما برسانیم که اتو بخار مخزن دار فلر شما رسوب بسته است و باید اقدام به رسوب زدایی این دستگاه کنید تا مشکل بر طرف شود. اما اگر رسوب در اتو بخار مخزن دار فلر وجود نداشته باشد، نشان دهنده خرابی قطعات داخلی این دستگاه می باشد که باید توسط تکنسین مجرب اتو بخار مخزن دار فلر با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مورد عیب یابی قرار گیرد تا مشکل ریشه یابی شود.

مشکل خارج نشدن بخار از اتو بخار مخزن دار فلر یک مشکل عادی نیست و به همین دلیل توصیه می کنیم اگر دانش فنی تعمیرات ندارید، به هیچ وجه اقدام به تعمیر این دستگاه نکنید.

مدل های قابل تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر

تاکنون مدل های متنوعی از اتو بخار مخزن دار فلر به بازار ایران عرضه شده اند. اما کدام یک از مدل های این دستگاه در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر، تعمیر می شوند؟ ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر هیچ گونه محدودیتی در خصوص تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر نداریم و به همین دلیل اگر اتو بخار مخزن دار فلر در هر مدل دارید که خراب شده است و قابلیت استفاده خود را از دست داده، می توانید در آریابهکار تعمیر کنید.

در ادامه نیز برخی از مدل های قابل تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر که در آریابهکار بدون هر گونه محدودیتی آنها را تعمیر می کنیم نام برده ایم و عبارتند از:

 1. تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر مدل SS2424010
 2. تعمیر اتو مخرن دار فلر مدل ss241
 3. تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر Feller SS241 Steam Iron
 4. تعمیر اتو مخزن دار فلر SS 220
 5. تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر Feller SS 220
 6. تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر Feller SS 200
 7. تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر Feller SS 240
 8. تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر Feller SS242 Steam Iron
5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214