skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۴۵۴۳۷-۰۲۱

۹۰ روز گارانتی - حمل رایگان - عیب یابی رایگان

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

تعمیر لباسشویی ویرپول به همراه ارائه گارانتی 90 روزه شرکتی توسط شرکت آریابهکار در سراسر تهران انجام می گیرد. اگر ماشین لباسشویی شما مارک ویرپول است و نیاز به سرویس کار مجرب یا تعمیر ماشین لباسشویی دارد، بهتر است در ابتدا به نمایندگی ماشین لباسشویی ویرپول در تهران مراجعه کنید. اما در صورتی که امکان استفاده از نمایندگی را ندارید، می توانید از خدمات شرکت آریابهکار بهره بگیرید. این شرکت کلیه خدمات خود را جهت تعمیر ماشین لباسشویی به همراه گارانتی و فاکتور رسمی ارائه می دهد. تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در شرکت آریابهکار توسط تعمیرکار لباسشویی فنی و باتجربه انجام می شود.

فهرست

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

اصولی ترین روش و راهکار برای تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول این است که دستگاه در ابتدا توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی ویرپول به‌صورت تخصصی عیب یابی و بازبینی شود و پس از آنکه عیب یابی صورت گرفت، مشکل دستگاه باید به شما اعلام شود. اما این در حالی است که معمولا در صورت تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول توسط افرادی بی تجربه، در همان ابتدا می توانند با اعتماد به نفس بالایی مشکل دستگاه را شناسایی کنند و بدون هر گونه عیب یابی، اقدام به تعویض قطعات می کنند تا هزینه هنگفتی از شما دریافت نمایند.

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

به همین دلیل پیش از آنکه عیب یابی دستگاه بصورت حضوری توسط تکنسین مجموعه صورت نگیرد، امکان اعلام هزینه تعمیرات وجود ندارد! لازم به ذکر است که قیمت حدودی ماشین لباسشویی ویرپول نزدیک به 50 میلیون تومان می باشد و به همین دلیل نباید به هر فردی که مدعی تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول است، اعتماد کنید! ما در آریابهکار مفتخریم که تمام خرابی ها و مشکلات دستگاه را شما بصورت تخصصی با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی می کنیم و سپس گزارش جامعی از خرابی دستگاه به شما اعلام می کنیم و در صورت تایید شما، پروسه تعمیرات آغاز خواهد شد.

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

آریابهکار به عنوان نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول، با بیش از سی سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات لوازم برقی خانگی آماده ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول شما عزیزان توسط تعمیرکاران مجرب و متخصصی می باشد که توانایی قابل توجهی در خصوص تعمیرات دستگاه شما دارند. لازم به ذکر است که پروسه تعمیرات در آریابهکار با بروزترین ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت می گیرد تا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید و مشکل شما خیلی سریع و ساده با کمترین هزینه ممکن برطرف شود.

خدمات ارزشمند نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آریابهکار بدون هر گونه محدودیتی بصورت تخصصی و فنی توسط تعمیرکاران متخصص و مجرب تعمیر می شود و همچنین اگر قطعه ای از قطعات ماشین لباسشویی ویرپول شما آسیب دیده است، تعمیرکاران آریابهکار پیش از آنکه بصورت 100% از تعمیر آن مطمئن نشوند، به هیچ وجه تعویض قطعات انجام نخواهند داد و صرفا تمام تلاش خود را جهت تعمیر دستگاه انجام می دهند. جهت انجام هماهنگی های لازم می توانید با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول توسط تکنسین مجرب آریابهکار

تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول در صورتی نتیجه بخش خواهد بود که توسط فرد متخصص و کارشناسی تعمیر شود که نسبت به این دستگاه دارای دید مهندسی و فنی می باشد و از این طریق بدون شک مشکل دستگاه به نحوی رفع خواهد شد که حتی بهتر از روز اول برای شما عزیزان کار خواهد کرد. اما این در حالی است که اگر مشکل این دستگاه توسط افراد غیرکارشناس تعمیر شود، نه تنها مشکلات رفع خواهند شد بلکه باید هزینه بسیار زیادی را بابت تعمیرات و تعویض قطعاتی بپردازید که هیچ مشکل ندارند.

