skip to Main Content
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ یکی دیگر از خدمات تخصصی شرکت آریابهکار می باشد. مجموعه آریا با بیش از 30 سال سابقه تعمیر لوازم خانوادگی بصورت تخصصی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تهران انجام می دهد.

در تعمیر ظرفشویی شما، فقط از قطعات اصلی و شرکتی استفاده می کنیم. به همین دلیل ضمانتامه 3 ماهه به شما می دهیم. در صورتی که در مدت زمان گارانتی دستگاه شما دچار اشکال شود بصورت کاملا رایگان ماشین ظرفشویی شما را مجدد تعمیر می کنیم. در نهایت دستگاه خود را فقط به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ بسپارید.

فهرست

تعمیر ظرفشویی سامسونگ

اگر جزو آن دسته از مخاطبانی می باشید که به برند سامسونگ علاقه بسیار زیادی دارند و برای شستشو ظروف خود از ظرفشویی های سامسونگ استفاده می نمایند، به هیچ عنوان بابت خرابی ماشین خود نگران نباشید چرا که نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در تهران آماده ارائه بهترین و ارزشمند ترین خدمات به شما کاربران گرامی می باشد.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ یک موضوع کاملا تخصصی می باشد و برای برطرف سازی اختلالات ایجاد شده در این دسته از لوازم خانگی، باید از دانش کافی برخوردار بود. تعمیرات ظرفشویی سامسونگ باید با ریشه یابی دقیق و اصولی دستگاه صورت پذیرد تا منشا بروز اختلال به خوبی شناسایی شده و با کمترین هزینه برطرف گردد.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ باید توسط افرادی صورت پذیرد که شناخت کامل با قطعات داخلی دستگاه و مشکلاتی که در آنها ایجاد می شود را داشته باشند و در نهایت بدانند که به سبکی باید آنها را برطرف نمایند تا متقاضی متحمل کمترین هزینه ها گردد.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تهران در نمایندگی مرکزی به شما این امکان را می دهد تا تمامی مشکلات و موانع مطرح شده را از سر راه بردارید و با خیالی آسوده از بهترین تعمیرکاران و متخصصین این حوزه استفاده نمایید.

رویه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ

متأسفانه با افزایش افراد بی تجربه ای که مدعی تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ هستند، ممکن است به دام این چنین افراد بیافتید و علیرغم هزینه های هنگفت و نامتعارف، باز هم مشکل دستگاه شما تعمیر نمی شود.

معمولا چنین مشکلی در مواقعی رخ می دهد که فرد تعمیرکار هزینه بسیار پایینی برای تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ بدون آنکه دستگاه را ببیند به شما اعلام می کند و پس از آنکه تعمیرات و پروسه تعویض قطعات را به اتمام می رساند، هزینه چندین برابر هزینه ابتدایی را به شما اعلام می کند که اینگونه هم هزینه تعمیرات باید بپردازید و هم اینکه دستگاه خراب تحویل بگیرید.

رویه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

اما در نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آریابهکار اینگونه نیست و پیش از آنکه عیب یابی فنی و تخصصی توسط تعمیرکاران مجرب مجموعه صورت نگیرد، هیچ گونه تعمیراتی بر روی دستگاه شما انجام نخواهند شد. لازم به ذکر است که پس از عیب یابی دستگاه، هزینه تعمیرات براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی به شما اعلام خواهد شد.

نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در تهران

نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در تهران اصلی ترین واحد برای برطرف سازی مشکلات این دسته از لوازم برقی خانگی می باشد که از مجهزترین و بروز ترین ابزار های تعمیراتی برخوردار می باشد. این نمایندگی با بکارگیری قوی ترین و مجرب ترین تعمیرکار های ماشین ظرفشویی سامسونگ توانسته است نیاز های مخاطبان خود را به بهترین نحو ممکن پاسخگو باشد.

در استان تهران نمایندگی ها و مراکز متعددی در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ فعالیت می کنند که تمامی آنها در دو دسته معتبر و فاقد اعتبار قرار می گیرند. از منحصر به فرد ترین شاخصه های تعیین نمایندگی ظرفشویی سامسونگ معتبر از نامعتبر، فعالیت تخصصی آنها در حوزه تعمیرات می باشد. این دسته از نمایندگی ها تمامی اقدامات خود را در زمینه تعمیر ظرفشویی سامسونگ به صورت کامل ضمانت می نمایند تا در صورت خرابی مجدد بخش تعمیر یافته، بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای اقدام به برطرف سازی مجدد آن نمایند.

نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در تهران از یک چتر پشتیبانی بسیار قدرتمندی برخوردار می باشد و بهترین خدمات را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. برخی از خدمات ارزشمندی که نمایندگی ظرفشویی سامسونگ به متقاضیان ارائه می کند به شرح زیر می باشد:

 1. استفاده از متخصص ترین تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ
 2. اعزام به موقع در کوتاه ترین بازه زمانی به محل مورد نظر مخاطب
 3. استفاده از بروز ترین ابزار های تعمیراتی
 4. ارائه ضمانت نامه کتبی و معتبر
 5. ارائه خدمات پس ار فروش
 6. سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ در بهترین حالت
 7. ارائه فاکتور رسمی به همراه ریز قیمت ها
 8. تعیین قیمت تعمیر ظرفشویی سامسونگ بر اساس نرخ اتحادیه

مواردی که در بالا به آنها اشاره شد، تنها برخی از مجموعه خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در تهران می باشد که در بهترین و کامل ترین حالت ممکن در اختیار متقاضیان قرار داده می شود. اگر می خواهید تمامی مشکلات و نواقص ایجاد شده در ظرفشویی سامسونگ را در نمایندگی مرکزی آن برطرف نمایید، کافی است با شماره های قرار داده شده در سایت تماس حاصل نمایید و درخواست تعمیر ظرفشویی سامسونگ را در این نمایندگی ثبت کنید.

شماره تماس نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در تهران

نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در تهران برای پشتیبانی از تمامی مخاطبان و متقاضیان برند محبوب سامسونگ، اقدام به احداث مراکز و شعبه های متنوعی در سرتاسر تهران نموده است تا بتواند تمامی خدمات و سرویس ها را در اختیار کاربران قرار دهد. این موضوع سبب ایجاد امنیت خاطر مخاطبان در قبال مشکلات و نواقص ایجاد شده در دستگاه های آنها شده است چراکه به محض ثبت درخواست آنلاین و یا تماس با شماره های نمایندگی ظرفشویی سامسونگ، در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به برطرف سازی مشکلات آنها می نماید.

