skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : 91006676-۰۲۱
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ یکی دیگر از خدمات تخصصی شرکت آریابهکار می باشد. مجموعه آریا با بیش از 30 سال سابقه تعمیر لوازم خانوادگی بصورت تخصصی تعمیر ظرفشویی سامسونگ را در تهران انجام می دهد.

در تعمیر ظرفشویی شما، فقط از قطعات اصلی و شرکتی استفاده می کنیم. به همین دلیل ضمانتامه 3 ماهه به شما می دهیم. در صورتی که در مدت زمان گارانتی دستگاه شما دچار اشکال شود بصورت کاملا رایگان ماشین ظرفشویی شما را مجدد تعمیر می کنیم. در نهایت دستگاه خود را فقط به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ بسپارید.

فهرست

رویه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

متأسفانه با افزایش افراد بی تجربه ای که مدعی تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ هستند، ممکن است به دام این چنین افراد بیافتید و علیرغم هزینه های هنگفت و نامتعارف، باز هم مشکل دستگاه شما تعمیر نمی شود. معمولا چنین مشکلی در مواقعی رخ می دهد که فرد تعمیرکار هزینه بسیار پایینی برای تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ بدون آنکه دستگاه را ببیند به شما اعلام می کند و پس از آنکه تعمیرات و پروسه تعویض قطعات را به اتمام می رساند، هزینه چندین برابر هزینه ابتدایی را به شما اعلام می کند که اینگونه هم هزینه تعمیرات باید بپردازید و هم اینکه دستگاه خراب تحویل بگیرید.

رویه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگاما در نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آریابهکار اینگونه نیست و پیش از آنکه عیب یابی فنی و تخصصی توسط تعمیرکاران مجرب مجموعه صورت نگیرد، هیچ گونه تعمیراتی بر روی دستگاه شما انجام نخواهند شد. لازم به ذکر است که پس از عیب یابی دستگاه، هزینه تعمیرات براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی به شما اعلام خواهد شد.

نمایندگی مرکزی و معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی و معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با سی سال سابقه تعمیرات لوازم برقی خانگی و دو شعبه در شرق و غرب تهران، تمامی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما را توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص با بروزترین ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می دهد تا نیازی به تعویض قطعات گران‌قیمت ماشین ظرفشویی سامسونگ نداشته باشید و مشکل فقط از طریق تجربه تیم تکنسین آریابهکار به‌صورت تخصصی تعمیر می شود تا بتوانید همانند روز اول از این دستگاه بدون هر گونه عیب و ایرادی استفاده کنید. برای انجام هماهنگی های لازم جهت تعمیرات می توانید با شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

خدمات و سرویس های نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

شاید برای شما سؤال شده باشد که کدام یک از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در آریابهکار به‌صورت تخصصی تعمیر می شوند؟ در پاسخ به سؤال شما باید بگوییم که ما در آریابهکار بدون هر گونه محدودیتی تمام مشکلات دستگاه شما را به‌صورت فنی و تخصصی تعمیر می کنیم تا نیازی به تعویض قطعات گران‌قیمت نداشته باشید. لازم به ذکر است که تکنسین های مجرب و جوان آریابهکار هیچ محدودیت فنی در تعمیر این دستگاه ندارند و 0 تا 100 تعمیراتی که مرتبط با این دستگاه هستند، به‌صورت فنی و مهندسی توسط تعمیرکاران ما تعمیر می شود.

فرایند تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

فرایند تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط تعمیرکاران آریابهکار به نحوی مشخص و هدف گذاری شده است تا شما عزیزان به خواسته خود برسید. اما زمانیکه دستگاه ماشین ظرفشویی سامسونگ شما عزیزان خراب می شود، بدون شک مایل هستید تا مشکل دستگاه به‌صورت تخصصی با کمترین هزینه ممکن تعمیر شود و بتوانید چندین سال دیگر هم بدون خرابی از این دستگاه استفاده کنید.