به همین دلیل ما تمام پروسه تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول را در آریابهکار توسط متخصصانی انجام می دهیم که دارای تجربه فنی و مهندسی از ماشین لباسشویی ویرپول هستند و از این طریق سعی می کنیم به نحوی مشکل دستگاه را برطرف کنیم که نه نیازی به تعویض قطعات و نه نیاز به تعمیرات مجدد ماشین لباسشویی ویرپول داشته باشید. از این رو جهت تعمیرات این دستگاه می توانید با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول با مهمترین نکات

برای آنکه پروسه تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول شما به‌صورت تخصصی انجام شود، علیرغم تعمیرات تخصصی باید یکسری نکات طلایی و منحصر بفرد در حین تعمیرات این دستگاه اعمال شوند که تضمین کننده تعمیرات صحیح و اصولی دستگاه شما می باشند.

اما این نکات طلایی کدام اند؟ این نکات طلایی شامل چندین سال تعمیرات فنی و تخصصی ماشین لباسشویی ویرپول با صدها بار آزمون و خطا است که توسط تکنسین های متخصص آریابهکار کسب شده اند و در حین تعمیرات دستگاه شما عزیزان اعمال می شوند.

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول با مهمترین نکات

با این وجود اگر مایل به تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول با نکات طلایی و منحصر بفرد هستید می توانید دستگاه خود را به تکنسین های آریابهکار بسپارید تا نتیجه جندین سال تعمیرات تخصصی در قالب برخی نکات طلایی بر روی دستگاه شما اعمال شوند.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین لباسشویی میدیا

مزیت های تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در آریابهکار

در موارد بالا به‌صورت کامل شرح دادیم که 0 تا 100 تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول فقط و فقط توسط تعمیرکاران و متخصصان ماشین لباسشویی ویرپول مجموعه آریابهکار تعمیر می شوند که تضمین کننده رفع جدی مشکل دستگاه شما می باشند. اما این در حالی می باشد که معمولا این پروسه توسط تعمیرکارانی صورت می گیرد که هیچ تخصصی در این زمینه ندارند.

برای مثال ممکن است جهت تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول، تکنسینی که تجربه بسیار کمی در زمینه تعمیر ماکروفر دارد به محل شما اعزام می شود و نتیجه این تعمیرات نیز از همین ابتدا مشخص می باشد!

همچنین یکی از مزایایی که در ادامه قصد داریم شما را بیشتر با آن آشنا سازیم، تضمین و گارانتی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول می باشد که توسط مجموعه اریابهکار به شما تعلق می گیرد و این در حالی است که در صورت تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در مراکز غیرمجاز، هیچ گارانتی و تضمینی از بابت تعمیرات به شما تعلق نخواهد گرفت.

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول با گارانتی 3 ماهه

با توجه به اینکه تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در آریابهکار توسط تعمیرکاران و متخصصان ماشین لباسشویی ویرپول انجام می شود، علیرغم اینکه تعمیرات به‌صورت تخصصی و براساس تجربه تیم آریابهکار صورت می گیرد، برای تمامی خدماتی به شما ارائه می دهیم 90 روز گارانتی رسمی در نظر گرفته ایم که به‌صورت کتبی به شما تعلق می گیرد تا به تخصص تعمیرکاران ما اعتماد کنید و با خیالی آسوده دستگاه را جهت تعمیرات تحویل دهید.

توجه داشته باشید که گارانتی و ضمانت نامه ای که به شما تعلق می گیرد، به‌صورت کاملا رسمی و کتبی است که اگر به احتمال یک درصد پس از تعمیرات باز هم مشکل تعمیر شده را بر روی دستگاه مشاهده کردید، اقدام به تعمیر آن توسط تعمیرکاران ماشین لباسشویی ویرپول به‌صورت رایگان کنید.