شماره تماس نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در تهران

شماره های نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ جهت برقراری ارتباط مستقیم با تیم پشتیبانی در تمامی مناطق و محله های تهران به شرح زیر می باشد:

نمایندگی مرکزی و معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران

آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی و معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با سی سال سابقه تعمیرات لوازم برقی خانگی و دو شعبه در شرق و غرب تهران، تمامی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما را توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص با بروزترین ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می دهد تا نیازی به تعویض قطعات گران‌قیمت ماشین ظرفشویی سامسونگ نداشته باشید و مشکل فقط از طریق تجربه تیم تکنسین آریابهکار به‌صورت تخصصی تعمیر می شود تا بتوانید همانند روز اول از این دستگاه بدون هر گونه عیب و ایرادی استفاده کنید. برای انجام هماهنگی های لازم جهت تعمیرات می توانید با شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

خدمات و سرویس های نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ تهران

شاید برای شما سؤال شده باشد که کدام یک از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در آریابهکار به‌صورت تخصصی تعمیر می شوند؟ در پاسخ به سؤال شما باید بگوییم که ما در آریابهکار بدون هر گونه محدودیتی تمام مشکلات دستگاه شما را به‌صورت فنی و تخصصی در تهران تعمیر می کنیم تا نیازی به تعویض قطعات گران‌قیمت نداشته باشید. لازم به ذکر است که تکنسین های مجرب و جوان آریابهکار هیچ محدودیت فنی در تعمیر این دستگاه ندارند و 0 تا 100 تعمیراتی که مرتبط با این دستگاه هستند، به‌صورت فنی و مهندسی توسط تعمیرکاران ما تعمیر می شود.

مقالات مرتبط: نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در تهران

تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ

یکی از موضوعات بسیار مهم در زمینه تعمیر ظرفشویی سامسونگ موضوع تعمیرکاران می باشد که در این بخش قصد داریم اطلاعات کاملی را در این خصوص در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ کسی است که می تواند تمامی مشکلات ایجاد شده در دستگاه را به صورت کامل و دقیق و با کمترین هزینه ها برطرف نماید و یا آنکه نه تنها مشکلات شما را برطرف نکند بلکه شما را متحمل خسارت های شدیدی نماید. اطلاعات این بخش به این دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است، که شما می توانید در بهترین شرایط ممکن و با شناخت کامل تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ را انتخاب نمایید و تمامی مشکلات دستگاه خود را برطرف نمایید.

تعمیرکار ظرفشویی سامسونگ باید از دانش تعمیراتی بسیار بالایی برخوردار باشد و تمامی قطعات و ادوات استفاده شده در ظرفشویی های سامسونگ را به صورت کامل بشناسد. علاوه بر این موضوعات، یک تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ با از تخصص بالایی برخوردار باشد که این موضوع با فعالیت و سابقه کار در حوزه تعمیر ظرفشویی سامسونگ میسر می شود.

تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ باید با تمامی مشکلات و آسیب های ایجاد شده در انواع ظرفشویی سامسونگ آشنا باشد و بر اساس مشاهدات خود به خوبی تشخیص دهد که مشکل ایجاد شده از کدام بخش دستگاه می تواند باشد. علاوه بر آن برای برطرف سازی مشکلات ایجاد شده در دستگاه، تمامی ابزار های لازم برای برطرف سازی اختلالات ایجاد شده را در اختیار داشته باشد.

اگر می خواهید برای تعمیرات ظرفشویی سامسونگ خود از بهترین تعمیرکاران بهره ببرید، بهترین گزینه پیش روی شما مراجعه به نمایندگی ظرفشویی سامسونگ می باشد چرا که این نمایندگی در زمینه تعمیرات، از بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران بهره می برد. این مزیت به شما کمک می کند تا در انتخاب تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ دچار شک و تردید نشوید چرا که خود نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ، تمامی اقدامات صورت گرفته توسط تکنسین های خود را به مدت طولانی ضمانت می نماید.

فرایند تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط تعمیرکار متخصص آریابهکار

فرایند تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط تعمیرکاران آریابهکار به نحوی مشخص و هدف گذاری شده است تا شما عزیزان به خواسته خود برسید. اما زمانیکه دستگاه ماشین ظرفشویی سامسونگ شما عزیزان خراب می شود، بدون شک مایل هستید تا مشکل دستگاه به‌صورت تخصصی با کمترین هزینه ممکن تعمیر شود و بتوانید چندین سال دیگر هم بدون خرابی از این دستگاه استفاده کنید.

فرایند تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

از این رو این پروسه هم هدف ما می باشد و به همین دلیل فرایند تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در آریابهکار نسبت به مراکز تعمیراتی دیگر متفاوت می باشد که در ادامه به آن پرداخته ایم:

 1. در ابتدا عیب یابی از طریق ابزارهای تعمیراتی روز دنیا توسط تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ انجام می شود.
 2. با ارائه گزارش و برآورد هزینه تعمیرات براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی به شما عزیزان، در صورت تائید تعمیرات مذکور در گزارش انجام خواهند شد.
 3. پس از انجام تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط کارشناس، دستگاه در حضور شما تست خواهد شد.
 4. گارانتی رسمی و کتبی تعمیرات انجام شده به شما ارائه می شود.

نکات مهم در رویه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

در رویه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ اگر یکسری نکات طلایی و بسیار مهم رعایت نشوند، مشکل دستگاه پس از ساعت ها تلاش رفع نخواهد شد و نمی توانید به بهترین حالت ممکن از این دستگاه استفاده کنید! از این رو برای آنکه پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ به‌صورت اصولی و دقیق صورت گیرد، باید تکنسین تعمیرکار باتجربه دستگاه را تعمیر کند که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی را در رزومه خود دارد و با تمامی مدل های قدیمی و جدید ماشین ظرفشویی سامسونگ آشنا می باشد و می تواند مشکل را در کمترین بازه زمانی و با ترفندهای مهندسی و فنی تعمیر کند. به همین دلیل توصیه می کنیم پیش از آنکه دستگاه را به هر فردی بسپارید، از اصالت و تجربه آن مطمئن شوید.