فرایند تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکاراز این رو این پروسه هم هدف ما می باشد و به همین دلیل فرایند تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در آریابهکار نسبت به مراکز تعمیراتی دیگر متفاوت می باشد که در ادامه به آن پرداخته ایم:

 1. در ابتدا عیب یابی از طریق ابزارهای تعمیراتی روز دنیا توسط تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ انجام می شود.
 2. با ارائه گزارش و برآورد هزینه تعمیرات براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی به شما عزیزان، در صورت تائید تعمیرات مذکور در گزارش انجام خواهند شد.
 3. پس از انجام تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط کارشناس، دستگاه در حضور شما تست خواهد شد.
 4. گارانتی رسمی و کتبی تعمیرات انجام شده به شما ارائه می شود.

نکات مهم در رویه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

در رویه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ اگر یکسری نکات طلایی و بسیار مهم رعایت نشوند، مشکل دستگاه پس از ساعت ها تلاش رفع نخواهد شد و نمی توانید به بهترین حالت ممکن از این دستگاه استفاده کنید! از این رو برای آنکه پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ به‌صورت اصولی و دقیق صورت گیرد، باید تکنسین تعمیرکار باتجربه دستگاه را تعمیر کند که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی را در رزومه خود دارد و با تمامی مدل های قدیمی و جدید ماشین ظرفشویی سامسونگ آشنا می باشد و می تواند مشکل را در کمترین بازه زمانی و با ترفندهای مهندسی و فنی تعمیر کند. به همین دلیل توصیه می کنیم پیش از آنکه دستگاه را به هر فردی بسپارید، از اصالت و تجربه آن مطمئن شوید.

لازم به ذکر است که پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات در استان تهران به‌صورت مهندسی و فنی توسط تعمیرکارانی انجام می شود که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ را در سابقه خود دارند.

مزیت های تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در نمایندگی مرکزی آریابهکار

اولین مزیتی که توسط تعمیرکاران آریابهکار به شما عزیزان در خصوص تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ ارائه می شود این است که دستگاه شما در ابتدا بصورت اصولی و تخصصی عیب یابی می شود تا مشکل دستگاه از ریشه شناسایی شود و نیاز به تعمیر سایر قطعات نداشته باشید. از این طریق مشکل شما به نحوی برطرف می شود که دیگر نیازی به پرداخت هزینه های نامتعارف نخواهید داشت و می توانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

دومین مزیتی که باید به شما اعلام کنیم و برای شما هم یک دغدغه محسوب می شود، هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ می باشد؛ هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در مراکز غیر مجاز هیچ گونه معیار و اساسی ندارد و براساس معیار دلخواه به شما اعلام هزینه تعمیرات می کنند. اما در آریابهکار اینگونه نیست و معیار اعلام هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ برای شما مشتریان آریابهکار، نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد و هیچ هزینه مازاد براین لیست از شما دریافت نخواهد شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با گارانتی بی قید و شرط

با توجه به اینکه ما تمام تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ را توسط تعمیرکاران متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ انجام می دهیم، لازم به ذکر است که ما برای تعمیراتی که انجام می دهیم ارزش قائلیم و مایل هستیم تا خیال شما از خدمات تخصصی و فنی تیم آریابهکار راحت باشد. از این رو ما تمام تعمیراتی که در ازای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ انجام می دهیم، خواه جزئی و خواه کاملا تخصصی، 90 روز گارانتی تعمیرات در نظر گرفته ایم که اگر بخش تعمیر شده پس از تعمیرات باز هم دچار خرابی شد، بصورت رایگان برای شما عزیزان تعمیر خواهد شد تا مشکل دستگاه برطرف شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با گارانتی بی قید و شرطاما این در حالی است که سایر مراکز تعمیراتی پس از تعمیرات هیچ یک از خرابی های پیش آمده را قبول نمی کنند و مسئولیت آنها را نمی پذیرند و در نهایت شما باید هزینه تعمیرات مجدد بپردازید.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با قطعات 100% اورجینال

اگر قطعه ای از ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط تعمیرکاران آریابهکار به عنوان یک قطعه معیوب شناسایی و تشخیص داده شود، بدون آنکه تعویض آن صورت گیرد در ابتدا با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا تعمیر خواهد شد تا مشکل آن برطرف شود. از این رو اگر مشکل قطعه مدنظر از طریق تعمیرات برطرف شد، بر روی دستگاه نصب خواهد شد و لازم به ذکر است تعمیرات تخصصی قطعات در آریابهکار نیز شامل گارانتی خدمات می شود و اگر پس از تعمیرات باز هم خراب شد، برای شما مجددا تعمیر رایگان خواهد شد.

