skip to Main Content

ماشین ظرفشویی داتیس یکی از محصولات پر طرفدار برند ایرانی داتیس می باشد که با استفاده از این دستگاه می توانید ظروف مدنظر خود را به بهترین شکل ممکن همانند سایر دستگاه های ماشین ظرفشویی موجود در بازار ایران، بشویید و دیگر نیازی به روش های سنتی نداشته باشید. اما اگر این دستگاه برای بازه زمانی نسبتا طولانی تحت فشار باشد، آسیب خواهد دید و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی داتیس خواهید داشت که این پروسه در مجموعه آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی داتیس انجام می شود.

با این وجود اگر با هر گونه خرابی در این دستگاه روبرو شده اید، به معنای این نیست که اقدام به خرید دستگاه جدید نمایید و یا اینکه این دستگاه دیگر قابل استفاده و تعمیرات نخواهد بود! از این رو در این بخش از آریابهکار قصد داریم شما عزیزان را با نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی داتیس به بهترین شکل ممکن آشنا سازیم تا بتوانید یکبار برای همیشه مشکل دستگاه خود را در مجموعه آریابهکار رفع کنید.

مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی داتیس

ما در مجموعه آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی و رضایت بالای مشتریان، به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی داتیس در تهران نیز هستیم و از این رو اگر با خرابی ماشین ظرفشویی داتیس روبرو شده اید و نمی توانید این خرابی را بر طرف کنید، می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید تا از این طریق تکنسین های مجموعه ما در اسرع زمان به محل شما اعزام شوند و مشکل را یکبار برای همیشه تشخیص و سپس تعمیر کنند!

مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی داتیس

تمام خدمات تعمیری که تکنسین های مجموعه ما به شما ارائه می دهند، شامل 90 روز گارانتی رسمی و کتبی می شوند که این گارانتی بصورت رسمی به شما ارائه خواهد گردید.

علت خرابی ماشین ظرفشویی داتیس

چرا ماشین ظرفشویی داتیس خراب می شود؟ این سوالی می باشد که ممکن است پس از 3 الی 4 سال استفاده مداوم از ماشین ظرفشویی داتیس و خرابی این دستگاه پس از بازه زمانی مذکور برای شما ایجاد شود! با این وجود در پاسخ به این سوال باید بگوییم که رایج ترین و اصلی ترین عامل برای خرابی ماشین ظرفشویی داتیس، استفاده نادرست و اشتباه از این دستگاه می باشد که این استفاده نادرست می تواند تمام قطعات ماشین ظرفشویی داتیس را تحت تاثیر خود قرار دهد و منجر به خرابی دستگاه شما شود.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی داتیس را یکبار برای همیشه مطالعه کنید تا با نکات و قوانینی که کمپانی سازنده برای شما در خصوص استفاده از این دستگاه در نظر گرفته است آشنا شوید و بتوانید از این دستگاه به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و در طول زمان نیازی به تعمیر ماشین ظرفشویی داتیس نداشته باشید!

بنابراین حتما دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی داتیس را مطالعه نمایید.

تعمیر ماشین ظرفشویی داتیس در منزل

اگر ماشین ظرفشویی داتیس شما خراب شده است، به دلیل وزن بالای این دستگاه و پروسه نصب نسبتا سخت این دستگاه، امکان جابجایی و انتقال این دستگاه برای شما وجود نخواهد داشت و مایل هستید تا تعمیرکار ماشین ظرفشویی داتیس به محل شما اعزام شود و از این طریق مشکل دستگاه شما بر طرف شود و بتوانید به بهترین شکل ممکن از این دستگاه استفاده کنید. اما آیا امکان اعزام تکنسین تعمیرکار ماشین ظرفشویی داتیس توسط آریابهکار وجود دارد؟!

تعمیر ماشین ظرفشویی داتیس در منزل

با توجه به عوامل مذکور در قسمت بالا، ما هم تعمیر ماشین ظرفشویی داتیس در محل از طریق اعزام تکنسین و همچنین تعمیر ماشین ظرفشویی داتیس در شعب تعمیراتی داریم و این بستگی به انتخاب و سهولت شما دارد. از این رو اگر مایل به تعمیر ماشین ظرفشویی داتیس در محل هستید، می توانید با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد و بتوانید از این طریق درخواست خود را ثبت نمایید تا تکنسین مجموعه در ساعت از پیش تعیین شده به محل شما اعزام گردد.

لازم به ذکر است که چه پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی داتیس در محل و چه در شعب تعمیراتی آریابهکار صورت گیرد، گارانتی 90 روزه تحت هر شرایطی بابت خدماتی که به شما ارائه می شود، صادر خواهد شد تا مشکل دستگاه شما با خیالی آسوده تعمیر و مرتفع گردد.

سایر خدمات: تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک Magic

عیب یابی ماشین ظرفشویی داتیس

بعد از آنکه تکنسین تعمیرکار آریابهکار در اسرع زمان به محل شما اعزام گردید، برای آنکه شروع به تعمیرات کند باید در ابتدا علت خرابی را مشخص نماید تا تعمیرات را براساس علت خرابی و میزان خرابی تعیین کند! از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما پروسه عیب یابی ماشین ظرفشویی داتیس خود را به تکنسین های مجرب و متخصص بسپارید تا مشکل دستگاه شما بصورت صحیح ریشه یابی گردد و نیازی به تعمیرات مجدد ماشین ظرفشویی داتیس نداشته باشید!

عیب یابی ماشین ظرفشویی داتیس

اما آیا بدون اینکه ماشین ظرفشویی داتیس را عیب یابی کرد، می توان آنرا تعمیر نمود؟ بدون شک چنین چیزی ممکن نیست و شما نمی توانید به سادگی این خرابی را رفع کنید. از این رو کارشناسان مجموعه ما با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به عیب یابی تخصصی دستگاه شما می کنند تا مشکل بصورت دقیق ریشه یابی شود و نیازی به تعمیرات مجدد نداشته باشید.

لازم به ذکر است که ما پس از عیب یابی تخصصی ماشین ظرفشویی داتیس، گزارش کامل و جامعی از این خرابی را برای شما ارائه خواهیم کرد تا با این موضوع بیشتر آشنا شوید.

مدل های قابل تعمیر ماشین ظرفشویی داتیس

تاکنون مدل های متعددی از ماشین ظرفشویی داتیس به بازار عرضه نشده است و اگر مایل به خرید ماشین ظرفشویی داتیس باشید، دو مدل مذکور در قسمت ذیل را مشاهده خواهید کرد که برای خرید آنها چیزی نزدیک به 20 الی 23 میلیون تومان باید هزینه نمایید. اما اگر شما هر مدل از ماشین ظرفشویی داتیس دارید و با خرابی آن روبرو شده اید، ما پروسه تعمیرات آنرا بر عهده خواهیم گرفت.

  • تعمیر ماشین ظرفشویی داتیس 15 نفره مدل DW 325
  • تعمیر ماشین ظرفشویی داتیس 15 نفره مدل DW-330
5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214