لازم به ذکر است که پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات در استان تهران به‌صورت مهندسی و فنی توسط تعمیرکارانی انجام می شود که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ را در سابقه خود دارند.

مزیت های تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در نمایندگی مرکزی آریابهکار

اولین مزیتی که توسط تعمیرکاران آریابهکار به شما عزیزان در خصوص تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ ارائه می شود این است که دستگاه شما در ابتدا بصورت اصولی و تخصصی عیب یابی می شود تا مشکل دستگاه از ریشه شناسایی شود و نیاز به تعمیر سایر قطعات نداشته باشید. از این طریق مشکل شما به نحوی برطرف می شود که دیگر نیازی به پرداخت هزینه های نامتعارف نخواهید داشت و می توانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

دومین مزیتی که باید به شما اعلام کنیم و برای شما هم یک دغدغه محسوب می شود، هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ می باشد؛ هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در مراکز غیر مجاز هیچ گونه معیار و اساسی ندارد و براساس معیار دلخواه به شما اعلام هزینه تعمیرات می کنند. اما در آریابهکار اینگونه نیست و معیار اعلام هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ برای شما مشتریان آریابهکار، نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد و هیچ هزینه مازاد براین لیست از شما دریافت نخواهد شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با گارانتی بی قید و شرط

با توجه به اینکه ما تمام تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ را توسط تعمیرکاران متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ انجام می دهیم، لازم به ذکر است که ما برای تعمیراتی که انجام می دهیم ارزش قائلیم و مایل هستیم تا خیال شما از خدمات تخصصی و فنی تیم آریابهکار راحت باشد.

از این رو ما تمام تعمیراتی که در ازای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ انجام می دهیم، خواه جزئی و خواه کاملا تخصصی، 90 روز گارانتی تعمیرات در نظر گرفته ایم که اگر بخش تعمیر شده پس از تعمیرات باز هم دچار خرابی شد، بصورت رایگان برای شما عزیزان تعمیر خواهد شد تا مشکل دستگاه برطرف شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با گارانتی بی قید و شرط

اما این در حالی است که سایر مراکز تعمیراتی پس از تعمیرات هیچ یک از خرابی های پیش آمده را قبول نمی کنند و مسئولیت آنها را نمی پذیرند و در نهایت شما باید هزینه تعمیرات مجدد بپردازید.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با قطعات 100% اورجینال

اگر قطعه ای از ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط تعمیرکاران آریابهکار به عنوان یک قطعه معیوب شناسایی و تشخیص داده شود، بدون آنکه تعویض آن صورت گیرد در ابتدا با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا تعمیر خواهد شد تا مشکل آن برطرف شود. از این رو اگر مشکل قطعه مدنظر از طریق تعمیرات برطرف شد، بر روی دستگاه نصب خواهد شد و لازم به ذکر است تعمیرات تخصصی قطعات در آریابهکار نیز شامل گارانتی خدمات می شود و اگر پس از تعمیرات باز هم خراب شد، برای شما مجددا تعمیر رایگان خواهد شد.

همچنین اگر قطعه معیوب به هیچ وجه قابل تعمیر نباشد و تعمیرکاران ما از این موضوع بصورت 100 درصد مطمئن باشند، پروسه تعویض قطعات انجام شود. پروسه تعویض قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ در آریابهکار اینگونه است که قطعه معیوب با قطعه جایگزین که کاملا وارداتی و براساس مدل و برند دستگاه شما می باشد، انجام خواهد شد.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس

مهمترین اقدامات در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

مهم ترین و اصولی ترین اقداماتی که باید در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ انجام شوند، شامل مواردی می شوند که تضمین کننده خدمات تعمیر دستگاه خواهند بود. از این رو اگر شما دستگاه خود را به فرد تکنسین متخصص تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ بسپارید، تمامی اقدامات مهم و اصولی در این زمینه بصورت دقیق اعمال خواهند شد تا مشکل دستگاه خیلی سریع و با کمترین هزینه تعمیرات تعمیر شود. به همین دلیل توصیه می کنیم پیش از تحویل دستگاه به هر تعمیرکاری، از خدمات تعمیر آن اطمینان کافی داشته باشید؛ در غیر اینصورت هیچ یک از اقدامات مهم در این زمینه بر روی دستگاه شما انجام نخواهند شد.

دلایل نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

بدون شک ماشین ظرفشویی سامسونگ یکی از 3 برند پروفروش در بازار ایران می باشد که اگر قصد دارید یک دستگاه ماشین ظرفشویی سامسونگ با فناوری روز دنیا برای یک خانواده 3-4 نفره خریداری کنید، باید حداقل 25 میلیون تومان هزینه برای آن در نظر بگیرید و این در حالی است که ماشین ظرفشویی شما عزیزان با کمترین هزینه ممکن قابل تعمیر است و نیازی به خرید دستگاه جدید ندارید! با این وجود توصیه ای که ما برای شما داریم این است که اگر مشکل ماشین ظرفشویی سامسونگ شما جزئی است و با یک هزینه بسیار مختصر قابل تعمیر می باشد، از خرید دستگاه جدید صرف نظر کنید و صرفا تعمیرات را انجام دهید.

لازم به ذکر است که پیش از پذیرش دستگاه در آریابهکار، ارزش اقتصادی تعمیر آن نسبت به قیمت روز دستگاه به شما اعلام خواهد شد و اگر دستگاه شما بسیار قدیمی باشد و یا اینکه به میزان قابل توجهی از کار افتاده باشد، متقابلا به شما اعلامو اطلاع رسانی می شود تا از تعمیرات صرف نظر کنید و اقدام به خرید دستگاه جدید نمایید.

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ را به متخصصان آریابهکار بسپاریم؟

ممکن است برای شما سؤال شده باشد که چگونه می توانیم به آریابهکار جهت تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ اعتماد کنیم؟ در پاسخ به این سؤال باید اطلاع دهیم که آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات لوازم برقی خانگی با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات در استان تهران به عنوان یکی از قدیمی ترین و اصیل ترین مراکز تعمیراتی می باشد که می توانید دستگاه خود را با خیالی آسوده به تعمیرکاران متخصص ما بسپارید.