همچنین اگر قطعه معیوب به هیچ وجه قابل تعمیر نباشد و تعمیرکاران ما از این موضوع بصورت 100 درصد مطمئن باشند، پروسه تعویض قطعات انجام شود. پروسه تعویض قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ در آریابهکار اینگونه است که قطعه معیوب با قطعه جایگزین که کاملا وارداتی و براساس مدل و برند دستگاه شما می باشد، انجام خواهد شد.

مهمترین اقدامات در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

مهم ترین و اصولی ترین اقداماتی که باید در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ انجام شوند، شامل مواردی می شوند که تضمین کننده خدمات تعمیر دستگاه خواهند بود. از این رو اگر شما دستگاه خود را به فرد تکنسین متخصص تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ بسپارید، تمامی اقدامات مهم و اصولی در این زمینه بصورت دقیق اعمال خواهند شد تا مشکل دستگاه خیلی سریع و با کمترین هزینه تعمیرات تعمیر شود. به همین دلیل توصیه می کنیم پیش از تحویل دستگاه به هر تعمیرکاری، از خدمات تعمیر آن اطمینان کافی داشته باشید؛ در غیر اینصورت هیچ یک از اقدامات مهم در این زمینه بر روی دستگاه شما انجام نخواهند شد.

دلایل نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

بدون شک ماشین ظرفشویی سامسونگ یکی از 3 برند پروفروش در بازار ایران می باشد که اگر قصد دارید یک دستگاه ماشین ظرفشویی سامسونگ با فناوری روز دنیا برای یک خانواده 3-4 نفره خریداری کنید، باید حداقل 25 میلیون تومان هزینه برای آن در نظر بگیرید و این در حالی است که ماشین ظرفشویی شما عزیزان با کمترین هزینه ممکن قابل تعمیر است و نیازی به خرید دستگاه جدید ندارید! با این وجود توصیه ای که ما برای شما داریم این است که اگر مشکل ماشین ظرفشویی سامسونگ شما جزئی است و با یک هزینه بسیار مختصر قابل تعمیر می باشد، از خرید دستگاه جدید صرف نظر کنید و صرفا تعمیرات را انجام دهید.

لازم به ذکر است که پیش از پذیرش دستگاه در آریابهکار، ارزش اقتصادی تعمیر آن نسبت به قیمت روز دستگاه به شما اعلام خواهد شد و اگر دستگاه شما بسیار قدیمی باشد و یا اینکه به میزان قابل توجهی از کار افتاده باشد، متقابلا به شما اعلامو اطلاع رسانی می شود تا از تعمیرات صرف نظر کنید و اقدام به خرید دستگاه جدید نمایید.

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ را به متخصصان آریابهکار بسپاریم؟

ممکن است برای شما سؤال شده باشد که چگونه می توانیم به آریابهکار جهت تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ اعتماد کنیم؟ در پاسخ به این سؤال باید اطلاع دهیم که آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات لوازم برقی خانگی با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات در استان تهران به عنوان یکی از قدیمی ترین و اصیل ترین مراکز تعمیراتی می باشد که می توانید دستگاه خود را با خیالی آسوده به تعمیرکاران متخصص ما بسپارید.

همچنین تمامی خدماتی که توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار برای شما عزیزان انجام می شوند، شامل گارانتی 90 روزه رسمی و کتبی آریابهکار می شوند و اگر پس از تعمیرات تخصصی دستگاه با خرابی مجدد بخش تعمیر شده روبرو شدید باید بگوییم که جای نگرانی نیست و نیازی هم به پرداخت هزینه تعمیرات مجدد ندارید چرا که مشکل دستگاه شما مجددا به‌صورت رایگان توسط تعمیرکاران ما برای شما عزیزان تعمیر خواهد شد.