به همین دلیل اگر مایل به تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی ویرپول به همراه گارانتی 90 روزه هستید می توانید دستگاه خود را به تکنسین های مجرب آریابهکار بسپارید تا به‌صورت اصولی و مهندسی دستگاه شما عزیزان تعمیر شود.

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول با قطعات اورجینال و دارای اصالت

همانگونه که توضیح داده شد در ابتدا ما به‌صورت کامل دستگاه را توسط تعمیرکاران ماشین لباسشویی ویرپول به همراه ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی می کنیم تا مشکل دستگاه را به‌صورت دقیق شناسایی کنیم. پس از آنکه عیب یابی تخصصی و قطعه به قطعه ماشین لباسشویی ویرپول توسط تعمیرکاران با تجربه آریابهکار صورت گرفت، گزارش جامعی از خرابی دستگاه به شما اعلام خواهد شد.

از این رو اگر قطعه ای به نحوی خراب شده باشد که قابل تعمیر باشد، بدون شک تعمیرات آن انجام خواهد شد. اما اگر قطعه ای در صورت اشتباه نادرست شما از این دستگاه به‌صورت کامل از کار افتاده باشد و تکنسین متخصص ماشین لباسشویی ویرپول آریابهکار تشخیص دهد که مشکل این قطعه از طریق تعمیرات قابل رفع نیست، بدون شک باید تعویض قطعه ماشین لباسشویی ویرپول صورت گیرد که در آریابهکار تمام قطعات تعویضی ماشین لباسشویی ویرپول به‌صورت وارداتی و براساس مدل دستگاه شما می باشند. همچنین توجه داشته باشید که قطعات تعویضی در مجموعه ما نیز شامل گارانتی می شوند.

اقدامات مهم در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

برای آنکه بتوانید همانند روز اول از ماشین لباسشویی ویرپول استفاده کنید، باید به نحوی تعمیرات تخصصی بر روی این دستگاه انجام شوند که یکبار برای همیشه مشکل شما توسط تعمیرکاران متخصص و مجرب تعمیر شود.

اما مهم ترین اقداماتی که شما باید برای تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول انجام دهید کدام است؟ مهم ترین اقدامی که باید توسط شما صورت گیرد، فقط یک مورد است و آن هم انتخاب تعمیرگاه مجاز و متخصصی می باشد که توانایی 100 درصدی در زمینه تعمیرات دستگاه شما را داراست.

اقدامات مهم در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

از این رو اگر شما تعمیرگاه متخصصی را در این زمینه شناسایی کنید، مابقی اقدامات تخصصی توسط تعمیرکاران بر روی دستگاه شما اعمال خواهند شد. لازم به ذکر است که آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول، دارای بیش از 30 سال تجربه تخصصی و درخشان در زمینه تعمیرات لوازم برقی خانگی می باشد.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول چه موقع لازم است؟

اگر ماشین لباسشویی ویرپول دارید و این سؤال برای شما ایجاد شده است که ضروری ترین زمان برای تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول چه زمان می باشد، در ادامه قصد داریم شما را با این پاسخ آشنا سازیم. از نظر تکنسین های آریابهکار و تجربه تعمیراتی که ما در طی 30 سال اخیر بدست آورده ایم، بهترین زمان برای تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول زمانی می باشد که شما همانند یک روز عادی دیگ ماشین لباسشویی ویرپول را پر می کنید و به محض روشن کردن دستگاه متوجه خرابی، صدای عجیب و غریب می شوید!

ممکن است با دیدن چنین موضوع مهمی اهمیت به خرابی ندهید و براین باور باشید که مشکل به‌صورت خود به خود تعمیر خواهد شد! اما آیا چنین چیزی ممکن است؟ بدون شک نه تنها مشکل برطرف نخواهد شد، بلکه مشکل گسترش خواهد یافت و بر روی سایر قطعات ماشین لباسشویی ویرپول تاثیر منفی و مخرب خواهد گذاشت.