همچنین تمامی خدماتی که توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار برای شما عزیزان انجام می شوند، شامل گارانتی 90 روزه رسمی و کتبی آریابهکار می شوند و اگر پس از تعمیرات تخصصی دستگاه با خرابی مجدد بخش تعمیر شده روبرو شدید باید بگوییم که جای نگرانی نیست و نیازی هم به پرداخت هزینه تعمیرات مجدد ندارید چرا که مشکل دستگاه شما مجددا به‌صورت رایگان توسط تعمیرکاران ما برای شما عزیزان تعمیر خواهد شد.

مراحل درخواست تعمیرکار از نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

سریع ترین و بهترین راهکار ممکن برای پیگیری تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار این است که در ابتدا تعدادی تصویر از زوایای مختلف دستگاه به همراه ویدیو سی ثانیه ای تهیه کنید و برای کارشناسان مجرب آریابهکار در واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 ارسال نمایید تا ویدیو و تصاویر ارسالی شما بررسی شود و راهکار متناسب با خرابی دستگاه به شما ارائه گردد.

لازم به ذکر است که در فایل های ارسالی هر چه بهتر مشکل را شرح دهید، طبیعتا راهکار مناسب تری به شما ارائه خواهد شد که حتی شاید خودتان نیز بتوانید در خانه مشکل را بدون نیاز به تکنسین های آریابهکار تعمیر کنید؛ لازم به ذکر است که این موضوع زمانی صدق می کند که مشکل ساده و بسیار جزئی است.

مراحل درخواست تعمیرکار از نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

همچنین روش دوم این است که از طریق تماس با شماره های مندرج بر روی سایت و شرح خرابی دستگاه به تیم پشتیبانی آریابهکار می توانید درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را در آریابهکار ثبت نمایید تا تعمیرکاران متخصص آریابهکار در روز و زمان مقرر به محل شما جهت تعمیرات اعزام شوند.

آخرین روش این است که دستگاه را به شعب تعمیراتی آریابهکار با هماهنگی قبلی منتقل کنید تا در شعب تعمیراتی ما به‌صورت مهندسی و تخصصی تعمیر شود. لازم به تاکید است که پیش از مراجعه حضوری از طریق شماره های مندرج تماس حاصل نمایید و از ساعات کاری شعبه مدنظر خود مطلع شوید.

مقالات مرتبط: تعمیر ظرفشویی میدیا در تهران

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران

برای دریافت شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران، می توانید به کارت گارانتی ماشین ظرفشویی سامسونگ مراجعه کنید که این کارت در روز خرید دستگاه توسط فروشنده به شما تحویل داده شده است. از این رو با استفاده از این کارت می توانید به شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران دسترسی پیدا کنید. لازم به ذکر است که اگر کارت گارانتی ماشین ظرفشویی سامسونگ شما عزیزان اعتبار کافی داشته باشد می توانید از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی سامسونگ استفاده کنید تا دستگاه شما به‌صورت رایگان تعمیر شود. اما اگر کارت گارانتی شما اعتبار نداشته باشد، این خدمات به شما تعلق نخواهد گرفت.

همچنین اگر کارت گارانتی ماشین ظرفشویی سامسونگ شما فاقد اعتبار است، جای نگرانی نیست چرا که می توانید از طریق تماس با شماره مرکزی آریابهکار به شماره 02145437 هماهنگ های لازم و ابتدایی را جهت تعمیر دستگاه توسط تعمیرکاران مجموعه ما نمایید. لازم به ذکر است که تعمیرکاران ماشین ظرفشویی سامسونگ آریابهکار در روز و زمان از پیش تعیین شده به محل مدنظر شما جهت تعمیرات اعزام خواهند شد.

10 مشکل رایج در ظرفشویی سامسونگ

10 مشکل رایج در ظرفشویی سامسونگ

 1. خوب شسته نشدن ظروف
 2. صدای زیاد در هنگام کار
 3. حل نشدن قرص در ماشین ظرفشویی
 4. خشک نشدن ظروف
 5. اعلام پیغام خطا (Error)
 6. تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی
 7. روشن نشدن دیسپلی (صفحه نمایش) ماشین ظرفشویی
 8. بیش از حد آب گرفتن ماشین ظرفشویی
 9. سر ریز شدن آب از دستگاه ظرفشویی
 10. از بین نبردن لکه های موجود بر روی ظروف

9 نکته نگهداری از ظرفشویی سامسونگ

با رعایت این نکات می توانید طول عمر ماشین ظرفشویی را افزایش دهید و از خراب شدن آن جلوگیری به عمل آورید.

9 نکته نگهداری از ظرفشویی سامسونگ

 1. قبل از قرار دادن ظروف در ماشین ظرفشویی، باقی مانده های غذا را از ظروف پاک کنید.
 2. ماشین ظرف شویی را بیش از حد پر نکنید!ظروف را با فاصله تعریف شده و منظم داخل ماشین ظرفشویی قرار دهید طوری که به همه آن ها آب برسد.
 3. انتخاب برنامه مناسب شستشو. برنامه شستشو را بر اساس ظروف و حجم آنها انتخاب کنید.
 4. در هنگام خرید شوینده های ماشین ظرفشویی دقت کنید که اگر داخل قرص نمک و جلا دهنده وجود دارد، پس نیاز به خرید هیچ چیز اضافه ای نیست ولی اگر داخل آن این مواد نبود حتما بایستی مخزن نمک و جلادهنده را با میزان کافی از مواد ارجینال پر کنید.
 5. بعد از هر شصت بار استفاده از ماشین ظرفشویی، بایستی یک جرم گیر مایع را به صورت واژگون داخل ماشین ظرف شویی قرار داده و ماشین رو بدون قرار دادن ظرف روشن نمایید.
 6. توری موجود در ماشین ظرفشویی را بصورت مرتب خارج کرده و آن را تمیز کنید.
 7. واشر دور درب و لولای ماشین را با استفاده از یک دستمال لطیف تمیز کنید.
 8. از مواد شوینده باکیفیت و ارجینال استفاده کنید.
 9. تا حد امکان از برنامه کوتاه مدت (کم مصرف) استفاده کنید. همچنین اگر ظرف‌ها فقط کمی کثیف هستند از یک چرخه شستشوی سبک استفاده کنید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بنا به تعمیری که ظرفشویی نیاز دارد متغیر خواهد بود.