مراحل درخواست تعمیرکار از نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

سریع ترین و بهترین راهکار ممکن برای پیگیری تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار این است که در ابتدا تعدادی تصویر از زوایای مختلف دستگاه به همراه ویدیو سی ثانیه ای تهیه کنید و برای کارشناسان مجرب آریابهکار در واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 ارسال نمایید تا ویدیو و تصاویر ارسالی شما بررسی شود و راهکار متناسب با خرابی دستگاه به شما ارائه گردد. لازم به ذکر است که در فایل های ارسالی هر چه بهتر مشکل را شرح دهید، طبیعتا راهکار مناسب تری به شما ارائه خواهد شد که حتی شاید خودتان نیز بتوانید در خانه مشکل را بدون نیاز به تکنسین های آریابهکار تعمیر کنید؛ لازم به ذکر است که این موضوع زمانی صدق می کند که مشکل ساده و بسیار جزئی است.

مراحل درخواست تعمیرکار از نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگهمچنین روش دوم این است که از طریق تماس با شماره های مندرج بر روی سایت و شرح خرابی دستگاه به تیم پشتیبانی آریابهکار می توانید درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را در آریابهکار ثبت نمایید تا تعمیرکاران متخصص آریابهکار در روز و زمان مقرر به محل شما جهت تعمیرات اعزام شوند.

آخرین روش این است که دستگاه را به شعب تعمیراتی آریابهکار با هماهنگی قبلی منتقل کنید تا در شعب تعمیراتی ما به‌صورت مهندسی و تخصصی تعمیر شود. لازم به تاکید است که پیش از مراجعه حضوری از طریق شماره های مندرج تماس حاصل نمایید و از ساعات کاری شعبه مدنظر خود مطلع شوید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران

برای دریافت شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران، می توانید به کارت گارانتی ماشین ظرفشویی سامسونگ مراجعه کنید که این کارت در روز خرید دستگاه توسط فروشنده به شما تحویل داده شده است. از این رو با استفاده از این کارت می توانید به شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران دسترسی پیدا کنید. لازم به ذکر است که اگر کارت گارانتی ماشین ظرفشویی سامسونگ شما عزیزان اعتبار کافی داشته باشد می توانید از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی سامسونگ استفاده کنید تا دستگاه شما به‌صورت رایگان تعمیر شود. اما اگر کارت گارانتی شما اعتبار نداشته باشد، این خدمات به شما تعلق نخواهد گرفت.

همچنین اگر کارت گارانتی ماشین ظرفشویی سامسونگ شما فاقد اعتبار است، جای نگرانی نیست چرا که می توانید از طریق تماس با شماره مرکزی آریابهکار به شماره 02145437 هماهنگ های لازم و ابتدایی را جهت تعمیر دستگاه توسط تعمیرکاران مجموعه ما نمایید. لازم به ذکر است که تعمیرکاران ماشین ظرفشویی سامسونگ آریابهکار در روز و زمان از پیش تعیین شده به محل مدنظر شما جهت تعمیرات اعزام خواهند شد.

10 مشکل رایج در ظرفشویی سامسونگ

10 مشکل رایج در ظرفشویی سامسونگ
 1. خوب شسته نشدن ظروف
 2. صدای زیاد در هنگام کار
 3. حل نشدن قرص در ماشین ظرفشویی
 4. خشک نشدن ظروف
 5. اعلام پیغام خطا (Error)
 6. تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی
 7. روشن نشدن دیسپلی (صفحه نمایش) ماشین ظرفشویی
 8. بیش از حد آب گرفتن ماشین ظرفشویی
 9. سر ریز شدن آب از دستگاه ظرفشویی
 10. از بین نبردن لکه های موجود بر روی ظروف

9 نکته نگهداری از ظرفشویی سامسونگ

با رعایت این نکات می توانید طول عمر ماشین ظرفشویی را افزایش دهید و از خراب شدن آن جلوگیری به عمل آورید.