از این رو توصیه ای که برای شما عزیزان داریم این است که در صورت مشاهده ساده‌ترین خرابی اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول کنید تا هم مشکل گسترش پیدا نکند و هم اینکه با جزئی ترین هزینه ممکن مشکل را برطرف کنید. در غیر اینصورت، علیرغم زمانبر بودن تعمیرات دستگاه باید هزینه قابل توجهی را جهت تعویض قطعات سوخته بپردازید.

چرا تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

علیرغم توضیحات جامعی که در این گزارش درخصوص تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول توسط تعمیرکاران آریابهکار به شما عزیزان انجام شد، در ادمه این بخش نیز قصد داریم تا پاسخ سؤال شما را در این زمینه دهیم. اولین عاملی که می توانیم نام ببریم این است که ما در آریابهکار مفتخریم که در طی 30 سال اخیر تمامی خدمات تعمیری که انجام داده ایم، به همراه گارانتی و تخصصی بوده است و همواره سعی کرده ایم با کمترین هزینه تعمیرات، بهترین خدمات ممکن را به شما عزیزان ارائه دهیم تا نیازی به تعویض قطعات و یا خرید دستگاه جدید نداشته باشید.

دومین عاملی که می توانیم آنرا نام ببریم و در این گزارش هم بارها نام برده شد، این است که تمام پروسه تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در آریابهکار به‌صورت 0 تا 100 توسط تعمیرکارانی انجام می شود که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی در این زمینه دارند! بدین معنا تعمیرکاران ماشین لباسشویی ویرپول آریابهکار با طراحی تمام مدل های ماشین لباسشویی ویرپول به‌صورت فنی و مهندسی آشنا هستند و این یک نکته مثبت در راستای تعمیر دستگاه شما می باشد چرا که تمام پروسه تعمیر به‌صورت مهندسی و تخصصی صورت خواهد گرفت.

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی ویرپول در مجموعه آریابهکار

سریعترین روش ارتباطی با مجموعه آریابهکار این است که شما عزیزان تعدادی تصویر از جهات مختلف ماشین لباسشویی ویرپول به همراه ویدیو 30 ثانیه ای از خرابی دستگاه تهیه کنید و از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 برای تیم پشتیبانی و کارشناسان آریابهکار ارسال کنید و توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما در ویدیو ضبط شده مشکل دستگاه را به‌صورت دقیق به همراه تمام علائم رخ داده شرح دهید تا کارشناسان ما با جزئیات بیشتری ویدیو را بررسی کنند و راهکار مناسبی را به شما عزیزان شرح دهند.

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی ویرپول در مجموعه آریابهکار

لازم به ذکر است که اگر مشکل دستگاه شما عزیزان جزئی باشد، راهکار مناسبی توسط تعمیرکاران به شما ارائه خواهد شد که بتوانید در خانه بدون نیاز به تکنسین تعمیرکار ماشین لباسشویی ویرپول مشکل را رفع کنید.

همچنین یکی دیگر از روش هایی که می توانید از طریق آن مشکل دستگاه خود را پیگیری کنید و هماهنگی های لازم جهت اعزام تکنسین را ثبت نمایید، می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و با توضیح دقیق و کامل مشکل، درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول خود را در آریابهکار ثبت نمایید تا در اسرع زمان مشکل شما رفع گردد.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

برای برقراری ارتباط با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول و تعمیر رایگان ماشین لباسشویی ویرپول و استفاده از خدمات پس از فروش این دستگاه، باید کارت گارانتی که در روز خرید توسط فروشنده دستگاه به شما داده شده است مراجعه کنید!

چرا که تمام اطلاعات خدمات پس از فروش و نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول بر روی این کارت نوشته شده است و در صورتی که کارت گارانتی دستگاه اعتبار کافی داشته باشد می توانید از طریق این کارت اقدام به تعمیرات دستگاه خود نمایید.