به همین منظرو موضوع آریابهکار برای رفاه حال شما عزیزان درصدد آمده است هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی را شفاف سازی نماید.

تعرفه خدمات ماشین ظرفشویی به موارد زیر وابسته است:

 • نوع سرویس مورد نیاز
 • دستگاه شما به خرید قطعه نیاز دارد یا خیر
 • نوسانات قیمت قطعات
 • دستمزد تعمیرکار
 • مدت زمان گارانتی، بابت خدمات ارائه شده.

ما قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ را بدون واسطه تهیه می کنیم به همین علت هزینه تعمیر به میزان زیادی کاهش می یابد. به دلیل ضمانتی که در تعمیرات خود ارائه می دهیم تنها از قطعات اصلی و فابریک استفاده خواهیم کرد.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

برخی از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

 1. تعمیر و یا تعویض المنت هیتر ظرفشویی
 2. تعویض قفل درب ظرفشویی و سوئیچ آن
 3. تعویض شیر برقی ورودی آب
 4. تعویض نوار لاستیکی دور درب
 5. تعمیر و یا تعویض پمپ تخلیه
 6. تعویض فیلتر پمپ
 7. تعویض بازوهای آبپاش
 8. تعمیر و تعویض برد الکترونیکی
 9. تعویض موتور مقسم آب ماشین ظرفشویی
 10. تعمیر و تعویض موتور ماشین ظرفشویی
 11. تعویض شیر برقی ماشین ظرفشویی
 12. تعویض المنت ماشین ظرفشویی
 13. سرویس و جرم گیری ماشین ظرفشویی

مرجع تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ SAMSUNG

مرجع تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ SAMSUNG

آریابهکار دارای 30 سال سابقه فعالیت در حوزه تعمیر انواع لوازم خانگی است. در طی این مدت نیز همواره موفق به کسب رضایت مشتریان خود شده است. همچنین آریابهکار برای رفاه حال مشتریان خود مزایای ویژه‌ای از جمله تحویل سریع دستگاه تعمیر شده، ضمانت کلیه خدمات تعمیر تا ۹۰ روز ( 3 ماه پس از تعمیر)، استفاده از قطعات یدکی و اورجینال، ارائه کدهای تخفیف دوره‌ای به مشترکین و سرویس ویژه تعمیر ۴۸ ساعته برای موارد اورژانسی در نظر گرفته است.

سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ

برای آنکه طول عمر مفید ماشین ظرفشویی سامسونگ شما بیشتر شود و بتوانید از این دستگاه برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید، نیاز به سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی سامسونگ دارید که این پروسه باید توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام شود تا بتوانید به بهترین شکل ممکن طول عمر مفید این دستگاه گران قیمت و البته حساس را افزایش دهید و نیازی به تعویض قطعات و… نداشته باشید.

لازم به ذکر است که سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ به منظور حفظ و بهبود عملکرد ماشین و نگهداری درست آن توسط تکنسین های ماهر و متخصص در این زمینه انجام می شود. اما در سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی سامسونگ کدام سرویس ها انجام می شوند؟ در ادامه برخی از مهم ترین عوامل در سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ را نام برده ایم که عبارتند از:

1. تمیز کردن و تخلیه فیلترها ماشین ظرفشویی سامسونگ

در طول زمان، فیلترهای ماشین ظرفشویی سامسونگ با رسوبات و آلودگی ها ممکن است مسدود شوند. در سرویس دوره ای، تکنسین ها اقدام به باز کردن فیلترهای ماشین ظرفشویی سامسونگ خواهند کرد تا آنها بصورت دقیق مورد بررسی قرار گیرند و در صورت نیاز اگر فیلترها آسیب دیده باشند، پروسه تعویض فیلتر ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط تکنسین انجام می شود.

2. بررسی و تنظیم شیرآب

شیرآب ماشین ظرفشویی سامسونگ باید به درستی کار کند تا آب به درستی و به میزان صحیح وارد ماشین شود. در سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی سامسونگ، شیرآب بررسی و تنظیم می شود و در صورت نیاز، تعمیر یا تعویض می شود.

3. بررسی سیستم پمپ

پمپ آب در ماشین ظرفشویی سامسونگ مسئول پخش آب به بازوهای آب پاش است. با این وجود در سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی سامسونگ، سیستم پمپ بررسی و تست می شود و در صورت لزوم، تعمیر یا تعویض می شود.

4. بررسی و تنظیم بازوهای آب پاش

بازوهای آب پاش ماشین ظرفشویی سامسونگ باید به درستی حرکت کنند و آب را به درستی پخش کنند. در سرویس دوره ای، بازوها بررسی و تنظیم می شوند و در صورت نیاز، تعمیر یا تعویض می شوند.

5. تمیز کردن داخل ماشین

در طول زمان، رسوبات و آلودگی ها ممکن است در داخل ماشین ظرفشویی سامسونگ ایجاد شوند. در سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی سامسونگ، داخل دستگاه به طور کامل تمیز شده و از آلودگی ها و رسوبات پاکسازی می شود.

لازم به ذکر است برای حفظ عمر مفید ماشین ظرفشویی سامسونگ و جلوگیری از خرابی ها، انجام سرویس دوره ای بر اساس توصیه های تولید کننده که در دفترچه راهنمای استفاده از آن نوشته شده است، باید توسط تکنسین مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت گیرد. اما اگر این موارد انجام نشوند، مطمئن باشید که در کمترین بازه زمانی ممکن دستگاه شما خراب خواهد شد و کارایی خود را از دست خواهد داد.

توجه: 5 عاملی که در قسمت بالا توضیح داده شدند، صرفا بخشی از خدمات تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ در خصوص سرویس دوره ای این دستگاه است.