نکات نگهداری از ظرفشویی سامسونگ
 1. قبل از قرار دادن ظروف در ماشین ظرفشویی، باقی مانده های غذا را از ظروف پاک کنید.
 2. ماشین ظرف شویی را بیش از حد پر نکنید!ظروف را با فاصله تعریف شده و منظم داخل ماشین ظرفشویی قرار دهید طوری که به همه آن ها آب برسد.
 3. انتخاب برنامه مناسب شستشو. برنامه شستشو را بر اساس ظروف و حجم آنها انتخاب کنید.
 4. در هنگام خرید شوینده های ماشین ظرفشویی دقت کنید که اگر داخل قرص نمک و جلا دهنده وجود دارد، پس نیاز به خرید هیچ چیز اضافه ای نیست ولی اگر داخل آن این مواد نبود حتما بایستی مخزن نمک و جلادهنده را با میزان کافی از مواد ارجینال پر کنید.
 5. بعد از هر شصت بار استفاده از ماشین ظرفشویی، بایستی یک جرم گیر مایع را به صورت واژگون داخل ماشین ظرف شویی قرار داده و ماشین رو بدون قرار دادن ظرف روشن نمایید.
 6. توری موجود در ماشین ظرفشویی را بصورت مرتب خارج کرده و آن را تمیز کنید.
 7. واشر دور درب و لولای ماشین را با استفاده از یک دستمال لطیف تمیز کنید.
 8. از مواد شوینده باکیفیت و ارجینال استفاده کنید.
 9. تا حد امکان از برنامه کوتاه مدت (کم مصرف) استفاده کنید. همچنین اگر ظرف‌ها فقط کمی کثیف هستند از یک چرخه شستشوی سبک استفاده کنید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بنا به تعمیری که ظرفشویی نیاز دارد متغیر خواهد بود.

به همین منظرو موضوع آریابهکار برای رفاه حال شما عزیزان درصدد آمده است هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی را شفاف سازی نماید.

تعرفه خدمات ماشین ظرفشویی به موارد زیر وابسته است:

 • نوع سرویس مورد نیاز
 • دستگاه شما به خرید قطعه نیاز دارد یا خیر
 • نوسانات قیمت قطعات
 • دستمزد تعمیرکار
 • مدت زمان گارانتی، بابت خدمات ارائه شده.

ما قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ را بدون واسطه تهیه می کنیم به همین علت هزینه تعمیر به میزان زیادی کاهش می یابد. به دلیل ضمانتی که در تعمیرات خود ارائه می دهیم تنها از قطعات اصلی و فابریک استفاده خواهیم کرد.

برخی از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

 1. تعمیر و یا تعویض المنت هیتر ظرفشویی
 2. تعویض قفل درب ظرفشویی و سوئیچ آن
 3. تعویض شیر برقی ورودی آب
 4. تعویض نوار لاستیکی دور درب
 5. تعمیر و یا تعویض پمپ تخلیه
 6. تعویض فیلتر پمپ
 7. تعویض بازوهای آبپاش
 8. تعمیر و تعویض برد الکترونیکی
 9. تعویض موتور مقسم آب ماشین ظرفشویی
 10. تعمیر و تعویض موتور ماشین ظرفشویی
 11. تعویض شیر برقی ماشین ظرفشویی
 12. تعویض المنت ماشین ظرفشویی
 13. سرویس و جرم گیری ماشین ظرفشویی

مرجع تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ SAMSUNG

تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی سامسونگ

آریابهکار دارای 30 سال سابقه فعالیت در حوزه تعمیر انواع لوازم خانگی است. در طی این مدت نیز همواره موفق به کسب رضایت مشتریان خود شده است. همچنین آریابهکار برای رفاه حال مشتریان خود مزایای ویژه‌ای از جمله تحویل سریع دستگاه تعمیر شده، ضمانت کلیه خدمات تعمیر تا ۹۰ روز ( 3 ماه پس از تعمیر)، استفاده از قطعات یدکی و اورجینال، ارائه کدهای تخفیف دوره‌ای به مشترکین و سرویس ویژه تعمیر ۴۸ ساعته برای موارد اورژانسی در نظر گرفته است.

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۹۱۰۰۶۶۷۶-۰۲۱
واتساپ آریابهکار
تلگرام