از این رو اگر کارت گارانتی شما عزیزان اعتبار کافی نداشته باشد، تعمیرات دستگاه پذیرش نخواهد شد؛ اما جای نگرانی نیست چرا که ما در آریابهکار به‌صورت تخصصی و کاملا فنی مشکل دستگاه شما را تعمیر و رفع می کنیم تا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره 02145437 با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

تعمیر انواع مشکلات ماشین لباسشویی ویرپول

انواع مشکلات ماشین لباسشویی شامل مواردی مانند خوب نشستن لباس ها، روشن نشدن، اتصالی برق، باز و بسته نشدن درب، لرزش و سر و صدای زیاد، خرابی انواع قطعات مانند تایمر، بلبرینگ، سه نظام، کاسه نمد و … است.

تعمیر انواع مشکلات ماشین لباسشویی ویرپول

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین لباسشویی بوش

1. تخلیه نکردن آب

تخلیه نکردن آب ممکن است به دلیل مسدود شدن لوله های تخلیه رخ دهد. همچنین گیر کردن زباله و هرگونه جسم خارجی در پمپ تخلیه، محل عبود آب را مسدود می کند.

2. ایجاد سر و صدای غیرمعمول و زیاد هنگام کار

این مشکل معمولا به دلیل فرسوده شدن یا شل شدن بخش چرخشی دستگاه رخ می دهد. مسئله ای که باعث صدای ناهنجار می شود می تواند مربوط به بخش های متعددی درون محفظه شستشوی ماشین لباسشویی شما باشد. وقتی ماشین لباسشویی می چرخد، بر روی بلبرینگی حرکت می کند که اجازه می دهد مخزن آزادانه بدون کوچکترین محدودیتی حرکت داشته باشد. اگر این بلبرینگ فرسوده شده باشد، هنگام چرخش مخزن لباس ماشین لباسشویی صدایی بلند و ناهنجار به گوشتان خواهد رسید.

3. نچرخیدن دیگ

هنگامی که درب ماشین لباسشویی باز است سوئیچ درب باعث جلوگیری از چرخش ماشین لباسشویی می شود. اگر سوئیچ درب نتواند به درستی عمل کند دیگ نمی چرخد. کوپلینگ موتور وظیفه انتقال نیروی موتور را در ماشین لباسشویی برعهده دارد. اگر محفظه دستگاه دارای بار اضافی باشد، کوپلینگ موتور در محافظت از موتور و انتقال به درستی عمل نخواهد کرد و دیگ ماشین لباسشویی نمی چرخد. سپس تسمه را حتما بررسی کنید تا مشخص شود که شکسته و یا شل نشده باشد.

فولی به دیگ شست و شو متصل می شود و با کمک تسمه و موتور دیگ را به چرخش درمی آورد. اگر فولی فرسوده شده باشد باعث از کارافتادن تسمه خواهد شد که این امر باعث ممانعت از چرخش موتور می شود.

4. روشن نشدن

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی ویرپول به دلایل مختلفی بستگی دارد.

 1. دکمه های روی کنترل پنل را فشار دهید.
 2. اگر بعضی از دکمه ها کار می کنند اما بقیه کار نمی کنند، کنترل و صفحه نمایش دستگاه احتمالا نیاز به تعویض خواهد داشت.
 3. اگر مدار الکتریکی ماشین لباسشویی بیش از حد بارگیری شده باشد، فیوز می پرد و در نتیجه دستگاه روشن نمی شود.
 4. اگر ماشین لباسشویی بیش از حد داغ شود، فیوز حرارتی می سوزد.
 5. اگر فیوز بسوزد، ماشین لباسشویی کار نخواهد کرد.