معرفی قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی سامسونگ برای آنکه بتواند نیاز شما عزیزان را بر طرف کند، از قطعات متعددی تشکیل شده است که هر یک از این قطعات دارای کاربرد مخصوص به خود هستند و اگر به هر دلیلی خراب شوند، ماشین ظرفشویی سامسونگ شما از کار خواهد افتاد و نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید. از این رو اگر مایل به آشنایی با قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ هستید، باید به اطلاع شما برسانیم که این دستگاه از قطعات ریز و درشت متعددی تشکیل شده است که در ادامه ما برخی از آنها را نام برده ایم و عبارتند از:

 1. پمپ آب ماشین ظرفشویی سامسونگ
 2. سیستم تنظیم دما ماشین ظرفشویی سامسونگ
 3. سیستم تنظیم زمان شستشو ماشین ظرفشویی سامسونگ
 4. سیستم شستشو ماشین ظرفشویی سامسونگ (شامل پره‌ها، برس‌ها و شیرهای آب)
 5. درب و بسته‌بندی ماشین ظرفشویی سامسونگ
 6. مخزن محلول شوینده ماشین ظرفشویی سامسونگ
 7. فیوزها و قطعات حفاظتی ماشین ظرفشویی سامسونگ
 8. شیارهای نگهدارنده ظروف و قفسه‌ها
 9. سیستم قفل درب ماشین ظرفشویی سامسونگ
 10. لوله‌ها و اتصالات ماشین ظرفشویی سامسونگ
 11. صفحه نمایش ماشین ظرفشویی سامسونگ (لمسی یا صفحه نمایش LED)
 12. فیلترهای آب و هوا ماشین ظرفشویی سامسونگ
 13. سیستم برقی ماشین ظرفشویی سامسونگ (شامل موتورها، سیستم کنترل، مدارهای الکترونیکی و سیم‌ها)
 14. سیستم خشک کننده ماشین ظرفشویی سامسونگ (شامل فن خشک کننده)

تعمیر برد ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر برد ماشین ظرفشویی سامسونگ

برای آنکه تمام قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ به بهترین شکل ممکن کار کنند، نیاز به یک قطعه کنترل کننده در این دستگاه می باشد که این قطعه کنترل کننده، برد ماشین ظرفشویی سامسونگ می باشد. از این رو اگر به هر دلیلی با خرابی برد ماشین ظرفشویی سامسونگ روبرو شدید، نیازی به تعویض این قطعه گران قیمت ندارید؛ چرا که ما در آریابهکار به همراه تکنسین های مجرب و متخصص این قطعه را تعمیر می کنیم تا نیازی به تعویض آن نداشته باشید.

تعمیر موتور ماشین ظرفشویی سامسونگ

همچنین اگر موتور ماشین ظرفشویی سامسونگ شما آسیب دیده است و نمی توانید از طریق این قطعه کلیدی اقدام به شستن ظروف مختلف در ماشین ظرفشویی سامسونگ نمایید، باید به اطلاع شما برسانیم که ما در مجموعه آریابهکار این قطعه را تعمیر می کنیم تا نیازی به تعویض قطعات و… نداشته باشید. از این رو برای تعمیر موتور ماشین ظرفشویی سامسونگ می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد.

تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی سامسونگ

در صورتی که پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی سامسونگ آسیب دیده باشد، آب کثیف ناشی از شستشوی ظروف به فاضلاب منتقل نخواهد شد و در نتیجه در کف ماشین ظرفشویی سامسونگ باقی خواهد ماند. از این رو اگر با مشکل روبرو شدید، ما آنرا با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا برای شما تعمیر خواهیم کرد و نیازی به تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی سامسونگ نخواهید داشت. بنابراین اگر مایل هستید این خرابی بصورت تخصصی رفع مشکل شود، می توانید از خدمات تخصصی آریابهکار استفاده نمایید.

تعمیر پنل کنترل ظرفشویی سامسونگ

برای اطلاع از پروسه شستشوی ظروف، زمان شستشو، مرحله شستشو، ارور، تنظیم دما، انتخاب برنامه شستشو و… نیاز به یک پنل بر روی ماشین ظرفشویی سامسونگ می باشد که با استفاده از این پنل بتوانید اقدام به تنظیمات لازم و ابتدایی در ماشین ظرفشویی سامسونگ نمایید. اما اگر تحت هر شرایطی پنل ماشین ظرفشویی سامسونگ شما کار نکند، باید اقدام به عیب یابی و تعمیر آن نمایید که تعمیرات این قطعه در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل

اگر ساکن تهران هستید و با خرابی ماشین ظرفشویی سامسونگ روبرو شده اید، باید به اطلاع شما برسانیم که پروسه عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در آریابهکار به خواست شما عزیزان در محل مدنظر شما انجام می شود تا از این طریق نیازی به انتقال این دستگاه سنگین وزن به نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ نداشته باشید. با این وجود شما می توانید با هماهنگی قبلی این دستگاه را در محل خود توسط تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار تعمیر نمایید.

مشکل در هیتر ماشین ظرفشویی سامسونگ

یکی از قطعات بسیار مهم در ماشین ظرفشویی سامسونگ، هیتر ماشین ظرفشویی سامسونگ می باشد که با استفاده از این قطعه، گرمای لازم در ماشین ظرفشویی سامسونگ ایجاد می شود تا دستگاه بتواند به بهترین شکل ممکن و بدون هر گونه نقصی اقدام به شستن ظروف مختلف در ماشین ظرفشویی سامسونگ نماید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما در صورت خرابی هیتر ماشین ظرفشویی سامسونگ از طریق تکنسین های مجرب اقدام به تعمیر هیتر ماشین ظرفشویی سامسونگ نمایید.

مشکل در هیتر ماشین ظرفشویی سامسونگ

در ادامه رایج ترین دلایل خرابی هیتر ماشین ظرفشویی سامسونگ را نام برده ایم که عبارتند از:

1. عدم عملکرد یا خرابی المنت هیتر ماشین ظرفشویی سامسونگ

هیتر در ماشین ظرفشویی سامسونگ مسئول ایجاد حرارت برای آب است که برای شستشوی ظروف استفاده می‌شود. اگر المنت هیتر خراب شده یا عملکرد آن به درستی صورت نگیرد، ممکن است هیتر کار نکند یا حرارت کافی را ایجاد نکند.

2. مشکل در سیستم تأمین برق

برای عملکرد هیتر، نیاز به برق لازم و کافی دارد. از این رو اگر سیستم تأمین برق ماشین ظرفشویی مشکل داشته باشد، هیتر قادر به کارکرد صحیح نخواهد بود. به همین دلیل توصیه می شود سیستم برق ماشین ظرفشویی سامسونگ را مورد بررسی قرار دهید.

خراب شدن المنت کف ظرفشویی سامسونگ

در صورتی که با خرابی المنت کف ماشین ظرفشویی سامسونگ روبرو شده اید، باید به اطلاع شما برسانیم که این خرابی در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص رفع مشکل می شود و شما می توانید به بهترین شکل ممکن اقدام به تعمیر این قطعه در آریابهکار نمایید تا مشکل شما بر طرف شود.

تعمیر مشکل روشن نشدن ماشین ظرفشویی سامسونگ

اگر با مشکل روشن نشدن ماشین ظرفشویی سامسونگ روبرو شده اید، باید مطلع باشید که احتمالا خرابی این قطعه ناشی از برد، موتور، اتصالی قطعات داخلی و… می باشد که تنها راهکار شما برای عیب یابی و تعمیر این خرابی، بازبینی دقیق ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط تکنسین های مجرب و متخصص است تا مشکل ماشین ظرفشویی سامسونگ به بهترین شکل ممکن عیب یابی و تعمیر شود.

میکروسویچ یا قلاب قفل درب ماشین ظرفشویی

میکروسوئیچ درب ماشین ظرفشویی سامسونگ یک سنسور کوچک است که در درب ماشین قرار دارد و برای تشخیص و کنترل حالت درب استفاده می‌شود. وظیفه اصلی این میکروسوئیچ، توقف عملکرد ماشین ظرفشویی در صورت باز بودن درب است.

وقتی درب ماشین ظرفشویی بسته است، میکروسوئیچ درب به درستی فشار داده می‌شود و اتصال الکتریکی بین ماشین و منبع برق برقرار می‌شود. این به این معنی است که ماشین آماده برای شروع عملکرد است. اما اگر در هنگام عملکرد ماشین، درب باز شود، میکروسوئیچ درب غیرفعال می‌شود و اتصال برق قطع می‌شود. به این ترتیب، عملکرد ماشین ظرفشویی متوقف می‌شود تا ایمنی کاربر را تضمین کند.

در صورتی که مشکلی با میکروسوئیچ درب ماشین ظرفشویی دارید، بهتر است با استفاده از دانش تکنسین های مجرب و متخصص اقدام به تعمیر یا تعویض آن نمایید.

تعویض شیر برقی ظرفشویی سامسونگ

شیر برقی ماشین ظرفشویی، یک قطعه الکتریکی است که در ماشین ظرفشویی استفاده می‌شود و برای کنترل جریان آب ورودی به ماشین ظرفشویی استفاده می‌شود. هنگامی که ماشین ظرفشویی را روشن می‌کنید، شیر برقی باز می‌شود و اجازه می‌دهد تا آب به داخل ماشین ظرفشویی جریان یابد. در زمان مناسب، شیر برقی بسته می‌شود و جریان آب را قطع می‌کند. شیر برقی ماشین ظرفشویی به صورت خودکار توسط سیستم الکترونیکی ماشین ظرفشویی کنترل می‌شود و معمولاً در قسمت پشت ماشین ظرفشویی قرار دارد و به لوله آب ورودی متصل می‌شود.

با این وجود ما در آریابهکار با استفاده از تیم مجرب و متخصص در حین خرابی شیر برقی ماشین ظرفشویی سامسونگ، اقدام به تعمیر و تعویض آن خواهیم کرد.

موتور دایورتر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تا به حال توجه داشته اید که بازوهای آب پاش ماشین ظرفشویی سامسونگ در داخل چگونه حرکت می کنند؟ این بازوها با استفاده از یک صفحه متحرک عمل می کنند. این صفحه نیاز به یک موتور دایورتر برای چرخاندن بازوهای آب پاش دارد. در واقع، این موتور در مرحله اصلی شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی نقش اساسی را ایفا می کند. اگر این قطعه، یعنی موتور دایورتر، خراب شود، ماشین ظرفشویی شما در حین عملکرد متوقف خواهد شد و ظروف به درستی تمیز نخواهند شد.

موتور دایورتر ماشین ظرفشویی سامسونگ

با این حال، در طول زمان و با ورود مواد غذایی مانند هسته خرما و زیتون، صفحات دایورتر ممکن است مسدود شود و عملکرد این قطعه را مختل کند. در بیشتر ماشین های ظرفشویی که دارای سیستم عیب یابی خودکار هستند، این مشکل به صورت یک کد خطا بر روی نمایشگر دستگاه نمایش داده می شود. اما اگر ماشین ظرفشویی شما با این مشکل به طور ناقص عمل کند، ممکن است یکی از بازوهای آب پاش وظیفه خود را به درستی انجام ندهد. در چنین مواقعی، شما باید در سریع ترین زمان ممکن اقدام به تعویض موتور دایورتر کنید.

از این رو برای عیب یابی و تعمیر موتور دایورتر ماشین ظرفشویی سامسونگ می توانید از خدمات تخصصی مجموعه ما استفاده کنید تا به بهترین شکل ممکن پروسه عیب یابی و تعمیر این قطعه صورت گیرد و دیگر نیازی به تعویض موتور دایورتر ماشین ظرفشویی سامسونگ نداشته باشید.

سوالات متداول تعمیر ظرفشویی سامسونگ

1) علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی سامسونگ می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، از جمله: 1) خرابی میکروسویچ درب 2) خرابی تایمر یا برد کنترل 3) خرابی کلید های انتخاب 4) خرابی رله استارت موتور 5) خرابی فیوز حرارتی 6) خرابی موتور محرک برای عیب یابی دقیق تر ماشین ظرفشویی سامسونگ که روشن نمی شود، باید توسط یک متخصص تعمیرکار بررسی شود.

2) چگونه ماشین ظرفشویی سامسونگ را تمیز کنیم؟

برای تمیز کردن ماشین ظرفشویی سامسونگ، باید مراحل زیر را دنبال کنید: 1. ابتدا ماشین ظرفشویی را از برق بکشید. 2. سبدهای داخلی ماشین ظرفشویی را خارج کنید. 3. تمام ظروف و وسایل داخل سبدها را خارج کنید. 4. با استفاده از یک دستمال مرطوب، قسمت های داخلی ماشین ظرفشویی را تمیز کنید. 5. فیلتر ماشین ظرفشویی را خارج کرده و آن را بشویید. 6. سبدهای داخلی ماشین ظرفشویی را دوباره داخل دستگاه قرار دهید. 7. ماشین ظرفشویی را به برق بزنید و یک چرخه شستشوی کوتاه با آب گرم اجرا کنید.