5. ایجاد لرزش زیاد هنگام کار

 • شوک گیرها لرزش مخزن ماشین لباسشویی را کاهش می دهد.
 • برخی اوقات، وقتی ماشین لباسشویی از جای خود حرکت کرده است، شوک گیرها ممکن است جدا شوند.
 • اگر یک یا تعدادی از شوک گیرها پاره شده باشند، ماشین لباسشویی به لرزش در می آید.
 • همچنین میله های تعلیق به کاهش حرکات مخزن ماشین لباسشویی کمک می کنند.
 • اگر یک یا چند میله تعلیق شکسته شده باشد، ماشین لباسشویی به لرزش و حرکت می افتد.

مهم ترین نکات ایمنی در استفاده از لباسشویی ویرپول

برای داشتن یک ماشین لباسشویی که به بهترین نحو لباس های شما را بشوید و در عین حال از عمر مفید بیشتری برخوردار باشد، دانستن و رعایت نکات زیر می تواند بسیار مفید باشد.

 1. ماشین لباسشویی را در جایی قرار دهید که به شیر آب، پریز برق و خروجی فاضلاب نزدیک باشد.
 2. هرگز لباسشویی را بیشتر از حد ظرفیت پر نکنید.
 3. برای البسه دارای دکمه فلزی و زیپ، از برنامه شستشوی متفاوت استفاده کنید.
 4. آب اضافه داخل محفظه پس از هر شستشو نیاز به تخلیه دارد.
 5. پس از شستن مواد پرز دار از قبیل عروسک، پتو و مانند آن ها، فیلتر ماشین را به خوبی پاک کنید.
 6. هیچ گاه از ترکیب شوینده ها و مواد شیمیایی استفاده نکنید.
 7. از پودر لباسشویی بیش از اندازه استفاده نکنید.

هزینه تعمیر لباسشویی ویرپول

ماشین‌ های لباسشویی بنا به دلایل متعددی ممکن است به تعمیر یا سرویس نیاز پیدا کنند و برندها و مارک ‌های متفاوتی هم دارند که با قیمت ‌های متنوعی فروخته می ‌شوند. پس قیمتی هم که به ‌عنوان هزینه تعمیر لباسشویی اعلام می ‌شود بسته به این شرایط محاسبه خواهد شد. به طور کل محاسبه هزینه تعمیر لباسشویی کاملا بستگی به نوع مشکل آن دارد.

هزینه تعمیر لباسشویی ویرپول

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

شرکت آریابهکار مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی ویرپول در تهران

آریابهکار با در دست داشتن تیمی مجرب و آموزش دیده در زمینه تعمیر انواع برندهای لباسشویی، آماده ارائه خدمات تعمیر لباسشویی ویرپول قدیمی و جدید در سراسر تهران است. از مهم ترین مزایا و خدمات این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شرکت آریابهکار مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی ویرپول در تهران

 1. تعمیرکاران متخصص و آموزش دیده به صورت تخصصی در زمینه تعمیر لباسشویی ویرپول
 2. گارانتی 90 روزه معتبر
 3. تعمیر در محل
 4. استفاده از قطعات اصل شرکتی در صورت نیاز به تعویض
 5. ارائه کد تخفیف دوره ای ویژه مشترکین
 6. ارائه فاکتور رسمی

تیم حرفه ای شرکت آریا بهکار مفتخر است که با توجه به نیاز مشتری، پس از عیب یابی ماشین لباسشویی ویرپول، خدماتی باکیفیت و صادقانه را در اسرع وقت به شما ارائه دهد زیرا ما معتقدیم رضایت مشتری بهترین تبلیغ برای کار ما است.

This Post Has 2 Comments

 1. سلام لباسشویی من لباسامو برعکس کثیف کرده! داخلش رو هم چک کردم چیزی نبود.
  همه لباسام پرز میگیره!

  1. با سلام،
   کاربر گرامی دلیل این مشکل ماشین لباسشویی شما این است که فیلتر آن کثیف شده و با پرز و نخ پر شده است. پس نیاز دارد تا تمیز یا تعویض شود.
   در صورتی مه مشکل دستگاه شما با با بر طرف کردن این مشکل حل نشد میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214