3) چگونه می توان از خرابی ماشین ظرفشویی سامسونگ جلوگیری کرد؟

برای جلوگیری از خرابی ماشین ظرفشویی سامسونگ، باید نکات زیر را رعایت کنید: 1) از ماشین ظرفشویی برای شستشوی ظروف و وسایلی که مناسب این دستگاه نیستند، استفاده نکنید. 2) از مواد شوینده و جلادهنده مناسب برای ماشین ظرفشویی استفاده کنید. 3) بعد از هر بار استفاده، ماشین ظرفشویی را تمیز کنید. 4) در صورت مشاهده هرگونه مشکل در عملکرد ماشین ظرفشویی، سریعاً آن را تعمیر کنید.

4) هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ چقدر است؟

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله: 1) نوع و شدت خرابی 2) قطعات مورد نیاز برای تعمیر 3) دستمزد تعمیرکار برای اطلاع از هزینه دقیق تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ، باید توسط یک متخصص تعمیرکار بررسی شود. در نمایندگی ظرفشویی سامسونگ تمامی هزینه های تعیین شده بر اساس نرخ اتحادیه می شود و هیچگونه افزایش قیمتی در آن صورت نمی گیرد.

5) بهترین روش برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

بهترین روش برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ، استفاده از خدمات یک تعمیرکار متخصص آریابهکار است. یک تعمیرکار متخصص با تجربه و دانش کافی، می تواند مشکل ماشین ظرفشویی شما را به سرعت و با کیفیت بالا برطرف کند. البته در برخی موارد، ممکن است بتوانید خودتان برخی از مشکلات رایج ماشین ظرفشویی را برطرف کنید. برای این کار، می توانید از دستورالعمل های موجود در دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی استفاده کنید.

5/5 - (4 امتیاز)

This Post Has 12 Comments

 1. سلام. ظرفشویی من ظرفارو خوب نمیشوره. کلافه م کرده!
  هر دفعه روی ظرفا بازم یا چربیه یا باقی غذا
  تعمیر باید بشه درسته؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی برای رفع مشکل خوب شسته نشدن ظروف توسط ماشین ظرفشویی باید مسائلی بررسی شود تا شاید بتوانید مشکل را برطرف کنید. مسائلی مانند چیدمان نامناسب ظروف در دستگاه، خرابی های بازوهای آبپاش، استفاده نامناسب از مواد شوینده، تجمع کثیفی و رسوب داخل دستگاه، عدم تخلیه صحیح آب، خراب شدن المنت دستگاه و گرم نشدن آب.
   اگر موارد بالا را چک کردید و مشکل همچنان برظرف نشد میتوانید با شماره 02145437 تماس حاصل فرمایید تا بتوانید از خدمات آریابهکار برای حل مشکل خوب شسته نشدن ظروف توسط ماشین ظرفشویی بهره مند شوید.

 2. خشته نباشید. ظرفشویی من از برند سامسونگ هست که چند روزیه همش ارور HE میده. جریان چیه؟ راه حل چیه؟
  ممنونم.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی زمانی که ماشین ظرفشویی سامسونگ چنین اروری نمایش میدهد به این معنی است که المنت های آن دچار مشکل شده اند و باید تعویض شوند.
   در این شرایط دستگاه قادر به این نخواهد بود که آب را گرم کند.
   برای تعمیر دستگاه خود میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

 3. ظرفشویی من ازش کف میزنه بیرون!! امروز متوجه شدم خیلی ناراحت شدم آخه دلیلش چیه؟
  چیکار کنم؟؟؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی از دلایل مشکل بیرون زدن کف از ماشین ظرفشویی میتوان به استفاده بیش از حد از مواد شوینده، خرابی لاستیک دور درب، خرابی درب ماشین ظرفشویی، استفاده از مواد شوینده نامناسب، پر شدن مخزن ماشین، خرابی شیر برقی، تنظیم برنامه شستشو و …
   درصورتی که با بررسی موارد بالا مشکل دستگاه پیدا نشد میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

 4. ببخشید ظرفشویی من همش ارور tE1 میده. مشکلش چیه اخه؟! باید چیکارش کنم؟ نیاز به تعمیر داره؟
  و یک سوال دیگه چرا بعضی وقتا روی ظروف لک های سفید هم بعد از شستشو؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی ارور tE1 به معنی خرابی و وجود مشکل در ترموستات دستگاه است. و ممکن است به تعمیر و یا تعویض نیاز داشته باشد.
   وجود لکه روی ظروف پس از شستشو نیز میتواند به دلیل وجود املاح بسایر در آب و یا استفاده از مواد شوینده نامرغوب باشد.

 5. ممنون از راهنمایی های خوبتون. برای ظرفشویی سامسونگ من یه مشکلی پیش اوده و اونم اینه که وقتی دستگاه رو روشن می کنم، کف ظرفشویی آب میمونه و پایین نمیره. علتش چی می تونه باشه؟ ممنون میشم توی این زمینه راهنماییم کنید.

  1. با سلام. کاربر گرامی علت تجمع آب در ظرفشویی سامسونگ می تواند ناشی از خرابی پمپ تخلیه، مشکل در شیر برقی تخلیه، مسدود بدون فیلتر تخلیه باشد. برای اطلاع قطعی از مشکل پیش آمده می توانید از خدمات عیب یابی رایگاه آریابهکار استفاده نمایید. جهت هماهنگی با شماره های قرار داده شده تماس حاصل نمایید.

 6. ما توی خونه از ظرفشویی سامسونگ 14 نفره مدل 5070 استفاده می کنیم و دیگه مثل سابق کار نمی کنه. مشکل این هستش که دکمه هاشو میزنیم خیلی دیر عمل می کنه و آنی نیست. باید چیکار کنم؟

  1. با سلام. کاربر گرامی مشکل ظرفشویی سامسونگ شما می تواند از کثیف بودن دکمه ها، خرابی دکمه ها، اختلال در برد یا اختلال در برد پشت دکمه ها باشد. این موارد باید توسط تعمیرکار ظرفشویی سامسونگ مورد بررسی قرار گیرد. برای عیب یابی رایگان می تواند با شماره های قرار داده شده در صفحه تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214